Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja chyba nie chce zeby moj mąż widzial jak sie mecze , on niby jest twardzielem swietnie zbudowanym ale tak naprawde jest mieczakiem! bardzo sie martwi o wszystko ale sam mowi ze nie chce byc przy porodzie i ja to szanuje,moze tak jak mowicie, do samej akcji porodu bedzie mnie wspieral ale juz w trakcie nie da rady! 🤪 , jak mu pokazuje jakieś zdiecia dzieci dopiero co urodzonych to juz nie moze na to patrzec, brzydzi sie.
natalia ja rowniez zamowilam ten termometr,ma same świetne opinie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zucchini napisał(a):
Titinka, armiatkamnie to trzeba łopatologicznie.. czyli tak - do kąpieli Nivea płyn do kąpieli czy Szampon i płyn w jednym? Które lepsze? Po kąpieli jeszcze oliwką lub tym Nivea mleczko do ciała?
Bepanten przy kazdej zmianie pieluszki czy krem Nivea przeciw odparzeniom? A jak już się pojawią to linomag czy np SOS Nivea?
Przepraszam, że Was tak męczę ale ja zielona całkiem jestem.
Paulinka27523 co do ceny ciuszków.. dostalismy trochę od znajomych ale to głównie body i pajacyki. Uznałam więc, że trzeba kupić Małej kilka sztuk nowych, takich bardziej wizytowych. Poszłam do miejscowego sklepu i za trzy rzeczy - kaftanik, śpiochy i body zapłaciłam 70 zł 🤪Koleżnka podpowiedziała mi aukcje na allegro używanych ubranek. Popatrzyłam tam i poczyniłam zakupy: diw markowe kiecki na 56 po 5 zł kazda, Bluza na wyjście ze szpitala na 56 1 zł, dwie pary spodni na 62 po 7 zł ( to już burżujstwo). Ciuszki są fajne, niezniszczone a kasa zostaje Ci w kieszeni. Ja polecam. 😎


Zucchini do kąpieli zakupiłam białą serie Nivea-łagodzący żel do mycia ciała i włosków(potem pamiętam,że zmieniłam na serię niebieską dla starszego dziecka) i mleczko intensywnie nawilżające po kąpieli.Nigdy nie stosowałam oliwek,bo zbytnio natłuszczają skórę i często powodują krostki na skórze a puder lub zasypka zbiera się w fałdkach.Linomag stosowałam na początku za każdym razem,a potem na przemian z Nivea SOS(co miałam akurat bliżej pod ręką). Nie przekonał mnie nigdy krem przeciw odparzeniom z Nivea.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
zucchini napisał(a):
Titinka, armiatkamnie to trzeba łopatologicznie.. czyli tak - do kąpieli Nivea płyn do kąpieli czy Szampon i płyn w jednym? Które lepsze? Po kąpieli jeszcze oliwką lub tym Nivea mleczko do ciała?
Bepanten przy kazdej zmianie pieluszki czy krem Nivea przeciw odparzeniom? A jak już się pojawią to linomag czy np SOS Nivea?
Przepraszam, że Was tak męczę ale ja zielona całkiem jestem.
Paulinka27523 co do ceny ciuszków.. dostalismy trochę od znajomych ale to głównie body i pajacyki. Uznałam więc, że trzeba kupić Małej kilka sztuk nowych, takich bardziej wizytowych. Poszłam do miejscowego sklepu i za trzy rzeczy - kaftanik, śpiochy i body zapłaciłam 70 zł 🤪Koleżnka podpowiedziała mi aukcje na allegro używanych ubranek. Popatrzyłam tam i poczyniłam zakupy: diw markowe kiecki na 56 po 5 zł kazda, Bluza na wyjście ze szpitala na 56 1 zł, dwie pary spodni na 62 po 7 zł ( to już burżujstwo). Ciuszki są fajne, niezniszczone a kasa zostaje Ci w kieszeni. Ja polecam. 😎


Zucchini do kąpieli zakupiłam białą serie Nivea-łagodzący żel do mycia ciała i włosków(potem pamiętam,że zmieniłam na serię niebieską dla starszego dziecka) i mleczko intensywnie nawilżające po kąpieli.Nigdy nie stosowałam oliwek,bo zbytnio natłuszczają skórę i często powodują krostki na skórze a puder lub zasypka zbiera się w fałdkach.Linomag stosowałam na początku za każdym razem,a potem na przemian z Nivea SOS(co miałam akurat bliżej pod ręką). Nie przekonał mnie nigdy krem przeciw odparzeniom z Nivea.

