Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Dzień Dobry ;*
moja Zuzia zaś chora chyba jelitówka tata Zuzi dzwonił że wymiotowała w nocy i drugi raz rano ma gorączke 38 hmmm... to se ma dzień dziecka :/


oby nie rotawirus moja miala najpierw wymioty potem goraczka a nastepnie biegunke. obserwujcie ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek - dużo zdrówka dla malutkiej.

Gnomik wstał rano i przy łóżku stała hulajnoga. Zobaczył ją i aż piszczał z radości; kazał mi natychmiast przyjść i zobaczyć, a potem jeżdził z pokoju do pokoju i jak mnie mijał, to tłumaczył, że musi uważać i nie jechać za szybko, bo będzie wypadek.
Potem przetestował ją też na podwórku, a teraz pojechał do babci. Tradycyjnie zostałam sama w domku i dla odmiany leżę i marzę, żeby już ten czerwiec się skończył 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia- moja miala rotawirusa ale nie zostrawili nas w szpitalu bo stwierdzili ze nie jest odwodniona i ze w szpitalu zlapie na dokladke cos jeszcze gorszego takze moim zdaniem dobrze ze Was nie trzymaja na sile. Ja dawalam smecte, dwa razy dziennie probiotyk jakis specjalny ale nie pamietam nazwy i co chwil;e po lyczku woda z orsalitemn zey byla nawodnikoa, i takie kuleczki nux vonica, niestety u nas troche to trwalo bo kolo 8-9 dni. Niech pije pije i pije to sie nie odwodni, najwyzej w przychodni dadza Wam kroplowke i puszcza do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Kasia- moja miala rotawirusa ale nie zostrawili nas w szpitalu bo stwierdzili ze nie jest odwodniona i ze w szpitalu zlapie na dokladke cos jeszcze gorszego takze moim zdaniem dobrze ze Was nie trzymaja na sile. Ja dawalam smecte, dwa razy dziennie probiotyk jakis specjalny ale nie pamietam nazwy i co chwil;e po lyczku woda z orsalitemn zey byla nawodnikoa, i takie kuleczki nux vonica, niestety u nas troche to trwalo bo kolo 8-9 dni. Niech pije pije i pije to sie nie odwodni, najwyzej w przychodni dadza Wam kroplowke i puszcza do domu.


moja mala juz zdrowa duzo pije, apetyt ma i szaleje za to ja jestem flak mam mdlosci i taka slaba jestem ze nie mam sil nogi podniesc. Wlasnie musze sie zmusic by cokolwiek dzis zjesc bo zjadlam rano banana i troche rogalika to wszystko. Nie wymiotuje ani nie mam biegunki ale oslabiona czuje sie strasznie. Caly dzien w lozku jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Kasia- no i widzisz jak Cie wykonczyl ten pobyt w szpitalu? odpoczywaj ile tylko sie da i zjedz cos! najlepiej jakis cieply posilek.


zjadlam troche zupy ale nadal mi niedobrze a kregoslup boli strasznie. Jak jutro bede sie tak czula to nie wiem co zrobie bo nie bede miala meza do pomocy jak dzis. Dzis on sie mala zajmuje caly dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weekend mi minął w hiper prędkości. Ale bardzo przyjemnie i rodzinnie.
Ja na szybko napiszę a wieczorem tzn.później wpadne na dłużej.
Kurde mnie teściowa zdenerwowała trochę. Opowiadam jej jakie Natalka ma akcje a ta mi mówi że nie wolno jej w ogóle karać bo jest kurde za mała. Ej no to kiedy mam ją zaprowadzać do pokoju po to by się uspokoiła? Za rok?! Mało tego mi mówi że nie można dopuścić do awantur u dziecka bo... Uwaga... Co ludzie powiedzą??!!! Litości dziewczyny... Ja uważam że jak ktoś ma z tym problem to na pewno nie ja bo ja się ludźmi nie zamierzam przejmować. Same wiecie mając swoje zbuntowane dzieci że to normalne. Nati nigdy mi nie zrobiła akcji w miejscu publicznym ale jeśli zrobi to ostatnią rzeczą jaką się będę przejmować będzie to co ludzie powiedzą.
To teściowej powiedziałam...
Czy ja jestem jakaś dziwna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocham takie babcie ... Jest najlepszy czas na zasady i konsekwencje im szybciej tym lepiej...

