Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
Dziwna sytuacja,nie moge wejsc na brzuszek z laptopa a z tel moge, hmmm...
BEATA jak tam po wczorajszej wizycie???

Są jakieś problemy widocznie, ja rano też nie mogłam, ale teraz już ok 🙂
A co do Beaty to dziwne, zawsze coś napisała.. 🤨 Mam nadzieję, że wszystko w porządku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neverlosehope napisał(a):
Dziwna sytuacja,nie moge wejsc na brzuszek z laptopa a z tel moge, hmmm...
BEATA jak tam po wczorajszej wizycie???

Ja też nie mogę wejść jak wpiszę w przeglądarkę "www.brzuszek.net", ale jak wejdę po historii na "www.brzuszek.net/forum-2014-czerwiec" to się udaje 😮

Beata odezwij się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laseczki 😆
kurczę jak się martwicie, aż się zdziwiłam ale bardzo mi miło 🙂 😘

wczoraj wróciłam bardzo późno, dziś od rana trochę spraw na głowie a jak wróciłam po południu to było mi tak słabo, myślałam, ze zemdleję heh, ciężko mi się oddychało i kręciło mi się w głowie, usiadłam i zasnęłam. dopiero wieczorem poczułam się lepiej wiec nawet nie miałam siły wejść na forum... dziwne uczucie- zupełna niemoc i straszne osłabienie, ale wróciłam do siebie 😉 🙂 heh

a więc tak:
dzieczynka- potwierdzone na 10000%
odwrócona głowką do dolu- wiec to chyba nogi wbija mi dosłownie w żebra 🤨 a czasem jak się rusza, rzadko bo rzadko to konkretnie, że aż boli 😮
waga 1600
szyjka długa i zamknięta 😉
mam o wiele gorsze wyniki krwi i dostałam jakies leki na receptę. ola mój lekarz potwierdził info odnośnie buraka 😁 mówi, ze jak czasem wypije to nie zaszkodzi ale wynikow morfologii raczej znacząco nie poprawi

co do ospy, to widziałam po jego minie, ze nie fajnie, tzn. mam być dobrej myśli, dobrze ze w ogole przechodziłam ospe, bo mogę teraz dostać jedynie półpaśca ale gdybym wcześniej nie przechodziła ospy to byłaby masakra, bo pewnie na 100% bym się zarazila.
w przypadku półpaśca musiałabym być osłabiona żeby go dostać ale i tak nie wiadomo jak organizm zareagował 🤢 czy był osłabiony czy nie
gdybym jednak zachorowała to wtedy musze iść do szpitala i tu jest problem bo szpitale się bronia przed ciężarnymi w takim stanie, boja się epidemii na położniczym, wiec wylądowałabym w izolatce gdyby takowa była wolna i w ogole chcieliby mnie przyjąć 🤢
tak w ogóle w ciągu 48h od bezpośredniego kontaktu z zarazajacym podaje się surowicę, ale tez nie zawsze bo coś tam coś tam... 😉
tak czy inaczej jestem dobrej myśli 😉

z karty ciąży wynika, ze przytylam przez miesiąc 1,5kg wiec chyba prawidłowo 🤔?
ta waga jest chyba zepsuta, bo pokazuje zawsze zupełnie iaczej niż moja 😉

a za 2 tyg rozmowa kwalifikacyjna. niby porod prywatnie ale i tak się boje, ze mi odmowią 🤨

widziałam malutką w 4D, taki fajny bobas 🤪 zupełnie jak gotowy do wyjścia z brzucha noworodek 🤪 i mimo, ze waga nie jest duża to wydawało mi się, ze jest taka pulchniutka 😆
imienia oczywiście nie ma i nie wiem czy cos ustalimy, bo mój M tak się zawziął i nie chce ustapić! ja również! więc chyba czeka nas losowanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze bym zapomniała... może to dla Was mało istotne ale napisze 😉
mówię dr, że mam już dosyć trądziku i co mogę brać, odgarnęłam włosy i pokazałam mu moje plecy, to aż wstał zza biurka podszedł do mnie i pytał się czy brałam z tego wymaz 🤢
nie brałam ale dał mi do myślenia, może powinnam?
tak mnie to wkurza, ze oszaleć można! na policzkach bolące czerwone wulkany, na plecach masakra gulkowo-ropna !!! wiem, ze niedługo to wszystko się skończy ale ja już mam serdecznie dosyć!!! nie dość, że wyglądam okropnie, niczym nie idzie tego zakryć, to jeszcze cholerstwo mnie boli 😞
wpółczuje ludziom, którzy z tym walczą latami...

