Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
napisze wam jak esk podniósł mi ciśnienie...
dzwoni dzisiaj do mnie eks i wielce urażony że nie wiedział od razu że jestem w szpitalu i Zuza jest u "obcych ludzi" zamiast u niego... i że jego rodzice też są urażeni że bardziej chce przekonać Zuzie do przyszywanych dziadków niż do prawdziwych o.O zbił mnie z tropu bo szczerze nie miałam wogóle głowy myśleć o telefonach do niego w skurczach a Zuzą zajął się Wojtek z automatu jak pracuje to logiczne że zostawił ją rodzicom... co się musiałam nagadać że nie mam teraz głowy do kłótni i nie mogę się denerwować to niby odpuścił ale chwile potem mi pisze sms... czy może wziąść Zuze na cały lipiec ja że spoko i tak ma wakacje więc nie ma sprawy a on to w takim razie nie płace ci alimentów w lipcu... napisałam do Wojtka już mocno zdenerwowana i on powiedział że sobie porozmawia z Kasią (jego dziewczyną) podobno wszystko wyjaśnione nie wiem co ale mam się nie denerwować a Adam odpierdala szuka zaczepki bo se już chlapnoł... :/ boże co za chłop...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monika- nie denerwuj sie bo naprawde szkoda! odpoczywaj i nie zawracaj sobie głowy glupim gadaniem.
Kasia- no wlasnie wychodzi na to ze jednak by sie przydal, moznaby w sumie kupic jakis niedrogi, tylko w starych samochodach przeraza mnie ilosc napraw, pamietam nasz pierwszy samochod- opla corse z 2000 czyli niby nie jakis stary bo nawet nie 10letni wtedy, wygladal dobrze a prawie co miesiac byly jakies naprawy potrzebne 😮 takze wiecej nas wykosztowalo jego utrzymanie niz naszego obecnego mimo ze skladki itp wieksze, nasz to w sumie tylko rzeczy ekspolatacyjne no i co roku odgrzybianie klimy, oleje, filtry, a naprawy bardzo sporadyczne i niezbyt kosztowne puki co, takze juz sama nie wiem czy oplaca sie znowu miec jakiegos starego zgrzyta, a na jakis lepszy teraz by nas nie bylo stac bo ciagle cos kupujemy do mieszkania, pol roku juz mieszkamy i dopiero pare dni temu kupilismy stol i krzesla, wczesniej jedlismy przy ladzie na wysokich krzeslach wiec niby az tak bardzo nie bylo to pottrzebne a mialam juz od dawna upatrzone no i wkoncu mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Byłam dzisiaj na uczelni,ostatni egzamin zdany, teraz tylko brakuje wpisu od promotorki i mogę składać pracę do dziekanatu 🙂
Wczoraj wieczorem miałam bolesne kłucia tam na dole,tak w środku,jakby w szyjce. Miała któras takie cos? Bolało i to nawet mocno,ale połozyłam sie i przeszło. Dzisiaj jak jechałam juz na busy to mnie znowu złapało,koleżanka juz chciała karetkę wzywać,bo nie mogłam sie ruszyc z bólu.
Samo przeszło tak jak przyszło... dzwoniłam do elkarza,kazal leżeć, w razie czego brać no-spę. leżę od 17 i najgorsze,że teraz mam lekkie skurcze, czuję jakby ktoś mi ściskał ostrym sznurem brzuch i puszcza 🤢 No-spa wzieta, leżę i czekam aż przejdzie. jak nie to na izbę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobiety 🙂
Nie miałam casu by usiąść i tu coś napisać bo cały tydzień robotniki, bałagan na całym podwórku, najgorsze to gotowanie jest, dziś też byli, mąż jeszcze na podwórku sprząta,padam normalnie,co dzień śniadanie,sprzątanie po,a potem już zaczynam szykować na obiad,znow sprzątanie i leżenie bo wszystko boli,a potem na podwórku sprzątanie, jeszcze tydzień 😮 🤢
Widzę że Monia w szpitalu jesteś i na dodatek jakieś problemy z byłym, współczuje Ci bardzo, nie denerwuj się i miej go głęboko w czterech literach, a Zuzie to bym chyba nie dała na cały miesiąc, niech nie będzie taki cwany że nie będzie płacił alimentów, nawet by się wstydził, a ileż tych alimentów??aż tak mu szkoda na dziecko?masz cierpliwość do niego naprawdę
mikuss masz jakieś bóle z tego co czytałam, mnie jak czasem boli to nospę wezmę,ale takich bóli jak na okres to nie mam, na początku były tylko, teraz to tak się mała wierci nie raz że mam tak twardy brzuch jak się wypnie, że nie wiem jak leżeć 😉 po za tym kręgosłup mnie napier...la i nogi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence ja to się zastanawiam czy odróżnię te skurcze od bólu bo to moja pierwsza ciąża,wszystko takie pierwsze i nowe, mój mąż aby krzyczy żebym nic nie robiła,nie odkurzala po dwa razy dziennie po nich jak zjedzą,nie myła podłog, on to zrobi,ale mi go szkoda bo się tak narobi przy tym dachu że hej,
a co do wyprawki bo czytałam że większość ma juz, oświadczam że ja to nie mam nic a nic, nie wiem kiedy cokolwiek zaczniemy kupować bo nie ma mój czasu na razie, a przepraszam mam stanik jeden i koszule które kupiłam w biedronce przy okazj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek faktycznie mógł sobie podarować awantury przez telefon. Pewnie rodzice mu truli. Ciekawe czy tylko mówi że weźmie córkę na miesiąc czy faktycznie ją weźmie? A jak.Zuzia reaguje na niego? Lubią razem przebywać?

