Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Iga co do teściowej, to ja też za bardzo nie potrafię nic powiedzieć, ale jak miałam jakieś „ale”, to mówiłam mężowi i on jej prosto z mostu mówił, żeby np. się nie wtrącała, żeby nie przykrywała go w lato kocem i że jak coś, to niech sobie zrobi sama dziecko 😁 Ja mam nadal z nią dobre stosunki 😉
Ola toż TO jest cudo! 🤪
Ja będę wykańczać pokoik dziecięcy, więc coś może mi się z tej stronki przyda – dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
Cześć Brzuszki 🙂
Iga co do teściowej, to ja też za bardzo nie potrafię nic powiedzieć, ale jak miałam jakieś „ale”, to mówiłam mężowi i on jej prosto z mostu mówił, żeby np. się nie wtrącała, żeby nie przykrywała go w lato kocem i że jak coś, to niech sobie zrobi sama dziecko 😁 Ja mam nadal z nią dobre stosunki 😉
Ola toż TO jest cudo! 🤪
Ja będę wykańczać pokoik dziecięcy, więc coś może mi się z tej stronki przyda – dzięki 🙂

Gorzej z cenami, no ale czego się nie robi dla dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj kupiłam stanik do karmienia w h&m (taki żeby mieć do szpitala) http://www.hm.com/pl/product/00954?article=00954-D jest na prawdę fajny, nie jest taki miękki że cycki wiszą , nie ma fiszbin ale jest fajnie usztywniony pod biustem i fajnie trzyma pierś a do tego z mega delikatnego materiału mikrofibra - super, dziś żałuję że tylko 1 wzięłam, był jeszcze czarny i kolor kawa z mlekiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
wczoraj kupiłam stanik do karmienia w h&m (taki żeby mieć do szpitala) http://www.hm.com/pl/product/00954?article=00954-D jest na prawdę fajny, nie jest taki miękki że cycki wiszą , nie ma fiszbin ale jest fajnie usztywniony pod biustem i fajnie trzyma pierś a do tego z mega delikatnego materiału mikrofibra - super, dziś żałuję że tylko 1 wzięłam, był jeszcze czarny i kolor kawa z mlekiem


Wygląda fajnie, ale niestety ja takiego mieć nie mogę, mam szeroki rozstaw piersi no pewnie za małe do niego ☺️ Też nie mam żadnego stanika do karmienia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo Daga, dobrze wiedzieć, że w H&M są dobre staniki – w takim razie zajrzę tam 🙂
Ola ja też mam małe piersi, ale jak będzie pokarm, to na pewno będą większe 😉 Dlatego też nie wiem ile ich kupować, żeby później rozmiar był na pewno okej 🤔 Poprzednim razem kupiłam sobie dwa, a potem mąż mi dokupował, bo znał już rozmiar i jak wiedział jak wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh trochę mi się nudzi 😉
goście wczoraj pojechali i prawdopodobnie dziecko mojej siostry wczoraj dostalo ospę 🤢
żeby mnie to ominęło! 🤢

a teraz zdjęcie z serii :" gdzie jest Wally?" 😁
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/70949696414690409904.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki!

Ja chyba zwariuję, Olek od dwóch dni zsypany małymi czerwonymi krosteczkami, wg mnie to różyczka!!! 😮 Bo na noc ma wyczuwalne węzły chłonne i objawy wszelakie się zgadzają! 🤢 Ja przechodziłam różyczkę w dzieciństwie,ale mimo wszystko się martwię. Jadę zaraz do pediatry prywatnie i zadzwonię do ginekologa, zwyczajnie brakuje mi cierpliwości! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emiliaeem napisał(a):
Hej Kobietki!

