Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

hejo. u nas piekna pogoda od paru dni jezdzimy nad jeziorko do kolanka wchodze 😁 dzis byłam na rozmowie u położnej ale zadawała pytań... a w czwartek przyjdzie na wgląd do domu 🙂
od piątku w rossmanie bedzie sudocrem w promocji i kosmetyki z NIVEA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no u mnie też pogoda się popsuła niby troszkę słońca jest ale wieje potwornie zimny wiatr 😞
o dobrze wiedzieć, że będą takie promocje w rosmanie trzeba będzie się wybrać ... mój facet wczoraj nie pomyślał i kupił mi SUDOCREM za 12 zł te najmniejsze pudełeczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a duzy jest za nie całe 18zł 125ml 😁 to sie zawsze przyda a wiadomo ze bedzie potrzebne moze i nawet dla nas na obtarcia 🙂
A tak własciwie moje Panie co taka cisza tutaj?? mało kto zaglada, brak checi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas bardzo ładnie za oknem 😎
wczoraj przyszły zakupy z internetu (spokojnie mogę polecić sprzedawców r_p77 i baby_lux) niby nic a ciągle się nimi bawiłam 🙃 i międzyczasie przeglądałam się w lusterku ze smoczkiem 🤪
dziś kupiłam Lovele i chyba zacznę już prać ciuszki (porządne żelazko już jest, deska przyjdzie jutro 😜 )
byłam też w szpitalu - dziwnie tam jakoś się czułam, pusto, cicho... mam zabrać dla dzidzi tylko pieluchy, chusteczki i ciuchy na wyjście (fajnie bo mało do zapamiętania :lol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 u mnie pogoda super ale troche za goraco . w niedziele bylismy nad morzem poplywalam chwilke woda byla nawet calkiem ciepla wiec nic mi nie zaszkodzilo a tak to cay dzien w cieniu pod parasolem bo nie chcialam sie spiec 🙂 teraz mamy rodzinke z angli w domu z malym dzieckiem ciuszkow milion dostalam nawet nie zdazylam przejrzec wszystkich ale z tego co widzialam super jakosciowo i wcale nie zniszczone wiec mam juz dla malucha ubranek do 12 miesiecy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Właśnie jestem po wizycie u ginka mam 62 kg malutka już 1,550 kg ;-))
Co za upały a ja wpadłam w manie sprzątania:-D
Co do sudocremu nie kupujcie dostaniecie mnóstwo próbek ze szpitala.
BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To malutka juz nie taka malutka 🙂 Fajnie masz, bo skoro znasz wage, to zapewne mialas usg 🙂

Ja narazie nie kupuje kosmetykow dla dziecka, mam probki z J&J i zobacze jak Malutka po nich sie bedzie czula 🙂

co do sudocremu - czytalam, ze nacodzien uzywa sie masci typu Bepanthen, a jak dziecko ma odpieluszkowe zapalenie skory to dopiero uzywa sie sudocremu, wiec wcale nie musimy miec jego niewiadomo jak duzo od razu 🙂 wiem, ze chlopca mozna tez uzywac zwyklej maki ziemniaczanej, co uzywaja moje kolezanki i sobie chwala bardziej niz jakie kolwiek sklepowe specyfiki 🙂

