Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
Dziewczyny ja mam pytanie. 😉 może głupie ale po to tu jesteśmy by się dowiadywac róznych rzeczy 😁
Skoro sex pod koniec ciąży przyśpiesza poród to jak jest teraz?
Ja z moim D nie zrezygnowaliśmy z częstego sexu 😜. Sex czasem jest codziennie (2 razy dziennie) czasem co 2,3 dni max...
Tak samo często chodzę po schodach, do mamy codzień po kilka razy na 3 piętro i do siebie na 1.
Az moja szyjką wszystko po staremu. 😜
Więc jak to jest ? hehe

Tu nie chodzi o sam sex ale o sperme 😁
To ona moze powodowac otwarcie sie szyjki oraz skurcze 🙂

Tak jak pisalysmy na jednych dziala na innych nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
mikusss__ napisał(a):
Dziewczyny ja mam pytanie. 😉 może głupie ale po to tu jesteśmy by się dowiadywac róznych rzeczy 😁
Skoro sex pod koniec ciąży przyśpiesza poród to jak jest teraz?
Ja z moim D nie zrezygnowaliśmy z częstego sexu 😜. Sex czasem jest codziennie (2 razy dziennie) czasem co 2,3 dni max...
Tak samo często chodzę po schodach, do mamy codzień po kilka razy na 3 piętro i do siebie na 1.
Az moja szyjką wszystko po staremu. 😜
Więc jak to jest ? hehe

Tu nie chodzi o sam sex ale o sperme 😁
To ona moze powodowac otwarcie sie szyjki oraz skurcze 🙂

Tak jak pisalysmy na jednych dziala na innych nie 😉

ten żel który miałam przy Juli był na bazie spermy i miał na 200 % zdziałać cuda i co dupa , ordynator był zły , że to tyle kasy kosztowało a ja dalej w dwupaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
mikusss__ napisał(a):
Dziewczyny ja mam pytanie. 😉 może głupie ale po to tu jesteśmy by się dowiadywac róznych rzeczy 😁
Skoro sex pod koniec ciąży przyśpiesza poród to jak jest teraz?
Ja z moim D nie zrezygnowaliśmy z częstego sexu 😜. Sex czasem jest codziennie (2 razy dziennie) czasem co 2,3 dni max...
Tak samo często chodzę po schodach, do mamy codzień po kilka razy na 3 piętro i do siebie na 1.
Az moja szyjką wszystko po staremu. 😜
Więc jak to jest ? hehe

Tu nie chodzi o sam sex ale o sperme 😁
To ona moze powodowac otwarcie sie szyjki oraz skurcze 🙂

Tak jak pisalysmy na jednych dziala na innych nie 😉

ten żel który miałam przy Juli był na bazie spermy i miał na 200 % zdziałać cuda i co dupa , ordynator był zły , że to tyle kasy kosztowało a ja dalej w dwupaku


Wiadomo, nie ma reguły 🙂 Ja za pierwszym razem robiłam wszystko, żeby urodzić i dupa, ale wystarczyło, że podłączyli oxy i ruszyło migusiem. Z kolei moja znajoma miała 3 próby z oxy i nic. Tu nikt nie powie, dlaczego tak jest. Nawet nie ma odpowiedzi na pytanie, co sprawia, że kobieta nagle w określonym momencie zaczyna rodzić. Skąd ten znak-sygnał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
xandi napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
mikusss__ napisał(a):
Dziewczyny ja mam pytanie. 😉 może głupie ale po to tu jesteśmy by się dowiadywac róznych rzeczy 😁
Skoro sex pod koniec ciąży przyśpiesza poród to jak jest teraz?
Ja z moim D nie zrezygnowaliśmy z częstego sexu 😜. Sex czasem jest codziennie (2 razy dziennie) czasem co 2,3 dni max...
Tak samo często chodzę po schodach, do mamy codzień po kilka razy na 3 piętro i do siebie na 1.
Az moja szyjką wszystko po staremu. 😜
Więc jak to jest ? hehe

Tu nie chodzi o sam sex ale o sperme 😁
To ona moze powodowac otwarcie sie szyjki oraz skurcze 🙂

