Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
malgoniac - ja mam to samo 🙂
gdyby nie dobre rady to pewnie teraz miałam same malutkie ciuszki no bo przecież dzidziuś jest malutki itp a tak człowiek trochę ochłonie i pomyśli zanim kupi hahah
Ja już się nie mogę doczekać kiedy malutka będzie na świecie ale jak sobie pomyślę o porodzie to jakoś inaczej do tego podchodzę haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jakoś odsuwam od siebie myśli o porodzie. Zajęłam się teraz trochę zmianami w domu bo nie myślał ja się tu wprowadzaliśmy ze tak szybko uda mi się zajść w ciąże. Ale po mało nabiera to już jakiegoś wyglądu. Chciała bym żeby wszystko było gotowe jak maluch się urodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wiadomo ze nie ma co czarowac ze porod jest latwy, bo nie jest 🙂 boli jak cholera i w pewnym momencie ma sie ochote isc do domu i przyjsc kiedy indziej dokonczyc. Ale potem jak przytulisz malucha to sie od razu zapomina caly ten bol i usmiech nie schodzi z twarzy. Poza tym zobaczcie ile kobiet decyduje sie na 2 czy tez 3 dziecko wiedzac jak wyglada porod. Wiec nie jest tak zle. Damy rade wszystkie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ też mi się wkreca myslenie o porodzie to żeby ten strach trochę spacyfikować czytałam wczoraj śmieszne historie porodowe.. i momentami to naprawdę czeski film, się uśmialam 😉

Kangoor przyszedł biustonosz i powiem Ci że całkiem spoko, tyle że pod biustem wymierzyłam 80 sprawdziłam w tabelce i wyszło z pomiarów 80 c i miseczka spoko ale to 80 to jednak za dużo i lepiej by było jakbym wzięła 75, także ciężko idealnie trafić nawet jak się wymierzy.
Też tak mam.. tą ciążę od jakiegoś czasu gorzej znoszę 🤨 z Kubą byłam wielka jak słonica, miewałam doły jak stodoła bo ciągle się bałam by nie poronic ale jakoś się turlalam a teraz niby nic a ciągle coś. Spac nie moge już nie pamiętam kiedy spokojni całą noc przespalam i moja alergia się odezwała mocniej jak przy Kubie, drapie się jak głupia. Idzie się wściec. To sobie ponarzekalam 😉 sorki :* byle do przodu.. Byle do maja i mojego małego gentlemana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kangoor napisał(a):
Dziewczyny, wiadomo ze nie ma co czarowac ze porod jest latwy, bo nie jest 🙂 boli jak cholera i w pewnym momencie ma sie ochote isc do domu i przyjsc kiedy indziej dokonczyc.
Mega 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania31 napisał(a):


Kangoor przyszedł biustonosz i powiem Ci że całkiem spoko, tyle że pod biustem wymierzyłam 80 sprawdziłam w tabelce i wyszło z pomiarów 80 c i miseczka spoko ale to 80 to jednak za dużo i lepiej by było jakbym wzięła 75, także ciężko idealnie trafić nawet jak się wymierzy.

Tzn ze bedziesz wymieniac czy jakos dasz rade z tym 80? Ja na swoj nadal czekam, dzis dostalam dopiero maila ze wyslano towar I mam oczekiwac wiec moze w srode... Co do rozmiaru to ja jak sie zmierzylam to mi wyszedl wiekszy rozmiar niz przypuszczalam. Te ktore mam obecnie troche odbiegaly od tej tabeli rozmiarow, ponadto pamietam jaki mialam ostatnio rozmiar wiec szczerze sie przyznam ze przy zamowieniu zmieniszylam sobie obwod I miseczke o jeden. I teraz sie tak stresuje ze moze beda za male. Zobaczymy! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię, gdyby miseczki byly zle to bym wymieniła, ale trafiły się naprawdę spoko. Jak zapne na tą ostatniązapinke to jest znosnie chociaż nie tak "ciasno"jak powinno ale kto wie czy jeszcze nie urosne ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłam biustonosz z bambusa dla kobiet w ciąży który "rośnie" razem z piersiami i powiem Wam że najchętniej bym na okrągło w nim chodziła bo jest bardzo wygodny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam dwa biustonosze bo moje były za małe trochę ale też jeszcze nie szaleje tak z zakupami. A no i spodnie sobie kupiłam ponieważ nie weszła bym już w swoje. Co do ubranek też raczej nie szykuje się na rozmiar 56 tylko będę kupować większe bo my z M nie jesteśmy tacy mali i urodziliśmy się w większych rozmiarach. Z tego co widział na USG nasz maluszek też wcale nie jest taki malutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja oprócz spodni nie musiałam do ubrania nic kupować aż sama się dziwie ..... mam tylko nadzieję ,że nie nadrobię tego teraz 😉
a jeśli chodzi o wyprawkę mam już sporo ubranek i kocyk a w przyszłym tyg będę polować na butelki , smoki 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem,wiem planuje kupić tylko 2 butelki na początek (sama nie wiem do końca jak z tą ilością ) i koleżanka radziła 2 firmy i jeżeli zaakceptuje malutka butelkę wtedy ewentualnie dokupić jeszcze.
Ja już się nie mogę doczekać i dlatego te wczesne zakupy 🙂 po za tym jeszcze z mężem nie możemy uwierzyć ,że się nam w końcu udało chociaż prognozy nie były za ciekawe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ula to tak jest ja też myślałam ze będę miała problem z zajściem w ciąże, ale jak się przeprowadziliśmy do nowego domu to w pierwszym miesiącu już byłam w ciąży. Jakoś tak nam się udało. Zawsze miałam wielkie obawy jak teraz tyle się słyszy o problemach par.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokładnie u nas to jeszcze było o tyle ciężko ,że ja chorowałam na torbiele bardzo często a jeden miałam już wycięty razem z jajnikiem i działam tylko na jednym 😉 a później doszła infekcja i tak w całości zajęło nam zajście w ciążę aż 5 lat .
Dlatego tak się cieszymy i ja się z tym wszystkim tak wyrywam do przodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie trochę mój M ogranicza z zakupami o ciągle mówi że jeszcze za wcześnie wiec ja nie wybiegam jakoś do przodu. Obiecuje mi że na urlopie pojedziemy razem na zakupy a ja mu nie chcę odbierać tej przyjemności. 😁
Dziewczyny ale mam dzisiaj gołda zjadłam już tyle i dalej mi się jeść chce,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój też tak mówi cały czas ale u mnie jest tak ,że nie ma go w domu przez 3 tygodnie i wraca to w domu jest na tydzień a ja w czasie gdy go nie ma buszuje po necie i kupuje. Ale z ważniejszymi rzeczami czekam na niego 🙂
żeby nie mówił ,że robię wszystko sama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej Mały mnie kopie po pęcherzu 😮 nie jest to fajne. Głaskam się po brzuchu i mówie " synek weź kop mame gdzie indziej" normalnie boje się by nie popuscic ☺️ 😁
A z tą wagą z usg a faktyczną to czasem rozbieżności są naprawdę spore. Mojej znajomej zrobili cc bo dziecko miało mieć ponad 4 kg a miało 3.5 czy jakoś tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno z kazdym tygodniem ruchy beda coraz mocniejsze . Moze byc tez tak ze Twoja mala jest poprostu spokojna i tak mocno nie bedzie Cie kopac jak to opisuja inne mamy. Najwazniejsze ze ja czujesz, to wtedy wiadomo ze sobie rosnie pod Twoim serduchem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...