Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam!
Ja podczas tego całego przygotowania do cc miałam lekkie zawahanie, jak mi cewnik założyli to pomyślałam sobie co ja robię? Bolało to póki mi nie dał znieczulenia, potem spadło mi ciśnienie i zrobiło mi się niedobrze, mówie im o tym a oni przecież już wszystko wiedzieli. Mam fajne zdjęcia z bloku jak wyciągają mi małego i jak jest taki brudny w tym wszystkim. Fajne pamiątki zwłaszcza, że z pierwszym synkiem takich nie mam. Nie żałuje teraz decyzji o cięciu. Bałam się czy będę karmić czy nie, teraz mnie zalewa, mały się najada. Fajnie śpi, jest spokojny. Jutro jadę na ściągnięcie szwów i jestem jak nowo narodzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez jutro jade na oddzial, ciekawa jestem jak dlugo bedziemy czekac przy tym moim zwapnialym łożyskiem?! dzis jest moj termin i nic... dzis czuje sie taka obrzmiała i mam ciezka glowe. juz mi obojetnie w jaki sposob urodze,oby tylko maly byl zdrowy i silny 😉
zazdrszcze mamuskom ktore juz wiedza co i jak.
hullu ty nareszcie tez odetchnełaś od tej niepewności,teraz pewnie odliczasz minuty...
alla25 super ze wszysko ci sie tak fajnie ułożyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):
agapit napisał(a):


armiatka to może razem urodzimy w czwartek lub piatek 😁 bo ja ide w czwartek wieczorem na wywołanie jak sie nic nie zacznie


Ja jutro idę na oddział. To może zgadajmy się na jeden dzień, będziemy krzyczeć razem.
Dalej mnie mdli, boli mnie wszystko, spać mi się chce, na szczęście czuję dzidzie.


No to czad! Ja w czwartek na oddział, rano badania i oględziny, po południu wywołujemy, jak sie nic nie ruszy w piątek CC. Skaczą przy mnie moi lekarze bardzo. Bo z racji tego, że jedno dziecko mam dość poważnie niepełnosprawne, robią co mogą, żeby druga córka przyszła na świat bez jakichkolwiek komplikacji i problemów. Żeby była zdrowa. A czym bliżej tego rozwiązania tym bardziej się boje... Żeby wszystko poszło dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, karmie piersią ale jeszcze po każdym karmieniu daje butle i mala dojadą 20-40 ml. I w takiej sytuacji nie wiem co z witaminami czy mam jej dawać D i K czy samą D .
Hully fajnie ze juz będziesz miała mala przy sobie .
Armiatka i Aniutka 102 wy juz też cieszycie się bo wiecie co was czeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, karmie piersią ale jeszcze po każdym karmieniu daje butle i mala dojadą 20-40 ml. I w takiej sytuacji nie wiem co z witaminami czy mam jej dawać D i K czy samą D .
Hully fajnie ze juz będziesz miała mala przy sobie .
Armiatka i Zonanagazie wy juz też cieszycie się bo wiecie co was czeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu trzymam kciuki, badz silna! juz niedlugo...

mam pytanko do dziewczyn ktorym odszedl juz czop. czy przed czopem mialyscie takie uplay z gestego śluzu białawego? kiedy moge sie spodziewc odejscia czopu?

cos do poczytania dziewczyny, metody na wywolanie porodu najciekawsze na 3 stronie:
http://fajnamama.pl/forum/temat/metody-na-przyspieszenie-wywolanie-porodu/3/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
Dziewczyny, karmie piersią ale jeszcze po każdym karmieniu daje butle i mala dojadą 20-40 ml. I w takiej sytuacji nie wiem co z witaminami czy mam jej dawać D i K czy samą D .
Hully fajnie ze juz będziesz miała mala przy sobie .
Armiatka i Aniutka 102 wy juz też cieszycie się bo wiecie co was czeka.

Ciężko powiedzieć, normy dla dzieci do mieś. np, na mleku Bebilon to 90ml, od 2mieś. 120ml, więc nie wypija 100% normy, ja bym podawała, pamiętam, że nawet jak karmiłam całkowicie córę mlekiem modyfikowanym to pediatra i tak zalecała dawać wit. D no, ale to było zimą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniutka102 napisał(a):
hullu trzymam kciuki, badz silna! juz niedlugo...

mam pytanko do dziewczyn ktorym odszedl juz czop. czy przed czopem mialyscie takie uplay z gestego śluzu białawego? kiedy moge sie spodziewc odejscia czopu?

cos do poczytania dziewczyny, metody na wywolanie porodu najciekawsze na 3 stronie:
http://fajnamama.pl/forum/temat/metody-na-przyspieszenie-wywolanie-porodu/3/


Taki śluz to już z tydzień mam lub dłużej i w międzyczasie pomiędzy śluzem odpadał mi czop ale kawałkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAM SYNKA!! ALE SZOK!! 🙂) JEST.NAJCUDOWNIEJSZY NA SWIECIE!! KUBUS WAZY 3.600 I MIERZY 56 CM!!!! skali apg jeszcze nie znam. 🙂 ale zdrowy silny chlopak 🙂 urodzilam naturalnie o 16:45 🙂)) o 12 zaczely sie skurcze konkretne, a parcie dziecia trwalo 5 minut 🙂) polozne w szoku ze.tak szybko 🙂) pozniej.jak bede miala chwile to was nadrobie :* moj ukochany byl przy mnie i przecial pepowine 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hullu a jak się czujesz po porodzie i czy bol był zmiany?

Dziewczyny, które juz urodziły napiszcie jak odczuwalyscie skorcze i bol podczas porodu.
I czy skorcze zaczęły się nagle czy powoli coś was zaczęło bolec i czy brzuch się wtedy mocno napinal? Ja wyczekuje skórczu i nie wiem juz czego mam się spodziewac:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas był kolega fotograf. Właśnie zakończyliśmy sesję z ostatnich godzin ciąży. Nie mogę się doczekać zdjęć. Wrzucę parę oczywiście. Tymczasem czeka mnie chyba kolejna bezsenna noc, bo z nadmiaru wrażeń sen gdzieś przepadł... Jejku, jak nie jutro to w czwartek, ostatecznie w piątek. Tak już niewiele, a jeszcze tyle czasu 😁 😁 😁 Dobrej nocki dziewuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Nastawiłam budzik na 7 a już od 5 nie śpię. Mam nadzieję że zrobią mi w szpitalu USG chciałabym zobaczyć moją kluskę. Dziś rusza się o wiele subtelniej, pewnie jeszcze ospała. Trochę się stresuję i chyba od tego mnie brzuszek pobolewa. Może się jeszcze zdrzemnę 20 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...