żeby nie było tak pięknie powrócił ból nadgarstków- zapalenie cieśni nadgarstka!
o dziwo bardzo rzadko miewam skurcze nóg, chyba ze ta przyjemność dopiero przede mną 😁 😁

ponarzekałam i od razu mi lepiej 🙂

Jeszcze dziś strasznie mnie zdenerwowała niania Szymona 😠 tak mi podniosła ciśnienie, że prawie zeszłam! dobrze, ze jej nie było przy mnie bo chyba bym mogła powiedzieć o kilka słów za dużo, już się trochę uspokoiłam... ehh ci ludzie...

Lippi firm wózków nie znam, wizualnie wygląda OK, natomiast 3 kołowego bym nie kupiła z tego względu co Dagmara.
Z chęcią bym kupila wózek do biegania z hamulcami i wysyłała mojego M na treningi z dzieckiem 😁 ale pewnie nie uda się go namówić, jak na razie mnie wyśmiał..hehe

Dla mnie najgorszą rzeczą z kompletowania wyprawki był zakup wózka. Nie miaalm ochoty ich oglądać i porównywać, jak dla mnie za duży wybór, każdy ma coś czego nie ma drugi, więc tylko jak patrzyłam na wozki to miałam straszne nerwy.
sprzedawca polecił Xlandera, nawet nie chciało mi się słuchać prezentacji, nie wiem czemu tak bardzo zakup wozka mnie denerwował, jak najszybciej chciałam isc do kasy- wiec nie podpowiem w tym temacie na pewno 😉

pamiętam tylko, ze wizualnie podobał mi się ten:
http://www.wozki-emmaljunga.pl/pl/p/Mondial-de-Luxe-spacerowka-gondola/193
ale cena 4500,- średnio mi odpowiadała 😉
do tego wolę zdecydowanie sportowy typ, który poradzi sobie świetnie na śniegu ( rodziłam koniec listopada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze pytałam szybko wychodząc, co sadzi na temat szczepionek, powiedzial ze najlepiej wziąć tylko obowiązkowe a do szpitala najlepiej kupić swoją engerix, ale szpitale nie żawsze chcą ja podawać.
Wiec na rozmowie kwalifikacyjnej dokładnie o to wypytam. Jeszcze zadzwonię do kolegi mojego M -pediatry, ktory w dniu wczorajszym został profesorem 🙂 zapytam co sadzi na ten temat.

Szukam teraz w necie tapićerke na krześelko do karmienia, bo obecne całkowicie popękało i podarło sie. Napisałam do producenta bo nie moge nigdzie znaleźć 🤨

Jestem taka zdenerwowana przez ta kobietę, ze nie moge zasnąć. 😠 ehhh...jutro będzie opieprz i rozmowa! Nawet nie chce mi sie opisuywac sytuacji 😠 😠 głupota ludzka nie zna granic!!! Tylko tyle napisze!
Życzę Wam żebyście nigdy nie musiały nikomu powierzać swojej pociechy, samo wpuszczanie obcej osoby w domowe pielesze nie jest fajne !
Niestety my nie mamy wyjścia, ktoś zawsze nam będzie potrzebny do pomocy 🤨 a teściowe sa jakie sa ale to co innego. Pomoc dziadków jest nieoceniona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Beata - super, że się odezwałaś i że wszystko ok z malutką 🙂 Co do imienia to pamiętam, że u mnie też do końca była walka.. Ale mąż ustąpił, bo marudziłam dzień w dzień i płakałam i strzelałam fochami aż nie wytrzymał i dal za wygraną 🙃 Wiem, wiem - manipulacja, ale czego się nie robi, żeby wyjść na swoje 😁
Co do Twoich zmian skórnych to pamiętam w szkole średniej miałam koleżankę, która też miała takie ropne zmiany na twarzy i ciele i wiem, że właśnie robiła wymazy, hodowała bakterie i potem z tego robili jej szczepionki.. Chyba nawet jej przeszło dość znacząco, no ale Twój przypadek jest inny, skoro po ciąży Ci to zniknie to chyba nie ma sensu. Aczkolwiek jeśli wyhodowaliby Ci bakterię tzn że masz ją w organiźmie, więc może warto się chociaż zorientować co i jak u jakiegoś specjalisty? Tak czy inaczej życzę, żeby się wszystko ułożyło po Twojej myśli, z nianią też 🙂

