Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze apropos sylwestra .My idziemy do znajomych,którzy mają dwójke dzieci. Mieli do nas przyjechać gromadą,ale moja mama powiedziała,że popilnuje Alka u siebie. Bez sensu jest więc żeby z dwójka dzieci sie do nas tłukli.My idziemy do nich,umowilismy sie na 21 żeby dzieciaki poszły spać. szaleństwo normalnie ten tegoroczny sylwek. 😮 🙃 Bleeeh źle zaszłam w ciąże,trzeba było czekać do nowego roku 😁 Tak za mną chodzi Gin z tonikiem ......... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Kurcze apropos sylwestra .My idziemy do znajomych,którzy mają dwójke dzieci. Mieli do nas przyjechać gromadą,ale moja mama powiedziała,że popilnuje Alka u siebie. Bez sensu jest więc żeby z dwójka dzieci sie do nas tłukli.My idziemy do nich,umowilismy sie na 21 żeby dzieciaki poszły spać. szaleństwo normalnie ten tegoroczny sylwek. 😮 🙃 Bleeeh źle zaszłam w ciąże,trzeba było czekać do nowego roku 😁 Tak za mną chodzi Gin z tonikiem ......... 🤨


buehehe no co ty ja umawialam sie z kumpela ze bedziemy pic w sylwka tak czekalam na to a tu co? Znowu abstynencja 🙂 ale czego sie nie robi dla dziecka wiec zostaje mi picolo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
zuziek napisał(a):
moja Zuźka punkt 8 pobudka nie ma litości z leżeniem... bo głodna bo kakauko itp. 😜

dziś muszę się wybrać na jakieś zakupy przedsylwestrowe :P picolo sobie kupić :P i jakieś chrupasy 😁 i coca cole a i śledzie całe święta wcinałam śledzie i teraz też mam ochote w oleju z cebulką 😁

dzisiaj jakiś gulasz z makaronem na szybko zrobie i z córą na spacer bo pogoda fajna a dupa urosła przez te obżarstwo 😉 hehehe


oj to sledzie chyba na syna :P ja tylko zupozerna jestem dzis pomidorowka w menu

u mnie dzisiaj tez gar pomidorówki ...pychota podniebienia .... 🤪 🤪


Wiesz tak objadlam sie pomidorowy a ciagle mi jej malo 😁 ale zostawiam troche na jutro na obiad wiec dzis na kolacje ze 2 kanapki zjem.

Rany ale boli mnie dzis kregoslup i mam uplawy przez ta luteine i lekki sluz i ciagle schizy czy nie plamie 🥴 🥴 Macie tez sluz jakis bo podobno w ciazy sluz tez wystepuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też miałam śluz dość dużo... Od tyg. Jakoś już go mniej... Prawie wcale wkładki nosilam bo tak mokro nieprzyjemnie 🤔 🙃

