Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Danusia bądź dobrej myśli......i od razu pisz jak po wizycie ....
Ja w pierwszej ciąży strasznie wymiotowałam teraz mam mdłości jak fasolka domaga się jedzenia ...no i przestraszyły mnie te zasłabniecie w pracy wiec poszłam na zwolnienie ....
Danusia ile razy robiłaś test i ci wyszedł pozytywnie ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Danusia u mnie było tak z pierwszym dzieckiem ....
ostatni okres miałam 6 grudnia , a zaszłam w ciąże 25 grudnia i mówiłam im o tym w szpitalu a oni nie brali tego do siebie i cały czas z ostatniej miesiączki mi liczyli ....ja leżałam 2 ostatnie m-ce w szpitalu bo miałam problem z mała iloscia wód i zbyt wysokie ciśnienie , później doszły jeszcze przepływy wiec troszkę się bali ....5 razy byłam na porodówce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia w poniedziałek czekamy na wieści 😉

czarna gratuluje 😉 też sądze że to piękny moment usłyszeć bicie tak małego serduszka 😉

ja też jestem na L4 w poniedziałek na wizyte zanieść wyniki badań 😉

widzę że wszystkie mamy po dzieciątku 😉 i wszystkie córki 😜
ciekawe kiedy zrobi nas się więcej... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kolejną sierpnióweczke katiaa85 gratulacje 😉

awiek nie ma znaczenia dziewczyny 😉 byle dzieciaczki zdrowe były ;*

na poprzednim forum czyli czerwiec 2010 byłam najmłodsza 😁 hehe i najwięcej się wtedy u mnie działo 😁 klasa maturalna ślub studniówka matura zagrożona ciąża 3 pobyty w szpitalu i to wszystko w ciągu tych 9 miesięcy :P jak se to przypominam to masakra...

teraz w sumie jedyną stresującą rzeczą jest rozwód... ale na ostatniej lini prostej więc myśle że od stycznia już żadnych stresujących rzeczy mnie nie spotka... 🤔 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny jakie wy jesteście młode ....ja taka stara dupa ..... 😁 🤪


no co ty gadasz jestes nie wiele starsza ode mnie mloda babka jestes 🙂

he he 6 lat to dużo starsza jestem , ale tak jak Zuzka pisze aby dziecko było zdrowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy nowa forumowiczke 🙂
Czarna- ja nie robilam testu takiego sikanego tylko 3 razy bete hcg w laboratorium żeby wiedziec kiedy dokladnie zaszlam i czy pokrywa sie z usg i czy jest odpowiedni przyrost bo przyrost na odpowiednim poziomie swiadczy o prawidlowo rozwijajacej sie ciazy i wyklucza ewentualna pozamaciczna, no i przyrosty byly dobre wiec moze bedzie dobrze. Trzymajcie kciuki za poniedzialek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak wyszło...

pod presją rodziców wzięliśmy szybki ślub... mimo jego wieku jest 6 lat starszy ode mnie... dalej był dzieckiem który myślał że z pod cycka mamy przejdzie pod mój cycek... niestety trafił na mnie... nie miałam zamiaru wychowywać dwójki dzieci... do tego lubiał sobie chlapnąć i był lewy do roboty... wiecznie kasy w domu brakowało nas miał gdzieś... a ja zapierniczałam do roboty po 12h...w końcu powiedziałam dość i go pogoniłam... nie powiem że to należało do moich najprzyjemniejszych rzeczy jaką zrobiłam...

trochę to skomplikowane bym nazwała to małą telenowelą ale teraz już się wszystko poukładało bo Adam (mój jeszcze mąż) w końcu wywiązuje się ojcowskich obowiązków... płaci na Zuzi wychowanie i się z nią widuje... przez to wszystko pomógł przejść mi mój najlepszy przyjaciel przynajmniej teraz mogę go tak nazwać w tamtym okresie przechodziłam załamanie nerwowe i byłam na tabletkach uspokajających... nikt nie rozumiał mnie tak jak on bo sam przechodził to ze swoją byłą partnerką z którą również ma córke... ☺️ ☺️ ☺️ i jak się możecie domyślać jest ojcem mojego drugiego dziecka... ☺️ ☺️ ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny jakie wy jesteście młode ....ja taka stara dupa ..... 😁 🤪


no co ty gadasz jestes nie wiele starsza ode mnie mloda babka jestes 🙂

he he 6 lat to dużo starsza jestem , ale tak jak Zuzka pisze aby dziecko było zdrowe


