Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agapit napisał(a):
WYBRAŁAM SOBIE TAKĄ TORBĘ DO WÓZKA, CO O NIEJ MYŚLICIE?
http://www.smyk.com/vizz-torba-do-wozka-messenger-czerwona,p1057137024,swiat-niemowlaka-p
LUB STRONA
http://jokerbaby.pl/towar-188-Torba_do_wozka_Messenger_VIZZ_Czerwona__.html

A JAKI TORBY WY MIAŁYŚCIE? JAKIE SIĘ SPRAWDZIŁY?


agapit ja miałam dwie torby które dostałam do wózka(jedna taka prosta z kilkoma kieszonkami a druga rozbudowana jak te z twoich zdjęć)tylko ja miałam je na wyposażeniu standardowym wózka.I jak wtedy wybieraliśmy wózek wiele modeli też posiadało torby.Twój wybrany model wózka nie posiada wcale? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Strasznie drogie te torby patrząc na to że teraz w praktycznie każdym modelu wózka dołączają gratis takie akcesoria..
Ja mam wypatrzone 4 modele i w każdym jest uwzględniona torba.
Ale jakbym miała już wybierać to chyba bardziej praktyczne są takie rozkładane które służą również jako przewijak np na ławce w parku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Wasze maluszki też tak dużo się ruszają? moja od kilku dni ciągle jest w ruchu czuję ją tuż przy spojeniu po środku i przy żebrach jak taka liszka się wije i łaskocze, biedna musi mieć mało miejsca.

zdecydowanie czuje bardziej ruchy niż w poprzedniej ciąży. od jakichś 4-5tygodni Maly rozpycha się wybitnie. i często czuje go w dole, na pęcherzu.. tego nie lubie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapit napisał(a):
WYBRAŁAM SOBIE TAKĄ TORBĘ DO WÓZKA, CO O NIEJ MYŚLICIE?
http://www.smyk.com/vizz-torba-do-wozka-messenger-czerwona,p1057137024,swiat-niemowlaka-p
LUB STRONA
http://jokerbaby.pl/towar-188-Torba_do_wozka_Messenger_VIZZ_Czerwona__.html

A JAKI TORBY WY MIAŁYŚCIE? JAKIE SIĘ SPRAWDZIŁY?


o Chryste jakie ceny!!!! 😮 😮 ja kupiłam za 50pln w Lidlu i jestem mega zadowolona.
http://fanlidla.pl/gazetka/2011.01.31.dla.dzieci/367,torba,do,przewijania,niemowlecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
agapit napisał(a):
WYBRAŁAM SOBIE TAKĄ TORBĘ DO WÓZKA, CO O NIEJ MYŚLICIE?
http://www.smyk.com/vizz-torba-do-wozka-messenger-czerwona,p1057137024,swiat-niemowlaka-p
LUB STRONA
http://jokerbaby.pl/towar-188-Torba_do_wozka_Messenger_VIZZ_Czerwona__.html

A JAKI TORBY WY MIAŁYŚCIE? JAKIE SIĘ SPRAWDZIŁY?


o Chryste jakie ceny!!!! 😮 😮 ja kupiłam za 50pln w Lidlu i jestem mega zadowolona.
http://fanlidla.pl/gazetka/2011.01.31.dla.dzieci/367,torba,do,przewijania,niemowlecia

Ja mam torbę firmową od wózka, więc nie kupuję kolejnej, a ta z Lidla bardzo fajna jest i cena przystępna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
też czuje malutką tak nisko jak mówisz tylko że moja mnie nie łaskocze a wali rączkami albo nózkami na maxa że bardzo boli

Niedobra córcia 😁 😜 jak czujesz czkawkę na dole to jest duże prawdopodobieństwo, że leży już główką w dół. Ja tylko w dole przy spojeniu odczuwam czkawkę. Ma ją praktycznie codziennie nawet po kilka razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
macie wypatrzone wózki a moze już kupione?
Ja się już na poważnie nad którymś zastanawiam no i mam dwie opcje Passo lub Fedo fyn z tym że jedo fyn trochę kosztuje bo ponad 1600 zł a passo to koszt około 1200-1300 zł tylko ma taki minus czytałam na jakimś forum że ma niskie oparcie 40 cm i brak atestu zderzeniowego fotelika czy coś takiego jestem już całkiem zielona w tym wszystkim