Titinka ale masz na myśli maść linomag czy o ten linomag
http://allegro.pl/linomag-z-tlenkiem-cynku-na-odparzenia-dla-niemowl-i3090969788.html
Bo właśnie będe tu żeczy kosmetyczne zamawiać dla dziecka i nie wiem jak to jest z tym linomagiem czytam wszędzie opinnie ale wiesz jak to jest im człowiek więcej czyta tym mniej wie i jest bardziej zielony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
armiatka napisał(a):
Mój mąż był ze mną cały czas przy pierwszym porodzie. Ale w fazie końcowej stał przy mojej głowie. Poród rodzinny dziewczynki to nie jest patrzenie męża w krocze żony, serio! Tam nie ma miejsca, bo stoją ze dwie położne i lekarz. Mój Łukasz niewiele widział, ale wspierał mnie bardzo, następnego dnia miał zakwasy na całym ciele 😁 😁. Nie wyobrażam sobie rodzić bez niego drugi raz. Ale oczywiście każdy facet jest inny, a wy swoich znacie najlepiej. 😉


Dokładnie ja też tak miałam.W pewnym momencie na sali dużo osób było,ale mąż był niezastąpiony .Pomagał nie tylko psychicznie,ale i fizycznie(masaż pleców)I miejsce jego faktycznie było od strony głowy a nie krocza 🙂 Teraz też liczę na niego i on o tym wie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
TITINKA napisał(a):
zucchini napisał(a):
Titinka, armiatkamnie to trzeba łopatologicznie.. czyli tak - do kąpieli Nivea płyn do kąpieli czy Szampon i płyn w jednym? Które lepsze? Po kąpieli jeszcze oliwką lub tym Nivea mleczko do ciała?
Bepanten przy kazdej zmianie pieluszki czy krem Nivea przeciw odparzeniom? A jak już się pojawią to linomag czy np SOS Nivea?
Przepraszam, że Was tak męczę ale ja zielona całkiem jestem.
Paulinka27523 co do ceny ciuszków.. dostalismy trochę od znajomych ale to głównie body i pajacyki. Uznałam więc, że trzeba kupić Małej kilka sztuk nowych, takich bardziej wizytowych. Poszłam do miejscowego sklepu i za trzy rzeczy - kaftanik, śpiochy i body zapłaciłam 70 zł 🤪Koleżnka podpowiedziała mi aukcje na allegro używanych ubranek. Popatrzyłam tam i poczyniłam zakupy: diw markowe kiecki na 56 po 5 zł kazda, Bluza na wyjście ze szpitala na 56 1 zł, dwie pary spodni na 62 po 7 zł ( to już burżujstwo). Ciuszki są fajne, niezniszczone a kasa zostaje Ci w kieszeni. Ja polecam. 😎


Zucchini do kąpieli zakupiłam białą serie Nivea-łagodzący żel do mycia ciała i włosków(potem pamiętam,że zmieniłam na serię niebieską dla starszego dziecka) i mleczko intensywnie nawilżające po kąpieli.Nigdy nie stosowałam oliwek,bo zbytnio natłuszczają skórę i często powodują krostki na skórze a puder lub zasypka zbiera się w fałdkach.Linomag stosowałam na początku za każdym razem,a potem na przemian z Nivea SOS(co miałam akurat bliżej pod ręką). Nie przekonał mnie nigdy krem przeciw odparzeniom z Nivea.

