Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna Agnieszko 😆 to fajnie masz z tymi ciuszkami! Ja wczoraj przekopałam allegro i tylko 1 coś mi się spodobało i kupiłam. eh słabo. Może dziś po pracy skoczę na zakupy o ile mój mężuś nie będzie marudził... bo z tym różnie bywa i pewnie się zagotuję, wścieknę i wyjdę ze sklepów ku zadowoleniu chłopa 🙃 co do jajników to ponoć tak jest - ja nie śledzę kiedy powinnam mieć okres planowo ale coś w tym jest.
Cobi jak będziesz w drugiej ciąży to będzie dla Ciebie taka norma, że jednak jedno dziecię już jest i wiecznie coś chce, że dasz radę ogarnąć, zwymiotować 3 razy, męczyć się mdłościami ale jednak zrobić coś w domu, choć czasem szlag trafia 😜

Dziewczyny
za mną od wczoraj chodzą tosty 😜 ale najpierw toster muszę kupić 🙃 😁

zuziek ja właśnie geterki bym chciała także zakupić 😜 i będe mieć w nosie co wypada a co nie 🙃 😁 byle przetrwać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Co do imienia mamy tylko dla dziewczynki Anna, chlopiec nie mamy pojecia. Prcauje prawie z samymi facetami wiec kazde imie mi sie z kims kojarzy. Bedzie z imienim dla chlopca problem jak przy pierwszym dziecku....

to masz super z samymi facetami ....


hehe też tak uważam że super 🙂
chociaż ja pracowałam z kobietami zanim poszłam na L4 i nie narzekam bo nie było tak jak zawsze z kobietami bywa... 😉 mamy bardzo zgrany zespół 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Co do imienia mamy tylko dla dziewczynki Anna, chlopiec nie mamy pojecia. Prcauje prawie z samymi facetami wiec kazde imie mi sie z kims kojarzy. Bedzie z imienim dla chlopca problem jak przy pierwszym dziecku....

to masz super z samymi facetami ....

Sa lepsze i gorsze dni...
przez wiekszosc czasu zachowuja sie jak dzieci w przedszkolu wiec mozesz sobie wyobrazic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 napisał(a):


zuziek ja właśnie geterki bym chciała także zakupić 😜 i będe mieć w nosie co wypada a co nie 🙃 😁 byle przetrwać 😁


ja też na razie twierdzę byle przetrwać na razie wychodzę tylko do przedszkola :P a w następny tydzień mam sprawę w sądzie i nie mam pojęcia w co się ubrać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 napisał(a):
Czarna Agnieszko 😆 to fajnie masz z tymi ciuszkami! Ja wczoraj przekopałam allegro i tylko 1 coś mi się spodobało i kupiłam. eh słabo. Może dziś po pracy skoczę na zakupy o ile mój mężuś nie będzie marudził... bo z tym różnie bywa i pewnie się zagotuję, wścieknę i wyjdę ze sklepów ku zadowoleniu chłopa 🙃 co do jajników to ponoć tak jest - ja nie śledzę kiedy powinnam mieć okres planowo ale coś w tym jest.
Cobi jak będziesz w drugiej ciąży to będzie dla Ciebie taka norma, że jednak jedno dziecię już jest i wiecznie coś chce, że dasz radę ogarnąć, zwymiotować 3 razy, męczyć się mdłościami ale jednak zrobić coś w domu, choć czasem szlag trafia 😜

Dziewczyny
za mną od wczoraj chodzą tosty 😜 ale najpierw toster muszę kupić 🙃 😁

zuziek ja właśnie geterki bym chciała także zakupić 😜 i będe mieć w nosie co wypada a co nie 🙃 😁 byle przetrwać 😁

Kasia ja dużo rzeczy zakupiłm na szmatach , niestety dla takich dużych ciężko cos w sklepie znalesc ....ale getry ciążowe widziałm na allegro i za małe pieniądze ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Kacha_84 napisał(a):


zuziek ja właśnie geterki bym chciała także zakupić 😜 i będe mieć w nosie co wypada a co nie 🙃 😁 byle przetrwać 😁


ja też na razie twierdzę byle przetrwać na razie wychodzę tylko do przedszkola :P a w następny tydzień mam sprawę w sądzie i nie mam pojęcia w co się ubrać :P

Tu nie pomogę bo nie znam Twojej garderoby. Jednak masz jeszcze trochę czasu na przemyślenia 🙂

W ogóle to siedzę w pracy jak na szpilkach, po prostu wypluta po tym tygodniu jestem i najchętniej polazłabym już sobie stąd a tu pupa - trzeba siedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Co do imienia mamy tylko dla dziewczynki Anna, chlopiec nie mamy pojecia. Prcauje prawie z samymi facetami wiec kazde imie mi sie z kims kojarzy. Bedzie z imienim dla chlopca problem jak przy pierwszym dziecku....

to masz super z samymi facetami ....


hehe też tak uważam że super 🙂
chociaż ja pracowałam z kobietami zanim poszłam na L4 i nie narzekam bo nie było tak jak zawsze z kobietami bywa... 😉 mamy bardzo zgrany zespół 😉

ja tez pracuje z kobietami i nie miałam zadnych konfliktow może z jedno ale wiemy ze się nie lubimy , a ze ja nie naleze do osób które przemilcza ona tez wiec zawsze jest ale ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Co do imienia mamy tylko dla dziewczynki Anna, chlopiec nie mamy pojecia. Prcauje prawie z samymi facetami wiec kazde imie mi sie z kims kojarzy. Bedzie z imienim dla chlopca problem jak przy pierwszym dziecku....

to masz super z samymi facetami ....