U mnie dziś w końcu słonko 🙃 Och jak ja lubię taką pogodę 🙂 W poniedziałek mam decydującą wizytę u tego lekarza, z którym będę rozmawiać o cc - też się boję.

A co do szczepień to ja nie będę szczepić, jedynie na gruźlicę w szpitalu, chciałam przynieść tak jak w przypadku córku swój Engerix, ale teraz nie chcą już szczepić czyimiś szczepionkami, a ich Euvaxu nie chcę.. Pójdę prywatnie gdzieś jak młody skończy 3-4 miesiące i już. W końcu i tak się za te "lepsze" szczepionki płaci w szpitalach.
A Tobie Beata radzę się dowiedzieć, bo prywatne szpitale raczej mają dobre szczepionki i może nie będziesz musiała kupować na własną rękę.. No i pediatra Lenki zalecał właśnie takie rozwiązanie - czyli zaszczepić dziecko jak najpóźniej się da - zwłaszcza jeśli chodzi o szczepienia skojarzone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata współczuję Ci przejść z nianią - mam nadzieję, że wszystko się ułoży 🙂 Obyś tylko się przez nią nie musiała denerwować.
No i współczuję także tych zmian skórnych 🤢 Ja na szczęście obsypana jestem tylko na twarzy, ale po porodzie liczę, że wszystko poznika 😉
Ola ja w poniedziałek też będę rozmawiała o swoim porodzie i ciekawe czy zadecyduje sn czy cc 🤨 Też się boję i już stresuję, bo podobno nie jest zwolennikiem cc 🥴 Ale liczę po cichu, że z moją sprawą będzie miał inne zdanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki! 🙂

Beatasz super,że z Malutką wszystko ok 🙃 A opiekunce daj popalić 😉 Ulży trochę 😁

Mój Mały okopuje pęcherz i już zaczynam się martwić,że nie zechce się przekręcić ☺️ Jako,że to drugie dziecko mam nadzieję,że nie każą mi rodzić miednicowo!!! A grzebać w środku w celu przekręcenia też nie dam! Znów mnie dopada chandra...

Z tymi szczepieniami też armagedon 🤢 Każdy lekarz mówi coś innego! 😠 Fakty wymieszane, zero konkretów 😠 Albo nastąpi wybuch epidemii, albo będziemy mieli autystyczne społeczeństwo!!! Czuję się jak przedmiot eksperymentalny w obozie koncentracyjnym! W tym zacofanym kraju krew się w człowieku gotuje,a urzędowe barany walczą o jakieś durne pomniki pod pałacem! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emiliaeem napisał(a):
Z tymi szczepieniami też armagedon 🤢 Każdy lekarz mówi coś innego! 😠 Fakty wymieszane, zero konkretów 😠 Albo nastąpi wybuch epidemii, albo będziemy mieli autystyczne społeczeństwo!!! Czuję się jak przedmiot eksperymentalny w obozie koncentracyjnym! W tym zacofanym kraju krew się w człowieku gotuje,a urzędowe barany walczą o jakieś durne pomniki pod pałacem! 😠

To prawda, każdy co innego 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂

Ale tu dzisiaj cisza... z resztą jak zwykle w weekend 😉

Beata cieszę się, że z Małą wszystko w porządku 🙂

Ciekawe jak tam Jola, bo nadal żadnych wieści od niej 😞 Pewnie zostawili ją już w szpitalu ale skoro tyle czasu się nie odzywa to może udało się jeszcze powstrzymać poród 🤨
Jola jeśli tu zaglądasz to trzymam mocno kciuki za Was 😘
Jak będziesz mogła to daj znać, bo się martwimy... 😞

