Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
opierdzieliłam kilka truskawek z jogurtem naturalnym na \"drugie śniadanie\" ciekawe jaki będzie cukier 😁 na obiad sałatka a na podwieczorek zupa kalafiorowa na odwrót inaczej się nie da 😁 bo z zupą do gina nie pójdę 😁

Ja wczoraj po truskawkach ze smietaa i cukrem oraz pistacjach mialam 121 wiec nie tak zle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

danusia1985 napisał(a):


Od dzis mam dziwne uczucie jakbym czula mlodego w pipce 😮 strasznie nisko i mocno, moze sie obrocil jakos?


Mialam tak samo- mógł się odwrócił główką w dół 🙂 U mnie wtedy sie sprawdziło,ale co z tego jak teraz dalej czuję kopanie w lewej strony a po prawej duży twardy obiekt- głowkę :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oby to bylo faktycznie to,że sie obrócił głowa w dół, ja mam wizyte w poniedzialek, mam nadzieje ze nie dzieje sie nic zlego bo co jakis czas kluje mnie cos tam od spodu ,a jakos musimy wrocic te 700 km i polowe drogi mam zamiar prowadzic tak jak do. Kurde chyba zaczne pakowac rzeczy i wracamy wieczorem jak mala bedzie miala pore snu bo jak jednak cos sie dzieje to wole byc na miejscu.
Justyna- to duze twarde to moze byc nie tylko glowka ale pupka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jakiś czas temu miałam dokładnie to samo i już myślałam, że mi szew puścił - na kontroli okazało się, że nic złego się nie dzieje - ot tak się maluszek ułożył i serio Wam pisałam, że w takiej sytuacji pomaga, jak się poleży z poduchą pod pupą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
Xandi Mi nie pomogło jak leżałam z poducha pod dupą he ,mały i tak nie chciał się przesunąć :P i było mi strasznie niewygodnie w takiej pozycji 😜


Po pół roku leżenia poduchy się już nie zauważa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danusia1985 napisał(a):
oby to bylo faktycznie to,że sie obrócił głowa w dół, ja mam wizyte w poniedzialek, mam nadzieje ze nie dzieje sie nic zlego bo co jakis czas kluje mnie cos tam od spodu ,a jakos musimy wrocic te 700 km i polowe drogi mam zamiar prowadzic tak jak do. Kurde chyba zaczne pakowac rzeczy i wracamy wieczorem jak mala bedzie miala pore snu bo jak jednak cos sie dzieje to wole byc na miejscu.
Justyna- to duze twarde to moze byc nie tylko glowka ale pupka 🙂


My też wrocilismy dzien wczesniej,bo nie wytrzymalismy zachowania Alka :| 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

ja dzis po wizycie. Wszystko jest ok. Szyjka dluga i zamknieta. Mlody wazy 1270 😉 jest w dziwacznej pozycji. Glowke ma po prawej stronie brzuszek w i tyleczek w miejscu ujscia. Ale nie jest to zupelnie posladkowe ulozenie. tylko takie skosne 🙂
Powiedzial ze jak sie obroci to bedzie na 100% cesarka. Przynajmniej nie bedzie sie nad czym zastanawiac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobitki, wreszcie i u mnie się schłodziło,wczoraj przeszła burza i dziś cały dzień pochmurny i chłodniej o wiele,
Widzę że rozmawiałyście o kremach dla maluchów i po przeczytaniu tych artykułów o nich to już sama zgłupiałam który wybrać,każda z was używała czegoś innego, myślałam że sudokrem się stosuje ale teraz to już sama nie wiem co kupić,jestem ciemna jak tabaka w nocy jeśli chodzi o pielęgnację niemowląt, już mnie to przeraża 🤢
to że się kąpie co dzień to wiem,smaruje oliwką też, ale nic po za tym, coraz bardziej się boję im jest bliżej, dziś np mam jakiegoś doła i się boję że nie dam rady 😞 za dużo myślę bo co tu robić,sama cały dzień, nie mam do kogo gęby otworzyć, byłam u koleżanki ale jakoś jeszcze bardziej mam doła więc wróciłam zrobiłam sobie gofry z dżemem i bitą śmietaną 😉
ja w sobotę jadę na usg, jakieś przepływy będzie sprawdzał, nie wiem o co chodzi 🤢
moja mała to sie tak wierci że czasem myślę czy to normalne, też macie tak? co do spania to też jest u mnie męka, chodze około 24 i po godzince spacer do vc, i do rana jeszcze ze dwa razy 😠 śpię na lewym boku ale za długo nie bo mi nie wygodnie,więc cała noc jest zmianą pozycji ze sto razy,ja sobie wkładam poduszkę między kolana jak leżę na boku
jutro zaczynaja u mnie robić dach i będę miała robotników i to z 8 😲 najgorsze będzie gotowanie dla tylu chłopa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema
Ja też po wizycie .....wszystko zamknięte ....wody w normie ......ciśnienie ok ......i duży chłop 2100 matko jak ja go wycisnę ??????ułożony główką w dół , oczywiście pokazując swoje jajeczka .....

