Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gigus a ile czekalas na przesylke? bo ja sie tez tam logowala ponad 2 tygodnie temu i nic ..
A co do kosmetykow to rozmawialam z moja ekarka rodzinna ktora ma tez male dziecko i polecala mi kosmetyki z Hipp tam Hapyy nie pamietam wlasnie ktora firma ma kosmetyki ale ktoras z tych a z polecenia kolezanki slyszalam ze najlepsze nivea i ziajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Z tego co zauwazylam, co ta dziewczyna na tym blogu pisze, to pewnie lekarka polecila Ci Hipp (tutaj akurat Hippa kosmetykow nie ma 😞 ), a ziaja podobno ma jakies substancje szkodliwe.
Nie chce dziecka od malenkosci truc. Trudny wybor. Chusteczki nawilzane juz mam wybrane (albo bede uzywala Huggies, albo Johnson's baby - ktore mi bardziej podpasuja, a w tej samej cenie w UK mam jeszcze takie chusteczki, ktore sa nawilzane sama woda, wiec je w pierwsze dni zycia uzyje, bo mam probki w domu 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😉
Jestem po wizycie i jestem mega szczęśliwa synuś waży już 2154g 😆 i co najważniejsze obrócił się główko do dołu więc cesarka mi nie grozi 😆 😆 😆
To ja Wam poleciłam blog Sroki to jest nieziemska kobietka mi doradza dużo prywatnie bo ja mam dziecko z AZS więc przerabiam te wszystkie emolienty.
Co prawda teraz zaczęłam stosować kosmetyki babydream i też jest wszystko oki a portfel odpoczywa bo nie są to już tak duże pieniążki. Myślę, że warto ten blog odwiedzać.
Jeszcze raz polecam Wam książkę Język niemowląt 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
konefka napisał(a):
Witajcie 😉
Jestem po wizycie i jestem mega szczęśliwa synuś waży już 2154g 😆 i co najważniejsze obrócił się główko do dołu więc cesarka mi nie grozi 😆 😆 😆
To ja Wam poleciłam blog Sroki to jest nieziemska kobietka mi doradza dużo prywatnie bo ja mam dziecko z AZS więc przerabiam te wszystkie emolienty.
Co prawda teraz zaczęłam stosować kosmetyki babydream i też jest wszystko oki a portfel odpoczywa bo nie są to już tak duże pieniążki. Myślę, że warto ten blog odwiedzać.
Jeszcze raz polecam Wam książkę Język niemowląt 😉


To sie ciesze, ze z Twoim Malutkim wszystko w porzadku. Duzy chlopczyk juz z niego 🙂
Ksiazke Jezyk niemowlat, tez polecam, wlasnie koncze ja czytac i zamierzam powtorzyc sobie co wazniejsze dla mnie rozdzialy 🙂 Ale bardzo trudno ja jest teraz znalezc w ksiegarniach, jak kupowalam ja, to nowa na angielskim ebay kupilam za taka cene jak na allegro uzywane chodzily!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja własnie tez czekałam cos koło tygodnia, moze jedna przesyłka szły 😁 no ja z kosmetyki mam nivea j&j
no fajnie ze wszystko jest ok Ewa 😁 ja jutro znow posłucham syneczka jak przyjdzie połozna mam do niej troche pytań i za tydzien znow wizyta i tak mysle ze bedzie ostatnia bo sie rozpakujemy 🤪

a zaglądałyście na strone mamusie.net ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to fajnie mam nadzieje ze nam tez sie kontakt nie urwie i tam bedziemy rozmawiac o naszych malenstwach 😁