Tak jak pisalysmy na jednych dziala na innych nie 😉

ten żel który miałam przy Juli był na bazie spermy i miał na 200 % zdziałać cuda i co dupa , ordynator był zły , że to tyle kasy kosztowało a ja dalej w dwupaku


Wiadomo, nie ma reguły 🙂 Ja za pierwszym razem robiłam wszystko, żeby urodzić i dupa, ale wystarczyło, że podłączyli oxy i ruszyło migusiem. Z kolei moja znajoma miała 3 próby z oxy i nic. Tu nikt nie powie, dlaczego tak jest. Nawet nie ma odpowiedzi na pytanie, co sprawia, że kobieta nagle w określonym momencie zaczyna rodzić. Skąd ten znak-sygnał 😉

U mnie tez byly dwie proby oxy i nic 😉 ani jednego skurczu...
Teorie mamy dobra 😉
Kiedy czytalam ze sa jeszcze jakies olejki przyspieszajace, ale to wszystko jest teoria. Nie ma reguly i nie wiele z tym zrobimy 🙂 Jak przyjdzie czas to sie okaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Xandi moim zdaniem to dziecko musi być przygotowane do wyjścia i wtedy tam wszystko się otwiera i ładnie przychodzi na świat .....
a nie zdanie lekarza na obchodzi jak leżałam z Julią ( to już pod koniec) - to w Pani głowie siedzi kiedy się zaczyna poród , a ja taka zła szkoda ze nie w dupie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
zuziek napisał(a):
nie ogarniam tego cukru dzisiaj rano na czczo 99 po śniadaniu 134 a teraz po torcie i pikolo 107 o.O

a co jadłaś na śniadanie ?????


kanapki z żywiecką i pomidorem (jadłam już wcześniej i było ok)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
nie ogarniam tego cukru dzisiaj rano na czczo 99 po śniadaniu 134 a teraz po torcie i pikolo 107 o.O

Ja tez tego nie ogarniam czekam na przyszly tydzien zeby sie czegos wiecej dowiedziec od dietetyka i diabetologa.
ja na czczo mam 84 po sniadaniu (bulka biala, szynka, salata, pomidor i maslo oraz herbata) 145 po jablku 76 a po obiedzie 103 (pol bialej bulki, kabanos, biala drobiowa kielbaska i salatka serowa z czosnkiem).
za tydzien we wtorek mam dietetyka to jak mi da jakas diete to podesle Ci na maila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Monia chyba po żywieckiej ...z tego co mi mowili to jakas chuda szynka najlepiej drobiowa ......
Mowiłam ze chora ta dieta ...jeszcze zalezy od tego co jadłyscie wczesniej

z dnia dzisiejszego wynika ze powinnam jest bulke z jablkiem zeby cukier miec w normie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Monia chyba po żywieckiej ...z tego co mi mowili to jakas chuda szynka najlepiej drobiowa ......
Mowiłam ze chora ta dieta ...jeszcze zalezy od tego co jadłyscie wczesniej

z dnia dzisiejszego wynika ze powinnam jest bulke z jablkiem zeby cukier miec w normie 😉

Basia z Monią dajcie sobie spokój .....ja też niepotrzebnie się stresowałam w pierwszej ciąży ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam, aleśta się rozpisały 😉
nie wiem jak u was ale u mnie to od rana leje i ponoć ma tak cały tydz z przerwami
dziś nie ma robotników więc gotowanie mi odpadło, zresztą wczoraj mąż zrobił gar fasolki po bretońsku więc na jutro jak przyjdą do roboty to już mam obiad 🙂 🙃 zostaje tylko śniadanie
a jak znów będzie padać to tą fasolkę będziemy jeść przez cały tydzień 🙃
widzę że temat porodu znów na tapecie, nie wypowiadam się bo nic nie wiem tylko zbieram wiadomości od was jak to będzie 🥴
co do sexu to mój mąż boi sie mnie dotykać żeby coś mi się nie stało, więc mówi że wytrzyma, a ja bym chciała, ciągle go molestuje a on się zaparł 🤢
a wogóle to cały dzień śpiąca chodzę, masakra ta pogoda, cały dzień w chałupie trzeba siedzieć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Kobietki za przybliżenie o co chodzi z tym przyspieszeniem porodu a sexem 🙂

