Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Meg, może akurat u Was się sprawdzą, niektóre mamy sobie je bardzo chwalą 🙂 każdy musi sam sobie sprawdzić co malenstwu podejdzie, za bardzo nie ma się co sugerować opinią innych bo każdy lubi co innego 🙂
natomiast jeśli dziecko będzie miało wrażliwą skórę to zdecydowanie polecam nivea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny mózg mi się w tej ciąży obkurczył jak nic. Szkołę rodzenia mam w czwartek, a nie wczoraj... na godz.18 a nie 18 sierpnia... 🙂 Jak korek stałam i czekałam na zajęcia, które dopiero się odbędą...
Małą Basię witam i gratuluję 🙂
Tlenek - dobrze, że wyniki uspokajające.
Ja odlewu nie robię brzucha, nie wiem gdzie bym go pokazała, pewnie wylądowałby w piwnicy 🙂 Rączki i stópki będą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek daj znac jutro po wizycie co Ci lekarz zaleci.
Basię witamy i gratulujemy!!!
Co do chusteczek... Ja zazwyczaj korzystalam z Pampersa albo Dady. To, ze są mocno nawilZone ma tez plusy bo latwo domyc pupkę. Ale u mnie zawsze pod ręką byla pielucha tetrowa zeby osuszyc pupkę przed nalozeniem kremu/zalozeniem pieluchy. Za to na brudne ręce/buzie i inne hisyorie takie mocno mokre chusteczki się przydają. Trzeba wyczaic. Odkąd odkrylam pieluchy Dada to łatwo przy okazji wizyty w Biedronie wziac tez chusteczki i z glowy:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już po ktg, zapis był trochę zawężony jak leżałam na jednym boku ale jak się przekręciłam na drugi to mały zaczął skakać.
jutro muszę pójść na wizytę do mojej prowadzącej bo jak ona jest w pracy w szpitalu to nie ma na nic czasu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja uzywam chusteczek albo dada albo gaga (z tesco) i nie narzekam...czasami mialam jeszcze haggisy ale moim zdaniem szalu nie robia wiec po co przeplacac skoro po tamtych nic sie nie dzieje...z rossmana tez mialam ale te mi nie pasowaly bardzo suche byly i trzeba bylo trzec mocno dupcie zeby dobrze wymyc....Meg nawet jak ci te chusteczki nie spasuja to 2 paczki migna sie ze nawet nie bedziesz wiedziec kiedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, bardzo boli mnie nadgarstek. Nie mogę wykonywać nim płynnych ruchów. Nie przypominam sobie abym go wybiła, mogłam się co najwyżej oprzeć na nim wstając w nocy. Mam też mrówki na rękach od jakiś 3 tygodni od ucisku na kręgosłup. Zastanawiam się czy mogę iść do kręgarza z nadgarstkiem, czy lepiej się przemęczyć i poczekać jeszcze te 4-5 tygodni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, to trzymam za slowo z tym szybszym porodem dziewzynek;-) Jakos ja juz nie sądzę zebym wczesniej urodzila. Chlopakow rodzilam w terminie i tu pewnie podobnie. Chyba, ze chodzi o szybszy porod 😜
Jutro mam wizytę u gina. Umowilam jeszcze za 2 tyg i za 3 tyg. Hm... Loteria z tymi wizytami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam raczej nie wierze w te dziwne zaleznosci 🙂 ja mialam pierwsza corke i glowke miala duza i niestety ale nie urodzilam jej naturalnie 😞 slyszalam tez ze chlopcy lubia urodzic sie przed terminem a dziewczynki po...no i i ja i moja bratowa z synem przenosilysmy ciaze 😁 wiec to raczej roznie z tym bywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jakby moja Mia byla glowka w dole to by bylo po sprawie a takto siedzi sobie na boczku i dzis pobila rekord od 8do 16h ciagle sie wiercila kurde wojowala no masakra.....ani chwili ciszy....ja urodzilam sie w 36tc a moja corcia jeszcze w brzuszku dzis zamierzam poodkurzac dol i umyc 2okna w lazience juz chcialabym byc po zreszta jak kazda z nas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z reguły jest tak, że to dziewczynki rodzą się przed terminem a chłopcy zazwyczaj są przenoszeni.
Widzisz Poli tak Cię straszyli że urodzisz wczesniej a wychodzi na to że małemu w brzuszku za dobrze i się nie śpieszy 🙂 swoją drogą ciekawie kiedy ten mój kawaler będzie się pchał na swiat bo puki co cisza 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój synek urodzony w 41 tyg i to Cc bo nawet kroplówka nic nie ruszyła......więc różnie bywa...... 😉

Co do chusteczek ani dada ani babyderm u nas nie przeszły odparzaly i lekko uczulaly synka więc cały czas u nas pampersy które z reguły kupuje na promocjach za 25,99 6 opakowań =4,33 za opakowanie więc tanio wychodzą no i na chwilę z głowy pojedynczo nie opłaca się kupować 😜 ale wiadomo różnie bywa i u nas żele johnsona uczulaly po oilatum tylko nivea w użyciu była 🙂 aaaaaa ktos pytał nie kupuje narazie nic do włosów tylko oilatum będę na początku używać 🙂

Odlew z brzuszka dla mnie też zbędny lepsze fotki bo gdzie to trzymać.... 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg27 napisał(a):
To jakby moja Mia byla glowka w dole to by bylo po sprawie a takto siedzi sobie na boczku i dzis pobila rekord od 8do 16h ciagle sie wiercila kurde wojowala no masakra.....ani chwili ciszy....ja urodzilam sie w 36tc a moja corcia jeszcze w brzuszku dzis zamierzam poodkurzac dol i umyc 2okna w lazience juz chcialabym byc po zreszta jak kazda z nas....


Ja się dziś na USG dowiedziałam że Mel się przekręciła do pozycji miednicowej i jak się do następnej wizyty nie obróci to ustalamy wstępnie cesarkę. A ja tak się boję CC chcę SN,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...