Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

Dagii napisał(a):
no to sobie Jagoda zapamiętaj 🤪, że następnym razem ( oby nie było ) cycek na wierzch i do nosa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


mąż wydoi siarę i Leon będzie pił wodę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aaaa i jeszcze mi się przypomniało, wczoraj spotkałam sąsiadkę - wyprowadziła się rok temu i do rodziców czasem wpada (w sumie to jej rodzice są naszymi znajomymi bardziej niż ona, a oni młodo mieli dzieci, bo dziadkami zostaną teraz w wieku 44 lat 🙂) no i okazuje się, że ona też jest w ciąży i ma termin na 16 sierpnia i też będzie miała Leona 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola1208 napisał(a):
Mój smyk dzisiaj reaguje na kazdy mój dotyk 🙂 Jest ruchliwy jak nigdy - w końcu czuje wyraźnie ruchy co mnie bardzo uspokaja 🙂


No widzisz super, teraz będziesz spokojna, bo myślę, że będziesz Go juz czuła caly czas.
Moj mam wrazenie nie spi, nawet pytałam o to gina bo to az dziwne, ale nagrywam filmiki - Leoś jest inny niż Ksawuś - ma bardziej...dynamiczne ruchy 🙃 generalnie caly brzuch mi non stop faluje. W pt to tak mnie kopnął, że az podskoczylam i wydalam z siebie dziwny dzwiek u notariusza bo zapytal czy wszystko ok 🙂
A jak się opieram o cos - blat w kuchni, Ksawek mi siedzi na kolanach etc. - to wtedy Leo boksuje jak mały kangur 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tylko na chwilę nadrobiłam jednym okiem
Ola skurcze NIE bolące to skurcze przepowiadające macica sobie ćwiczy także bez obaw
która ma 16 pajacy/ ów ???
ja mam około 50/60 ( bo kilka odpadnie zależy jaka płeć )
i tak za dużo tego wszystkiego mam
moja LENA np na to lato ma około 40 sukienek , to bez sensu i tak ubieram te moje narbardziej ulubione i najwygodniesze
co do materacy , butelek , niań, mleka to ja mam swoje zdanie
to czysta propaganda firm je produkujących , i tych niby śmiesznych opini w necie
jeśli dziecko ma mieć krzywy kręgosłup to będzie miało nawet jak będzie spało w puchu albo na twardej desce
amen będę później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):

co do materacy , butelek , niań, mleka to ja mam swoje zdanie
to czysta propaganda firm je produkujących , i tych niby śmiesznych opini w necie
jeśli dziecko ma mieć krzywy kręgosłup to będzie miało nawet jak będzie spało w puchu albo na twardej desce
amen będę później


popieram, amen. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
hej ja tylko na chwilę nadrobiłam jednym okiem
Ola skurcze NIE bolące to skurcze przepowiadające macica sobie ćwiczy także bez obaw
która ma 16 pajacy/ ów ???
ja mam około 50/60 ( bo kilka odpadnie zależy jaka płeć )
i tak za dużo tego wszystkiego mam
moja LENA np na to lato ma około 40 sukienek , to bez sensu i tak ubieram te moje narbardziej ulubione i najwygodniesze
co do materacy , butelek , niań, mleka to ja mam swoje zdanie
to czysta propaganda firm je produkujących , i tych niby śmiesznych opini w necie
jeśli dziecko ma mieć krzywy kręgosłup to będzie miało nawet jak będzie spało w puchu albo na twardej desce
amen będę później


50 ??????????????
pajacy????????????
ato ja z moimi 16 wyskoczyłam jak filip z konopi 🤪 🤪 🤪
Myślałam, że to dużo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
hej ja tylko na chwilę nadrobiłam jednym okiem
Ola skurcze NIE bolące to skurcze przepowiadające macica sobie ćwiczy także bez obaw
która ma 16 pajacy/ ów ???
ja mam około 50/60 ( bo kilka odpadnie zależy jaka płeć )
i tak za dużo tego wszystkiego mam
moja LENA np na to lato ma około 40 sukienek , to bez sensu i tak ubieram te moje narbardziej ulubione i najwygodniesze
co do materacy , butelek , niań, mleka to ja mam swoje zdanie
to czysta propaganda firm je produkujących , i tych niby śmiesznych opini w necie
jeśli dziecko ma mieć krzywy kręgosłup to będzie miało nawet jak będzie spało w puchu albo na twardej desce
amen będę później



RÓWNIEŻ POPIERAM :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
gizelda napisał(a):
hej ja tylko na chwilę nadrobiłam jednym okiem
Ola skurcze NIE bolące to skurcze przepowiadające macica sobie ćwiczy także bez obaw
która ma 16 pajacy/ ów ???
ja mam około 50/60 ( bo kilka odpadnie zależy jaka płeć )
i tak za dużo tego wszystkiego mam
moja LENA np na to lato ma około 40 sukienek , to bez sensu i tak ubieram te moje narbardziej ulubione i najwygodniesze
co do materacy , butelek , niań, mleka to ja mam swoje zdanie
to czysta propaganda firm je produkujących , i tych niby śmiesznych opini w necie
jeśli dziecko ma mieć krzywy kręgosłup to będzie miało nawet jak będzie spało w puchu albo na twardej desce
amen będę później