a mi sie dzis wydarzyło zwymiotowac, moj mąż mowi ze w ten weekend pojade... kurcze oby nie miał racji bo mam w planach jechac nad jeziorko jutro schłodzic nóżki 😁 wstałam dzis wczesnie juz troche ogarnełam i robie obiad dopoki nie jest tak gorąco 😁 juz nawet na zakupach byłam 😁 mam taka nadwzyczajna energie 🤪 och co to bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewciu tabelka uzupełniona
Nie wiem czemu ale jak Asiu piszesz że chcesz się już rozpakować to normalnie ciary mi po tyłku latają 🤪 Ja cały czas walcze ze sobą żeby o porodzie nie myśleć 😁
Z tymi kosmetykami to faktycznie jak człowiek stanie przed półką w markecie to ma ochote uciekać jak najdalej 🙃 Czytałam różne opinie, rankingi.... i Sroka faktycznie całkiem prosto i mądrze to podsumowuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jak u Was, ale u mnie w mieście, trzeba być spakowaną w torbę/ reklamówę taką dużą foliową. Część rzeczy i tak ubierzesz, jak wejdziesz na porodówkę, to Ci ubędzie miejsca, potem torba leży z Tobą, po porodzie sobie ją już na sali rozpakujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś serduszko bije tez superowo, wszystko jej pokazywałam co mam i nie poleca j&j kosmetyków mówiła ze byl okres czasu ze uczulały 🥴 ale mam puder i oliwke tylko 🙂
a propo wymiotów to mowi ze moze być juz blisko no to tak czekam... ciocia mi poradziła zeby zamknac oczy jak bede rodzic zeby naczynka nie popekały 😜
a torbe biore mała, taką sportowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze nie tylko ja sprawdzam takie rzeczy jak np objawy porodu przedwczesnego hehe boje sie ze zaczne rodzic wczesniej wczoraj mi sie skurcze powtarzaly co 10 min juz sie bala ze pojade ale przeszlo po nospie nie byly bolesne tylko takie nieprzyjemne napinanie sie brzuszka.
Polemika jak mozesz to uzupelnij u mnie pomiar 32 tc 2200g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie miałam jeszcze skurczy żadnych...doświadczyłam jedynie ukłuć w okolicy kanału rodnego ale nie wiem co one miały oznaczac ale trwały do 20 sekund i sie powtarzały co jakiś czas...
teraz leże i odpoczywam bo pospacerowałam troch po tym słońcu i brzusio mam napięty ,twardy jak skała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te napinanie sie brzucha to sa wlasnie skurcze-chyba hehe
Ja nigdzie nie wychodze w taki upal ledwo w domu daje rade co kolewiek zrobie zaraz cala czerwona od goraca sie robie.A dzis wstawilam pranie z kocykami poscielami i recznikami dla maluszka ciuszki jutro piore bo dzis mam dostac dostawe jeszcze kolejnych ubranek ale mysle ze czesc moze komus oddam bo juz za duzo sie tego robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe nie panikuj to sa te skurcze przepowiadajace Braxtona-hicksa czy cos takiego na tym stadium ciazy moga byc one bolesne ja czulam jakbym miala okres dostac ale przeszlo. gorzej jak sa regularne przez jakis czas wtedy do szpitala nalezy sie udac. moja takze pierwsza ciaza i nieraz panikuje niepotrzebnie teraz non stop boje sie ze urodze wczesniej a nie mam nic poprane dlatego dla spokoju zabieram sie za przygotowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałam dzis ksiazke SZKOŁA RODZENIA mam tydzien na jej przeczytanie potem połozna mnie przepyta 😜 ale fajna jest troche przejzałam wszystko konkretnie napisane wszystkie fazy porodu podane itp.
no takie skurcze pojawiaja sie na 3 tyg przed porodem około ja mam od zeszłego tygodnia tak co 2-3dni 🙂 we czwartek wizyta i chyba juz bedzie ostatnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skurcze Braxtona-Hicksa mogą pojawiać się od początku trzeciego trymestru a nawet wcześniej, więc to nie jest objaw zbliżającego się porodu. A mi trudno określić czy je mam. Czasem mam wrażenie, że mi się napina brzuch, ale później mi się wydaje, że to Mała prostuje nóżki. Może jak przestanę brać magnez i aspargin będę pewniejsza czy to skurcz czy podskoki dziecka :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...