Danusia dlatego jak skończymy remont łazienki to będziemy się zastanawiać nad zakupem lepszego auta. Bo faktycznie takie tanie, starsze może i jest tanie ale ile się dokłada do napraw........ Uuu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

My tez mamy dwa samochody. Jeden sluzbowy a jeden moj ktory kupilam w 2008 🙂 i jakos szkoda mi go sprzedawac. To moj pierwszy wlasny samochod 🙂 chyba nigdy go nie sprzedam.
Ten drugi to VW Polo super sie sprawdza 🙂 tylko ja kupowalam nowy z salonu. Mialam raz wymieniane resory na gwarancji poza tym nic sie nie dzialo 🙂 Polecam super sie sprawdza. Jest dosc maly, wszedzie sie miesci 🙂 nawet nim jechalismy do Chorwacji z Florkiem. Wszystko sie pomiescilo 🙂
Dwa samochody sie przydaja 🙂
essence jak sie czujesz? przeszlo Ci juz?
zuziek nie denerwuj sie bylym. Tacy ludzie nie umieja wyczuc co sie powinno a co nie..... A jak sie trzymasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry ;*

Kacha pewnie że lubi z nim przebywać ale wątpie żeby wytrzymała miesiąc ona nawet tydzień ostatnio nie wytrzymała bo chciała do mamy albo babci Ewy (moja mama) pierwsze to że zadzwoniło było to że se chlapnoł bo tylko wtedy jest cwaniak a drugie pewnie jego rodzice mu nagadali... :/ oni zawsze lubieli mieszać zwłaszcza jego ojciec... podejrzewam że on by ją wzioł a ona i tak u nich by była... nie wiem Wojtek dzwonił do Kasi (dziewczyny eks) i podobno wyjaśnili to sytuacje i że ona sobie z nim porozmawia... wczoraj nie odbierałam ani nie pisałam z Adamem bo się próbował dobijać a dzisiaj na razie spokój...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, skurcze przeszły. dobija mnie tylko od rana bardzo ta rwa. Ból nie do zniesienia :|
Miałam za wyprawkę zabierać się za miesiąc,ale robimy to dzisiaj. Przynajmniej te najmniejsze ubranka przejrzymy,mąż wypierze ,niech to wszystko już leży i czeka- widzę,że róznie może być 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek ...nie przejmuj się byłym , a jeszcze dodatkowo jak chojrakuje po alkoholu , cwaniak ...gdyby mu bardzo zależało odwiedziłby byłą żonę w szpitalu i porozmawiałby z Tobą ...przez telefon to on sobie może ....
Justyna ...a na tą rwę co powiedział Twój gin????
Renata ...Ty się weź za kupno tej wyprawki bo już mało zostało , a pamiętaj pod koniec to nie będziesz miała na to siły ...
ja mam w tą środę do gina a na 17 prenatalne 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
hej, skurcze przeszły. dobija mnie tylko od rana bardzo ta rwa. Ból nie do zniesienia :|
Miałam za wyprawkę zabierać się za miesiąc,ale robimy to dzisiaj. Przynajmniej te najmniejsze ubranka przejrzymy,mąż wypierze ,niech to wszystko już leży i czeka- widzę,że róznie może być 😞

Justyna a może ta rwa ma coś wspólnego z tymi skurczami ????ja przejechałabym się na IP, niech zobaczą co się dzieje .....ja miałam rwę i wiem co to za ból ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna ja też mam w środę do gin tylko na 18, no i właśnie wtedy coś zacznę kupować z mężem bo już też mam pietra że nic nie mam,
łóżeczko to mi się podoba takie z allegro, tylko może troszkę inny kolor wybiorę http://allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-i-materacem-gpk-misiek-i4299426409.html
a któraś kiedyś podawała linka na allegro z jakąś hurtownią gdzie można też wszystko kupić, tylko nie pamietam która z was, możecie podać jeszcze raz?to troszkę przez neta zamowię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata35 napisał(a):
Czarna ja też mam w środę do gin tylko na 18, no i właśnie wtedy coś zacznę kupować z mężem bo już też mam pietra że nic nie mam,
łóżeczko to mi się podoba takie z allegro, tylko może troszkę inny kolor wybiorę http://allegro.pl/lozeczko-z-szuflada-i-materacem-gpk-misiek-i4299426409.html
a któraś kiedyś podawała linka na allegro z jakąś hurtownią gdzie można też wszystko kupić, tylko nie pamietam która z was, możecie podać jeszcze raz?to troszkę przez neta zamowię