Z Zuzią już lepiej pospala ponad 2h zjadła rosolku trochę potem ryż z marchewka i nawet biszkopty 🙂oodżyła nie wymiotowala od kad jest w domu... I mówi że brzuszek nie boli gorączki też nie ma ciekawe jak nocka ale jestem dobrej myśli nie chce żeby urodziny też spędziła w łóżku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja uważam tak samo jak wy. Im szybciej tym lepiej. Tesciowa jakby zapomniała jak to było. Trójkę dzieci wychowała. Najbardziej mnie wkurzył tekst że co ludzie powiedzą. Bo ja wierzę że ją serce może boleć gdy widzi płaczącą wnuczkę. Ale mnie też łatwo nie jest. Ale jako rodzic nie mogę sobie pozwolić na pewne zachowania. Zresztą żaden rodzić nie powinien.

Laski 8 miesiąc mi się zaczął 🤪
Zuziek Tobie też 🤪

Strach mnie nawiedził.......

Zuziek faktycznie z tego co piszesz to z córką lepiej. Mnie tak.szkoda jak się dziecko męczy. Jak już za jedzenie się wzięła to dobrze.

Katia co ja czytam. U ciebie też niezbyt ciekawie! Jakiś wirus czy co?! Wracaj szybko do zdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Laski

Ze współczuciem czytałam o waszych doznaniach związanych ze zgagą i mnie dopadała :| Ku*wa !! Od wczoraj pali mnie przełyk jak diabli. Dominika co Ty polecałas?
Z dyscypliną trzeba byc juz teraz konsekwentnym, mnie samej ciężko to wprowadzać,ale wiem,że trzeba..
Jeszcze od rana boli mnie rwa kulszowa,matko juz bym chciala urodzić. oczywiscie tfu,tfu oby maluch siedział do konca.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na zgage migdały albo zimne mleko u mnie działa...

a no 8 miesiąc :P strasznie szybko to zleciało a zaraz zaczniemy się sypać ja myśle że czarna ja i Kacha posypiemy się w lipcu ale może się myle :P pożyjemy zobaczymy 😉

Zuźka zasnęła powiem wam że jutro idę z nią do lekarza i wiecie co wydaje mi się że młoda ma różyczke... 🤨 🤨 🤨 plecki kark buzia i brzuszek ma taki w plamki takie drobne... różowe... ale nie dużo i słabo widoczne... ciekawe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek ja też nic takiego nie słyszałam. To raczej niezależne choroby. Chyba

Danusia fajowe zdjęcia znad morza 😜 zazdroszczę bo mi się bardzo marzy taki wyjazd.Ale nikt nie chce ze mną jechać taki kawał drogi 🙃 😁 byłoby cudownie gdyby w sierpniu udało nam się wyskoczyć. Pod warunkiem że będę się dobrze czuć. No i jak jakoś nam się poukłada we 4 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

no i juz po weekendzie 😞
W weekend mialam gosci 🙂 przyjechala kuzynka z chrezsniakiem i zostali na noc. Moj Maz pojechal sobie na wycieczke rowerowa na weekend zeby objechac beskid Cieszynski. W sobote sie bardzo wystraszyl bo nieumial sie do mnie dodzwonic, ani do rodzicow i sie bal ze cos mi sie stalo. W koncu dodzwonil sie do mojej kuzynki 😜 za to w niedziele ja nie umialam sie do niego dodzwonic 😞 i sie strasznie martwilam bo nie wiedzialam ktoredy jechac ani nie mialam z nim zadnego kontaktu... wiec jak w koncu zadzwonil zbey po niego przyjechac bo inaczej do 23 nie wroci to go opieprzylam ze nie melduje sie gdzie jest 😜

zuziek nigdy o czyms takim nie slyszalam. Ja mialam rozyczke w wieku chyba 5 lat a ospe 23 lat wiec raczej to nie mozliwe. Chyba ze kazdy wyjatek potwierdza regule 😉

Zycze duuuuuzo zdrowka wszystkim. Oby szybko poprzechodzilo.
Dziewczyny jak to juz fajnie brzmi 8 miesiac zaczynac 🙂 faktycznie juz niedlugo 😁 Za chwilke pojawia sie zdjecia naszych malych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...