Ola trzymam też kciuki, żeby z Twoją cesarką się udało i żebyś nie musiała się już denerwować przed porodem. Nie znam się na tych wszystkich procedurach ale skoro dziewczyny piszą, że raczej są duże szanse to jestem dobrej myśli 🙂

My z mężem niestety mieliśmy w czwartek stłuczkę samochodową. Wjechał w nas jakiś gówniarz bez prawa jazdy na dodatek. Uderzenie było dosyć silne ale na szczęście poduszki w samochodzie nie wybuchły. Mimo to najedliśmy się strachu i postanowiliśmy podjechać na sor, żeby sprawdzić czy z Małą wszystko w porządku. Zrobili mi usg, ktg i wyszło wszystko dobrze ale mimo wszystko zatrzymali mnie w szpitalu na kilka dni na obserwacji, bo podobno po takim urazie może odkleić się łożysko 😞 Myślałam, że poleżę 2-3 dni i mnie wypuszczą, a tu lekarz na obchodzie powiedział, że chcą mnie zatrzymać do wtorku... Zwariuję tu tyle dni 😞 Do tego mieliśmy nowy samochód, zaledwie od 3 miesięcy nim jeździmy i już rozbity, a jeszcze nawet nie zdążyliśmy się nim nacieszyć ehhhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Sprzedaję ubranka po mojej córce. Zapraszam na all, licytacje zaczynają się od bardzo symbolicznych cen, a ubranka są zadbane. Dużo ubrań mam niewystawionych, więc jeśli czegoś potrzebujesz, proszę o kontakt mailowy: [email protected]

http://all...ting.php?us_id=11901256


Pozdrawiam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oleenka napisał(a):
Hej dziewczyny!
Sprzedaję ubranka po mojej córce. Zapraszam na all, licytacje zaczynają się od bardzo symbolicznych cen, a ubranka są zadbane. Dużo ubrań mam niewystawionych, więc jeśli czegoś potrzebujesz, proszę o kontakt mailowy: [email protected]

http://all...ting.php?us_id=11901256


Pozdrawiam )

Od tego jest specjalny wątek 🙂 tudzież allegro etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga - współczuję i ja wiem, że może głupio to brzmi, ale to TYLKO samochód - ważne, że Wy cali i zdrowi i że z dzieckiem wszystko dobrze. Trzeba dziękować siłom wyższym za to, że na szczęście dobrze to się skończyło.

Hmm a Jola... też się zastanawiam co z nią.. Jak leżałam w szpitalu to leżała ze mną taka dziewczyna, której skróciła się szyjka i mieli jej zakładać krążek, ale żeby to zrobić musiała mieć zrobiony posiew z pochwy itd. Lekarz jej powiedział, że to potrwa ok 7-10 dni bo muszą sprawdzić czy się jakaś bakteria nie wyhoduje i dopiero jeśli okaże się że jest ok będą jej to "montować" - może z Jolą jest podobnie? W każdym razie też trzymam za nią kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny! 🙂

Ja już po rolce 🙃 Zabieg rewelacyjny, po porodzie zaczynam regenerować tym brzuch 🤪
Beatasz jeśli chcesz to mogę dać namiary na bardzo dobrą panią kosmetolog z Wawy 🙃

Igiełka jeśli gówniarza wina to staraj się o odszkodowanie dla siebie, na siłę wpieraj,że kark Cię boli, niech zakładają kołnierz! Barany niech mają nauczkę z jazdy!

Mały okopuje okolice żeber, tak skrycie się łudzę,że jednak fikołka zrobił ☺️ 😉

Jola daj znać!

