Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamuśki 😘

Wszystkiego co najlepsze dzisiejszym solenizantkom 😘 Zdrówka przede wszystkim.

Matylda tobie również zdrówka. niech choroba szybko minie bez żądnych szkód. W końcu szósty zmysł mi podpowiada że będzie syn więc jak na faceta na pewno jest silny i nie da się twojej chorobie 😉

Nie wyspałam się dzisiaj. Wczoraj czekałam na męża do 1 w nocy a dzisiaj rano bardzo chciałam zjeść wspólnie śniadanie. Lubię to i chyba wczoraj za nim tęskniłam 😉 Podobno dzisiaj są moje walentynki także jestem do 15 tylko 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkim jubilatom sto lat! a chorowitkom zdrowka!
Przedszkole to wspanialy wynalazek, choc nie moge narzekac jeszcze mi sie nie znudzilo siedzenie w domu z malym a jeszcze tydzien przed nim tyle ze ja juz sie w pon z domu zabieram...
W pierwszej ciazy libido w gore, nawet bardzo, teraz lepiej nie mowic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kobietki na poczatek Jagoda sto lat!!!!!!! marieta i dla cireczki rowniez sto lat!!!!!! .Mialam dzis wizyte i jest nie za wesolo szyjka sie skraca lekiekie skurcze mam lezec jak narazie i brac nospe jesli by sie nasilily to mam odrazu jechac do szpitala 😞 na wizycie dzis sie bardzo przestraszylam gdy lekarka chciala sprawdzic bicie serca dzidzi przyklada sonde a tu nic drugi raz a tu nic ja juz spanikowana a ona ze zaraz jeszcze raz sprobuje za pare minut no i naszczescie bylo słychac cichutkie bicie normalnie myslamam ze przez te 5min oszaleje ale potem sie juz uspokojilam pozdrawiam i zycze milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiad gotowy,
Całkiem dobre wyszło 😉
Ciekawe czy chłopakom będzie smakować 😜
U mnie libido w pierwszej ciąży było wyższe ale nam nie wolno było 😞
A teraz, teraz to też ciężko powiedzieć.
Mąż bardzo dużo pracuje, wraca ok 19 do domu i od 21 już siedzi i pracuję do ok.3-4 rano 😞
Także i libido u nas niższe 😜
Choć nie powiem, mam wrażenie, że w tej ciąży jest lepiej może też dlatego, że na razie mamy przyzwolenie 🙂

A przedszkole nie powiem, przyzwyczaiłam się, poza tym widzę jak to dobrze wpływa na Kacpra.
Co chwile przynosi jakieś nowe zabawy do domu i wszyscy się musimy w to bawić - fajnie jest.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Henimedes a co Ci mowi intuicja odnośnie płci mojej dzidzi?

Jak tam dziewczyny ? 🙂 Ja dzis ciezki dzien . Po 3 poszłam spać o 7 trzeba bylo wstac , pózniej jazdy ...po powrocie od razu do łóżka . Przed chwilą wstałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Henimedes a co Ci mowi intuicja odnośnie płci mojej dzidzi?

Jak tam dziewczyny ? 🙂 Ja dzis ciezki dzien . Po 3 poszłam spać o 7 trzeba bylo wstac , pózniej jazdy ...po powrocie od razu do łóżka . Przed chwilą wstałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!!! 🙂 🙂
Przyznam, że nie pamiętam, kiedy spędziłam tak urocze popołudnie!!!
Było wspaniale!
Chłopaki mi zrobili mega niespodziankę!!! chyba pierwszy raz się mężowi udało mnie zaskoczyć 🙃 😁 (wczesniej zawsze się wysypał i już wiedzialam co i jak :silly 🙂
Dziś okazało się, że zrobił rezerwację, zamówili tort, pani kelnerka wniosła ze świeczką (dobrze, że jedną 😜), Ksawery krzyknął "wsistkiego najlepsiego mamusiu!" no i się rozplynełam! Mało tego, Mlody dostał całą porcję dla siebie, zjadł kotlecika, kilka frytek, potem kawalątko pizzy bez sera, wypił herbatkę (cały zadowolony, że Pani kelnerka przyniosła specjalnie Jemu herbatkę!!)
Uciekam do chłopaków, dziś mamy kolejną nowość - Ksawek będzie pierwszy raz w życiu kapany z pianą (do tej pory tylko emolienty które się nie pienią) i będziemy rysować nowymi kredkami do wanny i ciała

Mariette - corka z 15 lutego??? no to podwojne całusy dla Niej 🙂
Dagii - nasi mężowie widzę mają identyczny system pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - to Twoi mężczyźni się postarali 🙂 super, że urodziny udane.
No i daj znać jak po kąpieli, bo podejrzewam, że dla Ksawerego to musi być niezła atrakcja 🙂


Wieczór miał być miły ale już mnie mąż zdążył wkurzyć...
No cóż...
Jakiś film sobie obejrzę i pójdę spać.
A on niech sobie popracuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga19902 napisał(a):
witam kobietki na poczatek Jagoda sto lat!!!!!!! marieta i dla cireczki rowniez sto lat!!!!!! .Mialam dzis wizyte i jest nie za wesolo szyjka sie skraca lekiekie skurcze mam lezec jak narazie i brac nospe jesli by sie nasilily to mam odrazu jechac do szpitala 😞 na wizycie dzis sie bardzo przestraszylam gdy lekarka chciala sprawdzic bicie serca dzidzi przyklada sonde a tu nic drugi raz a tu nic ja juz spanikowana a ona ze zaraz jeszcze raz sprobuje za pare minut no i naszczescie bylo słychac cichutkie bicie normalnie myslamam ze przez te 5min oszaleje ale potem sie juz uspokojilam pozdrawiam i zycze milego dnia



