Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Znalazłam taki sklep "TEXTIL MARKET" Podobno to swego rodzaju sieciówka, jest w takich mniejszych galeriach handlowych. Znalazłam tam kaftanik+body z bawełny produkcji polskiej za 19.99. 🙃 Przeróżne wzory, kropeczki, truskaweczki itp. Po świetach jedziemy z męzem na pierwsze zakupy dla maleństwa.
Proszę o wpisanie do tabelki imion Filip i Jagoda. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Już dopisuję 🙂 Jagoda... Jagódka... Śliczne imię 🙂

A Filip... Boję się tego imienia 😁 Jak narazie wszystkie Filipki jakie znam to niezłe rozrabiaki 😉

Słyszałam o tym sklepie, nawet go widziałam, ale u mnie chyba padł (albo go przenieśli) i teraz nie wiem gdzie go znajdę. Kumpela pracowała bardzo długo w Zarze i mówiła że tam i w innych sklepach na początku czerwca są wyprzedaże w działach dziecięcych. A że rozmiary 56-62 są w ciągu sezonu raczej nie kupowane to podobno cudowności można kupić za 9,90 nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam u mnie tez piekna sloneczna pogoda wlasnie skonczylam ogarniac mieszkanko zaraz zabieram sie za obiadek a potem jade do swojej przychodni moze tam dostane sie do ginekologa jakiegos a i tym markecie tez slyszalam jest u mnie ale jakos niemialam okazji tam zajrzec ale jak martyna piszesz ze tam sa rzeczy dal maluszka to pewie niebawem go odwiedze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli chodzi o h&m to mogę potwierdzić. Nawet teraz można kupić taki komplet bodziaków w takiej cenie. W Motherhood też cenowo nie jest źle, no i na pewno smyk. A jak promocje są to już wogóle 🙂

Marina już dopisane, zaraz wrzucę tabelkę do tematu.

Oryginalne imię i nie powiem, ciekawe. Mogłabym tak dać swojemu dziecku na imię. Nie wiem czy wam pisałam jakie imię się marzy mojej sąsiadce... Ma już Mieszka i Kajetana, ale jej się marzy córka jeszcze i chce jej dać na imię- RZEPICHA (nawet nie wiem czy dobre rz/ż napisałam) 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia przepis przepisałam do zeszytu i zrobie go na pewno. Nie jest taki skomplikowany. Dziękuję.
Słyszałam też o fajnych i niedrogich ciuszkach w Pepco.
Gniewko pierwszy raz słyszałam o tym iminieu w Przepisie na Życie. Takie niespotykane, ładne.
Rzepicha to myślę, ze trochę przesada. Jak podrośnie to na pewno inne dzieci będą dokuczac Rzepce.
A u mnie też juz brzuch duży i ciężko się robi.
Ale wczoraj poszalałam w kuchni. Powyciągałam wszystko z szafek i powyrzucałam połowę rzeczy leki, produkty spożywcze czy przyprawy. O ile więcej się miejsca zrobiło. No i wziełam się za lodówkę. Też połowa produktów do wyrzucenia, tyle się marnuje jedzenie, że szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej do pepco też polecam pójść ja tam kupiłam 7 par bodziaków ceny po 6, 7 i 8 zł 🙂 Więc naprawdę warto. A do lumpeksu też muszę się wybrać tyle ich jest u nas w miasteczku, że na pewno coś uda mi się wyszperać 🙂 Ale to może jutro dzisiaj mi się już nie chcę.
Zaraz muszę się zabrać za szorowanie podłogi w przed pokoju po farbie czerwonej 🙂 Ale super wyszło jeszcze tylko jakieś dodatki i będzie ekstra. Remont już prawie dobiega końca i cieszę się z tego bardzo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do imion , ja lubię polskie imiona . Moja córcia ma na imię Aniela, syn Józek i teraz będzie Gniewko. Ludzie dziwnie reaguja na te imiona i mówią takie stare i niemoodne. Na Anielkę wszyscy wołają Amelka i córcia wszystkich poprawia, bo się złości. Np Aniołka ma w przedszkolu BRAJANKA i tak sie własnie pisze. No mi sie akurat nie podoba , ale to kwestia gustu tak jak innym sie nie podobają nasze.