U mnie też cały dzień pada,tylko spać i jeść nic wiecej sie nie chce 😜

Renata W internecie znajdziesz ciekawe artykuły na temat sexu w ciąży. Może jeden z nich pomoże przemóc sie Twojemu mężowi 😜
Np tu masz kawałek z takiego artykułu
" Choć na tym etapie rozwoju dziecko nie może jeszcze wiedzieć, co dokładnie robią rodzice, doskonale czuje, że dzieje się coś miłego. Penetracja dociera do dziecka w postaci delikatnego kołysania i subtelnych drgań, które je uspokajają i wprawiają w błogi nastrój. Przed uszkodzeniami chroni je zamknięty kanał szyjki macicy, jej mięśnie oraz wody płodowe. Dodatkowo, uwalniające się podczas współżycia w organizmie ciężarnej hormony szczęścia (endorfiny i serotoniny), docierają także do krwi dziecka, pobudzając je i wyzwalając pozytywne wibracje. Zadowolona mama to przecież zawsze szczęśliwe dziecko." 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do zbawiennego wplywu sexu, chodzenia po schodach, mycia okien na przyszpieszenie porodu to z mojego dotychczasowego doswiadczenia wynika ze to bajki bo mi nic nie pomoglo, ani liscie z malin ani olej z wiesiolka a po rycynowym nie dostalam nawet sraczki a o skurczach to mowy nie bylo, porod mialam wywolywany 3 razy i dopiero po przebiciu pecherza owodniowego poszlo ekspresowo.

Jesli chodzi o laktatory to ja mialam z babyono elektryczny i byl beznadziejny, z nerwow wyrzucialam go do smietnika i kupilam mini electric medeli i zdecydowanie polecam, mialam reczny z aventu jeszcze ale dla mnie to tez byla porazka.

Bylam u gina, szyjka miekka ale długa, tak jak przypuszczalysmy mlody obrocil sie glowka wq dol, wszystko ok, wazy 1700, nastepna wizyta za 2 tyg, wyniki morfologii mi troche spadly ale jeszczwe w normie, pewnie przez fast foody na wakacjach zamiast miecha i warzyw jak zwykle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !
Ja poległam na glukozie. Po 20 minutach zwymiotowałam 😮 🤢 To już moje trzecie podejście w tej ciązy,nie wiem czy te 75 g dla mnie za dużo czy co 🥴 Z Alkiem wypiłam i było ok. A tu zaraz mnie pot zlał,było mega niedobrze,ślinotok a reszty się domyślcie 😠 I cytryna i limonka nie pomogła... Nie wiem co mój lekarz na to powie. W laboratorium powiedziały żebym 2 godziny po posiłku zmierzyła,ale patrząc na wasze peturbacje z tym cukrem to nie będzie to miarodajne 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
hej !
Ja poległam na glukozie. Po 20 minutach zwymiotowałam 😮 🤢 To już moje trzecie podejście w tej ciązy,nie wiem czy te 75 g dla mnie za dużo czy co 🥴 Z Alkiem wypiłam i było ok. A tu zaraz mnie pot zlał,było mega niedobrze,ślinotok a reszty się domyślcie 😠 I cytryna i limonka nie pomogła... Nie wiem co mój lekarz na to powie. W laboratorium powiedziały żebym 2 godziny po posiłku zmierzyła,ale patrząc na wasze peturbacje z tym cukrem to nie będzie to miarodajne 😠


ja tez 3 proby i wszystkie koncyzly sie wymiotami wiec zrobilam docelowo ostatnie podejscie i wypilam 50 i bvadanie po godzinie., udalo sie. sprobuj 50 wypic. wynik po godzinie przy tej wartosci jest calkowicie miarodajny- mam laborantka wiec wiem 🙂 lepszy taki wynik niz zadny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...