Ja dziś wyjadlam galert ns sylwka 😁
Co do planów sylwestrowych to ja miałam iść na salę ale przez ciążę odechcialo mi die tłumaczyć ludziom czemu nie pije... I zmęczenie ns pewno bym nie wytrzymała do rana... A tak idziemy do sąsiadów moja córka będzie szaleć z córka sąsiada a my posiedzimy i posmiejemy się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Nowo rocznie jak tam po Sylwestrze? Doczekałyście chociaz północy? Bo ja przespałam a obudziłam sie gdzies 24.20 juz po fajerwerkach i nie mogłam zasnać. O 8 już pobudka na całego. Od wczoraj jakby leciutko zaczelo mnie mdlic ciagle mi nie dobrze ale nie jest tragicznie. W dzien jestem do niczego a w nocy zasnac nie moge. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU ....MOJE MIŁE PANIE ...PROSZE POGŁASKAC BRZUSZKI OD CIOCI AGI I FASOLKI ....
MATKO JAK MAM CHEC NA BABKE ZIEMNIACZANA JA PITOLE ....
U NAS ZABAWA SPOKOJNA MOJA MAŁA ZOSTALA Z RODZICAMI ....my się fajnie bawiliśmy , w domu byliśmy o 2....fajnie się patrzy na tych pijących a jeszcze lepsze na dzisiejsze kace he he ....
co do sluzu u mnie nic się nie dzieje ...mnie ciagna jajniki i jest mi ciagle słabo , dzisiaj wychodząc z wanny myslalam ze padne ....nie wiem o co chodzi i dlaczego tak się dzieje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna ja w nocy sie zerwalam bo uslyszalam huk i tak sie wystraszylam a to moj maz w nocy wstawal i lekko zaslabl ( co zauwazylam ze tak sie stalo jak szampana wypil za duzo) ale nie byl pijany ja sie tak zerwalam ze on doszedl do siebie a ja prawie zemdlalam i musialam usiasc na podlodze bo tak mi sie krecilo w glowie i wymiotowac chcialo.
Zaczely sie u mnie lekkie mdlosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zauwazyłam tak samo jak u mnie jak i u Ciebie Kasiu, ze jak szybko się wstanie to jest straszne osłabienie organizmu ...i mdlejemy....
Macie zgage ?????mnie wczoraj dopadła mega ....jeszcze ciepłe mleko mi pomaga tylko nie wiem jak długo ...
Czy widać już u Was brzuchy ...mnie tak wywaliło jak przy pierwszej ciąży ....teraz wywaliło a później spokojnie sobie rosł ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Zauwazyłam tak samo jak u mnie jak i u Ciebie Kasiu, ze jak szybko się wstanie to jest straszne osłabienie organizmu ...i mdlejemy....
Macie zgage ?????mnie wczoraj dopadła mega ....jeszcze ciepłe mleko mi pomaga tylko nie wiem jak długo ...
Czy widać już u Was brzuchy ...mnie tak wywaliło jak przy pierwszej ciąży ....teraz wywaliło a później spokojnie sobie rosł ...


Ja brzuch to mam jeszcze po ciazy a teraz nie widze by jakos sie zmienil lecz chodze tylko w leginsach wiec nie wiem ja z dzinsami czy sie zmieszcze ale chyba jeszcze tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence to zaraz po mnie 🙂
Rosną nam brzuszki rosną, ja jeszcze się w stare jeansy dopinam ale to takie, które kupiłam zaraz po porodzie więc już wtedy większe były. No i przeprosiłam się z ciążowymi ciuszkami... tzn. wyjęłam je z szafy 😜
Jak radzicie sobie z mdłościami? Mnie dopadają popołudniami i trwają do późnego wieczora 🤢 ja sobie nie radzę 🤢 i modlę się żeby już się skończyły. W pierwszej ciąży tak nie miałam. Ale każda ciąża inna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u lekarza- jest fasolka. Termin 12.08. Wszystko ok, wyniki mam spoko.
Wy tu mówicie o tyciu. Ja wchodzę na wagę u lekarza a tam... 70 kg . Myślałam,ze spadnę z wagi. W domu pokazuje 65... Kurde,trzeba się teraz pilnować :/ Boję się nadmiernego przybrania. W pierwszej ciazy zaczynałam z wagi 63 kg a szłam rodzić z 93 !!! 🤢 Mialam zatrucie ciążowe,urodziłam i ważylam po 2 dniach -20 kg mniej ! Boję sie znowu tego zatrucia,wyglądalam fatalnie pod konic i tak też się czułam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w ciąży tylko 10kg przytylam i po porodzie wróciłam do starej wagi ale coś czuje że teraz nie będzie tak pięknie... 😎 brzuch mi wywalilo waga większa... :P

Ja już mdłości mam za sobą teraz mam zachcianki... 😁

Witam nową forumowiczke 🙂 masz termin dzień po mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...