Fajne łóżeczko , też mi się takie podobało , ale całą wyprawkę dostałam od koleżanki więc poszło w zapomnienie ....
Podawała Ola ....i chyba to był rodzyneczek ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Czarna w życiu go nie chce tu widzieć... przez telefon przynajmniej mogę się wyłączyć...

w sumie to prawda ze tel można wyłączyć...ale ja wychodzę i tak z założenia , że takie sprawy załatwia się w 4 oczy a nie przez tel ....
Justyna jak Twoja rwa ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Czarna w życiu go nie chce tu widzieć... przez telefon przynajmniej mogę się wyłączyć...

w sumie to prawda ze tel można wyłączyć...ale ja wychodzę i tak z założenia , że takie sprawy załatwia się w 4 oczy a nie przez tel ....
Justyna jak Twoja rwa ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Czarna w życiu go nie chce tu widzieć... przez telefon przynajmniej mogę się wyłączyć...

w sumie to prawda ze tel można wyłączyć...ale ja wychodzę i tak z założenia , że takie sprawy załatwia się w 4 oczy a nie przez tel ....
Justyna jak Twoja rwa ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżeczko fajne.
Ja dzisiaj przejrzałam te najmniejsze ciuchy i w zasadzie na te pierwsze miesiące czyli rozmiary 50-56 nie mam nic na lato :| Z 62 mam chyba ze 20 pajacyków,ale grubych :/ Kilka cieńszych znalazłam,więc renata nie martw się- u mnie z ubrankami również lipa 🥴
Ja polecam szukać na serwisach lokalnych www.olx.pl (dawniej tablica.pl) Ludzie sprzedają rzeczy po dzieciach (np własnie łóżeczka czy wózki) w bardzo dobrych cenach,czasem szkoda przepłacać... Mnie udało sie upolować kiedys Alkowi używane krzesło do karmienia w licytacji za 40zł... drugie tyle wyniosła mnie przesyłka. Krzesełko wygląda jak nowe,ale cena nowego to ponad 300 zł 😎 Podobnie było z łóżeczkiem,tylko że wylicytowałam nowe za..100 zł.
Czarna rwa boli jak bolała, ledwo chodzę. Najgorzej jest jak chce zmienić pozycję i np siąść 😮 I boli mnie tylko lewy pośladek,ale bardzo dotkliwie 😠 Lekarzowi nie mówiłam,bo w zasadzie jak byłam u niego to boleć przestało i.. zapomniałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja tez polecam poszukac cos uzywanego bo to jednak spora oszczednosc a ludzie czasem sprzedaja rzeczy w idealnym stanie, sama widze ze to co Olga miala nowe kupione to niektore rzeczy typu bujak, ubranka w idealnym stanie. Ja dzis od rana robie dzemy z truskawek, wlasnie skonczylam i nogi mi wchodza do d... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny slyszalyscie cos o tym:
Ostrożnie z kwasem foliowym
Jeśli przez całą ciążę łykałaś – zgodnie z zaleceniem lekarza – kwas foliowy, rozważ jego odstawienie (chyba, że lekarz zdecydowanie zaleci kontynuowanie suplementacji). Badania naukowe wykazały, że przyjmowanie kwasu foliowego w ostatnich tygodniach ciąży w formie preparatów zwiększa ryzyko astmy u dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
zuziek napisał(a):
Czarna w życiu go nie chce tu widzieć... przez telefon przynajmniej mogę się wyłączyć...

w sumie to prawda ze tel można wyłączyć...ale ja wychodzę i tak z założenia , że takie sprawy załatwia się w 4 oczy a nie przez tel ....
Justyna jak Twoja rwa ??????


czarna ja też uważam że takie rzeczy osobiście się załatwia ale móglby mieć troche wyczucia i poczekać z tym aż wyjdę albo co najmniej się uspokoi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Basia- pierwszy raz slysze 😮 a gdzie o tym mozna dowiedziec sie wiecej??? myslisz zeby juz odstawic czy tak dopiero z miesiac przed porodem?

Tez wlansie pierwsze o tym slysze. Dostalam takie cos na maila z ebobas.pl
Tu znalazlam odnosnik do tego artykulu:
http://ebobas.pl/artykuly/czytaj/492/bezpieczenstwo/od-30-tygodnia-ciazy-ostroznie-z-kwasem-foliowym-w-pigulkach
w srode mam USG w Genomie 3-cie to sie zapytam tamtej lekarki czy cos o tym slyszala. Chyba ze wczesniej, ktoras z Was bedzie miala wizyte u lekarza.
Powiem szczerze ze z Florem do konca lykalam kwas foliowy i astmy nie ma, wiec chyba ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...