Kupiłam używany, ale jeszcze na gwarancji Jedo Fyn 4ds special edition i jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Blue napisał(a):
Wasze maluszki też tak dużo się ruszają? moja od kilku dni ciągle jest w ruchu czuję ją tuż przy spojeniu po środku i przy żebrach jak taka liszka się wije i łaskocze, biedna musi mieć mało miejsca.

zdecydowanie czuje bardziej ruchy niż w poprzedniej ciąży. od jakichś 4-5tygodni Maly rozpycha się wybitnie. i często czuje go w dole, na pęcherzu.. tego nie lubie 🤢

Moja Hania również daje czadu 😁 i mam wrażenie że czuje ruchy o wiele silniejsze i częstsze niż w pierwszej ciąży. I wzrusza mnie to moje dziecko w brzuszku i ten stan. Z Polą na tym etapie ciąży leżałam już w szpitalu na patologii, wiedząc że rokowania są bardzo złe... A teraz pełnia szczęścia, spokój, ruchy Hani. Rano i wieczorem, kiedy te ruchy sa najsilniejsze, przytulam do siebie Polusię i tak mi dobrze... Z jednej strony lekka gorycz, że nie dane nam było z Polą tego przeżyć, ale też i radość że teraz wszystko dobrze i mam Polcię przy sobie.
U nas śniegu napadło pół metra chyba. Ale temperatura na plusie, więc może cokolwiek stopnieje, puki napada nowy śnieg. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
agapit napisał(a):
WYBRAŁAM SOBIE TAKĄ TORBĘ DO WÓZKA, CO O NIEJ MYŚLICIE?
http://www.smyk.com/vizz-torba-do-wozka-messenger-czerwona,p1057137024,swiat-niemowlaka-p
LUB STRONA
http://jokerbaby.pl/towar-188-Torba_do_wozka_Messenger_VIZZ_Czerwona__.html

A JAKI TORBY WY MIAŁYŚCIE? JAKIE SIĘ SPRAWDZIŁY?


o Chryste jakie ceny!!!! 😮 😮 ja kupiłam za 50pln w Lidlu i jestem mega zadowolona.
http://fanlidla.pl/gazetka/2011.01.31.dla.dzieci/367,torba,do,przewijania,niemowlecia


No faktycznie ceny masakryczne, za takie pieniądze można spacerówkę parasolkę kupić dla starszaka... A ta z lidla wygląda super. I zdaje się być bardziej pojemna niż te drogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój skarb kopie mnie z lewej i prawej poniżej pępka, chociaż przez święta dużo chodziłam i chyba juz się ustawiła główka w dół i dawała popalić na dole i po zebrach. Teraz wróciła do wcześniejszej pozycji tylko wydaje mi się że bardzo wcisla się z prawej w kręgosłup i tak mnie uciska ze chodzić nie mogę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):


agapit ja miałam dwie torby które dostałam do wózka(jedna taka prosta z kilkoma kieszonkami a druga rozbudowana jak te z twoich zdjęć)tylko ja miałam je na wyposażeniu standardowym wózka.I jak wtedy wybieraliśmy wózek wiele modeli też posiadało torby.Twój wybrany model wózka nie posiada wcale? 😮

ja mogę domówić plecak lub torbe, ale tylko w czarnym kolorze wiec zdecydowałam sie na plecak a torbe zamawiam osobno bo tamta mi sie nie podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
paulinka27523 napisał(a):
też czuje malutką tak nisko jak mówisz tylko że moja mnie nie łaskocze a wali rączkami albo nózkami na maxa że bardzo boli

Niedobra córcia 😁 😜 jak czujesz czkawkę na dole to jest duże prawdopodobieństwo, że leży już główką w dół. Ja tylko w dole przy spojeniu odczuwam czkawkę. Ma ją praktycznie codziennie nawet po kilka razy.