Spokojnego wieczorku i niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga dobrze że Wam się nic nie stało, to najważniejsze. Ja mam już taki schiz że pięć razy się obracam na przejściu na pieszych a samochodem jeżdżę baaardzooo wolno.
Ja już nie wiem jakie moje dziecię ma ułożenie, liczę że się jednak przekręciło bo żebra i przepona mnie tak bolą że aż mi się źle oddech łapie. I coraz gorzej w nocy znaleźć wygodną pozycję do spania. W środę mam kolejne USG więc zobaczymy.
U nas remont się przeciąga, więc na święta nie wrócimy do siebie, do tego nie pojedziemy do rodziców bo moja Pani doktor powiedziała że max na 50 km od Warszawy możemy jeździć. Ale mimo to się jednak nie przejmuję, mam taki stan mega wyluzowania od jakiegoś czasu, że nic nie jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi, są dla mnie obecnie sprawy ważniejsze niż tam jakieś remonty i inne bzdety.. miłego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ja też mam teraz jeżdżenie po sklepach i wybieranie podłóg, farb, itp.
A dzisiaj, z racji tego, że w pon. mam wizytę i będę pytać o to na jaki poród mam szanse, naczytałam się o dystocji barkowej i same kolana mi się trzęsą 😞 Podobno po dystocji barkowej przy pierwszym porodzie jest duże prawdopodobieństwo na kolejną dystocję... I ponoć (nie wiem ile w tym prawdy) drugie dziecko często rodzi się większe od pierwszego. Lubię wiedzieć na czym stoję, dlatego zaczęłam to czytać, ale teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, bo tak się stresuję, że jeszcze teraz cała drżę 😞 Strasznie się boję! Pewnie w nocy spać nie będę mogła... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
Hej!
Ja też mam teraz jeżdżenie po sklepach i wybieranie podłóg, farb, itp.
A dzisiaj, z racji tego, że w pon. mam wizytę i będę pytać o to na jaki poród mam szanse, naczytałam się o dystocji barkowej i same kolana mi się trzęsą 😞 Podobno po dystocji barkowej przy pierwszym porodzie jest duże prawdopodobieństwo na kolejną dystocję... I ponoć (nie wiem ile w tym prawdy) drugie dziecko często rodzi się większe od pierwszego. Lubię wiedzieć na czym stoję, dlatego zaczęłam to czytać, ale teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, bo tak się stresuję, że jeszcze teraz cała drżę 😞 Strasznie się boję! Pewnie w nocy spać nie będę mogła... 🤨

Beata źle zrobiłaś z tym czytaniem 🤔 , internet aż roi się od różnych głupot więc nie ma sensu tego czytać i teraz nie potrzebnie się nakręcasz i stresujesz. Za to dokładnie porozmawiaj z lekarzem prowadzącym i opisz mu wszystkie swoje obawy. Pozytywne myślenie też jest ważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 😆
Beata nie stresuj sie na zapas!!! Mimo, ze w Necie jest duzo bzdur to tez zawsze czytam bo wole być przygotowana i wiedzieć co, mnie czeka... Z tym, ze cześć informacji jest podana na wyrost, wyolbrzymiona albo jakieś skrajne przypadki 🤔 Wiec spokojńie! Zrób sobie szczegółowa listę pytań i wszystko przedyskutuj z lekarzem 🙂 mysle, ze wszystko ułoży sie po Twojej myśli, tak czuje 😉
Beata i Małgosia współczuje Wam remońtow i biegania po sklepach, przechodziłam przez to w pierwszej ciazy , remont przeciągal sie w nieskończoność! Mieszkanie miało być gotowe przed porodem a było gotowe 3msc po porodzie!!!!
Do tego jeździć w takim stanie po sklepach to istna męczarnia 🤨
Dziś spacerowałam 2h z czego cześć siedziałam na ławce i tak bardzo bolało mnie podbrzusze, ze myślałam ze juz nie dojdę do auta 😮 na tym etapie juz szybciej sie mecze i odczuwam bóle brzucha po dłuższych spacerach. 🤨

Olaw ten pn masz wizytę u lekarza???? Trzymam mocno kciuki!!!!

Iga całe szczęście, ze wszystko z Wami dobrze!!!!!!!!!!!!! Czasami w jednej sekundzie moze sie zmienić całkowicie nasze życie... 😞
Dobrze, ze zatrzymali Was w szpitalu, niech przebadaja Cię od góry do dołu i dopiero wypuszcza 😉
Jak przeczytałam Twojego posta to az gorąco mi sie zrobiło...

