Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mph napisał(a):
cobi napisał(a):
hej.
i jeszcze chciałam zauważyć że moje dziecko w porównaniu do Waszych jest bardzo malutkie i martwię się czy urośnie chociaż do 3 kg 😞 w zeszły poniedziałek mała miała zaledwie 1kg...



cobi- ty nie zmienilas sobie w ustawieniach terminu porodu bo z tego co pamietam tobie od poczatku wychodzilo z usg ze ciaze masz mlodsza (pozna owulacja) -bodajze na 30 sierpnia wiec chyba jestes jeszcze w 28tc? zmien sobie bo to ciebie moze i myli-kazdy tydzien dla dzidziusia to ok 200g roznicy a ty masz ustawione tu ze leci ci 31 tydzien


sama nie wiem jak to liczyć. Jak byłam w szpitalu to wpisywali mi tygodnie wg miesiączki. Ale lekarz mówi że wszystko ok więc mu ufam 😉

Renata ja bym kupiła plastikowe talerzyki i kubki 😁 wiem że niezbyt to eleganckie ale tyle myć codziennie pewnie by mi się nie chciało 😁

czarna ja nie lubię myśleć o takich przykrych przypadkach... od początku nastawiam się że musi być dobrze bo inaczej bym zwariowała. Dobrze że u Ciebie ok 🙂

Dominika a mój mąż dzisiaj na mnie spojrzał jak byłam w samej bieliźnie i stwierdził taktownie: "Kochanie... ale ty masz bebech!!!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cobi
bo zawsze lekarze licza od om, jednak u ciebie jest wyjatkowa sytuacja, od poczatku mowili ci ze ten termin nie jest miarodajny wiec i waga twojego maluszka jest malutka jakby patzac na ta date z om ale calkowicie prawidlowa z pierwszego i kolejnych usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola-potwierdzam- lekarze zawsze wpisuja date z om, ja mialam z tego powodu problemy od poczatku w pierwszej ciazy bo mimo iz bylo wiadomo kiedy doszlo do zaplodnienia bo ciaza byla z in vitro a oni upierali sie i wszedzie wpisywali date wg om zamiast z zaplodnienia a byl tydzien roznicy, tez sie sporo strachu przez to najadlam bo dzidzia byla wiecznie za mala, a jak sie urodzila to miala 4 kg takze nic sie nie przejmuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):
mph napisał(a):
cobi napisał(a):
hej.
i jeszcze chciałam zauważyć że moje dziecko w porównaniu do Waszych jest bardzo malutkie i martwię się czy urośnie chociaż do 3 kg 😞 w zeszły poniedziałek mała miała zaledwie 1kg...



cobi- ty nie zmienilas sobie w ustawieniach terminu porodu bo z tego co pamietam tobie od poczatku wychodzilo z usg ze ciaze masz mlodsza (pozna owulacja) -bodajze na 30 sierpnia wiec chyba jestes jeszcze w 28tc? zmien sobie bo to ciebie moze i myli-kazdy tydzien dla dzidziusia to ok 200g roznicy a ty masz ustawione tu ze leci ci 31 tydzien


sama nie wiem jak to liczyć. Jak byłam w szpitalu to wpisywali mi tygodnie wg miesiączki. Ale lekarz mówi że wszystko ok więc mu ufam 😉

Renata ja bym kupiła plastikowe talerzyki i kubki 😁 wiem że niezbyt to eleganckie ale tyle myć codziennie pewnie by mi się nie chciało 😁

czarna ja nie lubię myśleć o takich przykrych przypadkach... od początku nastawiam się że musi być dobrze bo inaczej bym zwariowała. Dobrze że u Ciebie ok 🙂

Dominika a mój mąż dzisiaj na mnie spojrzał jak byłam w samej bieliźnie i stwierdził taktownie: \"Kochanie... ale ty masz bebech!!!\"

Ola ja też często słysze ....O Boże jaki Ty \\masz brzuch!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ta waga dziecka u mnie przeraża mnie , ja chce rodzić sn a on co 2 tydz przybiera 400 g ....Danusia ja nie należę do takich zawodniczek jak ty ...wielki szacun 4 kg ....
Renata widzę ze twoja niunia idzie tak jak moj mały z wagą w danym tyg ....uśmiałam się z tą zmywarką....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
dziewczyny jakie macie zdanie na temat przechowania krwi pępowinowe????
Gdzie jest xandi i kasia 85????