Titinka ale masz na myśli maść linomag czy o ten linomag
http://allegro.pl/linomag-z-tlenkiem-cynku-na-odparzenia-dla-niemowl-i3090969788.html
Bo właśnie będe tu żeczy kosmetyczne zamawiać dla dziecka i nie wiem jak to jest z tym linomagiem czytam wszędzie opinnie ale wiesz jak to jest im człowiek więcej czyta tym mniej wie i jest bardziej zielony 😁


Nie ja miałam i już mam na teraz zakupioną maść linomag dostępną w aptece w białej tubce z zielonymi literami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
do kąpieli zakupiłam białą serie Nivea-łagodzący żel do mycia ciała i włosków(potem pamiętam,że zmieniłam na serię niebieską dla starszego dziecka) i mleczko intensywnie nawilżające po kąpieli.Nigdy nie stosowałam oliwek,bo zbytnio natłuszczają skórę i często powodują krostki na skórze a puder lub zasypka zbiera się w fałdkach.Linomag stosowałam na początku za każdym razem,a potem na przemian z Nivea SOS(co miałam akurat bliżej pod ręką). Nie przekonał mnie nigdy krem przeciw odparzeniom z Nivea.


hmmm to biała seria jest dla niemowlaków a niebieska dla starszych??????
Nie wiedziałam, a do pupy zamówiłam sudocrem, chociaż teraz tutaj czytam, że nie nadaje się on dla maluszków, chociaż dziwne, bo często rozdają go na początku w szpitalu po porodzie.
Zamówiłam też puder i teraz też jestem w kropce, ale zamówiłam też ten krem nivea SOS, ale nie wiedziałam, że on nadaje się też do pupy?
Co do kosmetyków do ciała, to cały czas myślałam,że będę używać oliwki bambino, bo uwielbiam jej zapach, ale latem to się dziecko zapoci po oliwce, wiem jak ja się poce po posmarowaniu oliwką 🙂
Myślę, że będę używać na przemian z jakimś balsamem nivea a do pupy, mam te 3 rzeczy: puider, sudocrem i sos nivea, to też na przemian chyba będę używać, zależy co pod ręką będę mieć 🙂

A tak z innej beczki, to właśnie zaraz lecę do lekarza, bo dzwoniłam do laboratorium i okazało się, że jakieś drożdże mam, na bank po tej luteinie :/ Ciekawe co mój lekarz na to???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
paulinka27523 napisał(a):
TITINKA napisał(a):
zucchini napisał(a):
Titinka, armiatkamnie to trzeba łopatologicznie.. czyli tak - do kąpieli Nivea płyn do kąpieli czy Szampon i płyn w jednym? Które lepsze? Po kąpieli jeszcze oliwką lub tym Nivea mleczko do ciała?
Bepanten przy kazdej zmianie pieluszki czy krem Nivea przeciw odparzeniom? A jak już się pojawią to linomag czy np SOS Nivea?
Przepraszam, że Was tak męczę ale ja zielona całkiem jestem.
Paulinka27523 co do ceny ciuszków.. dostalismy trochę od znajomych ale to głównie body i pajacyki. Uznałam więc, że trzeba kupić Małej kilka sztuk nowych, takich bardziej wizytowych. Poszłam do miejscowego sklepu i za trzy rzeczy - kaftanik, śpiochy i body zapłaciłam 70 zł 🤪Koleżnka podpowiedziała mi aukcje na allegro używanych ubranek. Popatrzyłam tam i poczyniłam zakupy: diw markowe kiecki na 56 po 5 zł kazda, Bluza na wyjście ze szpitala na 56 1 zł, dwie pary spodni na 62 po 7 zł ( to już burżujstwo). Ciuszki są fajne, niezniszczone a kasa zostaje Ci w kieszeni. Ja polecam. 😎


Zucchini do kąpieli zakupiłam białą serie Nivea-łagodzący żel do mycia ciała i włosków(potem pamiętam,że zmieniłam na serię niebieską dla starszego dziecka) i mleczko intensywnie nawilżające po kąpieli.Nigdy nie stosowałam oliwek,bo zbytnio natłuszczają skórę i często powodują krostki na skórze a puder lub zasypka zbiera się w fałdkach.Linomag stosowałam na początku za każdym razem,a potem na przemian z Nivea SOS(co miałam akurat bliżej pod ręką). Nie przekonał mnie nigdy krem przeciw odparzeniom z Nivea.