Emilia do stolicy mam ok 160km co prawda ale namiary na kogoś dobrego, sprawdzonego zawsze sie przydadzą.... Tymbardziej, ze rozważamy przeprowadzkę do Wawy- być moze za rok... 😉
Wiec napisz tu czy na priv, jak wolisz 🙂 🙂

Daga ehhh z tymi imionami, tak naprawdę dla dziewczynki chyba żadne imię mi sie nie podoba 😁
Ale mogłabym nazwać ja Ewa, Martyna, Julia, Hania, Paulina nie wiem jeszcze jakieś imię miałam ale nie pamietam 😁
A mój M: Anna, Małgorzata, nina, Natasza, nikita 🤪 🤪 , cos wspominał jeszcze o Nadii i Natalce...
Wczoraj zapytał sie mnie: moze Iga? I powiem, ze nawet mi sie podoba ale chyba do nazwiska nie pasuje 🤢

Generalnie to te imiona na ktore ja stawiam tez jakoś bardzo mi sie nie podobają, ale to co on wymyśla np. Nikita to juz przegięcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj jeszcze pojechałam na malutkie zakupy 😉 i oto moja lista wyprawkowa juz jest zrealizowana prawie w 100% 🙂 brakuje koszuli do karmieniA, Bepanthen i chyba to wszystko 🙂 pas poporodowy ale to po porodzie muszę sie zmierzyć i dopiero wtedy kupie 🙂

Kupiłam ręcznik dla malutkiej http://bobobaby.com.pl/450/okrycie-100x100cm-okr-ecod.html
Pieluszki tetrowe motherhood http://motherhood.pl/sklep/pieluszki-tetrowe-26
Sweterek biały oraz dwie opaski na głowę w h&m - Daga owszem jest promocja -20% ale trzeba wydrukować kupon 😁, którego ja oczywiście nie miałam heh
Śliczne body kopertowe cool club 🙂
Resztę rzeczy dla synka i nawet sobie kupiłam 3bluzki w h&m za bardzo nie lubię robić tam zakupów ale bluzki ok i do tego tanie wiec poprawiłam sobie humor 😉 🙂

Jakaś pani mnie zaczepiła w sklepie i sprzedała mi tyle komplementów, ze tak piekńie wyglądam w ciazy, ze z tylu zupełnie ńic nie widać, taka szczupła jestem, ze taki zgrabny brzuszek, porównując do innych ciężarnych to tak lekko wyglądam, ze mam takie szczupłe nogi i jeszcze na obcasach tak swietnie wyglądam i w ogóle ach i ech az dziwnie sie czułam, bo jeszcze z 20metrow do mnie ciagle krzyczała jak pięknie sie prezentuje 🤪 🤪 🙃 hahahaha baba zwariowala ale fakt, ze mnie rozbawiła i poprawiła tym humor 😉 😜
Tak sobie pomyślałam, ze gdybym nie miała na sobie kilka kg tapety to chyba uciekła by z krzykiem na mój widok 😉 😁

Lecę spać, bo jutro pobudka przed 6rano czyli zostało mi trochę ponad 5h snu 🤨
Jutro mój M biegnie w maratonie wiec proszę trzymać kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze zakuwam do egzaminu 😮
Olo śpi z boku,nie chciał iść do łóżeczka bo się przestraszył klowna w Mc-u 😁 Mężul w pracy 🙃

Beatasz to mi się coś pomyliło,że Ty Warszawianka ☺️ 😉
Kochana, ja wczoraj też niemało komplementów dostałam,że tak ładnie wyglądam,że brzuszek zgrabny, sraty taty... i w końcu pytanie ,,To na kiedy termin?", ja odpowiadam ,,Na połowę czerwca." i co słyszę? ,,O matko, to jeszcze trochę, duży ten brzuch" 😁 😁 😁 Miło, nie ma co 😁 🙂
A dziś na kursie kobietka powiedziała,że brzuch mam jak ,,doklejony" 😮 ARBUZ!!! 🤪 😠
Co do imienia moja znajoma nazwała córę Kalinka, ja wolę tradycyjne 🙂 A już totalnie krew mnie zalewa jak słyszę o Nikolach ☺️ Iga ładnie, wg mnie konkretnie 🙂