Ja sie zatanawialam nad tym, ale moj maz stwierdzil ze nie. Powiedzial ze jest to za drogie, pozatym nadal nie wiedza co z tego mozna zrobic. Wiec ostatecznie nie bedziemy pobierac.
Wiem ze kolega mial pobierana i tez jest zamrozona i czeka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie prawda że zawsze termin z om się wpisuje. Gdyby tak było to ja miałabym termin na 31.07 a mam wpisane 2.08 bo gin tak zadecydował.

Meldujcie się wszystkie bo teraz to się zacznie... Jak już jedna się wypakuje to potem poleci uuu już niedługo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna wow 🤪 a ja cię gonie 🙃 jak ten czas mija...
Niedługo się wypakujemy i będziemy narzekać na inne rzeczy... Czasem jak sobie pomyślę to się denerwuję hehe przez to że długo pracowałam to jakoś mi tak szybko czas minął.

Dziewczyny piszcie ile bierzecie koszul do szpitala? Ja mam 4. 2 takie kopertowe z rękawkiem i 2 na ramiączkach.
U mnie w szpitalu do porodu dają takie sexi wdzianko hehe a u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 napisał(a):
Czarna wow 🤪 a ja cię gonie 🙃 jak ten czas mija...
Niedługo się wypakujemy i będziemy narzekać na inne rzeczy... Czasem jak sobie pomyślę to się denerwuję hehe przez to że długo pracowałam to jakoś mi tak szybko czas minął.

Dziewczyny piszcie ile bierzecie koszul do szpitala? Ja mam 4. 2 takie kopertowe z rękawkiem i 2 na ramiączkach.
U mnie w szpitalu do porodu dają takie sexi wdzianko hehe a u was?

mnie też to przeraza.....cały czas się zastanawiam jak to będzie czy dam radę, jak mała zareaguje
ja biorę z 3 koszule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wy tu o porodach a ja jak tu nie urodzić za szybko 😜 hehe

tu wdzianko dają tylko do cc. a do sn. to masz swoją koszule czy w czym chcesz tam rodzić teraz z doświadczenia wiem że na każdy dzień przydałaby się świeża koszula bo pocisz się jak świnia 😜 a tu można przynajmniej okno otworzyć a na noworodkach w ogóle... ja tam byłam dwa razy i po 5 min lało się ze mnie jak z kranu... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my nie pobieramy tej krwi pepowinowej bo ja nie wierze w skutecznosc tewgo wszystkiego- bo popatrzcie jak sie okaze tfu tfu ze dane dziecko od ktorego pobrano krew ma bialaczke i poda mu sie komorki jego wlasne to chyba mu nie pomoga bo to moze byc w genach, sens by mialo jakby dostal od zdrowego dawcy.
Ja mam 6 koszul i wszystkie biore, czlowiek strasznie sie poci jak pisze Monika do tego leci krew, mleko i czlowiek wiecznie ufajdany takze jedna na dzien to minimum choc rodzilam w zimie, jak braknie maz przepierze i przywiezie, u nas nie daja koszuli do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my nie pobieramy tej krwi pepowinowej bo ja nie wierze w skutecznosc tewgo wszystkiego- bo popatrzcie jak sie okaze tfu tfu ze dane dziecko od ktorego pobrano krew ma bialaczke i poda mu sie komorki jego wlasne to chyba mu nie pomoga bo to moze byc w genach, sens by mialo jakby dostal od zdrowego dawcy.
Ja mam 6 koszul i wszystkie biore, czlowiek strasznie sie poci jak pisze Monika do tego leci krew, mleko i czlowiek wiecznie ufajdany takze jedna na dzien to minimum choc rodzilam w zimie, jak braknie maz przepierze i przywiezie, u nas nie daja koszuli do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...