Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam w sobote marinka gratulacje synka 🙂 ja dzis mam urodzinki ale niestety maz zapomnial siedze sama w domku nikt nieprzychodzi zrobilam sobie salatke alerano na zakupach kupilam znow 2pary bodow kaftanik i spioszki i czapeczke wiec chumorek mam dobry a maz moze do wieczora sobie przypomni ze mam urodzinki i nas mroznie -8 ale slonko swieci pieknie milego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Po pierwsze Dagmara Wszystkiegoo najlepszego, zdrówka przede wszystkim dla Was obojga 😘

Marina gratuluję synka 🙂 Wieczorem dopiszę do tabelki bo teraz jestem tylko na chwilę.

Ja smaruję się samym olejkiem, lubię skórę po nim, z resztą jak już naturalnie to do samego końca i nie bawię się w dodatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga Wszystkiego Najlepszego 😘
Zaszłam dzisiaj do ciuchlandu i kupiłam 3 body angielskiej firmy primark early days po 2 zł za sztukę.
Wogóle nie zniszczone, śliczniutkie. Chciałam się pochwalic ale entuzjazmu ze strony bratowej nie zobaczyłam no bo jak można dziecku kupic ciuszki z ciuchlandu. Trochę się wkurzyłam bo nie mam ciuszków od nikogo i będę musiała wydac sporo kasy na ubranka.
Zamówiłam z allegro spodnie ciążowe rurki i pas. Przyszły mi i w spodniach nie wyglądam jak w worku i pas też fajny. Także jestem zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam słonecznie. 🙂 Ja również zaopatrzyłam się w ciążowe ciuszki w ciucholandzie. NA allegro nie będę zmawiać, bo zamówiłam spodnie ale nie byłam zadowolona z ich jakości. Tym bardziej, że w ciuchowni można znaleźć istne cudeńka. udała mi sie upolowac sztruksy i spódnicę z jeansu. a cieszyłam się jak dziecko z cukierka. s 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w niedziele my juz po obiadku zaraz wyruszam z mala do kosciolka a potem do galeri tak jak myslalam maz zapomnial o moich urodzinkach ja sama niezapraszalam nikogo a wieczorkiem wpadly do mnie przyjaciolki z winkiem a maz dobiero zdal sobie spraw ze mam urodziny jak mi zaczely spiewc sto lat jego mina byla smieszna zrobilo mu sie glupio i dzis mnie rano przeprosil i dostalam stowke zebym sobie cos kupila wiec moze w galeri cos upatrze a co do ciuszkow to ja tez kupuje ciucholandzie bo czasami sa markowe i dobrej jakosci wiec niewidze nic w tym dziwnego a wiadomo ze trzeba sporo kazy wydac na malenstwo i wszystkiego nietrzeba miec nowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa nie przejmuj się bratową, w ciucholandzie często dostaniesz lepsze jakościowo ubranka aniżeli ze sklepu. Z resztą za cenę jej jednego ciuszka ty będziesz miała 10 innych i takiego nie szkoda, że sprane, wyblaknięte.

Moja mała dzisiaj w niedzielę pełna energii 🙂 Skacze, bryka że aż cały brzuch się rusza 🤪 Ach jakby trochę cieplej było, zabrałabym ją na spacerek, męża bym rozruszała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo popieram Henimedes. Czy z ciuchowni czy ze sklepu ubrania tym bardziej dla maluchów i tak trzeba wyprać. Jeszcze nic nie kupowałam dla maleństwa, czekam aż przezucę 20-ty tydzień. A w ciuchowni są świetne ubranka, np z postaciami Disney`a, a w sklepie nowe kosztują kilkakrotnie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
popieram ja mam wiekszość z lupeksuypu dla młodego i to sa rzczy typu next gap itp
dla dzieci nie oplaca sie kupować nowych jedno dwa do wyjscia i tyle bo tak szybko rosną ....
ja polowy rzeczy nie zdaze ubrać bo zaraz zamałe...
takze czy z lumpeksu czy od kogoś to zaden wstyd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie chodzę do lumpeksów bo nie mam żadnego blisko ale Maja ma większość ubrań używanych. a czesc wygląda jak nówki. mam od koleżanek, z allegro. dzieci tak szybko rosną, że niektórych ciuszków Maja nigdy nie załozyla. zresztą ekologiczne mamy podkreślają, że używane ubranka są całkiem wyprane z toksycznej chemii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to fajnie, że Wy też korzystacie z takich sklepów. Są używane tak samo jakbym dostała je po innym dziecku od rodziny czy koleżanki. Ja też nie widzę w tym problemu może poprostu nie ma co się chwalic skąd je mam, żeby nie raziło nikogo.
Mój maluszek puka juz nie tylko wtedy jak odpoczywam czy zasypiam. Daje dzisiaj o sobie znac od rana. Cudowne uczucie 🙂
Daga no to poszalejesz w sklepie za urodzinową kasę 🙂
Pozdrawiam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂 Nie było mnie 2 dni i od razu tyle do nadrobienia 😉
Marinka super nowina - gratuluję synka! 😆 Imię już wybrane?
Daga - spóźnione, ale najszczersze życzenia urodzinowe: wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka i spełnienia marzeń!
Co do ciuchlandów też się wypowiem, że nie uważam, żeby to było coś złego kupować tam ciuchy. Sama mam połowę szafy zapchaną rzeczami z ciuchlandów i dla dzieciakow też nie raz widziałam tam cudne ubranka, niektóre jeszcze z metkami! I na bank będę swoje też ubierać w takie rzeczy bez krępacji 😉
A propos zakupów, to też zaszalalam i kupiłam sobie bluzeczkę i sukienkę właśnie na ciuchach. Ale są cudne i za 2 rzeczy zapłaciłam 'aż' 16zł 🤪 A sukienka taka dość elegancka i może nawet uda się ją jeszcze założyć na komunię w maju, do chrześniaka mojego męża 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, i jeszcze zapomniałam Wam napisać, że moje dziecię dopóki się nie ruszało, to się nie ruszało, a jak już zaczęło to z każdym dniem coraz bardziej je czuję 🤪 już nie tylko leżąc, ale też i siedząc 😁 (dzisiaj np. w trakcie ogłoszeń na mszy - chyba się już dzieciakowi pod koniec nudziło 😜) No i mój Rafał też już czuje "puknięcia" jak położy rękę na brzuchu 🙃 ale radocha i za każdym razem nam uświadamia: ejj to ja tu jestem, mały człowiek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja juz w domu niesety nieposzalam na zakupach bo ceny w galei kosmiczne chyba tylko moja curcia skorzystala bo poszla do hula parku w galeri i wyrwala jedna galke loda wiec nuda moze wybiore sie na targ na tygodniu tam napewno cos kupie 🙂monia super ze malensto takie rozbrykane moje tez aktywne od rana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki dawno mnie nie było... W czwartek byłam u gin pokazałam mu wyniki przepisał mi antybiotyk a po antybiotyku moge dostać grzybice i wypisał mi jakieś globułki zmienil żurawit na urosept, dał skierowanie na badania czy coś lepiej i mam skierowanie na usg połówkowe może wkońcu się dowiem płeć...
Mam już dość tych prochów... 😞 Ileż można tego jeść 😞 Magnez 3x2 Scopolan 3x1 Urosept 3x1 Luteina 2x2 Antybiotyk 3x1 😞 Od wczoraj dalej wymiotuje 😞 Czuje się źle 😞 Kręgosłup mi tak nawala że czasem jak ide jak mnie "rypnie" to mało się nie wywrócę...