tak samo z domowych sposobow jest z ciekla parafina, jak dziecko ma problemy z wysuszona, luszczaca sie skora. zazwyczaj wszyscy sie rzucaja na specyfiki typu oilatum, a one maja w przewazajacym procencie w skladzie ciekla parafine wlasnie plus jakies sztuczne srodki zapachowe itp, a mozna po prostu uzywac cieklej parafiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja też muszę się w końcu zabrać za pranie i prasowanie bo mnie poród zastanie a ja nic nie będe miała naszykowane .... najgorsze jest to, że nigdy się nie ma czasu albo się źle czuje albo poprostu się nie chcę a w piątek mam urodziny więc zwala mi się rodzina na weekend więc już nic nie zrobię może w przyszłym tygodniu dam rade oh....
wczoraj mój facet zaszalał i zabrał nas na zakupy dla córci więc chociaż mam prawie całą wyprawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaaki upał. jutro do mnie połozna przychodzi a mi sie nic nie chce a przydało by sie troche ogarnac. poczekam na męża troche go zatrudnie 😁
moja niunka w brzuszku cos spokojna jest ostatnio popołudniami szaleje a z rana tak troszeczke, moze jutro połozna bedzie miala jakies urzadzenie to zobaczy co ten syneczek taki leniwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez taki kinkong jestem 125cm 🤪 albo duze dzieci albo duzo wody, lekarz stwierdził ze duze dziecko ciekawe czy sie sprawdzi 🙂 Ale ogolnie podobam sie sobie i mezowi wiec nie ma co martwic JESTESMY PIĘKNE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez taki kinkong jestem 125cm 🤪 albo duze dzieci albo duzo wody, lekarz stwierdził ze duze dziecko ciekawe czy sie sprawdzi 🙂 Ale ogolnie podobam sie sobie i mezowi wiec nie ma co martwic JESTESMY PIĘKNE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój brzuch rośnie średnio 0,5 cm na miesiąc. Teraz mierzy sobie 103 cm. Nie wydaje mi się jakiś taki bardzo duży, choć jestem niska - tylko 158 cm. Zobaczymy do ilu dobije 🙂 Mimo, że nie przytyłam dużo, nie wiem dokładnie ile, ale miesiąc temu miałam 5,5 kg na plusie, to czuje się coraz mniej atrakcyjna mimo wszystko. Bruszek śliczny, ale ogólnie przez problemy z miednicą trochę jak słonik się czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja też czuję się grubo ale mojemu Sebastianowi się podobam nawet ostatnio jak kolega się pytał co będzie bo jak kobieta brzydnie to dziewczyna to odpowiedział, że nie zbrzydłam i ładnie wyglądam więc trochę mnie dowartościował i pocieszył 🙂
moja mała dziś się strasznie wierci od 5 rano cały czas kopniaki są, chyba już się nie mieści w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj standardowo na baseniku byłam 🙂 mnóstwo małych słodkich dzieciaczków było, ich rodzice pewnie zastanawiali się czy ich porwać nie chce 🙃
właśnie się zmierzyłam - 99cm i 71kg czyli 7,5 na +
dziś chyba zrobie leczo bo papryke kupiłam za 3zł/kg!! w Lekcercu mniam mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalijka nie przejmuj się. Ja też mam problemy z miednicą. Wczoraj szykował mi się dość stresujacy dzień i ranek rozpoczęłam od płaczu (pierwszy raz w ciąży płakałam), że jestem niepełnosprawna. Żeby sobie udowodnić, że nie jest tak źle wzięłam się za sprzątanie łazienki. Dałam radę, ale po godzinie nie mogłam chodzić, noc miałam okropną i dzisiejszy poranek też bolesny. Ale mam za swoje, bo sama sobie chciałam udowodnić, że jest lepiej niż jest naprawdę, a pprzecież łazienkę mój mąż mogł umyć.
W następnym tygodniu idę do Fizjoterapeuty, to go poproszę o jakieś masaże, bo mi kręgosłup siada, a jak mężuś pomasuje to lepiej mi jest 🙂 to po profesjonalnym masażu będę jak nowonarodzona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo. ja siedze i czekam na położna 😁 obiadek sobie już zrobiłam pomimo ze gorąco i miałam zły poranek to teraz mam mnostwo energi. Ja wczoraj zagoniłam do sprzatania i mam czysciutko na weekend 🙂
Własnie te bóle szczegolnosci krocza masakra ale juz duzo nam nie zostało 🙃 mi się dzis sniło ze miałam mojego synka na rękach 😁 mężowi mojemy tez juz sie mały śni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajkack nie przemęczaj się, to po pierwsze, a po drugie rozumie Cię, co czułaś uważając się za niepełnosprawną. Ja 1,5 roku temu zostałam napadnięta i w wyniku tego, m.in miałam pęknięte kolano, uszkodzony nerw i bezwład w stopie, ogólnie to nogi nie czułam. Nikt mnie nie chciał martwić, ale możliwe było, że nie będę tej nogi czuć. Wtedy mimo ogromu bólu zaczęłam właśnie się brać za nogę i się nie poddawać. Bóle miednicowe to pikuś, tym się pocieszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była u mnie pani połozna. mojej myszeczce tak serduszko waliło ze szok ale jest wszystko ok tentno takie jak powinno byc i jego i moje, w poniedziałek nastepna wizyta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas chodza od 32tc. teraz bedzie przychodziła 2 razy w tyg bo nie chcemy kozystac ze szkoły rodzenia, ale pierwszy raz słyszałam jak bije moje malutkie serduszko 😘 cudowna sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...