Na ostatnim usg jak mała miała czkawkę to czułam właśnie tak bardzo na dole to nóżki jej tak podrygały a wczoraj to juuż wyraźnie czułam że jest główką w dół bo przez cały dzień normalnie wkręcała mi jakby rączki w kanał rodny i biła po pęcherzu a dzisiaj tak szalała rano że się chyba przekręciła, czy to jest możliwe że dziecko pomimo tego że było już przekręcone główką w dół spowrotem się przekręci do innej pozycji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
paulinka27523 napisał(a):
macie wypatrzone wózki a moze już kupione?
Ja się już na poważnie nad którymś zastanawiam no i mam dwie opcje Passo lub Fedo fyn z tym że jedo fyn trochę kosztuje bo ponad 1600 zł a passo to koszt około 1200-1300 zł tylko ma taki minus czytałam na jakimś forum że ma niskie oparcie 40 cm i brak atestu zderzeniowego fotelika czy coś takiego jestem już całkiem zielona w tym wszystkim

Kupiłam używany, ale jeszcze na gwarancji Jedo Fyn 4ds special edition i jestem zadowolona 🙂

Ale używałaś go już i mówisz że jesteś zadowolona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a)
Na ostatnim usg jak mała miała czkawkę to czułam właśnie tak bardzo na dole to nóżki jej tak podrygały a wczoraj to juuż wyraźnie czułam że jest główką w dół bo przez cały dzień normalnie wkręcała mi jakby rączki w kanał rodny i biła po pęcherzu a dzisiaj tak szalała rano że się chyba przekręciła, czy to jest możliwe że dziecko pomimo tego że było już przekręcone główką w dół spowrotem się przekręci do innej pozycji?


Ja słyszałam że jeszcze teraz jest to realne. 🙃 . Nie wiem czy napewno, niby nawet przed porodem może fiknac koziołka, chociaż rzadko bo juz ma wtedy mało miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
Blue napisał(a):
paulinka27523 napisał(a):
macie wypatrzone wózki a moze już kupione?
Ja się już na poważnie nad którymś zastanawiam no i mam dwie opcje Passo lub Fedo fyn z tym że jedo fyn trochę kosztuje bo ponad 1600 zł a passo to koszt około 1200-1300 zł tylko ma taki minus czytałam na jakimś forum że ma niskie oparcie 40 cm i brak atestu zderzeniowego fotelika czy coś takiego jestem już całkiem zielona w tym wszystkim

Kupiłam używany, ale jeszcze na gwarancji Jedo Fyn 4ds special edition i jestem zadowolona 🙂

Ale używałaś go już i mówisz że jesteś zadowolona?

Moje 2 koleżanki mają wózki Jedo Fyn i dzięki nim zdecydowałam się na zakup tego wózka, mogłabym w nim córę wozić, ale nie chce, bo po co ma sobie ubzdurać, że to jej wózek czy coś, jak sobie nim jeżdżę po mieszkaniu to czuję, że lekko się prowadzi, jest zwrotny, fajnie będzie w nim dziecko bujać. Gondola jest długa, obszerna. Siedziska właściwie nie obcykałam od spacerówki, ale wiem, że jest wysoko no i koleżanki córa fajnie w nim siedzi 🙂 musisz sama zobaczyć i porównać te wózki, bo to, że jednej osobie się podoba to drugiej już nie musi 🙂 minusem tego wózka jest wielkość i waga, ale mi to nie sprawia problemu, bo mieszkam w domu i mam tylko kilka schodków do pokonania, będę mieć kładkę na schody 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
paulinka27523 napisał(a):
Blue napisał(a):
paulinka27523 napisał(a):
macie wypatrzone wózki a moze już kupione?
Ja się już na poważnie nad którymś zastanawiam no i mam dwie opcje Passo lub Fedo fyn z tym że jedo fyn trochę kosztuje bo ponad 1600 zł a passo to koszt około 1200-1300 zł tylko ma taki minus czytałam na jakimś forum że ma niskie oparcie 40 cm i brak atestu zderzeniowego fotelika czy coś takiego jestem już całkiem zielona w tym wszystkim

Kupiłam używany, ale jeszcze na gwarancji Jedo Fyn 4ds special edition i jestem zadowolona 🙂

Ale używałaś go już i mówisz że jesteś zadowolona?

