Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja nie zapeszajac mam nadzieje, calusienka ciaze przechodze strasznie lekko 🙂 brzuszek mam poki co nadal bardzo maly, wiec nie odczuwam tez tak przez to zmeczenia . Standardowo juz chyba tylko latam jak przeciag do toalety , ale noc przesypiam praktycznie bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam nowa mamusie 🙂
To super ze nie masz uciazliwych dolegliwosci. Oby tak dalej!
A co do plci, pewnie niebawem sie juz dowiesz- choc rozmiem Cie ze pewnie jestes juz baaardzo zniecierpliwiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nową mamę! 🙂

Ależ mam dziś smaki 😁 normalnie doprowadze do tego że tak jak u moich rodziców przez mojego brata drzwi w lodówce opadną od otwierania i zamykania 😉 Od soboty znowu odpuściłam słodkie więc mnie nosi 😉 ostatnio chyba w piątek M pyta ; są jeszcze ciastka? - Zjadłam; czipsy naturalne? - Zjadłam. Cukierki? - Zjadłam. Śmial się że chybs musi zacząć chować ..kurde a mi aż mi głupio było 😜 poszedł zrobił sobie kanapke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dobre! Jejku, ja ciagle chodze glodna a o slodyczach nie wspomne. Tak mi sie chce ze chodze do szafki i wacham. Juz prawie 3 tyg jak nie jem slodkosci, a 1,5 jak jestem na super diecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂 daaawno mnie tu nie było 🙂 jak sie czujecie? Ja rosne i rosne i rosne...Adas też, miałam wizyte w piatek i waży 770g 🙂 słodziak jeden, a mamusia 8kg do przodu...troche sie przestraszyłam jak stanełam na wage:p jak u was z kilogramami? Chodze do szkoły rodzenia 🙂 mysle że sie przyda...no i troche ruchu dla mnie bo tak to non stop w domu bo taka pogoda..;/ mogłaby byc juz wiosna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia no coś rzadko się do nas odzywasz, Adaś kochany widze że zdj zmienilas 🙂 ja mam za 1,5 tyg wizytę + usg to z przepływami i już się doczekać nie mogę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Monia, fajnie ze sie odezwalas, wlasnie ostatnio myslalam co tam Ciebie, bo cos cichutko bylas. Super ze Adas rosnie zdrowo i ze wszystko z nim OK. A te 8 kg, to chyba tak w sam raz wiec mysle ze nie masz sie czym martwic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti napisał(a):
Ehhh dochrzaniłam dzisiaj i niosąc Laurę po schodach wykręciła mi się noga. Na szczęście nie spadłyśmy ale prawa kostka spuchła i kiepsko mi sie chodzi... Zobaczymy co będzie jutro...


Doti uważaj na siebie!! Dobrze że nic się wam nie stało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po wizycie , mała ma ponad 1kg ale nie pamietam ile dokladnie 😉 rośnie super, kręci się,wierci 🤢
Martwią doktorka nieduże ilości białka w moczu i moje podwyższone ciśnienie, wiec od nowa mam mierzyć codziennie, bad.moczu powtórzyć na nast.wizyte czyli na 28lutrego. Przytyłam 8kg.-szok ! Pochwalił mnie,myśle ze to troche przez nerwy i stres ostatnimi czasy, no ale przede wszystkim odstawienie słodyczy i same zupy jedzone w tygodniu 🤢 🤪 zelazo nawet tez sie poprawiło,ale powiedział ze brzuch mam duzy 😁
No to tyle...miłej i przespanej nocy zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta myślalam o Tobie cieszę się że jest ok 🙂
Doti uważaj na siebie! Dobrze że się nie wywróciłas. Posmaruj nogę altacetem a jeśli bardzo spuchnie obłoż liścmi kapusty
Brzuch mi dziś twardnieje, momentami jest jak skała 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania moze spróbuj tego asparginu(magnez i potas) mi juz nie twardnieje brzuch,ale jak jestem pod prysznicem to faktycznie się stawia, to normalne,ale po tym magnezie jakby u mnie z tym lepiej 😆 i nawet mój M bierze razem ze mną 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ciężarówki 🙂

Doti na tą nogę możesz zrobić sobie ciepły okład z sody. Do szklanki ciepłej wody wsypujesz kilka łyżeczek sody spożywczej. Jak miałam naderwane ścięgna i przerwaną torebkę stawową (kostka była wielkości melona) lekarz mi zalecił taki okład. Momentalnie sama opuchlizna mi zeszła. Szczerze dużo lepsze rozwiązanie niż z altacetem (zawiera ocet i strasznie może drażnić skórę).

