Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaa juz doczytalam. u mnie tez dzidzia bardzo nisko. glowka w tej chwili juz w dol jak do wyjscia, dodatkowo ja po cc i dr sie boi co bedzie sie dzialo. poki co mam obserwowac. i byc wyczulona na ewentualne bole brzucha

daga19902 napisał(a):
jestem po usg ale co do doktora sie pomylilam bo odziwo byl bardzo mily i dokladny w usg nawt plec powiedzial sam z sebie mala zdrowa ale moje lozysko bardzo nisko osadzone i glowka malutkiej tez bo sada mi jezdzil az na wlosch lonowych i myslalam ze zarazmi wjedzie w mala kazal isc do lekarza szybko i sprawdzic czy szyjka sie znow nieskraca i narazie sie niemartwic i byc spokojnym ale jak tu sie juz niemartwic jak taka wiadomosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja juz po wizycie u gin narazie szyka nieco skrucona ale do szpitala niema potrzeby i tez kazal byc wyczulony na bole brzucha a no i bedziemy sie widywac czesciej teraz mam przyjsc 25 wiec za 2tyg niecale widze ze u mnie to samo jak u jamargaretki moja tez juz glowka w dol ulozona wi widze ze nietylko ja mam ten problem ale kazal sie niemartwic bo narazie nie jest zle kazal brac magnez i nospe w razie co powiedzial ze dzidzia zdrowa i to wazne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga no wlasnie Marinka tez mi wczoraj mowila ze co 2 tygodnie sprawdzali dzidziusia.

ja byc moze dlatego ze prowadze z NFZ i tam maja jakies limity to usg mam na 13 maja wiec w sumie to 4 tygodnie, a wizyte na 20 maja. ale w razie jakiegos bólu czy nie niepokojących objawow albo prosto do szpitala albo o ile to poniedzialek to do mojej pani doktor - a ona wlasnie w poniedzialki przyjmuje.

ja niestety duzo chodze po schodach - 4 wysokie pietro bez windy i do tego kilkadziesiat razy dziennie schody w mieszkaniu. Do tego sporo Maje nosze. po schodach za raczke ladnie juz wchodzi sama ale jak sie spiesze to ja nosze, mam glupi nawyk brania jej na rece przy kasie w sklepie, czy jak z kims rozmawiam, tanczymy sobie. ale musze to ograniczyc bo scchody i noszenie dziecka moze byc raczej niebezpieczne dla drugiej ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ile ma Twoja Córcia?

daga19902 napisał(a):
to witam w klubie ja tez mieszkam na 4pietrze i dotego nikole nosze ale juz niebede ryzykowac wiec musi rad nie rad sama wchodz ic i schodzic po schodach a ja tez chodze na nfz narazie usg niekazal robic moze wyznaczy na wizycie date kolejnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Ją standardowo na dworze w ogrodzie ginę i nie mam zbytnio kiedy was odwiedzać, ale piękna pogoda i korzystam z niej do woli 🙂
Stres, frustracja i nie moc tylko potęgują kłopoty i kłótnie ale wierzę Madziu że to przetrwacie i przezwyciezycie. Glowa do góry. Nie szukasz teraz zleceń dla ciężarnych fotomodelek?
Oszczędzajcie się dziewczyny 😘 szybko wam się maluchy poobracały. U mnie tydzień temu była głową do góry Mała a dzisiaj mam już 26 tc. Może taką u was przyjęły w danej chwili?
Współczuję 4 piętra bez windy... Ja dlatego pozbywam się schodów w przyszłym domu i robię wszystko na parterze.