Moje 2 koleżanki mają wózki Jedo Fyn i dzięki nim zdecydowałam się na zakup tego wózka, mogłabym w nim córę wozić, ale nie chce, bo po co ma sobie ubzdurać, że to jej wózek czy coś, jak sobie nim jeżdżę po mieszkaniu to czuję, że lekko się prowadzi, jest zwrotny, fajnie będzie w nim dziecko bujać. Gondola jest długa, obszerna. Siedziska właściwie nie obcykałam od spacerówki, ale wiem, że jest wysoko no i koleżanki córa fajnie w nim siedzi 🙂 musisz sama zobaczyć i porównać te wózki, bo to, że jednej osobie się podoba to drugiej już nie musi 🙂 minusem tego wózka jest wielkość i waga, ale mi to nie sprawia problemu, bo mieszkam w domu i mam tylko kilka schodków do pokonania, będę mieć kładkę na schody 😁

Czytam opinie o tym wózku no i są same dobre a to rzadkość muszę jeszzce pojechać zobaczyć go na żywo ale tak jak czytam o nim to akurat wszystko mi odpowiada a szukam większej gondoli i spacerówki no i 4 pompowanych większych kół mieszkam na obrzeżu miasta a tu droga pozostawia wiele do życzenia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
Blue napisał(a):
paulinka27523 napisał(a):
Blue napisał(a):
paulinka27523 napisał(a):
macie wypatrzone wózki a moze już kupione?
Ja się już na poważnie nad którymś zastanawiam no i mam dwie opcje Passo lub Fedo fyn z tym że jedo fyn trochę kosztuje bo ponad 1600 zł a passo to koszt około 1200-1300 zł tylko ma taki minus czytałam na jakimś forum że ma niskie oparcie 40 cm i brak atestu zderzeniowego fotelika czy coś takiego jestem już całkiem zielona w tym wszystkim

Kupiłam używany, ale jeszcze na gwarancji Jedo Fyn 4ds special edition i jestem zadowolona 🙂

Ale używałaś go już i mówisz że jesteś zadowolona?

Moje 2 koleżanki mają wózki Jedo Fyn i dzięki nim zdecydowałam się na zakup tego wózka, mogłabym w nim córę wozić, ale nie chce, bo po co ma sobie ubzdurać, że to jej wózek czy coś, jak sobie nim jeżdżę po mieszkaniu to czuję, że lekko się prowadzi, jest zwrotny, fajnie będzie w nim dziecko bujać. Gondola jest długa, obszerna. Siedziska właściwie nie obcykałam od spacerówki, ale wiem, że jest wysoko no i koleżanki córa fajnie w nim siedzi 🙂 musisz sama zobaczyć i porównać te wózki, bo to, że jednej osobie się podoba to drugiej już nie musi 🙂 minusem tego wózka jest wielkość i waga, ale mi to nie sprawia problemu, bo mieszkam w domu i mam tylko kilka schodków do pokonania, będę mieć kładkę na schody 😁

Czytam opinie o tym wózku no i są same dobre a to rzadkość muszę jeszzce pojechać zobaczyć go na żywo ale tak jak czytam o nim to akurat wszystko mi odpowiada a szukam większej gondoli i spacerówki no i 4 pompowanych większych kół mieszkam na obrzeżu miasta a tu droga pozostawia wiele do życzenia....

Moja córka długo spała w gondoli, a to dlatego, że jak tylko wychodziłam na spacer od razu zasypiała, więc długa gondola np. 80cm nadaje się idealnie dla takich dzieci. Dopiero blisko roku zaczęła interesować się światem jak z nią wychodziłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
Blue napisał(a):
Wiecie, że nadal nie mam imienia wymyślonego dla córy? nic mi nie pasuje 😞

A ja zaczęłam zastanawiać się nad Alicją....? ale chyab bardziej nadal przekonana jestem do Zuzy 🙃

Ja właśnie nie chcę dać popularnego imienia, bo wszystkie moje koleżanki mają już takie imiona zarezerwowane np.Lena, Majka, Julka, Zuzia, Pola ciężki wybór będzie 🤢 najgorsze, że Pola czy Lena bardzo mi się podoba 😉 ale jak to będzie wyglądać jak się spotkamy i obie Lenki będą się bawić? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Wiecie, że nadal nie mam imienia wymyślonego dla córy? nic mi nie pasuje 😞

Znam ten ból, ja też nie mogę się zdecydować 🤢 . Nie poznaje się, na nic nie mogę się zdecydować, nie tylko o imię chodzi, nic nie mam naszykowane a zawsze byłam z wszystkim do przodu, nic na ostatnia chwile 🤨 a teraz totalna zagłada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...