Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Co prawda to prawda Henimedes 🙂
A allegro tak przede wszystkim mnie ratuje, wczoraj przyszło mi łóżeczko, materac i pościel 15 elementowa i muszę przyznać, że rewelacja! Co prawda łóżeczko (białe) jeszcze nie złożone, ale jest! Materac porządny z naturalnych włókien orzecha kokosowego pościel 100% bawełna (różowa) w dotyku po prostu extra! 😁 domówiłam jeszcze do zestawu kocyk z tym samym motywem też świetny taki milusi 🙂 a zobaczcie sobie 🙂
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
A dzisiaj zamówiłam zestaw butelek AVENT NATURAL prawdopodobnie dużo lepsze niż KLASIC
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
do tego smoczki po jednym z 3m+ i 6m+
smoczki uspokajające 0-6, 2szt i 6-18, 2 szt
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
i pojemniki od razu do pokarmu też aventa 240ml 2szt. Wszystko u tego samego sprzedającego 🙂
Więc jestem ogólnie zadowolona tylko żeby wszystko dotarło jak obiecują bo wybrałam płatność z góry.
A henimedes obczajałam tą stronkę z analizami kosmetyków dla dzieci. Stronka po prostu zajebista!!! i zrobiłam sobie rozpiskę za jakie kosmetyki "sroka" uważa za najlepsze dopisałam jeszcze mniej więcej za jakie ceny można kupić. W temacie wyprawka umieszczę dzisiaj i może akurat komuś się przyda 🙂
Pozdrawiam wszystkie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane Dziewczyny
Daga-na zołądek siemię lniane na 15 minit przed jedzeniem-osłona niesamowita. Przez 20 lat brałam leki sterydowe na zapalenie nerek. Siemię pozwoliło mi na uniknięcie choroby wrzodowej itd.(dziekuję Ci mamo;-)) W czasach komuny jogurtów nie było-a dalysmy rade. Co do innych mamuś leżących-będzie na pewno dobrze trzymam kciuki. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja od wczoraj bylam na dzileczce ale pobyt niezbyt udany prawie ciagle spalam i wymiotowalam od tego zelaza ale cos tam sie z mala pobawilam zaraz wstawie zdjecie ogolnie pogoda dzis sie zepsula wrocilam do domku i ugotowalam rosolek bede miec na jutro gosia nieprzejmuj sie moj maz juz spi nawalony bo on mtwierdzi ze jak ma jeden dzien w tyg wolny to ma na relax ale dla mnie to nic przyjemnego relaxowac sie przy alkocholu ale coz przemilcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
współczuję wam, teraz to mi nawet piwo smakowe wali spirytem więc nawalony mąż to już wogóle zero przyjemności, no ale raz na jakiś czas trzeba niestety pozwolić. Facet, niestety...

U mnie pogoda super, wczoraj mieliśmy małą imprezkę plenerową. Oczywiście mój mąż sprosił masę ludzi i nawet mnie nie poinformował kogo i ile. Bałam się że zbraknie jedzenia no ale udało się. Tylko naszykowałam się jak durna i padłam po 12 jak zabita. Dzisiaj dom pełen ludzi i znowu "latanie". Bracia zjechali do domu i wielkie szykowanie na wesele. Byłam dzisiaj sprzątaczką, kucharką a na koniec fryzjerką damsko-męską. 3 głowy uczesane w tym jedna damska 😜 Wreszcie trochę luzu i błoga cisza... 🙂 A jutro Wawa again... Już mam jej serdecznie dosyć. Może nie samego miasta ale tego siedzenia na zajęciach... Jeszcze 3 zjazdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja piwo bardzo lubię, zwłaszcza somersby a jak zwykłe to z syropem wiśniowym i wisienkami ale teraz tak jak pisałam- śmierdzi mi spirytusem nawet smakowe.
Kuzynka znowu w ciąży miała wielką ochotę na carlsberga i tak raz, dwa na miesiąc fundowała sobie pół szklanki.
Żona znajomego np dostała od lekarza wręcz pozwolenie na lampkę wina. Tylko na co to ona je piła nie pamiętam...