Titinka ale masz na myśli maść linomag czy o ten linomag
http://allegro.pl/linomag-z-tlenkiem-cynku-na-odparzenia-dla-niemowl-i3090969788.html
Bo właśnie będe tu żeczy kosmetyczne zamawiać dla dziecka i nie wiem jak to jest z tym linomagiem czytam wszędzie opinnie ale wiesz jak to jest im człowiek więcej czyta tym mniej wie i jest bardziej zielony 😁


Nie ja miałam i już mam na teraz zakupioną maść linomag dostępną w aptece w białej tubce z zielonymi literami 🙂

aha dzięki 🙂 ja tez kupię ten linomag ale w razie co jeszcze by się coś przydało może bephanten baby albo z nivea ten na odparzenia? jak myslisz?
ja tez nie wiedziałam że biała seria nivea jest noworodków..... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂 musze się pochwalić, że zakuupiłam w czoraj całą masę ubranek za 200 zł a ubranka są dla malęństwa aż do 9 miesiąca życia... Znajoma miała wszystko nowe, ubranka są w ogóle nie zniszczone nic a nic... i są bardzo dobrej jakości... hehe nawet wyprane i wyprasowane... ale ja i tak je jeszcze przepłukam bo leżały w worku. Jestem bardzo zadowolona z zakupu bo za 200 zł w sklepie to ja bym nie poszalała za bardzo 😁 teraz tylko jeszcze dokupi pare kaftaników i coś na wyjście ze szpitala i ciuszki bedę miała z głowy... ale jeszcze troche rzeczy do kupienia jest... Piszecie na forum o różnych kremikach balsamikach i oliwkach i tak sobie myśle- teraz to tyle rzeczy jest dla Dzieciaczkków a nas Mamuśki myły pewnie tylko zwykła wodą z mydłem KAJTEK i szampon do włosków taki żółty - chyba johnson baby 😉
byłam w poniedziałek u lekarza i wszystko ok z Maleństwem ale nie robił mi USG i nie zobaczyłam Kruszynki 😞 mam teraz do zrobienia wyniki i znowu glukoze ale teraz 75g BLEEEEE na samą myśl juz mi niedobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
co myslicie o tym łóżeczku?
http://allegro.pl/lozeczko-tymon-jardrew-lolek-i3135699107.html
chce żeby było takie bardzie stabilniejsze a to chyba takie się wydaje


też nam sie podoba to łóżeczko;p ale nie bede zamawiała na allegro bo znalazłam u Nas w hurtowni takie same tylko inna nazwa i za 199 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
TITINKA napisał(a):
do kąpieli zakupiłam białą serie Nivea-łagodzący żel do mycia ciała i włosków(potem pamiętam,że zmieniłam na serię niebieską dla starszego dziecka) i mleczko intensywnie nawilżające po kąpieli.Nigdy nie stosowałam oliwek,bo zbytnio natłuszczają skórę i często powodują krostki na skórze a puder lub zasypka zbiera się w fałdkach.Linomag stosowałam na początku za każdym razem,a potem na przemian z Nivea SOS(co miałam akurat bliżej pod ręką). Nie przekonał mnie nigdy krem przeciw odparzeniom z Nivea.


hmmm to biała seria jest dla niemowlaków a niebieska dla starszych??????
Nie wiedziałam, a do pupy zamówiłam sudocrem, chociaż teraz tutaj czytam, że nie nadaje się on dla maluszków, chociaż dziwne, bo często rozdają go na początku w szpitalu po porodzie.
Zamówiłam też puder i teraz też jestem w kropce, ale zamówiłam też ten krem nivea SOS, ale nie wiedziałam, że on nadaje się też do pupy?
Co do kosmetyków do ciała, to cały czas myślałam,że będę używać oliwki bambino, bo uwielbiam jej zapach, ale latem to się dziecko zapoci po oliwce, wiem jak ja się poce po posmarowaniu oliwką 🙂
Myślę, że będę używać na przemian z jakimś balsamem nivea a do pupy, mam te 3 rzeczy: puider, sudocrem i sos nivea, to też na przemian chyba będę używać, zależy co pod ręką będę mieć 🙂

A tak z innej beczki, to właśnie zaraz lecę do lekarza, bo dzwoniłam do laboratorium i okazało się, że jakieś drożdże mam, na bank po tej luteinie :/ Ciekawe co mój lekarz na to???


