Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂

Mam pytanie do dziewczyn, które używają tzw. rogala do spania. Zaczynam mieć problemy ze znalezieniem dobrej pozycji w nocy. Jeżeli te rogale faktycznie tak bardzo Wam pomogły jak nieraz to opisywałyście tutaj, to mogłaby, któraś z Was dać mi linka na allegro do takiego czegoś? Chciałabym zobaczyć jak to wygląda i sobie zamówić 🙂
Z góry dziękuję.

Pozdrawiam i miłego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Szysza http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&string=Poduszka+do+spania+w+ciązy&search_scope=wszystkie+działy , jesli chodzi o wypełnienie to chyba jest to ważne, ja mam jakieś kulki, które fajnie się układają przy lezeniu.
Wczoraj z domu jak wyszłam o 9 to z zakupów wróciłam o 18 padnieta strasznie. Prezenty porobione, zaliczyłam pizzę ze znajomą i odwiedziłam przed świętami moje dzieci w świetlicy. Hałas tam niesamowity, wytrzymałam 2h - nie mogłabym juz tam teraz pracować,ale fajnie było się spotkać.
Założyłam kartę Life style w super pharm (pewnie większość z Was ma) i dostałam jakieś bony do wykorzystania do konca marca. Są moje witaminy tańsze o 50% 🤪 wiec skorzystam na pewno i duzo jest kosmetyków dla dzieci np. oillatum tez sporo tańsze, także polecam jakby co 😲 Tak mnie pochłonął wczorajszy dzien, ze nie odbierałam telefonu przez kilka godzin, wiec moja mama postawiła Piotrka ma nogi, ktory przyjechał do domu sprawdzić czy nie zemdlałam 😉 Dostałam taki opr...że juz wiecej tak nie zrobię, bo sama mam nerwy jak moja mama pół dnia nie odbiera,bo ma problemy z ciśnieniem i juz nie raz niestety nagle wylądowała w szpitalu, wiec telefon juz noszę blisko przy sobie 😁
Ania co do moich ósemek, to trochę przeszły, ale na pewno sie jeszcze odezwa. Jadę w poniedziałek do rodziców i po drodze zajade do dentysty,bo telefonu nie odbiera od kilku dni.
Za to wczoraj nie wzięłam zelaza i noc dobrze przespana, także wiem na 100% ze te bole to wina tych tabletek.
Dzis kolejna impreza 😞
miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo,
faktycznie cichutko tutaj cos. Ja wczoraj mialam intensywny dzien i nie zerkalam na brzuszek, szczerze myslalam ze bede miala z 6 stron do nadrobienia a tu niespodzianka... chyba u wszyskich intensywne przygotowania do swiat 🙂
Ja juz mam prawie wszystkie prezenty gotowe. Zostal mi jeszcze tylko jeden wiec ciesze sie bardzo, bo jak mam uczestniczyc w tym mlynie w sklepach jaki jest w tygodniu przedswiatecznym to jestem normalnie chora.
Doti, jak dzieciaki? U mojej Hani tez na okraglo katar, przez to ze chodzi do zlobka, ciagle jakies dziecko zakatarzone i dzieciaki sie nawzajem ciagle zarazaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane ;-) kupiliśmy wózek przed wczoraj!!!!!!!!!!!! Mama się z nas śmieje :-P ale był w sklepie taniej niż na internecie także nie byłam w stanie się powstrzymać i już stoi złożony w pokoju małego ;-) założę tylko folie przeciw deszczowa żeby kurz nie osiadal ;-) mówię wam tak się cieszę że szok!! Jest taki piękny ;-) i gościu w sklepie spoko bo gwarancje podbije dopiero w maju żeby nam te miesiące teraz co nie będzie użytkowany nie przypadły ;-) także super bo w innym wypadku byśmy go nie zabierali bo szkoda gwarancji ;-) ai kupiłam sobie tego rogala i super sprawa tylko zlozylam ma niego poszewke bo on jest z takiego weluru i mnie to drażni jak buzie kładę, musi być bawełna. I do niego w gratisie dostałam taka poduszke poporodowa pod pupę żeby nie bolało przy siadaniu ;-) tak się chciałam podzielić swoim szczęściem ;-) no ie środę wizyta w końcu!!!!! Radość niesamowita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewyny ja przez ta zmianę serwera nie mogłam nic pisać a ni nie mogłam czytac nowych postów. Maluch dziś przedał mi takiego kopniaka w pęcherz że normalnie myślałam że sie posikam! //ja juz chce środe moze w koncu sie dowiemy kto tak łobuzuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂

Martag - wielkie dzięki. Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze 🙂
Dopiero dzisiaj zaglądam na forum, bo wczoraj musiałam nieco ogarnąć chałupę, a potem pojechaliśmy po choinkę. Później wylądowałam u rodziców, a tam bywa problem z netem 😉
Zazdroszczę Wam tych zakupów dla dzieciaczków. Niestety wiem, że M ma rację 😞 w lutym musimy przeprowadzić mały remont mieszkania i przygotować pokój dla maluszka. Więc nie ma najmniejszego sensu teraz kupować takich rzeczy, bo niestety tylko by nam przeszkadzały.
Ale mi wczoraj małe rozrabiało. Myślałam, że normalnie mi wyskoczy jak ten obcy w filmie 🤪 byłam w głębokim szoku. Codziennie modlę się aby poczuć najmniejszy ruch chociaż raz. A tu takie akrobacje!
Ale rozpisałam się. Już Was nie zanudzam. Dobranoc "ciężarówki" 😁 (tak mnie rodzice nazwali)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Doti trzymamy kciuki za wizytę ;-) ja mam pojutrze...a im bliżej do wizyty tym głupsze myśli chodzą po głowie. A wczoraj sobie wypralam ubranka małego w tym specjalnym płynie dla dzieci i dzisiaj sobie bd prasować ;-) ogólnie nienawidze prasować ale tego się nie mogę doczekać ;-) miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello mamusie,
Doti, powodzenia i czekamy do dobre wiesci. Ja mam polowkowe w srode i tez jestem ciekawa jak tam ale tym razem jakos mi latwiej wytrzymac bo tydzien temu mialam wizyte kontrolna i mialam szybki podglad maluszka.
Monia- wow!!!, no to widze ze sie szykujesz na maluszka juz cala para. A z tym wozkiem to spoko, jak sie udalo kupic po okazyjnej cenie to fajnie, no i przynajmniej porzadnie sie wywietrzy.
A mnie od wczoraj straaaaszanie meczy zgaga. Wczesniej mialam tak wieczorem jak sie polozylam na prawym boku ale jak sie troche podnioslam to jakos przechodzilo. Ale niestety teraz zgagae mam cholera caly czas. Czy stoje czy siedze i to caly dzien. Popijam mleko i na chwile pomaga ale za jakis czas znowu wraca. Jak tak dalej pojdzie to bede musiala sie posilic Rennie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kangoor rennie albo manti polecam 😉 Ja w poprzedniej ciąży żarłam ile się dało żeby tylko zgagi nie mieć.
Jestem po wizycie. Szyjka długa i zamknięta, za tydzień mam przyjsc bo mi sie zrobiły jakies bolesne pęknięcia przy kroczu, nie wiem od czego i lekarz ma mi załatwić maść pośladkową robioną od siebie ze szpitala. A i dowiedziałam się, że wg nowych wytycznych morfologię w czasie ciaży robi się 3 razy 😮 a w poprzednich ciążach miałam co miesiąc badania. No i za tydzień muszę zapytać o test obciążenia glukozą. Dostałam też skierowanie na połówkowe USG i zobaczymy czy uda się załapać na NFZ... może zdąrzą umowę podpisać...
Z cytologii mam I grupę aż się lekarz zdziwił 😁 Mówi że to rzadkość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monikaaa napisał(a):
A wczoraj sobie wypralam ubranka małego w tym specjalnym płynie dla dzieci i dzisiaj sobie bd prasować ;-) ogólnie nienawidze prasować ale tego się nie mogę doczekać ;-) miłego dnia


Monia te male ubranka to sie faktycznie super prasuje. Ja do tej pory jak mamy gore prasowania to najpierw wybieram rzeczy Hani, bo takie male to przyjemnosc poprasowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak jak mówisz Kangoor sama przyjemność ;-) ja też miałam zgagę ale tylko 2 dni i jakoś potem samo przeszło także nie wiem który lek pomoże... Doti super że ok no i oby się wszystko ładnie zagoilo ;-) a ja mam za to katar od 2 miesięcy non stop dzień w dzień i nic na niego n ie pomaga także się już z tym pogodziłam i chodzę i smarkam... I podobno przez ten zatkany nos nawet CHRAPIE w nocy ;-) hehe dobrze że ja tego nie słyszę :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i co do tego wietrzenia wizja to powiem wam że myślałam że to tylko takie gadanie żeby mieć wymówkę i wcześniej móc kupić wózek ale w pokoju strasznie go czuć! A już 3 noce stoi tam i okno uchylone w nocy w dzień praktycznie otwarte i dalej jak sure wchodzi to czuć także warto kupić szybciej ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i co do tego wietrzenia wizja to powiem wam że myślałam że to tylko takie gadanie żeby mieć wymówkę i wcześniej móc kupić wózek ale w pokoju strasznie go czuć! A już 3 noce stoi tam i okno uchylone w nocy w dzień praktycznie otwarte i dalej jak sure wchodzi to czuć także warto kupić szybciej ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i co do tego wietrzenia wizja to powiem wam że myślałam że to tylko takie gadanie żeby mieć wymówkę i wcześniej móc kupić wózek ale w pokoju strasznie go czuć! A już 3 noce stoi tam i okno uchylone w nocy w dzień praktycznie otwarte i dalej jak sure wchodzi to czuć także warto kupić szybciej ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a pomyśl Monika jak by sie czuło dziecko wsadzone do gondoli pod budę w takim wózku... najbardziej co prawda śmierdzi guma kół, ale mimo wszystko jak nie zamierzacie prać wózka na po kupnie to lepiej dać mu spoooooro czasu na wietrzenie...
Nie miałam USG, czekam na połókowe. Dla mnie to już 3 ciąża, czuję się ok, dzieciątko pomalutku zaczyna plumkać więc mi się nie spieszy. Oczywiście będę napastować ośrodek pytaniami czy łaskawie umowę podpisali z pracownią USG ale póki mam czas to czekam. Co mi po tym, że zobaczę że dzidzia jest jak ani go lekarz nie zmierzy ani nic....Ja to jakaś spokojna jestem 😉 No i w ogóle nie czuję, że w ciąży jestem... na brzuchu więcej tłuszczu niż brzucha ciążowego, dolegliwości znikome na tą chwilę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...