Współczuję remontów i zakupów z tym związanych 🙂
A jeszcze jak ktoś taki rozgarnięty i zdecydowany jak ja to odjazd gwarantowany 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=black]Hej dziewczynki 🙂

Ja też wczoraj miałam maraton po sklepach.. Wyszłam z domu ok 9-tej na pobranie krwi etc, potem zakupy, Ikea i wróciliśmy po 17-tej. Myślałam, że zejdę wieczorem. Nogi jak bańki, kość ogonowa do wymiany, nie wspomnę o kręgosłupie..
Ja wszelkie pytania n/t porodu zbywam, unikam odpowiedzi i uciekam. Nie cierpię tego 🙂
Co do imion to też nie pomogę, każdemu podoba się co innego, ja z kolei nie lubię polskich tradycyjnych imion, a np Nikola mi się podoba 🙂
Ale z tych co wymieniłaś, Beata, to chyba najładniejsze Natalia ☺️ Delikatne, miękkie, kobiece.. Takie mam odczucie 🙂
Do wyprawki też brak mi już tylko kilku rzeczy. Wczoraj w Auchan kupiłam pieluszki flanelowe Kieczmerscy za 28 zł jakoś 5 szt, więc cena w miarę ok 🙂
Jeszcze brak mi jednej paczki tetrowych, wanienki, jednej zmiany pościeli, podkładów na materac i prześcieradeł. I to chyba wszystko... Tak mi się przynajmniej wydaje 🙂

Emilia - dobre miałaś skojarzenie, że Beata to Warszawianka, ale ta druga 8811 😉

Aaa jeszcze odnośnie body kopertowych to są w C&A, kupowałam tam czasem dla Lenki i to chyba jedyny sklep internetowy gdzie są body na krótki rękaw 🙂 Ja nie znalazłam nigdzie indziej
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/niemowleta/kolekcja/body/page-1
Edit: Sorry jeszcze Coccodrillo ma 😉

http://pl.coccodrillo.eu/category/909/bielizna_BODY.html?sb=&sd=&sa=&vg=1&ot=1&fd=no&a[20][]=22&a[29][0]=0&a[29][1]=14400&a[30][0]=0&a[30][1]=14400 [/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂
My juz w domu, po maratonie 🙂 jestem dumna z mojego M, piękny bieg 😜 nawet niezły czas biorąc pod uwagę, ze dopiero zaczął przygodę z bieganiem 🙂
Później obiad w anatewce- żydowskiej knajpie, gdzie jedzenie palce lizać 😜 i powrót do domu, jeszcze mnie czeka poświęcenie palemki 😁 nie chce mi sie wytykać nosa z domu, bo zimno na dworze a juz w nic sie nie zapinam, jedynie chodzę w takie dni w ponczo lecz tez marzne 🤨

Tak patrzę na moje bluzki, ktore kupiłam i cos mi sie nie zgadza- to nie h&m tylko reserved hehehe, właśnie sie dziwilam, ze w h&m znalazłam cos dla siebie 😁 heheh

Ola, Emilia co do imion to ciężka sprawa 🤔 podejrzewam, ze z żadnego nie będę zadowolona,bo tylko męskie mi sie podobają 😉
Mi Natalka za bardzo nie podchodzi, chociaż nie jest nie do przejścia 😉
I tak jak Emilia, zdecydowanie wole polskie, proste imiona . Niestety Nikola czy jessica, vanessa u mnie by na pewno nie przeszło 🙂
No ale to juz tylko i wyłącznie rzecz gustu i cieżko doradzić drugiej osobie, akurat w tym przypadku najważniejsze zeby zgadzali sie rodzice. U nas z tym nawet jest problem 🙂 😁

Zupełnie nie mam pomysłu na imię i zaczyna mnie trochę przerażać to, ze czas sie kurczy i niebawem musimy cos ustalić, a imię to nie ręcznik czy kolejne body, tylko jest na całe zycie wiec mam problem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...