Uwazaj na siebie kochana 😞 zeby ci szyjki nie podwiązali 😞 do porodu 🤢
Jagoda zobacz jako te twoje chlopaki dbaja o Ciebie a tu prawdopodobnie następny w drodze kobieto pozazdroscic 😁

Olas uwazaj na siebie odpoczywaj wiem z edaje ci rady a sama zapracowana jestem i ciagle cos robie :P dzis w pracy wroce bede piekla ciasta na jutro jak pojedziemy do znajomuch a tamten nastepny tydz caly pracuje z niedziela ... ale pot5em 2 tyg wolnego 🙂 super 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Dzisiaj leniwy poranek jeszcze w łóżku. Po śniadanku- Mężuś był rano po bułeczki, drożdżówki i inne pyszności, no i oczywiście dostałam śniadanie do łóżka. 😎

Dzisiaj na obiad spaghetti 😁 o 12 jadę na zakupy 😁
Młody skacze mi w brzuchu konkretnie rano i wieczorem. Wczoraj zasadził kopa w pępek. 😁
Dobrego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

My już po pysznym śniadanku, zbieramy się i jedziemy na zakupy.
Najpierw spożywka a potem pewnie Ikea - przy okazji zjemy jakiś obiadek.
Uwielbiam weekendy 🤪

Miłej soboty 🙂

I dziewczyny nie przeciążać się bo mamy w brzuchach nasze wymarzone kochane istotki !!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tez jeszcze w lozku ale to dlatego ze narazie musze lezec wiec dzis maz przejmuje obowiazki narazie posprzatal a zaraz wyrusza na zakupy wiec najblizsze tyg czekaja mnie w łozku niewiem jak ja to wytrzymam co do samopoczucia u mnie jakos dzis slabe boli mnie glowa ale do tego zdazylam juz przywyknac milego dnia zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1208 napisał(a):
Henimedes a co Ci mowi intuicja odnośnie płci mojej dzidzi?


Hahaha 😁 Wyrocznią zostałam ??? 😉 W twoim przypadku Olu nie wiem, może bardziej na córeczkę bym stawiała... Albo bardzo uczuciowego chłopczyka. Ale to tylko moje domysły, żadnym medium nie jestem 🙂

Dagmara trzymaj się, wypoczywaj i będzie dobrze 😉

Ach Jagoda jak ci zazdroszczę, no i super że Mały tyle zjadł. Może będzie już dobrze z jedzeniem u niego 🙂

Ja też liczyłam na niespodziankę jak co roku jednak w tym roku mąż mnie kompletnie zawiódł. Byłam zła na niego cały wieczór i nie dałam się przeprosić 😜 Jak nigdy przyjechał po pracy i do mnie z tekstem że zabiera mnie do sklepu żebym sobie coś kupiła na walentynki. Zero inwencji, jakiejkolwiek chęci tylko wybierzesz sobie... Normalnie poczułam się jakby mi ktoś w mordę dał. Zawsze coś sam wymyślił i było dobrze, nigdy nie było że mi się coś nie podobało. Zawsze byłam zadowolona nawet z najmniejszej błachostki a tu takie coś... I jeszcze ten tekst: "No bo jakiegoś tandetnego serduszka na łańcuszku nie chciałem ci kupować". No ja pier... A niedawno zachwycałam się piękną zawieszką- serduszkiem koleżanki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie lipcówki w to sobotnie popołudnie!
U mnie nastrój się utrzymuje, wszystko mi wychodzi lepiej i w ogóle jakoś tak, miło jest 🙂
Kurcze jak miło jest jak jest miło!!! 😁
My już po zakupach, chłopaki pojechali do myjni a ja właśnie skończyłam pesto (tym razem czerwone), zrobiłam galaretki, potem robię sałatkę owocową (panowie mają poszukać granatów, bo mam chcicę na nie 🙂), wieczorem dla siebie jakąś sałatkę a jutro jedziemy na obaid do teściówki, więc mam wolne od garów.
Całuski dla Was wszystkich!!!

ps. moje dziecię wczoraj 2 x mnie porządnie kopnęło! t nie było muśnięcie 😎 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hje kobitki to znowu ja :P dzis w pracy jakis pogrom normalnie chyba cos sie nie podoba mojemu dzidziusiowi bo jestem ciagle atakowana prze zniego:P kopniak za kopniakiem a wrec rozpychanie sie chyba spodniami go dusze :P jak siedze 😉

Jelsi ktoras z was byla by takze zainteresowana to wystawim ciuszki 🙂 na allegro od 1 zl po dzieciaczkach za 2 dni sie koncza licytacje moj nick mario85r meza konto :P moze cos wam sie spodoba 😉
np. http://allegro.pl/spodnie-bluza-rozmiar-80-i3027688876.html dziewczynka
http://allegro.pl/spodnie-2-pary-r-92-bcm-i3024657094.html chlopiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...