Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolka musze dzis wczesnie pojsc spac bo odzwyczailam sie wstawania o 6h 😆my dzis na obiadku a teraz na ciachu ochlodzilo sie brrr ale lepiej tak niz gorac....ja zamowilam dzis balonik foliowy stopka rozowy z okazji narodzin dla Mii kosztowalo 36zl z przesylka ale duzy 56na 83....odliczanie trwa nadal....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Agucha za info. Obym nie musiala miec dylematów przed porodem:-)
To o ktorej ta sesja dziewczyny?? Jak ja wstanę to juz pewnie po sesji będzie;-)
Dzisiaj moj 4-latek pojechal do dziadkow a z nimi nad morze. Zobaczę go dopiero za 2 tyg!!! Ciekawe jak sobie damy radę, ja i on....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o fajny ten pas! może się skuszę 🙂
ale Wam fajnie z tym odliczaniem 😁 chciałabym wiedzieć kiedy mój maluch będzie na świecie !!!
i życzę udanej sesji! pokażcie potem efekty końcowe 😁

dzisiaj bardzo fajna pogoda, niby zimno ale bardzo przyjemnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka! ja też właśnie patrzę na ten pas, ale nie wiem jaki rozmiar kupić.... bo nigdzie nie pisze o jakie cm chodzi.... tzn czy teraz mamy się mierzyć czy chodzi o cm przed ciążą?? ej pogubiłam się... ja już jestem po sesji brzuszkowej może w przyszłym tygodniu będę mieć zdjęcia to pochwalę się wam :|) już się nie mogę ich doczekać 🙂 mam kupiony dla Kubusia emolient do kąpieli ale się zastanawiam czy nie dokupić mu szamponu do włosków bo te emoliety są tłuste.... co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diestel to czekamy na rezultaty Twojej sesji 🙂 pochwal sie koniecznie jak bedziesz juz miala fotki.
My z Madzia to zrobimy amatorskie zdjęcia wiec jakis szczegolnych efektow sie nie spodziewajcie 🙂 ale postaramy sie zapozowac jak najlepiej hehe
Co do pasa, ja wybralam kolor cielisty a rozmiar S/M. Mam nadzieje ze sie w niego wcisne 🙂 przed ciaza nosilam rozmiar S wiec licze ze jakos go dopne jak Antek wylezie juz z brzucha 🙂
Ten pas jest dosyc drogi porownujac do innych ale skusilam sie na niego z uwagi na to pokrycie bawelna organiczna. Mam z tej firmy kilka stanikow tez z bawelny organicznej i rewelacja naprawde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pochwalę się jak tylko będę mieć zdjęcia! już bym je chciała mieć! ja wpadam w panikę czy mam wszystko dla Kubusia.... ehhhh a co do pasa to ja patrzyłam na ten z babyono i on nie jest regulowany a różnice w rozm dość spore bo s 80-90cm a m 91-100cm to raczej chodzi o cm przed ciążą, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie, wlasnie mignęlo mi jakies odwazne Twoje zdjęcie profilowe. To tez jest super ale pochwal się tamtym!
Jeej, ja nie mam zadnego zdjęcia z tej ciąży... No nic, za tydzien pojdę do fryza i kosmetyczki to po tym moze zrobimy kilka fotek brzuszkowi - dla Karolki na pamiątkę. W drugiej ciąży skusilam się na sesję i mam fajną pamiątkę (akurat w studiu ,gdzie robilam sama kurs fotografii będąc w ciąży, wystawili ofertę na Grouponie i za 100zl mialam 400 zdjęć a 10 ładnie obroblili mi. Znali mnie tam więc się przylozyli. W cenie mialam jeszcze wizażystkę, ktora mnie pomalowala i przygotowala do sesji!!!) Teraz to chyba umowimy się na sesję rodzinną jak Karolcia będzie z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja polecam podłączyć nianię w sklepie i przetestowac bo są tak przeroznej jakosci... Przez moje ręce przewijaly się takie, ktore buczaly i brzęczaly w mniejszym lub większym stopniu a wiem, ze są takie, ktore zadnego dzwieku nie wydaja jak dzidzia spi. No i cenna tez jest kamerka jesli dziecko jest spokojne i po przebudzeniu nie krzyczy w nieboglosy;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polus niezla foteczka 🙂 🙂ja az takiego zdjatka nie mam...warto pomyslec by mi maz pstryknal..Diesel ja zakupilam z 4miesiace temu nie odnajde na poczcie zakupu ale wpisz w allegro niania elektroniczba babyono i powinna Cinsie wyswuetlic jest bezprzewodowa nie sprawdzalam jej baaa batrii nie zakupilam jeszcze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde ale miałam tragiczna noc nie spalam od 2 !! Wszystko mnie swędzi a w szczególności stopy i dlonie 🤢 wlasnie wyczytałam w Google że to moze być cholestaza ciążowa!!!! Boje się ze moze zaszkodzis mojemu synkowi, idę zaraz do rodzinnego po skierowanie na badania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...