Ja chyba zwariuję, Olek od dwóch dni zsypany małymi czerwonymi krosteczkami, wg mnie to różyczka!!! 😮 Bo na noc ma wyczuwalne węzły chłonne i objawy wszelakie się zgadzają! 🤢 Ja przechodziłam różyczkę w dzieciństwie,ale mimo wszystko się martwię. Jadę zaraz do pediatry prywatnie i zadzwonię do ginekologa, zwyczajnie brakuje mi cierpliwości! ☺️

Ojej, daj znać po wizycie co powiedzieli obaj lekarze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lidka Twój avatarek to kawałek twarzyczki dzidziusia, prawda? 🤪
Beata u Ciebie też widzę nowy avatarek – ale ładnie wyszłaś 🙂
Ale brzuszek to Ty masz niezły! 😲 🤪 Mój chyba połowę mniejszy 😁 Z synkiem na tym etapie miałam troszkę mniejszy brzuch niż obecnie (bo mam zdjęcia), a wagowo był spory, ciekawi mnie jak teraz córcia waży 😉
Emilia współczuję wysypki Olka 🤨 Daj znać co powiedzieli lekarze.
Jola coś się nie odzywa... 🤨 Niepokoi mnie to, ale może zatrzymali ją w szpitalu i nie ma dostępu do neta...? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata, ja mam bardzo podobny brzuch do Twojego i 12 kg na plusie 🙂
Dziś byłam na usg i u lekarza z wynikami. Poprawiło się żelazo i nie mam już anemii 🙂 cieszę się bo systematyczne branie żelaza i dieta przyniosły efekty, a wyniki są lepsze. Mały wazy 1722 🙂 i wszytko z nim ok. Z wymiarów o 1-2 tygodnie większy (dużą ma głowę). Nie obrócił się głową do dołu, ale ma jeszcze na to trochę czasu. Za dwa tygodnie będę mieć kolejne USG. Zdecydowałam się już na szpital i za 2 tygodnie będę mieć pierwsza wizytę u lekarza odbierającego poród, dziś też po raz pierwszy ze względu na ułożenie i wielkość Małego moja Pani doktor wspomniała o cesarce, co może nie byłoby takim złym rozwiązaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lippi napisał(a):
Beata, ja mam bardzo podobny brzuch do Twojego i 12 kg na plusie 🙂
Dziś byłam na usg i u lekarza z wynikami. Poprawiło się żelazo i nie mam już anemii 🙂 cieszę się bo systematyczne branie żelaza i dieta przyniosły efekty, a wyniki są lepsze. Mały wazy 1722 🙂 i wszytko z nim ok. Z wymiarów o 1-2 tygodnie większy (dużą ma głowę). Nie obrócił się głową do dołu, ale ma jeszcze na to trochę czasu. Za dwa tygodnie będę mieć kolejne USG. Zdecydowałam się już na szpital i za 2 tygodnie będę mieć pierwsza wizytę u lekarza odbierającego poród, dziś też po raz pierwszy ze względu na ułożenie i wielkość Małego moja Pani doktor wspomniała o cesarce, co może nie byłoby takim złym rozwiązaniem.

Małgosia - a jaki szpital wybrałaś w końcu, jeśli mogę zapytać? 🙂 O nazwisko lekarza nie pytam, bo Wawa wbrew pozorom jest mała 😉 No i mój synuś też jeszcze się nie obrócił, ostatnio miał głowę przy lewym jajniku a nogi pod prawymi żebrami 😉 A co do żelaza to powiem Ci, że nawet gdybyś teraz nic już nie brała to maleństwo już nie pobiera z łożyska, już produkuje we własnej wątrobie, stąd wyrównuje Ci się żelazo fizjologicznie - ja mam to samo 🙂 I w poprzedniej ciąży też tak było.. Zresztą gdzieś już Wam pisałam, że po 30 tc anemia zniknie 🙂 Tak czy siak - dużo zdrówka Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, Beata zdecydowałam się rodzić w Damianie, a tam wybiera się zespół i moja Pani doktor poleciła swojego kolegę, więc idę do niego pierwszy raz za dwa tygodnie. Wiem że cała "impreza" nie będzie tania, ale po pierwsze nie jest to poza moim zasięgiem finansowym, a po drugie zdecydowałam się porobić oszczędności na innych rzeczach typu meble, wózek i dam radę. Miłej niedzieli 🙂
Ps. Idę dziś na warsztaty z wiązania chustą, dam Wam znać jakie wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lippi napisał(a):
Ola, Beata zdecydowałam się rodzić w Damianie, a tam wybiera się zespół i moja Pani doktor poleciła swojego kolegę, więc idę do niego pierwszy raz za dwa tygodnie. Wiem że cała \\\\\\\\\"impreza\\\\\\\\\" nie będzie tania, ale po pierwsze nie jest to poza moim zasięgiem finansowym, a po drugie zdecydowałam się porobić oszczędności na innych rzeczach typu meble, wózek i dam radę. Miłej niedzieli 🙂
Ps. Idę dziś na warsztaty z wiązania chustą, dam Wam znać jakie wrażenia.


