Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Basiu tu masz jeszcze http://www.happymum.pl/sklep3/0,sukienki.html Te bardziej mi sie podobają. Ja w lipcu się bronię i nie wiem w czym pójdę,chyba w plandece. Nie wspomnę o 2 weselach w lipcu- chyba nie pójdziemy na nie 🥴

Ja też dzisiaj kupiłam materace,ale 2 i robione na zamówienie u producenta. Taki http://www.meblepolskie.com/sklep/?30,merkury-120x200cm Z tego zrobią mi dla Alka 140x70 i 120x60 dla drugiego Bąbla. U nas gryka-kokos-pianka wcale sie nie sprawdziła,nic dziwnego że Alek od zawsze wył i nie chciał na tym spać, dopiero niedawno sprawdziłam dlaczego. Za każdy materac zapłaciłam 200 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Basiu tu masz jeszcze http://www.happymum.pl/sklep3/0,sukienki.html Te bardziej mi sie podobają. Ja w lipcu się bronię i nie wiem w czym pójdę,chyba w plandece. Nie wspomnę o 2 weselach w lipcu- chyba nie pójdziemy na nie 🥴

Ja też dzisiaj kupiłam materace,ale 2 i robione na zamówienie u producenta. Taki http://www.meblepolskie.com/sklep/?30,merkury-120x200cm Z tego zrobią mi dla Alka 140x70 i 120x60 dla drugiego Bąbla. U nas gryka-kokos-pianka wcale sie nie sprawdziła,nic dziwnego że Alek od zawsze wył i nie chciał na tym spać, dopiero niedawno sprawdziłam dlaczego. Za każdy materac zapłaciłam 200 zł.


A co bylo nie tak z materacem kokos-gryka-pianka? bo wlasnie dzis do nas przyszedl materac co kupilismy malej do lozka co maz jej robi. Wydaje sie w porzadku i gruby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzis caly dzien w lozku leze wczoraj mialam prawie 38temp i gardlo tak boli ze szkoda mowic. Maz ma dzis wolne wiec mala zawiozl do klubu a ja spokojnie sobie moglam polezec i pospac ale mala zaraz bedzie w domu wiec koniec lenistwa bo nie da mamie polezec. Malutka w brzuszku tez dzis bardzo spokojna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też jestem za samirą 😉
Mikusss po glukozie spoko :P zatkałam nos i jednym duszkiem to wypiłam 😜 po godzinie i drugim pobraniu krwi (wyglądam jak narkoman bo na obu rękach nakłucie 🙂 ) poszłam do maka 😁 zakupiłam potem świeże warzywa na targu na sałatke se pierdykłam dziś porcje witamin na obiad ryż z warzywami a na podwieczorek sałatke z fetą (pycha) cała miska dla mnie (bo nikt tu witamin nie chce jeść...) 🤔 córa na urodzinach po przedszkolu to nawet nie dotrwa do zjedzenia :P bo ona chociaż jedna warzywiara jest w domu 😜 a na 15stą do fryzjera za 30 min się zwijam ajajaj ale się ciesze 🙂 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia ja też jestem za Samirą - jest elegancka, nie za prosta, wydaje mi się idealna na wesele 🙂

zuziek a jaką fryzurkę sobie robisz?

mikusss mnie też już kusi żeby co nieco kupić ale mąż mi zabrania - póki co mogę oglądać 😜

Za mną okropny weekend. W sobotę byłam na zajęciach, nagle poczułam ciągnący skurcz - wyszłam z sali no i się zaczęło... biegunka życia, wymioty takie że nie byłam w stanie nad nimi zapanować, potem nagle zaczęły mi drżeć ręce, nogi się ugięły, poczułam ciepło i zasłabłam... portier wezwał pogotowie, ale przebadali mnie i stwierdzili że z ciążą wszystko dobrze i musiałam coś niewłaściwego zjeść (??? na śniadanie jadłam jajka od własnych kur, później piłam herbatę z cytryną + bułka z serem, sałatą i pomidorem). Kazali jechać do domu (ponad 70 km) - na szczęście jakiś czas temu mąż zabronił mi jeździć pociągiem i był na miejscu. Wczoraj byłam na chrzcinach, ale cały dzień trzymały mnie takie skurcze, że wytrzymałam tylko do obiadu. Jak na złość mój ginekolog był na jakiejś konferencji w Krakowie. Dziś jak ręką odjął, ale w życiu tak się nie bałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu u nas ten materac się nie sprawdził,bo jest niesamowicie twardy. Tylko,że ja mam już po moim bracie materac,więc pewnie w tym tkwi przyczyna 🤢 Nowy to jednak nowy.