Ja kupiłam białą serię,bo jest hipoalergiczna ale niebieska też jest dla maluszków i tych starszych(tam są narysowane takie misie i tym oto sposobem możesz sobie dostosować wiek dziecka-miś leżący to maluszki,potem siedzący to starsze dziecko) 😆 To taka podpowiedź 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
co myslicie o tym łóżeczku?
http://allegro.pl/lozeczko-tymon-jardrew-lolek-i3135699107.html
chce żeby było takie bardzie stabilniejsze a to chyba takie się wydaje


Oooo...to mamy podobny guścik 😆My po Filipku mamy właśnie takie łóżeczko sosnowe tylko wzorek mamy z gwiazdkami i księżycem 😁.Byłam z niego bardzo zadowolona 😁 polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
paulinka27523 napisał(a):
co myslicie o tym łóżeczku?
http://allegro.pl/lozeczko-tymon-jardrew-lolek-i3135699107.html
chce żeby było takie bardzie stabilniejsze a to chyba takie się wydaje


Oooo...to mamy podobny guścik 😆My po Filipku mamy właśnie takie łóżeczko sosnowe tylko wzorek mamy z gwiazdkami i księżycem 😁.Byłam z niego bardzo zadowolona 😁 polecam

to chyba je dziś z mężem zamówimy bo hurtowni u nas nie ma a w sklepach łóżeczka od 300 zł z tych stabilniejszych a jeśli mówisz że byłaś zadowolona to tylko umocniłaś mnie w wyborze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do porodu, mój maz był ze mna przy dwóch poronieniniach, przez 15h porodu i wiem ze bardzo dużo go to wszystko kosztowalo. Oboje jestesmy zadowoleni ze skonczylo się cc i ze teraz tez będzie bo wrazen mamy za dużo.
a co do kosmetykow, to ja nie kupuje jakos szczególnie bo moja Hania ciagle używa tych dla maluszkow 🙃 no a Dzidusia nie będę jakos bardzo faszerować ani balsamami, ani plynami do mycia. Zgodnie z zaleceniami naszej poloznej: im mniej tym lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poszłam do mojego super zaje*** lekarza, a on on trzymając moja kartę w reku i stojąc mówi do mnie słucham, co panią do mnie sprowadza, więc już też nie usiadłam i mówię,ze przyszłam z wynikiem a on do mnie wynik jest dobry, a ja mowie,ze przyszłam, bo podobno mam jakieś drożdże a on jednym ciągiem mówi do mnie i szybkim tempem wynik jest dobry, następna wizyta tak jak ustaliliśmy za 3 tygodnie,więc do zobaczenia wtedy aha jeszcze chciałem pani powiedzieć,ze źle pani wykorzystuje zwolnienie,bo chodzi pani po sklepach, przy następnej wizycie zastanowimy sie co dalej ze zwolnieniem do widzenia i wskazał mi drzwi wiec ja trzasnęłam drzwiami i wyszłam i się popłakałam, nawet nie zdążyłam jemu powiedzieć, że mi nogi puchną od jakiegoś tygodnia 😞 Masakra, nie wiem co mam robić, nie stać, mnie, żeby chodzić prywatnie :/ Bo będę musiała pewnie chodzić co 2 tygodnie, bo to już końcówka i jeszcze pewnie mnie pokierują na wszystkie wyniki płatne... nie wiem co mam robić, a w wyniku wyszło mi:
1. flora saprofityczna [śr. liczne]
2. Candida albicans [śr. liczne]
Nie wyhodowano GBS.