Madzia przykro mi 3mam za was kciuki i wierzę że wszystko będzie ok... Buziaczki dla was... 😘

Daga 100 lat i zdrówka dla was...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro pewnie polece kolomnie wlasnie otworzyli nowy wiec pojde wybadam co i jak a wogole to masakra moja nikolke ugryzl pies tesciow z tego placzu az mi usnela pies szczepiony ale co chwola sprawdzam czy noga jej niepuchnie i czy niema temperatury wiec dzis chyba nieusne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry babeczki 🙂
Daga współczuje przygody z psem 🤢 dla mnie osobiście pies i dziecko, to bardzo kiepskie połączenie 🤨 A jak mała przeżyła noc?
Gosia mi też jak przypisywał antybiotyk, wtedy co tak gorączkowałam, to od razu kazał globulki na grzybicę i dzięki temu nic się nie działo, więc to tak bardziej zapobiegawczo, bo później pewnie kiepsko się taką grzybicę leczy...
Martyna jak zdrówko i gardło? Mam nadzieję, że po week lepiej 🙂
U mnie od dzisiaj sajgon w pracy, bo się przedswiateczny ruch zaczyna, więc trzeba spiąć tyłek i "do pracy rodacy" 🙃
Miłego dnia wszystkim ciężarówkom! (od wczoraj mąż tak do mnie mówi- moja ty ciężarówko, więc chyba brzuch już widać :silly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
ja od rana juz na nogach i robie różne rzeczy! Bawimy sie z synkiem i sprzątam i wyrzucam niepotrzebne rzeczy 🤪 🤪 🤪 istne szaleństwo!
Wczoraj byliśmy w mieszkaniu ! No i efekty ja widac bardzo!
Meble kupione 🙂 do kuchni już w mieszkaniu są 🙂 więc fajnie jest!


MoniaG imię wybierzemy między:Kazimierzem, Władysławem, Stefanem 🙂 zobaczymy, nie mamy wybranego mamy 8 typów . jak sie urodzi to wtedy dostanie imie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello u mnie tez dzien zaczol sie wczesniej od 8 zaczela sie rekrutacja do przedszkoli wiec wstalam i zapislam mala zobaczymy czy sie dostanie oby mam taka nadzieje teraz robie obiadek i ogarnelam juz mieszkanko o 13ma przyjsc fachowiec do lazienki i wymierzyc nam plytki i powiedziec czego ile kupic i ruszamy z remontem a mala bardzo dobrze zniosla noc troszke poplakala ze ja boli zrobilam oklad i usnela niema zadnej opuchlizny ale dzis pojade do lekarza zeby sprawdzil czy nic sie niedzieje a potem lece dotego ciucholandu wiec dzien na biegu dzis mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i zapomnialam dodac co do grzybicy ja wlasnie koncze leczenie jutro mam wizyte i mam nadzieje ze juz sie jej pozbylam bo juz dwoma lekami ja lecze i faktycznie bardzo trudno w cizy sie ja leczy a jutro doktor chce mi zrobic cytologie wkoncu no i dowiem sie jak moje wyniki glukozy i toxio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Ja dzisiaj biorę się za sprzątanie całej kuchni, choc nie chce mi się nic. Ale trzeba zacząc świateczne porządki.
Daga jak piesek szczepiony to nie powinno byc żadnego zakażenia ale lepiej dla własnego spokoju przejśc się do lekarza.
Gosia a Ty masz jeszcze skurcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...