Małgosia a ile ta \"przyjemność\" w Damianie? W Medicover najtańsza wersja cc 8000 zł 🤢

Edit: Zobacz co wyczytałam 😁

\"Od września 2012 r. Oddział Położnictwa Szpitala Damiana mieści się w budynku Szpitala Medicover w Wilanowie, Al. Rzeczypospolitej 5. Przenosząc Oddział Położnictwa z ul. Wałbrzyskiej 46 do nowej lokalizacji połączyliśmy nasze ponad 16-letnie doświadczenie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa medycznego, które zapewnia nam nowa lokalizacja.
Naszym Pacjentkom w nowym Oddziale gwarantujemy dostęp do nowoczesnego zaplecza diagnostycznego oraz do Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej dla mamy i dziecka. W Oddziale dysponujemy salą do porodów naturalnych oraz cięć cesarskich. Posiadamy cztery komfortowe i przytulne pokoje pobytowe dla przyszłych mam, wyposażone w łazienkę oraz telewizor\"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatkodzieki ☺️
Dziewczyny ja jeszcze ńie mam zaklepanej cesarki, dopiero za 2,5tyg rozmowa kwalifikacyjna, wszelkie zgody, umowy do podpisania i całość do dogadania. Ciekawe jaki termin mi zaproponuje 🙂

Podoba mi sie to, że nie muszę zabierać zbyt wiele rzeczy do szpitala. Jeżeli chodzi o dziecko- to tylko i wyłącznie ubranka na wyjście, resztę zapewniają.
Dla kobiety rodzącej właściwie większość będzie rownież na miejscu. Jesli chce osobiste kosmetyki moge zabrać a tak to tylko szlafrok, papucie, piżamy.
Podkłady poporodowe, ceraty itd. wszystko jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lippi cc czy sn? 🙂
Daga Twój synek przechodził ospę, ile czasu minęło od pierwszych bąbelków? Lekarze kazali Ci cos brać zapobiegawczo 🤢?
Kurcze boje sie półpaśca 😞. Jakbym dostała to cholerstwo chyba był płakała dzień i noc do porodu, to co wyczytałam w necie jest przerażajace 😞
Pewnie za 2,3 tyg okaże sie czy mnie ominęło... ale biorąc pod uwagę jak bardzo pechowy jest dla mńie 2014 rokuje nic mnie nie zdziwi 😞
Ten rok zaczął sie okropnie, tyle rzeczy ktore sie zwalilo na głowę az cieżko w to uwierzyć 😞, przez ostatnie kilka lat nie doświadczyłam tylu przeciwności losu co przez ostatnie kilka miesięcy no ale cóż... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Beata - mój synek miał ospę zaledwie 4 dni 🙂 pierwszego dnia wyszło mu z 10 kropek, drugiego dnia wyszło kolejne 5 kropek i to wszystko, miał bardzo ładne małe krostki, lekarka nie kazała smarować tym białym tylko przez 4 dni dostawał 2x dziennie 1 tabletkę Heviran i po 4 dniach zaczęły znikać , po tygodniu nie miał już nic 🙂

ja nie brałam nic zapobiegawczo, dzwoniłam do mojego gin, rozmawiałam z lekarzem rodzinnym, pediatrą i 2 położnymi i wszyscy zapewnili mnie że jeśli miałam ospę to nic mi i dziecku nie grozi, nie muszę izolować synka i że teraz mój organizm wytwarza przeciwciała które chronią maleństwo 🙂

w necie nic nie czytałam bo tam to nawet z katarem do grobu już cię wysyłają !!!

także nic się nie martw 🙂 ginekolog mi tylko powiedział że na samym początku ciąży jest największe prawdopodobieństwo złapania półpaśca lub tuż przed porodem - więc głowa do góry 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...