A te 1,2 to jakieś drożdże... 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zmień lekarza na innego i to jak najszybciej. Jest wielu lekarzy na NFZ którzy dobrze się Tobą zajmą. A napewno każdy zajmie się Tobą lepiej niż on. Spokojnie nie denerwuj się.
Ja tez mam ciagle bardzo liczne bakterie w moczu do tego doszły mi upławy takie żółtawe, a lekarka twierdzi ze nic sie nie dzieje... Jutro idę do niej znowu i jezeli znow mi powie ze wszystko jest ok to chyba zrobie jej awanture.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Poszłam do mojego super zaje*** lekarza, a on on trzymając moja kartę w reku i stojąc mówi do mnie słucham, co panią do mnie sprowadza, więc już też nie usiadłam i mówię,ze przyszłam z wynikiem a on do mnie wynik jest dobry, a ja mowie,ze przyszłam, bo podobno mam jakieś drożdże a on jednym ciągiem mówi do mnie i szybkim tempem wynik jest dobry, następna wizyta tak jak ustaliliśmy za 3 tygodnie,więc do zobaczenia wtedy aha jeszcze chciałem pani powiedzieć,ze źle pani wykorzystuje zwolnienie,bo chodzi pani po sklepach, przy następnej wizycie zastanowimy sie co dalej ze zwolnieniem do widzenia i wskazał mi drzwi wiec ja trzasnęłam drzwiami i wyszłam i się popłakałam, nawet nie zdążyłam jemu powiedzieć, że mi nogi puchną od jakiegoś tygodnia 😞 Masakra, nie wiem co mam robić, nie stać, mnie, żeby chodzić prywatnie :/ Bo będę musiała pewnie chodzić co 2 tygodnie, bo to już końcówka i jeszcze pewnie mnie pokierują na wszystkie wyniki płatne... nie wiem co mam robić, a w wyniku wyszło mi:
1. flora saprofityczna [śr. liczne]
2. Candida albicans [śr. liczne]
Nie wyhodowano GBS.

A te 1,2 to jakieś drożdże... 😞((


Faktycznie zmień lekarza 🙂Są tacy z powołania i nie warci nic a nic.Po co masz się stresować przy każdej wizycie.Uprzejmość ma się w genach a nie nabytą-widocznie tan ma coś z chama 🤢I absolutnie nie jest powiedziane,że miły lekarz to tylko ten prywatny 🙂Powodzenia 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda jestem w szoku, koniecznie zmien lekarza to nie do wiary ze mozna tak traktowac pacjenta!!!!

a ja musze sie pochwalic ze zakupilam dzis kilka rzeczy i cyiesze sie bardzo! mam juz butelki,smoczek, szczotke do główki,czapeczki i kilka innych rzeczy. mam pytanko do dziewczyn ktore juz karmily piersia, czy używałyście jakiś maści na sutki przy podrażnieniach? słyszałam ze ten bephanten jest tez skuteczny... wiem że bywa trudno z karmieniem 🤨
a do kąpieli bede używać mydelka bambino i po kąpieli balsamy nivea od pierwszych dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia ja również planuje zakup tego termometru.
Dziewczyny zastanawiałam się nad butelką antykolkową z Nuka co o tym sądzicie ?
Kasiulka „Hej Mamuśki musze się pochwalić, że zakuupiłam w czoraj całą masę ubranek za 200 zł a ubranka są dla malęństwa aż do 9 miesiąca życia... Znajoma miała wszystko nowe, ubranka są w ogóle nie zniszczone nic a nic...”
Ja kupiłam identycznie wyszło mnie 12 zł więcej tylko
Magdad86 ja odebrałam dziś swoje wyniki z wymazu i wszystko mam na nie tylko raz pisze tak
Wyhodowano drobnoustrój Saccharomyces spp należy do grzybów spożywczych i może kolonizować okolice krocza w związku z bliskim sąsiedztwem końcowego odcinka układu pokarmowego, gdzie nie stanowi czynnika etiologicznego zakażenia, Interpretacja zależy od objawów i stanu klinicznego pacjenta. Mój lekarz powiedział mi że póki nic się nie dzieje nie będziemy w to ingerować bo czasem się zdarza najwyżej później damy jakąś tabletkę. Mówił że drobno ustroje czasem się zdarzają.

Dalej ciągnąc widziałam moją kruszynkę, wcale nie taka kruszynka ponad 1800g obwód główki 33 (jak jest u was z obwodem główki)
Wyprzedza termin porodu o tydzień. Widziałam w 4D trochę twarzyczki bo resztę zasłoniło łożysko, dzidzia strasznie tuli się do mojego brzucha i momentami wyglądało to jakby całowała ściankę. Fajnie, choć dalej nie wiele było widać.
Następna wizyta za 2 tygodnie bo potem długi weekend majowy. I następna pod koniec maja. Jak tak dalej będzie rosła to może nie dotrwać do trzeciej wizyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...