A zdjęcia... Boziu, Daga... Ja też chcę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przy takiej pogodzie też bym poleżałam w basenie jejciaa zazdroszcze.
Ja z 2 razy wypiłam małe piwo bezalkoholowe tego lecha free. Reds mimo, że owocowy to ma tyle stężenia bądź troche mniej co normalne piwo to może lepiej nie pic.
Chociaż powiem Wam, że mojej koleżanki siostra przez całą ciąże jak była jakaś impreza to piła z 2 piwa. Ale dla mnie to przesada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wstalam ale noc bardzo zla prawie niezmruzylam oka zle sie czulam po zelazie dzwonilam do swojego gin a on do 1lipca na urlopie masakra upal straszny dzis niewiem czy sie rusze gdzie kolwiek z domu a mialam jechac na dzilke pisakownice robin nikolce ale chyba odloze plany na inny dzien a przegladajac wozki spodobal mi sie esprio vectory z tego wzgledu ze jest lekki a ja bede musiala go na 4pietro taszkac przez weekend cisza na forum wszyscy gdzies wybyli nidziwie sie w taka pogode ja mam chec gdzies tak poplywac ale niemoge 😞 ehh nawet basen odpada coz trzeba przetrwac milego dnia brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja noc też nie za ciekawie minęła, coś mnie kuło znowu mega w brzuchu dopiero nad ranem przestało, a to jeszcze trzeba było z 7 razy siku iść masakra. A byliśmy tylko u rodziny na kawie oczywiście autem i od razu takie skutki masakra ja nie mogę nic dosłownie wrr!!! 😠 Dzisiaj wizyta zobaczymy co moja gin powie. I jak tam niunia? może w końcu pokaże nam swoją buźkę 🙂
Miłego dnia dziewczyny! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mega upał a to dopiero początek... Od rana w drodze jestem, ostrożnie dziewczyny jeździjcie bo jakaś katastrofa na drogach dzisiaj- pędzą albo wloką się po 70km/h wyjeżdżają, zajeżdżają... Masakra 🤢 No ale ja już siedzę w domku i doprowadzam go do porządku- 2 braci w weekend = mega bałagan 😮 W dodatku zaczęłam robić pranie malutkich ciuszków- kuzynka mi przysłała masę śliczniutkich nieponiszczonych na 0-3m więc czas na pranie 🙂 Wyjmę z szafy jeszcze swoje co już mam i zacznę wszystko szykować. Jutro, pojutrze pewnie prasowanie... i składanie...

Daga Espiro są super, podobały mi się, ale jakoś tylko w jednym sklepie był i z mega marżą, a tego sklepu nie lubię i kompletnie go wykreśliłam z mojej listy wózków. Na dniach będzie mój 🙂

Asiu daj znać jak po badaniu 🙂 Pewnie powoli maluch dobija już do 2 kilo 😉 No i jak dostaniesz fotki buzi to koniecznie wrzuć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takie słoneczko to trzeba wykorzystac na pranie. Ja też dzisiaj wyprałam pościel, prześcieradła do łóżeczka i wózka, pokrowce na przewijak. Jutro może wezmę się za ciuszki i posprawdzam jakie rozmiary no i czego ile mam. A w środe np pieluszki. Później prasowanie.
Cieszę się, że mieszkam na parterze bo przy tej pogodzie u mnie w domu jest naprawde chłodnooo (gorzej w zimie bo wtedy ciągnie od piwnicy zimnem). Ale teraz jest mi tu dobrze no i jak się patrze na męża, który wrócił z zakupów cały zmachany i spocony to nie wyobrażam sobie latac przy takiej pogodzie z brzuchem. Na prawdę musi byc ciężko.
Ja jednak dalej nie wiem jaki wózek i zaczęłam się stresowac bo nie ma wszystkich kolorów w sklepie i trzeba bedzie czekac nawet do 4 tygodni. Mam nadzieję ze do sierpnia się wyrobie hee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym oczekiwaniem to zależy jaki wózek i jaka marka, no ale nie powiem, już trzeba myśleć porządnie nad nim.

Ojj tak, ciężko teraz z brzuszkiem, choć ja ogarnęłam wszystko na dworze do godziny 12 i jestem teraz w chłodnym domku 😉
Oho, pralka wyprana, lecę rozwieszać pranie 😉

Do wieczora 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ! Ja już po śniadaniu . Jeju jakie pysznosci jadlam, mąż się spisał ;-)
My chyba jutro jedziemy sobie na mazury . Ma być ładnie więc wykorzystamy . Wczoraj zamrozilam 7 kg truskawek. Dziś chyba przerobie na dżemy.
My się czujemy całkiem . Choć czasami bywa ciężko . Dziś takie skurcze mnie złapały w lydce . Aż łzy miałam . Dopadła i mnie ta dolegliwość . Muszę coś zacząć brać .
Ja nic jeszcze bie zrobiłam . Jakoś mi się bie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Marina 🙂 Cieszę się, że wreszcie się odezwałaś 🙂 Jak Maleństwo się ma??? Z tymi skurczami to jak najszybciej zacznij magnez pić, dla własnego komfortu, rewelacji na samym początku nie będzie ale po jakimś czasie przejdą- mi się uregulowało po 3 tyg systematycznego brania i teraz mam spokój i nie budzi mnie żaden skurcz, a bywało tak, że łapały całymi seriami. Pochwal się co dobrego jadłaś 😉

Ach truskawki 🙂 Ja mam już narobione 40 słoiczków (po 300-400ml) soku i ok 30 słoiczków dżemu (w tym chyba już z 3 zjedzone 🙃 🙂 Jeszcze cała szuflada do zmrożenia i soki, soki, soki... Na zimę przy braku kawy i herbaty będą jak znalazł 😉

U ciebie jeszcze dwa miesiące a u mnie od jutra 6 tyg... Leci czas, oj leci 🙂

Monia jak wyprawka??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...