Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja położna jak przyjeżdza co tydzień to bada tętno dziecka, moje ciśnienie i ogólnie pyta się o stan zdrowia 🙂

Tak piszecie o tych mdłościach, to u mnie mdłości są co jakiś czas od 2 tygodni, brzuch opadł 2 tyg temu no i nadal nic 😁 \'
Chyba dzięki tej pogodzie opuchlizna z kostek mi trochę zeszła 🙂

Blue mała jest śliczna !!! ☺️

Hugolinka podobno jakby się teraz dziecko przekręciło to poczułabyś ból, ponieważ dziecko jest już duże. U mnie w 29tc mały jeszcze nie był obrócony a jak poszłam na wizytę w 34tc to był główką w dół, nie poczułam kiedy się obrócił 🙂 teraz na wizycie na dal był w pozycji prawidłowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
A czy jest teraz opcja zeby dzidzia sie przekrecila? Bo ostatnio byla glówka w dol a teraz inaczej jej ruchy czuje i mam wrazenie ze sie przekrecila


No moja w styczniu była główką do dołu, a teraz jest do góry główką... i czuję, że to wydarzyło się tej nocy jak Wam pisałam, że mam ból brzucha, krocza i krzyża i z tymi bólami męczyłam się od 17 do 1-2. I mała strasznie się wierciła, myślałam, że urodzę, a ona zmieniała pozycję. I od razu czułam twardy brzuch na górze, a miękki na dole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BLUE córeczka jest śliczna 🙂 nic tylko tulić.
Mamuśka 2706 to miałaś pomysł, mi też takie chodziły po głowie, ale mój mąż nawet nie chciał słyszeć 😁.
Ja dzisiaj rano miałam wrarzenie ze mala mi zaczęła wychodzić 🤪 ale tylko przez chwile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania to ja bym się przestraszyła i od razu do szpitala jechała;-)
Niezdecydowana ta mała ;-) 😁 wyjść czy nie wyjść o to jest pytanie ;-) 😁

Ja wczoraj robiłam domówkę na 9 osób i dziś mnie rano strasznie nogi bolały ale po 2 godz przeszło ale więcej imprez nie robie, niby się tak nie męczyłam i mężuś mi troszkę pomagał ale jednak brzuszek twardniał trochę.
Miłego popołudnia mamuśki i wszystkiego najlepszego dla MAM 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
armiatka napisał(a):
Takich pięknych porodów, chwil z mężami, a po porodzie ze starszymi pociechami Wam zyczę dziewczynki: https://www.facebook.com/video/video.php?v=514509908615483


strasznie się spłakałam. bardzo jestem ciekawa jak moja Coreczka zareaguje na Braciszka.. i tyle osob w kolo.. magiczne... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jutro już jadę więc na forum pewnie pojawię się po powrocie do domu i to rozpakowana 🙂
Nie ukrywam,że się stresuję ale wierzę,że dobrze się to skończy dla mnie i oczywiście dla malutkiej 🙂
Trzymam kciuki za was i życzę zdrówka 😆 Buziaki 😘I do zobaczenia za jakiś czas 🙂Pewnie tyle stron naprodukujecie,że nie wiem kiedy to nadrobię 😉

Blue śliczny dzieciaczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka mam nadzieję że się szybko odezwiesz a może masz juz dziecię po tej stronie brzuszka?
TITINKA troszkę ci zazdroszczę że juz wiesz kiedy będziesz z dzidzią 😜 a moja niech siedzi w brzuszku chociaż do 13 to będzie cudownie.
Agapit jak dla mnie mega uczucie, i oby tak samo przyjemny i bezbolesny był poród jak ta akcja jak poczułam małą 😜 cudownie.
Milego i spokojnego tygodnia wam życzę mamusie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
armiatka napisał(a):
Takich pięknych porodów, chwil z mężami, a po porodzie ze starszymi pociechami Wam zyczę dziewczynki: https://www.facebook.com/video/video.php?v=514509908615483


strasznie się spłakałam. bardzo jestem ciekawa jak moja Coreczka zareaguje na Braciszka.. i tyle osob w kolo.. magiczne... ☺️

I ja się poryczałam, w sensie że same mi łzy pociekły. Czekam na takie chwile i bardzo bym chciała je uwiecznić, zapamiętać je dokładnie, bo więcej dzieci nie planujemy, więc to raczej ostatnie takie wydarzenie w naszym życiu. 😁 😉
Blue - Twoja córeczka jest prześliczna. Gratulacje jeszcze raz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka daj znać jak po wizycie, będę sprawdzać forum.
Blue śliczna córeczka, jeszcze raz gratki.

Ja wczoraj nie mogłam zasnąć, czułam małą tak strasznie nisko, praktycznie tam gdzie są zaczynają się włosy łonowe, kuło mnie w prawym boku, potem w kroczu, doszło do tego takie napinanie się podbrzusza w tym miejscu co ją czułam, napinania trwały jakąś sekundę dwie i powtarzały się co minute, potem co dwie i ustąpiły po ponad 30 min. Ale po paru seriach musiałam lecie do toalety, tak mi się sikać chciało. Mężuś, aż sprawdził drogę do najbliższego szpitala, w okolicy. Ale była by heca, a ja torby w całości dalej nie spakowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):

Ja wczoraj nie mogłam zasnąć, czułam małą tak strasznie nisko, praktycznie tam gdzie są zaczynają się włosy łonowe, kuło mnie w prawym boku, potem w kroczu, doszło do tego takie napinanie się podbrzusza w tym miejscu co ją czułam, napinania trwały jakąś sekundę dwie i powtarzały się co minute, potem co dwie i ustąpiły po ponad 30 min. Ale po paru seriach musiałam lecie do toalety, tak mi się sikać chciało. Mężuś, aż sprawdził drogę do najbliższego szpitala, w okolicy. Ale była by heca, a ja torby w całości dalej nie spakowałam.

I u mnie identyko. Dodatkowo jeszcze nogi mnie kręcą, w kolanach, łydkach, kostkach. Wiercę się z boku na bok i co raz ciężej mi się wiercić. 😁 😁 Długo trzymałam formę i z sił nie opadałam. Teraz mi z dnia na dzień co raz ciężej. Szczególnie wieczorami po całym dniu. Rano mam super formę i masę energii. A o 15 już bym spała tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska2706 napisał(a):
o rany, i tu do lekarza dojezdzasz? kiedy masz kolejna wizyte w brzesku? zawsze mamy podobnie te wizyty 🙂


Wizytę mam w ten piątek, chciał abym przyjechała już we wtorek, ale to nieopłacalne i męczące więc ustaliliśmy że 31.05. Już zostaje w Brzesku u mamy, po za tym i tak by mnie mnie wypuściła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...