50 ??????????????
pajacy????????????
ato ja z moimi 16 wyskoczyłam jak filip z konopi 🤪 🤪 🤪
Myślałam, że to dużo 😜

tzn szczerze to mam tego więcej ale te około 50 to tak w rozmiarach 56-68
sama zakupiłam 3 he he
nie poważnie ciuchów mam dużo , mam dobre źródła , dostajemy i nowe i używane i lepsze i gorsze ja wybredna nie jestem ale po prostu i tak wszystkiego nie da się ubrać
i tak zakładam zawsze to co mam na wierzchu czyli to co dziecko miało ubrane potem to było wyprane /wyprasowane i znowu trafia na to samo miejsce na półce i znowu to biorę
i tak w kółko , teraz powiem że nie chcemy żadnych ciuchów niech przychodzą z pieluchami albo kasą jak się małe urodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór kobietki 🙂
dziś byliśmy z marną u dermatologa w sprawie tych plam oby ta lekarka okazała się osobą na miejscu bo mi ręce już opadają
no i po powrocie do domu padłam jak kawka dopiero co się obudziłam dobrze marna sama sobie cos tam upolowała w kuchni 😉
co do dolegliwości typu bolący ciągnący brzuch to tylko lekarz jeśli nospa nic nie daje
ja mam cały czas pobolewania w krzyżu które puszczają i jak pochodzę trochę to podbrzusze boli i ciągnie (tak jak na okres ) aż mnie przeszywa bol tak do kolan ze iść nie można
dziś cukier trochę się uspokoił uff
tak sobie pomyślałam jeszcze przed snem .... może warto by się powymieniać innymi dostępnymi kontaktami typu fb, skype, nr tel co wy na to ? chyba by było miło pogadać , usłyszeć się a nawet zobaczyć 😉
kolorowych snów dziewczyny( te duże i te mniejsze) i chłopaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagii - ja właśnie dziś jestem pełna wody 😞 Spuchnięta na maxa 😞 Obrączki to ja nie noszę od początku ciąży, ale mnie i tak najbardziej puchną uda 😮

Teraz jeszcze strzeliłam prasowanko, nogi spuchły mi jeszcze bardziej więc idę leżeć

Kolorowych snów wszystkim papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia- w wymianą namiarów to dobry pomysł 🙂 Wysyłam na priv mój nr tel 🙂
Ja dzisiaj mam dużo załatwiania spraw w firmie, potem lecę do kosmetyczki na manicure, pedicure i jakiś masaż twarzy 🙂 - pełen relax.

Potem podjadę do smyka, bo tam są fajne zestawy pajacy i bodziaków.
Lubię aktywne dni, super się czuję, zero bólu, skurczy, płaczu 🙂 Mogłabym być zawsze w ciąży 🙂
Słonecznego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka u nas po nocnej burzy piekne slonkoi znow upal jejciu dizs ide sie zapisac na usg a jutro mocz zrobic ciekawe kiedy zapisza mnie na usg bo chyba to juz bedzie moje ostatnie bo z tego co wiem to wymagane sa 3 dostalam jakiej biegunki z rana wczoraj powiem ze tez mialam ale moze to po jabkach bo ostatnio ciagle je jem moje palce tez byly spuchniete wczoraj i ledwo zdjelam obraczke a co do nog pisalam ze bardzo mi spochly w niedziele az robilam zimne oklady bo tak mnie tez bolaly monia super mozna wie wymienic innymi kontaktami u nas na sierpnioweczkach jedna dziewczyna wpadla na zalozenie tam takiej grupki podawajcie namiaray bedziemy zapisywac 🙂 🙂 🙂 puki co ja zaczne moj fb to dagmara murawska z radomiamysle ze znajdziecie zdjecie mam na czerwonej scianie w niebieskiej sukience 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

A przynajmniej mam nadzieję, że będzie dobry, pól nocy męczyła mnie zgaga,
masakra 😠
Niewyspana, głodna 😞 - nie lubię tak 😞
Ale koniec marudzenia 😉
Piękny dzień się zapowiada.
Poranek bardzo miły bo nam syn tłumaczył jak to krew płynie po organizmie i jakie to wirusy mieszkają w żołądku 🤪 zastanawiam się skąd on bierze takie rzeczy 🤪 🤪
A teraz chłopaki już poszli do przedszkola 😉

Co do namiarów, to jak chcecie mogę podopisywać do tabelki numery telefonów i Wam rozesłać na maila co by tu na forum nie podawać.
Albo możemy sobie podać fb 🙂
Jak kto woli 😉

I miłego dnia życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):

Poranek bardzo miły bo nam syn tłumaczył jak to krew płynie po organizmie i jakie to wirusy mieszkają w żołądku 🤪 zastanawiam się skąd on bierze takie rzeczy 🤪 🤪
A teraz chłopaki już poszli do przedszkola 😉

Jest taka bajka 'Było sobie życie' i być może to Kacperek oglądał? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kerry napisał(a):
Dagii napisał(a):

Poranek bardzo miły bo nam syn tłumaczył jak to krew płynie po organizmie i jakie to wirusy mieszkają w żołądku 🤪 zastanawiam się skąd on bierze takie rzeczy 🤪 🤪
A teraz chłopaki już poszli do przedszkola 😉

Jest taka bajka 'Było sobie życie' i być może to Kacperek oglądał? 🙂


Tak bajkę zna, tylko zadziwiające jest to jak 3 latek potrafi kojarzyć i analizować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Ja też nr telefonu mogę komuś podać bliżej terminu , albo lepiej jakiś wziąć żebym to ja mogła podzielić się tą radosną nowiną
a co do fbka jeśli któraś mnie chce to pisać na priv podam namiar


ja też mam wizytę dziś na 18.00 i ostatnie usg
mam lekkiego stresa bo jeszcze i z małą bździną jadę
ehhh 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...