Sa lepsze i gorsze dni...
przez wiekszosc czasu zachowuja sie jak dzieci w przedszkolu wiec mozesz sobie wyobrazic....

jak faceci u nich nic nowego ze czasmi zachowują się jak małe dzieci ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chciałam się tak nieśmiało spytać, która z sierpniówek podejmie się wykonania tabelki z terminami porodów ☺️ ja niestety nie wiem jak tu można coś takie wkleić ale może któraś jest lepiej obeznana????
Proponuję stworzyć specjalny, osobny wątek, tylko z taką tabelką bez naszych komentarzy. A info w stylu nick, która ciąża, termin porodu, miejsce na info o płci fasolek (jak już zaczną pokazywać co mają między nogami :lol 🙂 i nie wiem co jeszcze? Może wiek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 napisał(a):
Ja chciałam się tak nieśmiało spytać, która z sierpniówek podejmie się wykonania tabelki z terminami porodów ☺️ ja niestety nie wiem jak tu można coś takie wkleić ale może któraś jest lepiej obeznana????
Proponuję stworzyć specjalny, osobny wątek, tylko z taką tabelką bez naszych komentarzy. A info w stylu nick, która ciąża, termin porodu, miejsce na info o płci fasolek (jak już zaczną pokazywać co mają między nogami :lol 🙂 i nie wiem co jeszcze? Może wiek 😜

jak mała zasnie mogę o tym pomyslec ....tylko cos ja dzisiaj ugryzło i wszytsko jest na Nie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 napisał(a):
Agnieszko to super 🤪! Będzie fajnie tak widzieć kto po kim 😆

zacznę od kolejności porodu , na koniec dopiszemy wage , długość i swoje telefony bo będę nam poatrzebne ..żeby się kontaktować...jakbym wcześniej wyladowała w szpitalu przekazuje ktorejs tableko , bo z Jula leżałam 2 m-ce przed porodem w szpitalu ,,,teraz mam nadzieje ze będzie inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Zuzia a Twój były wie o ciąży ????Jak do sądy to jakies elegancjie spodnie i bluzke ...chyba ze wszytsko za małe ???


hehe nie wie dlatego też Zuzce nic nie mówie bo od razu by się wygadała 🙂 czekam do sprawy żeby jej powiedzieć :P a potem już mi będzie wisieć czy wie czy nie wie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):
też uważam że taka tabelka to super pomysł 😉 niestety jestem zielona w tych sprawach 😜 można by jeszcze dodać do tabelki jak dziecko będzie miało na imię (oczywiście jak już się zdecydujemy)

będzie nick, imie niuni , termin porodu, płec..cos jeszcze mam dodac ...
cobi dodaj tydzień bo nie wiem na kiedy masz termin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Zuzia a Twój były wie o ciąży ????Jak do sądy to jakies elegancjie spodnie i bluzke ...chyba ze wszytsko za małe ???


hehe nie wie dlatego też Zuzce nic nie mówie bo od razu by się wygadała 🙂 czekam do sprawy żeby jej powiedzieć :P a potem już mi będzie wisieć czy wie czy nie wie :P


to ja niezbyt zrozumiałam o co chodzi ze sprawą no i czemu o ciąży nie mówisz (swojemu partnerowi-dobrze zrozumiałam)? tzn. może nie powinnam pytać ale skoro poruszasz temat to znaczy, że można pytać 😜 a jak nie można to napisz 😎

A co do tabelki to proponuję może podesłać informację na priva do Czarnej, jeśli nie ma nic przeciwko 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna ja sama wiem tylko że na drugą połowę sierpnia. Wg ostatniego usg dziś zaczynam 8 tydzień, lekarz nie mógł obliczyć mi terminu porodu wg miesiączki bo od sierpnia miałam ją tylko dwa razy (po odstawieniu anty wszystko się pomieszało). Dlatego nie mogę doczekać się poniedziałku, wtedy lekarz ustali mi termin na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 jestem w trakcie sprawy rozwodowej :P w sumie ma być to ostatnia sprawa (mam nadzieje) :P nie chce żeby to był jakiś argument mojego byłego w sprawie więc wole żeby nie wiedział... a jak bym powiedziała Zuzi to ona na pewno by się chwaliła że bedzie miała siostrzyczke albo braciszka... :P a widzi się z nim średnio raz na dwa tygodnie :P na cały weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Kacha_84 jestem w trakcie sprawy rozwodowej :P w sumie ma być to ostatnia sprawa (mam nadzieje) :P nie chce żeby to był jakiś argument mojego byłego w sprawie więc wole żeby nie wiedział... a jak bym powiedziała Zuzi to ona na pewno by się chwaliła że bedzie miała siostrzyczke albo braciszka... :P a widzi się z nim średnio raz na dwa tygodnie :P na cały weekend.

a to ja myślałam, że on jest ojcem dziecka ale chyba tak nie jest. Niefajne są takie sprawy rozwodowe, wyciąganie brudów zwłaszcza jeśli z orzeczeniem o winie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...