Justyna jak Alek ?????i tarta z awokado ?????

Zuziek ....jak dla mnie to chamstwo , że nikt do ciebie nie zadz ze lekarza nie ma
Kasia 85 ....woda , woda , jakaś słaba herbata i żadnego mleka !!!!biszkopty i sucha bułkę .....po jakimś czasie banana


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata dasz radę zobaczysz to wszystko samo przychodzi ....ja też się tego obawiałam i wszystko jakoś ogarnęłam
Co do pogody u nas tez pada i jest 11 stopni

Dziewczyny myślałyście już o macierzyńskim , bierzecie 6 m-cy i do tego rodzicielski następne 6 m-cy?????
Kasia 84 gdzie ty się podziewasz ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CO do cukrzycy napiszę jeszcze raz ja wizyty miałam u lekarza co 3 tyg ....cukier miałam w normie czasami wzrastał 5-10 jednostek .....jak trafiłam do szpitala na 2 m-ce miałam już wszystkiego dosyć tego kłucia , diet ....wszystkiego i sobie odpuściłam .....poprosiłam raz Kubę Żeby kupił mi groszki z biedronki (po 2 m-c nie jedzenia słodyczy to było niebo w gębie) cukier po tym miałam 120 !!!!!!przecież to chore ta moja cała cukrzyca .....jadłam różne rarytasy na które miałam ochotę , pamiętam jak dzień przed cc ( a nie wiedziałam , że będę miała cc bo to wyszło na rannym obchodzie ) wyszłam ze szpitala i poprosiłam mojego Kubę żeby mnie zawiózł do mc Donalda ja chcę duże frytki i szejka to był rarytas przy tym szpitalnym żarciu ....do dzisiaj mam gdzieś paragon z mc Donalda !!!!!a i teraz najlepsze moje dziecko urodziło się niedocukrzone , latali przy niej żebym tylko tego nie widziałam .....więc jedna położna się wygadała , że dziecko jest niedocukrzone i musimy podawać glukozę żeby cukier się wyrównał .....powiedziałam jej że to chore było z tą dietą u mnie skoro cukier po 2 h miałam wyższy o 1 jednostkę !!!!!!!!!!!!
Dlatego dziewczyny uważajcie z tymi dietami ......bo dla mnie żeby komuś ustalić dietę to cukier powinien być dużo wyższy , moje dziewczyny z forum jak miały cukrzyce musiały brać insulinę żeby zbijać cukier , po śniadaniu miały 250 na czczo 180 to można nazwać cukrzycą.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chamstwo straszne... Wystarczył by telefon...

Nie dawno miałam zonka robiłam kanapki sałata pomidor ogórek rzodkiewka szczypiorek itp. Pi godzinie mierze cukier 135 ale kapłam się że nie umylam rąk za chwilę z czystymi rękami 118 ciekawe nie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Dzieki czarna dlatego ja za bardzo sie nie przejmuje. Czekam na dietetyka co mi ustali, a do tej pory jem wszystko. I tylko cukier sprawdzam. po Mc Donaldzie mialam tez 170 wiec zbyt czesto go nie jem. Ale za to shake mmmmm mam 118 wiec nie ma dla mnie problemu 🙂 Ze mna to jest tak ze jak cos mi zabraniaja to tego bardzo chce.
zuziek tez tak raz mialam z cukrem. Zwykle po jablku mialam cukier w okolicach 90 a raz mialam 146 bo rak nie umylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...