Co to jest 6 lat? A wogole to moj maz tez 79rocznik jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katia niestety u mnie objawow brak i troche mnie to martwi, Jestem strasznie zmeczona ale to dlastego ze moja cora ma zapalenie krtani i w dzien i w nocy mamy istny horror i to od ponad tygodnia bo dopiero wczoraj na pogotowiu okazalo sie ze to to, nasza pediatra nic nie widziala a bylam z nia 3 razy.
Zuziek- najwazniejsze ze wszystko sie poukladalo, teraz juz bedzie dobrze 🙂 czasem trzeba wiele przejsc zeby byc szczesliwym, wiem to po swobie, przez 5 lat bujalismy sie po klinikach leczenia nieplodnosci, wydalismy mega duzo kasy, za 4 in vitro sie udalo a teraz sama zaszlam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek ....super ze się w końcu ułożyło .....i będzie tylko lepiej
danusia ...trzymam kciuki cały czas za Ciebie ...musi być dobrze , jutro od razu daj znac ....
Wiecie co dziewczyny chodze do kościoła, wierze w Boga ale nie mogę sobie przetłumaczyć dlaczego koscioł nie popiera in vitro dla niektórych kobiet to jedyna szansa żeby mieć dziecko.....
Kasia...mam mdłości rano jak fasolka jest głodna ....i 2 razy zasłabłam ....ale tak nie ma zadnych mocniejszych objawów ...jak fasolke nakarmię to jest całkiem dobrze , wieczorem jestem troszkę zmeczona , czasmi przespie się w dzień z Julą , w poprzedniej ciąży wymiotowałam dużo ...teraz zupełnie inaczej to wszystko wygląda ...z 3 dzieckiem pewnie zero objawów 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to chodząc na wizyty zapominam ze strachu ze mogłabym poprosić o zdjecię, fasolki ....
w pierwszej ciąży spotkało mnie cos takiego poszłam na 2 wizyte a lekarz mi mowi ze proszę przyjść za 4 dni bo cos tu nie gra - nic mi nie powiedział o co chodzi , tylko tyle ze faslka jest za mała do tego tygodnia ciąży ....nie wytrzymałam poszłam po 3 dniach , a on do mnie teraz seruszko bije wszystko jest ok ...myślałam ze tam zejde , od tamtej pory boje się wizyt , ciśnienie mi się strsznie podnosi ....jak zmieniłam lekarza i opowiedziałam mu ta historie powiedział mi ze mogł powtórzyć badanie za 10 min a nie kazała czekac 3 dni .....bo czasmi tak się zdarza ze można nie usłyszeć bicia serca ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia ja tez nie mam objawow ale u mnie to dopiero 5 tydz ale z corka tez nie mialam jakis takich objawow. Teraz od czasu do czasu boli kregoslup ciagle mam wrazenie ze @ przyjdzie. lekko pobolewaja cyce a i nie ciagnie mnie do slodkiego wogole mniejszy mam apetyt.
Nam teraz za 1 razem sie udalo a wczesniej staralismy sie 4 lata w tym jedno poronienie bo martwa ciaza byla.
Do lekarza dopiero sie bede umawiac i mam nadzieje ze wszystko ok bedzie jak narazie to nie doszlo do mnie jeszcze calkowicie ze ciaza bo nie czuje sie ciazowo.

Ps nie moge dodac suwaczkow jak to sie robilo bo nie moge wkleic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna ja tez tego nie rozumiem, tak samo jak tego ze po rozwodzie nie mozna chodzic do komuni. Ja kiedys bylam bardzo wierzaca, teraz juz wogole nie chodze do kosciola bo sie nasluchalam ze mam dziecko szatana bez duszy i ze nie ma prawa zyc. Nikt kto tego nie przeszedl nie zrozumie jaki to jest bol, zwlaszcza ksiadz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia jestem w szoku po przeczytaniu twojego postu ....jak można tak powidziec ....dla mnie tak jak napisałam jest to jedyna szansa dla kobiet .....koscioł nie powinien na ten temat się w ogole wypowiadać .....niech zobaczą jak jest głosno ostatnimi czasu na ich temat .....na temat księży ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie rozumiem jak można się wypowiadać w taki sposób sama nie chodzę do kościoła a po rozwodze chyba będę wyklęta... Też jestem zdania że po burzy zawsze wychodzi słońce...

danusia jak po wizycie?

Dziewczyny ja mam gorzej niż przy pierwszej ciąży... Chociaż już przechodzi to dwa tyg. Temu było mi mega niedobrze... Raz wymiotowalam... Bywalo że cały dzień mnie trzymało a spać to mogę e każdej chwili i na stojąco nawet... :P

A o fasolce już wszyscy wiedzą... Tzn. Najbliższa rodzina prócz córki nie chce żeby się wygadała tacie... Po sprawie może sie dowiedzieć teraz chce mieć spokój od jego głupiej gadki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...