Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

o kur.... mały słonik 😁 moj ma non stop czkawke czytałam ze to jak płyn pije i potem czka 🤪 zastanawiam sie czy puszcza sobie bączki bo mi rano gulgotało ale póki co znow byłam w wc jakis palpitacji dostane pojade sobie nad jeziorko wieczorem a teraz ide odpoczywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z Hanką dzień przed porodem byłam na sankach 😆
Aśka ty jeszcze korzystaj i jedz co lubisz na co masz ochotę bo po porodzie to taka dieta nas czeka, że szok.
Właśnie mąż mi przypomniał zabawną historyjkę która miała miejsce przed porodem. Mój lekarz prowadzący skierował mnie do szpitala bo miałam mało wód płodowych i groziła mi cesarka to my zaraz po wizycie ruszyliśmy do restauracji na pycha kolację. Okazało się, że moje 4 litery nie mieszczą się w krzesełko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj tez czesto czkawke ma a to ponoc oznaka zdrowia 🙂 i mam cos takiego jak nie raz kopnie albo mocniej sie wypnie ze mi pyka w brzuszku cos jak folia babelkowa hehe slychac to golym uchem nawet moja mama slyszala 🙂 pytalam poloznej i lekarki ale nie wiedza co to moze byc a na necie czytalam ze to sa pecherzyki powietrza w jelitach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Ewa dobra historia 🙂 ja nigdy nie zapomne jak w tamtyk roku poszlam z kolezanka ktora byla 3 dni po terminie do pizzerii a tam niespodzianka wody jej zaczely odchodzic chcialysmy zabrac ja odrazu do szpitala ale ta sie uparla ze pojedzie do domu bo musi sie wykapac ,ogolic itp postawila na swoim i do szpitala pojechala dopiero o polnocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ u mnie dzisiaj fajny dzionek. Samopoczucie super- chyba wczorajsze leżenie plackiem i odpoczynek spowodował nawrót sił witalnych 🙂
Rano coprawda stresu się nażarłam bo byłam w prokuraturze, ale jak już załatwiłam wszystko to jakieś takie nieopisane szczęście mnie naszło 🙂
Dopóki mąż mnie nie wkurzył 😁
Chciałabym się już tak czuć do samego porodu.
Giguś daj znaka koniecznie jak pojedziez do szpitala 🙂 Ja coś czuję, że to już niedługo u Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna okropna noc za mna 🤨 juz nie wiem co mam robic?! skurczy nie mam ale pobolewa mnie tak jak na okres, w czwartek mam wizyte mam nadzieje ze do niej wytrzymam, póki co nawet jesc mi sie nie chce co jest bardzo dziwne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już bym chciała urodzić ...o 17 jade do lekarza,wszyscy mnie strasza ze mnie zostawi w szpitalu przez to ze mam zdrętwiałe dłonie i mega spuchnięte stopy,oby nie.
a moj partner mi wytłumaczył co mu nie pasuje i wszystko sobie wyjaśniliśmy.WRÓĆIŁ : 🙂
wy tez rano jak wstajecie to jesteście całe spocone? ja jestem caluteńka mokra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez jestem cała spuchnieta troche sie przespałam jeszcze ale z wiatrakiem bo mokrusienka jestem
przekładam sobie wizyte dzis pojde do lekarza bo cholernie dziwnie sie czuje itp. brzuch jak na okres boli, wymiotowac mi sie chce, sluz mi sie zrobił taki biały i gesty i w ogole zle sie jakos czuje do 18 musze wytrzymac chyba ze sie zacznie zaraz spisze sobie jeden numer do was i jak cos bede informowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny życzę Wam udanych wizyt dziś 😆
Ewelina super, że się z facetem dogadałaś 😉
Ja dziś jeszcze pościel dla synka zamówiłam bo miałam ciśnienie na coś nowego 😆
Nie wiem dlaczego ale ja w tych upałach lepiej się czuję niż wtedy jak jest smętnie pochmurno. Mieszkamy na 4 piętrze więc w domu jest mega gorąco a mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dajcie znac po wizytach
Ewelina ciesze sie ze wrocil i ze jest wszystko dobrze.
Ja takze mam spuchniete nogi i co jakis czas mi dretwieja 2 ostatnie palce u prawej dloni nie wiem od czego to
W ogole mam wrazenie ostatnio ze wszyscy maja mnie gdzies 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki 🙂 ja właśnie jestem po wizycie u lekarza , mam 1.5 cm rozwarcia główka nisko i doktórka powiedziała, że coraz bliżej ale wszystko jest ok. kazała mi przyjść na posiew za dwa tygodnie.
Co do samopoczucia to u mnie jest co raz gorzej spać nie mogę, mała się tak wierci, że co chwila latam do łazienki siku, co bym nie zjadła to mam rozwolnienie...nogi i ręce spuchnięte masakra i w dodatku ten niesamowity upał ...
dobrze, że już torbe mam spakowaną 🙂
ile bierzecie do szpitala pampersów i wkładów poporodowych ?
mój facet to mówi, że jak patrzy jak chodze to ma wrażenie, że za chwilę się rozpakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny widzę, że coniektóre już blisko porodu jesteście 🤪
Gigus a może ten śluz to czop Ci pomału schodzi? Dawaj znać co u Ciebie 😁
Co do puchnięcia, też puchną mi nogi - łydki i stopy jak balony oraz ręce. Czytałam, że drętwienie dłoni to też normalka. Ja teraz budzę się na siusiu tylko 3 razy w nocy. Wcześniej wstawałam co godzinę, wiec teraz bardziej się wysypiam 😁
Byłam dziś u Fizjoterapeuty i mam się poruszać tyle co do ubikacji, albo w parku do najbliższej ławki od auta. Bo już coraz bardziej dziecko prze mi na biodra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba ten komplecik wezmę na wyjście 🙂
Ale jeszcze nie jestem na 100% pewna.
Co myślicie?

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/16dn.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8462/16dn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...