Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia, ja nie wyobrażam tego sprzątania, w ogóle to będzie jakas masakra. Ale mój mąż twierdzi, że dobrze się ustwaiłam w tej ciąży to wszystko zrobia za mnie. Wysprzataja a układac ja będę.

co do wybierania wszystkiego... no my mamy wszystko wybrane ale... hmmm kasy brak. nawet przez pierwszy miesiac nie bedzie kanapy ani porzadnego stołu. A marzy mi sie duży stół z wygodnymi krzesłami. Zobaczymy czy uda Nam się. Moglibysmy pozyczyc, ale nie chcemy gracić tego mieszkania i wolimy jakos przebolec to i kupowac co miesiac jakąś porzadna rzecz.

co do takich malowideł na ścianach akurat fanka nie jestem. Nasi wszyscy Znajomi maja to i mi sie znudziło juz. U nas będzie w łowickim stylu jak juz bedą pieniążki na dodatki 🙂 wiem, wiem. duzo osób sie dziwi ale ja lubie ten styl a te wszystko nowoczesne juz mi się przepatrzyly u wszystkich .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej jeśli chodzi o ciuszki dla dzieciaczka to w PEPCO body są po 4-5 zł Jeśli chodzi o ciuszku używane to na małe dziecko są prawie wogóle nie zniszczone bo takie dzieciątko nie ma gdzie znoszczyć cuszków... Jak leży??
Dziewczyny ja wasze samopoczucie?? Bo ja dalej wymiotuje 😞 Mam już dość 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej czy ktoras z was sie orientuje czy u dentysty mozna brac znieczulenie jak sie jest w ciazy wlasnie mi wypadl kawalek zeba i teraz to juz bede musiala go usunac 5lat temu leczylam go kanalowo a tu dzis jej jabko i czuje jak mi cos zgrzyta w zebach ehhh jak nie urok to sraczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Henimedes fajne masz te motywy na ścianach, ale u mnie nie mogę tego wykorzystać. Mam już inny pomysł.
W czerwonym przedpokoju po wiesze dwie białe grube półki, a na nich srebrne dodatki i doniczki z tą sztuczną trawką. a na przeciwnej ścianie będzie wisiał obraz new york czarno biały, który trzeba kupić 🙂. A w kuchni na jednej ścianie mam srebrną-szarą tapetę z motywem kwiatowym. A w dużym pokoju ręcznie malowane kwiaty, też fajnie wyglądają ale już powoli się nudzą bo już dwa lata mają, a w sypialni mamy malowane pasy poziome na jednej ścianie szare- seledynowe-niebieskie a pomiędzy biały. Jak się potwierdzi płeć na 100% to niebieskie przemalujemy na różowe 🙂 i będzie fajnie do tego białe łóżeczko i różowa jednolita pościel 🙂
A Lenka to widocznie wszędzie popularne jest to imię więc chyba tak nie dam, a co do Sonii to Martyna masz rację hehe! 😆 Mam jeszcze czas na przemyślenia...
A ja całe szczęście nie mam problemów z zębami wszystkie są zdrowe przed ciążą byłam na przeglądzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziewczyny mam pytanie. Czy wy wiecie skąd u mnie twardnienie brzucha?? występuje to kilka razy dziennie, rano popołudniu i wieczorem zazwyczaj jak leże, trwa do słownie chwilę ok 1 min, nie jest bolesne ale od razu czuje parcie na mocz albo muszę zmienić pozycję. Po chwili przechodzi. Co to może być?? czy to coś groźnego?
Raczej nie są to skurcze Braxtona Hicksa o których czytałam bo to przecież za wcześnie jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka we wtorek u mnie dzis zabiegany zaraz bedzie siostra zeby ja obciaz i orzy okazji pomoze mi sie ufarbowac moze teraz kolorek zlapie a potem wyruszamy na zakupy powoli trzeba zaczc kupywac rzeczy na swieta bo w tym roku to ja planuje zaprosic rodzinke do siebie wiec troszke bede miec szykowanka milego dnia zycze buziaki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewka25 napisał(a):
No to dziewczyny będziecie miały sprzątania po tym remoncie. Tak sie strasznie brudzi i ten pył wszędzie. A macie juz wszystko wybrane? Ja to do pokoju, który urządzamy dla dziecka meble wybierałam miesiąc czasu, tyle tego jest, że aż ciężko coś wybrac.