Henimedes tak Ci powiem, ze w weekend widziałam małą Malwinkę 🙂 taka słodzinka i długa babeczka. miała 3300 i 58 cm 🙂 więc wołali na nią Modeleczka. Ale tak mi od razu sie z Toba skojarzyła ta Malwinka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do imion to ja chyba będę musiała zmienić 😉 bo tatusiowi Amanda się nie zbyt podoba. To są moje nowe typy imion: Eliza, Lena, Klaudia, Nina, Emilia, Sonia lub Hania 🙂 Powiedzcie co o nich sądzicie? Najbardziej jestem za Lenką ale tyle dziewczynek nosi już to i mię, że już nie wiem sama, nawet sąsiadka ma córeczkę Lenę ...hm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, a dziękuję 🙂 Ja to normalnie jak rozmawiam ze swoim brzuszkiem to mówię do niego Malwiś- tak do niego pasuje... 🙂

Polskie imiona są bardzo ładne. Zofia/Zosia, takie dostojne, Szef mojej mamy ma Adelę 🙂
Co do twoich imion Asiu... Sonia to bardzo ładne imię, ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ile jamników je nosi... To bardzo popularne psie imię. Nawet ja mam psa Sonię...
Lena- bardzo ładne, tylko faktycznie bardzo dużo ich jest. W gazecie regionalnej z tego tygodnia w dziale noworodki były 2 Leny. Jeżeli ci to nie przeszkadza to czemu nie.

Mi podoba się jeszcze Sandra i Alicja- znajomi mają już w tym momencie półtora roczną Alę i mała jest cudowna 🙂 Jak coś dostaje jej starszy brat to ona podchodzi patrzy się w oczy i mówi: Aliii??? Albo jak Hubert coś zbroi i mama na niego krzyczy, ona podchodzi i mówi takim pytającym głosikiem: Ala??? Ona tak cudnie to mówi, że się wręcz zakochałam w tej małej 🙂
A co do spolszczeń... To jest przerażające... Jak można nazwać dziecko Brajan... Brian owszem ładne ale i zamieniać na aj... Koszmar jakiś ;/ Znam dorosłą dziewczynę która ma na imię Dajana, nie trudno się domyśleć jak na nią mówią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jupii doatalam sie do swojego starego ginekologa na 4kwietnia po caly dniu dzwonienia i szukania juz myslalam ze bed musiala sie zapisywac prywatnie a teraz jest tyle wydatkow i niechcialam bo wole kase przeznaczyc na cos innego nap dla maluszka ciekawe co mi powie opowiem cala sytuacje mam nadzieje ze mnie zrozumie i poprowadzi moja ciaze do konca a do swojej pani dr pojde tylko po odbior cytologi i sie z nia pozegnam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie o to chodzi ze tak i glukoze tez mialam w 25ty w pierwszej ciazy bo sprawdzalam kilkakrotnie karte niewiem co sie stalo z ta doktor nigdy taka niebyla ale coz wole chodzic do lekarza innego ktory bardziej kampetentnie podejdzie i poprowadz reszte ciazy tak jak trzeba i niebed musia sie sam upominac o usg czy pytac czemu mam tak wczesnie badania robione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dziewczyny będziecie miały sprzątania po tym remoncie. Tak sie strasznie brudzi i ten pył wszędzie. A macie juz wszystko wybrane? Ja to do pokoju, który urządzamy dla dziecka meble wybierałam miesiąc czasu, tyle tego jest, że aż ciężko coś wybrac.

Lenka u mnie w pracy co druga dziewczyna nazwała tak swoją córeczkę. Popularne imię. 🙂
Daga a w tym gabinecie 4 kwietnia od razu będzie Ci mógł zrobic usg?
Henimedes fajne te malunki na ścianie. Fajnie też wyglądają też fototapety na całą scianę. Ale trzeba umiec to przykleic.
MoniaG leci Ci jeszcze ta siara z piersi? Mi z 3 tygodnie leci i tylko z jednej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...