Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolina nie tylko Ty miałas tak intensywną noc na siku... również budziałam się do 2 -2,5 godziny na siku 😮
dziewczyny a po porodzie sn wiecie od kiedy można nosić pas poporodowy i od kiedy można zaczynać ćwiczyć? bo chciałabym jak najwcześniej zacząć, pas już zakupiłam z baby ono - 49 zł kosztował i ekspedientka polecała go.
Madziu moje dziecko grzeczne jest wieczorami kręci się do 22-22.30 a później cisza aż do 5-6 rano !!! całą noc śpi i mogłoby mu to zostać po porodzie 😁 u mnie w środę wizyta ciekawa jestem ile waży już ten mój kawaler.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek ja tez zakupilam pas na baby ono za 40zl na allegro.Ile par majteczek zzkupilyscie? Ja mam 7par to malo, duzo??A I jaki biustonosz kupilyscie do karmienia? Ja mam rozmiar 85B I upatrzylam na allegro 2z fiszbinami I 2takie zwykly? Ja z tym u Was? Dzis nie wstalam w nocy na siusiu tylko przed 7h na pierwsze....Malutka u mnie wierci sie tak od 6rano a wieczorami do 22, 23 jest niespokojna....

Na rafjolka.pl sa ladne I usztywniane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po porodzie naturalnym to chyba po wyjściu ze szpitala można już pas nosić, a z ćwiczeniami to myślę że trzeba odczekać z tydzień, dwa żeby organizm doszedł do siebie!
Madzia ja biustonosz do karmienia kupiłam w rozmiarze 80D i po prostu nie wiem o co kaman 😁 bo przecież jest wielki ale jest dobry.. Wiec ja poczekam i po porodzie sobie kupię kolejne. Majteczek mam 5 par bo kupiłam jedno opakowanie. Zastanawiam się ile paczek podkładów brać, spakowalam niby jedna ale to w razie co mi ktoś doniesie.
Co do siusiu to chyba sobie toaletę zamontuje w pokoju!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lagunka napisał(a):
Dziewczyny które miały cesarki kiedy można zacząć nakładać pas poporodowy??


Ja gdzieś po 10 dniach zaczęłam nosić....
a.szwy miałam rozpuszczalne więc tylko końcówki mi przycinala położna i też myłam szarym mydlem i czasem psikalam octaniseptem który miałAm zakupiony do pępuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj zauwazylam taka lepka zolta na wkladce...ale od 3tyg nie biore luteiny wczesniej jak bralam to mialam wiecej ale to pozostalosci z luteinki....Na rafjolka.pl upatrzylam 4biustonosze gdzie spineczki sie odpina I mozna karmic I miec normalnie do noszenia plus fajne pizamki na zime.....zamowie w poniedzialek sobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oto mój bąbelek (w linku załączone są trzy zdjęcia) przepraszam za spam ale nie udało mi się za pierwszym razem załączyć.

Polie co do podkładów to ja w szpitalu zużyłam 3 opakowania, ale szczerze możesz ich zakupić od razu więcej. Mama czy Kuba będą dostarczać Ci do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaki uroczy Antoś! Gratuluję Małego Przystojniaka. 🙂
Co do wydzieliny to od miesiaca mam jej więcej, a od 2 tygodni czasem na wkładce mam tez taką lepką, białą wydzielinę. To prawdopodobnie dlatego, ze szyjka się skraca. Może to być ten cały czop śluzowy, ale nie ma go jakoś mega dużo, jest bez krwi. Nie mam pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ŚLICZNY ANTEK 🙂 taka kruszynka !!!
ciekawe czy mój Franczesko też będzie takim przystojniakiem 🙂

to w takim razie spakuję sobie więcej paczek, choć myślałam że na początku będę używać podkładów a potem zwykłych podpasek bella.

jejuu, już jestem taka zmęczona 😞 wszystko mnie boli, krew mi z nosa leci, stopa mi niedomaga, ciekawe kiedy on zechce wyjść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejuale sie umeczylam. dzis bylam na ostatnich zakupach w centrum handlowym, ulazilam sie i ledwo juz zyje :/ Sandruche podrzucilismy wlasnie do dziadkow takze chociaz sobie odsapne teraz no a wieczorem ostatnie wyjscie w miasto 🙂 po porodzie pierwsze dwa miesiace raczej bedziemy uziemieni wiec dzis relax musowy.

milego weekendu mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uuu... nie mogę na telefonie otworzyc zdjęć :-( No nic, przy okazji na komputerze zobaczę bom ciekawa:-)
Ja tez mialam niespokojną noc. W sumie spalam 11h! Ale tak niespokojnie, duzo malych pobudek. Dzisiaj jakas zmeczona po tej nocy. Kawy bym się napila ale niestety odwyk.
Co do ruchow Karoli to nie wiem jak to w nocy wyglada bo spię. Wieczorami szalensywo. Nawet jak przysnę sobie to mąż sie śmieje, ze brzuch żyje wlasnym zyciem jak ja śpię;-)
Pasa nigdy nie mialam więc się nie wyppwiem. Tez planuję szybko aktywnosc fizyczną jak tylko się pozbieram po poridzie. Ciekawe czy mi zapal nie oslabnie ... Po pierwszym porodzie intensywnie wzielam sie za siebie po pol roku, po drugim jak zaczęłam to zaraz przestalam bo ciąża i fatalne samopoczucie. Ciekawe czy tym razem szybciej się zabiorę :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiam sie czy jest mozliwe zeby dziecko, ktore jest glowką w dole jeszcze w 9mc się obrocilo?:-) Raczej nie... Ale mam nadzieję, ze wxrazie czego nikt nie będzie mi kazal rodzic miednicowo ulozonego dziecka... Jakos psychicznie jestem nastawiona na porod naturalny. Oby nie bylo zdziwienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia, z tego co mi wiadomo, to nikt nie może ci kazać rodzić dziecko położone miednicowo. U pierworódek od razu jest cc a Ty ewentualnie mogłabyś wybrać jak wolisz, tak mi mówili w szpitalu.
Lagunka, synek jest przesłodki, malutki ale na pewno za miesiąc będzie już z Niego pulpecik 😁
Z Kacprem mało pamiętam jak to było jak się urodził, za dużo emocji, szok i kilka chwil lekkiej depresji, teraz zamierzam podejść do tych pierwszych chwil z większym luzem 🙃
Od przyszłego weekendu biorę się intensywnie za wszelkiego rodzaju aktywności, oczywiście z umiarem co by nie zaszkodzić dzieciątku chociaż
wczoraj byliśmy u znajomych, mają małą 2miesięczną Majkę i szczerze Wam powiem, że jak przez te kilka godzin widziałam jak płacze, męczą ją gazy i trzeba ją stale lulać to przestało mi się aż tak śpieszyć do porodu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...