Kurde dziewczyny, w weekend się przeziębiłam i wczoraj już nie dałam rady wysiedzieć w pracy. Chociaż tyle, że mój szef jest normalny. Najpierw z pokoju mnie wyganiali, żebym poszła na zwolnienie, a jak już się zdecydowałam pójść z tym do szefa, to on mi sprzedał takiego przysłowiowego kopa, że zatrzymałam się na drugiej ścianie 😁 ochrzanił mnie, że poco w ogóle przychodziłam do pracy i zarażam zespół. Skończyło się na tym, że bez leków (bo domowymi metodami) mam się wyleczyć. Dostałam zwolnienie do piątku włącznie :P przynajmniej sobie odpocznę.

pannaekiert: co do wagi, to waga z przed ciąży ma kolosalne znaczenie. Ale nie należy już tak bardzo się sugerować tym wskaźnikiem BMI (choćby mój przypadek jest właśnie wyjątkiem tej reguły). Jestem grubej kości oraz pół życia spędziłam jako sportowiec - według BMI mam nadwagę, a w rzeczywistości mam bardzo mocną budowę. Jeżeli dziewczyna nie miała na sobie zapasu tłuszczu to musi go nadrobić - więc jej przyrost będzie większy niż w przypadku dziewczyny, która już zapasik miała. Dodatkowo kwestia diety w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzuszki!
Marta dzięki, tyle, że ja biore 3razy dziennie po 2 tableteki asmagu forte bo tak mi kazał więc jestem nafaszerowana magnezem. Może ten aspargin jest lepszy przez to że ma potas.. Hmm nie znam się 🤨 wiem że na naszym etapie to twardnienie jest normalne, ale wczoraj było wyjątkowo częste wydawało mi się za częste 🤨
Wczoraj myje synusiowi zęby przed snem, ja się patrze a tej mojej bidzie już trzy piątki się wyrzynają a czwarta pewnie lada moment dołaczy.. W ciągu dnia dzielny jest bardzo praktycznie po nim nie widać, bryka jak to Kuba ale w nocy co się przewierci, żal mi go 😞
Buziaki i miłego dnia :*
Szysza muszę zakodowac ten sposób z sodą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂 jaki piękny dzionek od rana 🙂 jakoś mam dobry humor wczoraj sprzedaliśmy auto bo mieliśmy dwu osobowe więc była pora na zmianę żeby Tymek się z nami zmieścił:P a tym bardziej jesteśmy zadowoleni że pierwszy klient wziął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!
Ja znów od 6 nie spię 😠 juz chyba do konca powoli tak bedzie,ale dzis to przez to,ze straszny skurcz mnie w łydkę złapał i się rozbudzilam -jak to boli. Ale juz od rana byłam na poczcie, załatwiłam kilka spraw zw. Z firmą, więc czasem opłaca się tak wcześnie wstać, a teraz drugie śniadanie- pasta jajeczna 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus też zmienialiśmy auto przed narodzinami Kuby. Fajnie że Wam się udalo szybko sprzedać 🙂
I też dziś śpiący dzień miałam. Średnio się dziś czułam i czuje 🤨
W ogole to wydaje mi się że malutki się obrócił 🙂
Dobrej nocy dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,
Mam nadzieje ze ten dzisiejszy dzien bedzie jakis bardziej zyciowy, bo u mnie podobnie jak u Was wczorajszy- leniwy. Dzis poki co wstalam z nastawieniem ze ogarne wielka gore prasowania ktora na mnie czeka juz kolejny dzien + obiadek, I to wszystko co mam dzis zamiar zrobic 🙂
Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! 😎 odzywajcie się dziewczyny 😘
Ja dziś pospalam, ale cos mnie w nocy brzuch bolał, M wstał, zaparzył rumianek i jakoś zasnęłam 😞
Przejdę się dziś na spacer,bo wczoraj cudowna była pogoda, dzis tez jest ładna, wiec zjem śniadanie i wychodzę 🙂
Miłego dnia 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wlasnie wrocilam ze spacerku, swietna pogoda az zal nie skorzystac.
Po drodze zaszlam do Rossmana i poogladalam sobie kosmetyki dla maluchow. Ostatnio wyczytalam ze ta seria niebieska z rossmana Babydream ma bardzo dobre opinie. Skladem duzo lepsze niz niejedne znane firmy i podobno najmniej chemiczne. Chyba skusze sie na zakup. Dziewczyny, uzywalyscie moze czegos z tej serii dla swoich dzieciaczkow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane!
Kangoor nie miałam nic z tej serii więc nie pomogę. W ogóle to jak się czujecie? U mnie średnio. Widzę że pogoda piękna i chciałam iść na spacer ale od wczoraj zaś mam to klucie, brzuch twardnieje często więc leże bo jak poleze to przechodzi i nic nie dokucza a jesli to w minimalnym stopniu. Mimo że przytylam ciut mniej jak przy Kubie to Michał twierdzi że brzuch mam na tym etapie większy i mi też tak się wydaje
Sny mam durne .. prze durne 😞 męczą mnie bardzo, mało że mało śpie to jeszcze takie głupie głupoty 😠 Jakieś baby koło M mojego jakieś dziwne sytuacje. Potem się budze i ryczeć mi się chce i przywalilabym mu ze złosci 😜 Bidny M 😉 Skąd takie sny porabane to pojęcia nie mam 🤨 może trochę mi tej "bliskosci" brak najpierw brak chęci teraz brak możliwosci bo nie wolno. No nic..
Rzeczywiscie piszcie, przywyklam do Was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...