Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej ja ostatnio nie do zycia dzis tak mi jakos ciezko na duszy w sensie takim ze chce porzadnie ziewnac a nie mam tchu i cos mnie blokuje w klatce piersiowej. Albo mi sie wydaje albo mam duzy brzuch mimo ze to dopiero 7 tydz. NIe mam sil na nic jedynie co robie to leze i ksiazke czytam ale ile mozna. Wogole nie mam weny do pisania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam siły dosłownie do wszystkiego tylko nie do tego co mam robić 😁 ale to siły psychiczne. z fizycznymi wcale nie jest zle 😉 nie cierpie na sennosc i brak sil do czegokolwiek wiec jest dobrze 🙂 dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym ojawem ze piersi bola. Bola/ bolały was caly czas czy przez pewien okres czy od czasu do czasu? bo ja swojego organizmu w ogole nie ogarniam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewcia151515 napisał(a):
ja mam siły dosłownie do wszystkiego tylko nie do tego co mam robić 😁 ale to siły psychiczne. z fizycznymi wcale nie jest zle 😉 nie cierpie na sennosc i brak sil do czegokolwiek wiec jest dobrze 🙂 dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym ojawem ze piersi bola. Bola/ bolały was caly czas czy przez pewien okres czy od czasu do czasu? bo ja swojego organizmu w ogole nie ogarniam 🥴


mnie pobolewaja przy dotyku. xm b.;khy\'y\'\'h bmn\\\\
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewcia151515 napisał(a):
bo ja to mam tak ze raz bola raz nie bola... wlasnie szczegolnie przy dotyku ale dzis np to ani nie sa nabrzmiale ani nie bola. juz czasem na prawde zaczynam myslec ze nie jestem w ciazy


wczoraj tak mialam i zaczelam sie schizowac ale pozniej wrocilo do normy leciutko pobolewaja. Ciagle cos dzis jem a za chwile glodna jestem ale minus jest taki ze dzis bardzo malo pije ale nie mam ochoty na nic. Herbata bee, kawa beee i woda bee nawet pepsi mi nie bardzo smakowala 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewcia moze powinnas isc do labolatorium i oddac krew na beta hcg i po 2 dniach powtorzyc badanie aby miec pewnosc ze ciaza sie dobrze rozwija czego z calego serca zycze? ja bylam.
a w pierwszej ciazy wogole piersi mnie nie bolaly a w tej poki co bola czasem przy dotyku ale nie zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...