Lenka u mnie w pracy co druga dziewczyna nazwała tak swoją córeczkę. Popularne imię. 🙂
Daga a w tym gabinecie 4 kwietnia od razu będzie Ci mógł zrobic usg?
Henimedes fajne te malunki na ścianie. Fajnie też wyglądają też fototapety na całą scianę. Ale trzeba umiec to przykleic.
MoniaG leci Ci jeszcze ta siara z piersi? Mi z 3 tygodnie leci i tylko z jednej.


Tak Ewa, leci. Nie tak, że cały czas, ale sączy się od czsu do czasu i też z lewej piersi zdecydowanie bardziej. Wkładam sobie płatki do demakijażu w stanik, to ostatnio jeden mi przesiąkł na wylot po całym dniu ( w jednym miejscu oczywiście). Ale nie jest to generalnie jakieś uciążliwe 🙂

Co do fototapet my kupiliśmy mieszkanko i 2 już były i tak nam sie spodobaly, ze je zostawilismy w kuchni San Francisco na całą sciane nad stołem, a w salonie taka soczyscie zielona trawa z kroplami rosy 😎 piękne są i ktoś to fajnie wymyślił, choc podejrzewam, że za 2 lata też mi sie znudzą 😉 Na razie wszyscy sie nimi zachwycają 🙂

Twardnienie brzucha dołem - też to mam od czasu do czasu takie chwilowe i biorę nieustannie na to magnez. Do póki to nie sa typowe, bolesne skurcze to chyba nic złego się nie dzieje. Trzeba się weiecej oszczedzac wg mojego gin.

Do dentysty też się musze wybrać na przegląd bo czuję, że bedzie coś do leczenia, a skoro mowicie ze w 2 trymestrze najlepiej, to po swietach się sprężę chyba, bo pozniej faktycznie na to czasu nie bedzie... 😉

Co do samopoczucia Gosiu to ja ani razu nie wymiotowałam, nawet w 1 trymestrze, wiec teraz tez mi sie to nie zdarza, a poza tym nie mam czasu sie zastanawiać nad tym jak się czuję, bo mam sajgon w pracy 🙃 i w sumie tj. dobre, tylko kregosłup mi zaczyna nawalać co raz bardziej, ale mam nadz. ze po swietach odsapnę 🙂

Zmykam do pracy. Buźka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia mi własnie też z lewej. Trochę uciążliwe no ale co zrobi.
Daga ja leczyłam 3 zęby w pierwszym trymestrze i dostałam znieczulenie. Jest specjalne znieczulenie dla kobiet w ciąży, dzieci i osób chorych na serce. No i też mi na bułce obłamał się ząb i dokleiła mi i się super trzyma. Nie trzeba było usuwac. Może i Twój ząb da się uratowac.
Monia taki okres, przed świętami każdy chce dobrze wyglądac. Ale cały dzień na nogach i kręgosłup boli. Po świętach sobie odpoczniesz 🙂
Ewa my jak się wprowadziliśmy to też po trochu kupowaliśmy. I z 2 miesiące byliśmy bez stołu i krzeseł. Ważne, ze na swoim 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuuuuuuu ja niestety niepotrafie piec gotowac lubie i potrafie ale do pieczenie sie niebiore jakos do tego mnie nieciagnie pewnie mama mi odstapi troszke ciasta na swieta heh wlasnie sie ufarbowalam i naszczescie ta farba mi zlapala wloski wiec juz jestem czarna a nie czarno brazowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...