Jak nie będę wykończona to pojawie się wieczorem. W zakladce nasza tabelka napiszcie mi komu jakie dane mam zmienić. Buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Henimedes nie widzialam zlecen dla ciezarowek, niestety:/ chociaz teraz w ciazy to cera niestety mi sie na maxa zmienila 😞 wczoraj byłam u dermatologa, mam tradzik mlodzienczy, zrobil mi sie w ciazy, jak ja kosmetyczka i nigdy nie mialam problemow z cera! masakra jakas, wlosy tez mi leca strasznie, ale podejrzewam ze to z nerwow, a jak u was laski z ta uroda w ciazy? myslalam ze wyjde z psiakiem na spacer dluzszy, niby cieplo w gdansku ale ani grama sloneczka:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Henimedes nie widzialam zlecen dla ciezarowek, niestety:/ chociaz teraz w ciazy to cera niestety mi sie na maxa zmienila 😞 wczoraj byłam u dermatologa, mam tradzik mlodzienczy, zrobil mi sie w ciazy, jak ja kosmetyczka i nigdy nie mialam problemow z cera! masakra jakas, wlosy tez mi leca strasznie, ale podejrzewam ze to z nerwow, a jak u was laski z ta uroda w ciazy? myslalam ze wyjde z psiakiem na spacer dluzszy, niby cieplo w gdansku ale ani grama sloneczka:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 a u nas słoneczko pięknie sobie świeci, później się wybiorę do miasta na zakupki. Jakiś obiad trzeba na dzisiaj wymyślić ...nie mam pojęcia co zrobić.
Madzia ja również trzymam kciuki za wasz związek oby się wszystko poukładało. Najważniejsze, że z dzieciątkiem jest w porządku, a reszta się ułoży musisz być twarda i silna! 🙂
A co do urody to z cerą jest w miarę okej, oprócz tego, że mam wypryski na plecach. Teraz jest już lepiej bo smaruje sudocremem.
Miłego dzionka życzę! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow co za dzien dopiuero mialam chwilke zeby usiasc masakra rano wstalam ide do lazienki sie mys otweram drzwi i co stoje nogami w wadzie zdazylam rzucic na ziemie wszystkie reczniki jakie tylko mialam a tu walenie do drzwi sasiad z awantura boze co on mi gadal a ja cala w nerwach i mu powiedzialam ze mieszkanie mam ubezpieczone i niech zglosi a on co go to obchodzi i ze mam kase szykowac co za dupek ogarnelam mieszkanie i szybko na spirometrie z mala do szpitala wrocilam do domku zrobilam obiad przyszla mi paczka z ubrankami jestem zadwoalona uzywane ale w dobrym stanie i ogloszono wyniki do przedszkola moja nikolka sie dostala tuz obok bloku mamy przedszkole a propo nikolka mam 3latka kamargaretka a co do mojej cery tez mam jakoes tam wypryski ale niema narazie tragedi wiec nieprzejmuje sie tym a ja bym wiele dala zeby miec domek ale niestey niestac mnie na to myslalam kiedys o kredycie ale dziecko w drodze niema co sie pakowac bo czasy sie zmieniaja w szybkim tempie i jutro niewiadomo co bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej witam kolejną sierpnióweczkę i to podwójną 🤪 gratuluje 🙂
Ja wczoraj wyszłam ze szpitala... 😞 Od piątku leżałam dalej z wymiotami 😞 Już jest ok i mam nadzieję że już minęło i nie wróci... Oby...
Mały waży już ok 500g leci już 22 tydz strasznie szybko to leci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziołchy
u mnie wszystko ok 🙂 rossnę rossnę,
jak tak dalej ciepło bedzie to przeinstaluje sie w klapki bo w krytych butach nie wyrabiam juz!!!!!!!
a co do nfz i usg ja mam co wizyte robione i nie ma zadnych problemów z tym , za kazdym razem usg szyjki dopochwowo , i usg dzidzi i chodze na nfz 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
U mnie też w porządku. Wczoraj byłam robic glukoze, gdyby nie cytryna to nie dałabym rady wypic jej w 5 minut. Wyniki też dobre. Tylko oczywiście dośc liczne bakterie w moczu ehh :/ Chyba się tego nie pozbęde.
U nas kolejny dzień piękna pogoda, słoneczkooo aż korci mnie umyc okna.
Wybieracie się gdzieś na weekend majowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo u nas tez piekna pogoda wlasnie wrocilismy z nikolka z dworu i bylysmy potwierdzic ze bedzie chodzila do przedszkola pogoda piekna w sloncu juz jest 27c uufff na majowy weekend raczej nie bo niebedzie funduszy a pozatym mamy komunie wiec nici z tego ale odbije sobie na wakacje wlasnie mnie korci zeby jechac w lipcu nad morze ale niewiem czy to nie zbytb ryzykowne niby mam bo termin niby mam 28lipiec 5sierpien ale niewiem jak bedzie super pogoda to zaryzykuje ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej u nas też piękna pogoda 🙂 Byłam z córcią u szczepienia na szczęście już mamy spokój do 5 roku życia 🙂 Jest się z czego cieszyć ale do tego czasu już zdążę z synkiem chodzić 🙂 hehe no ale to nic... Jakoś damy rade 😆
Byłam w szmateksie 🙂 Wszystko po 1zł to zerknęłam kupiłam córci spodenki body sukienko spodenki sobie bluzkę i małemu koszule jest genialna i to za taką cene 😁 Postaram się wrzucić zdj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂 Witam słonecznie i naładowana 😉
Całymi dniami siedzę w ogrodzie. Trochę pracuję trochę odpoczywam. Nawet przyszłam po lapka i zabieram go zaraz na dwór (niestety tam będzie brak neta). W końcu trzeba popracować umysłowo trochę 😜
Cieszę się że u was wszystko w porządku i maluchy pięknie rosną 🙂 Moja też hula do woli 🙂 Chyba korzysta na maxa z luzu jaki jej jeszcze został 😁

Testuję nowy olejek ze słodkich migdałów- tym razem zimnotłoczony i z innego sklepu- ECO spa. Nieżle cenowo to wychodzi i nie ma narzuconego minimalnego zamówienia. Pierwsze moje spostrzeżenie- czuć lekko migdałowy aromat.

Mój weekend majowy niestety będzie w domu- prace z budową domu ostro ruszyły. W weekend majowy ma przyjechać tartak i będą ciąć drzewo na dach. Może na jeden dzień gdzieś się wyskoczy, ale to bardziej okolice mojego domu. Na pewno grill będzie 🤪 i to nie jeden 🤪 Od miesiąca chodzi za mną kiełbaska z grilla i do tego sos tzatziki własnej roboty 🤪 i chlebek czosnkowy... 🤪 Aż mnie skręca 🙃

Zaczynam brać się dalej za wyprawkę dla siebie już powoli i dla maluszka. W maju pewnie kupimy już łóżeczko i różne akcesoria typu, leżaczek, wanienka... No i sobie muszę pidżamy sprawić 😜 Mam tylko 2 szt. a nie umiem spać w koszulach tylko muszą być szorty!!! 😜 Dobiłam do setki 🤪 ciężarówka ze mnie pełną gębą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj pospacerowałam z mężem po lesie, byliśmy na lodach i obiedzie. Mąż wziął wolne i spędziliśmy dzień razem 🙂
Ja jeszcze mam tamten olejek, jak mi się skończy to zapewne kupię sobie ten przetestowany od Ciebie. Zauważyłam dzisiaj na lewy boczku dwie kreski tak jak by mi się rozstępy robiły. Będę obserowac i smarowac.
Justyna gratuluje parki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...