Chyba mnie jednej ta Samira się nie podoba- strasznie poważna 😉

Cobi- faktycznie straszny weekend, 3 tygodnie temu miałam to samo,ale bez biegunki. Cały dzien kreciło mi się w głowie i wymiotowałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cobi napisał(a):
Za mną okropny weekend. W sobotę byłam na zajęciach, nagle poczułam ciągnący skurcz - wyszłam z sali no i się zaczęło... biegunka życia, wymioty takie że nie byłam w stanie nad nimi zapanować, potem nagle zaczęły mi drżeć ręce, nogi się ugięły, poczułam ciepło i zasłabłam... portier wezwał pogotowie, ale przebadali mnie i stwierdzili że z ciążą wszystko dobrze i musiałam coś niewłaściwego zjeść (??? na śniadanie jadłam jajka od własnych kur, później piłam herbatę z cytryną + bułka z serem, sałatą i pomidorem). Kazali jechać do domu (ponad 70 km) - na szczęście jakiś czas temu mąż zabronił mi jeździć pociągiem i był na miejscu. Wczoraj byłam na chrzcinach, ale cały dzień trzymały mnie takie skurcze, że wytrzymałam tylko do obiadu. Jak na złość mój ginekolog był na jakiejś konferencji w Krakowie. Dziś jak ręką odjął, ale w życiu tak się nie bałam 😞

Nie ciekawie. Dobrze ze juz po, a jak sie dzis czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cobi podobno też krąży grypa żąładkowa. Utrzymuje sie od 1 do 3 dni. Bo z tego co napisałaś to nie widze byś zjadła coś nie tak... hmm chyba że cos dzien wcześniej Ci zaszkodziło. Mój narzeczony ostatnio męczył się strasznie z biegunką i skurczami brzucha,aż się zwijał z bólu.
Mam nadzieje że juz lepiej się czujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez ta Samira sie bardziej podoba.
Katia- my mielismy najpierw ten materac i wydawal mi sie wlasnie strasznie twardy, mama od zawsze zle spala i myslalam ze to wiec kupilismy piankowy i tak samo zle na nim spi wiec to chyba bez znaczenia... jedyny minus na niego ze jak dziecko posika to dluzej schnie a tak to jak dla mnie jest dobry.
Cobi- straszne, obys tylko spokojnie ten semestr skonczyla 😮 z malenstwem napewno wszystko ok bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja mam materac sprężynowy z Ikei, natomiast pościele i wypełnienia stąd: http://www.poscieldladzieci.pl
Aaa...u nas sprawdziły się śpiworki, starszak do tej pory w nim śpi - jest mu ciepło, nie może się odkryć, więc same plusy - a zaczynaliśmy od takiego w rozmiarze 62 🙂

Mój bąbel ma czkawkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam materac gryka-pianka-kokos. Pani w sklepie mówiła że są to najczęściej kupowane materace i są dobre. Z reszta polecali mi ten materac znajomi którzy sami go mieli. Mam nadzieje że dla mojego synka będzie wygodny. Materac,łożeczko jak i wypełnienie kupiłam w sklepie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Bajka\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" 😉

Takie o mamy łożeczko 😜 zajączek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki. Ja już też po glukozie. Nie było tak źle, szybko wypiłam by mieć spokój ale potem odbijało mi się i zbierało na wymioty. Cały dzień tak ale przetrwałam. Za to jakieś przeziębienie mnie męczyć zaczęło bo mi jakoś ogólnie źle, gardło zaczyna boleć. Czekam aż mąż skończy kąpać Natalkę żebym mogła ją spać położyć i iść pod prysznic a potem prosto do łóżka. Jeszcze trzeba grzywkę zgolić na dole bo jutro wizyta u gina 🤪 😁 😁
Ciekawe czy coś powie o mojej wadze... Ostatnio się cierpiał że za dużo przytyłam jo więc pilnowałam się przez ten miesiąc i waga stoi w miejscu 🙃 jak mnie nie pochwali to będę zła 😁

Niech już ten maj przyjdzie bo też chciałam rozpocząć przygotowania do powitania maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikuss- wozek fakjny i w miare lekki.
My mamy taki http://graco.strefamarek.allegro.pl/graco-evo-chilli-gondola-fotelik.html, niedawno dokupilam gondole i fotelik samochodowy bo mialam po Oldze tylko spacerowke, jak byla mniejsza mialam po siostrzencu taki strasznie ciezki 3w1, wazyl 17 kg, wytrzymalam az pol roku nie wiem jak, sprzedalam go i kupilam ta spacerowke, bylam bardzo zadowolona ze spacerowki.
Kacha a ile przytylas lacznie? bo ja juz 10 kg ☺️ ale naprawde nie widac, mam tylko wielki brzuch a w niskie rurki sprzed ciazy wchodze wiec nie wiem gdzie to poszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam wózek Tako captiva slide 2 w 1 a fotelik maxi cosy. Te firmy stosuje się zamiennie w sensie że jak kupię coś tam (zapomniałam nazwy tej części 😁 ) to mogę do stelaża fotelik wsadzić zamiast gondoli.

Danusia no właśnie dychę odnotowałam. Ale teraz się ostro trzymam i nie przekroczyłam od miesiąca.

Napiszę wam coś. Moja znajoma, także w ciąży, dostała wezwanie na kontrolę z zus w sprawie zwolnienia lekarskiego... Ciekawe co wymyslą...

Aha ta część od wózka to adapter...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...