Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Meg, dzisiaj to troche chyba za szybko na wtjscie.. U nas po sn wypisuja po 3 dobach. Super, ze wszysko gladko idzie. A ile odciągasz laktatorem? Mozevto wcale nie malo... A i dziewczyny pamietajcie - laktatorem nie odciagniecie tyle ile jest w stanie dziecko zjesc. Dziecko to o wiele lepszy laktator:-)
Powodzenia Meg!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część zajęta opieką nad noworodkiem a część pewnie znudzona i zniecierpliwiona czekaniem na poród w kiepskim nastroju- jak np ja 😁
dziś o 22 na ttv leci kossakowski costam i ten właśnie facet będzie miał symulacje porodu-podłączą go do jakiś elektrod, żeby przechodził przez podobny ból. Widziałam zapowiedź, skakał po fotelu, muszę zobaczyć ten odcinek i koniecznie pokazać mojemu P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek4 to super 🙂a cxemu wywolywany?trzymam kciuki
Mia ma problem z ssaniem.jest za wygodna nie chce jej sie a laktatorem odciagam co 3h zeby przed sztucznym mleczkiem dac jej moja czesc dajemy jej po 30ml robimy postepy 🙂Gdyby mala wazyla z 2600 lub wyzej dzis bysmy wyszli mnie gin zbadala wszystko gra lecz malutka wazyla o godz 11.20 2560i pediatra chciala by ja utuczyc do jutra i zapisujemy o ktorej i ile ja dokarmiamy.Zoltaczka jest w normie .Mam nadzieje ze jutro wyjdziemy i nic sie nie wydarzy zebysmy zostaly dluzej.Jest spokojna je spi je spi jak ja przewijamy to placze potem spi smacznie...powodzenia tlenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek - trzymam kciuki!
Agucha- no właśnie znudzona. Piszę mgr nr3 i nie chce mi się cholernie, a tylko 10 stron i mam plan minimum ogarnięty
Dzisiaj pojawiły mi się rozstępy 😞(( bardzo mnie bolały biodra a rano patrzę a tam z lewej 4 małe nitki i z prawej 1 😞
Ogólnie dzień taki, że wstałam o 9 niewyspana po 10 godzinach snu. Zjadłam śniadanie i znowu chciało mi się spać. Teraz ledwo patrzę na oczy.... Zmęczona jestem tymi bólami i chyba czekaniem 😞
Wczoraj dostałam histerii z powodu wyników badań na obecność paciorkowca. Upłakałam się jak dziecko, a wynik mam ten minimalny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek, nie martw się, może dzidzi już w brzuszku się nie podoba i się denerwuje, stąd wysoki puls, wypychaj go raz dwa i będzie dobrze 🙂 z wagą różnie bywa, niektóre dzieci mają mniej, inne więcej, nie jest źle! Z resztą pewnie i tak urodzi się z większą 🙂
ja już się tak nudze, że nawet spać mi się nie chce, no nic mi się nie chce kompletnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek powodzenia!!!!! Agucha, Dudasia - niska aktywność, i znudzenie- macie rację 🙂 ja też się tak czuję... chociaż dzisiaj pospałam- wstałam 8:50 i przez chwilę czułam się jak młody bóg..... szybko jednak dopadło mnie zwyczajowe zmęczenie niewiadomo czym i zaległam przed tv, potem pojechałam do sklepu na zakupy, zrobiłam obiad jakiś deser i przyjechała do mnie koleżanka z pracy z synusiem :L) przed chwilą pojechali- więc dzień zaliczam ogólnie do udanych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
Jeju wiecie co, przez tamten tydzień żałowałam, że rodziłam naturalnie. A teraz jak mnie to krocze już tak nie boli, szwy z zewnątrz juz się rozpuscily i nie pamiętam tego strasznego bólu podczas porodu (no może trochę 😁) to powiem Wam, że gdybym miała rodzić raz jeszcze to właśnie naturalnie.


Kochana ja jeszcze tego samego dnia zapomniałam o 10 h porodzie.
A co do karmienia to może odciąg sobie pokarm do butelki i zobacz ile go masz, polecam metodę metoda 7-5-3 to odciąganie 7 minut z Prawe piersi, 7 z Lewej, 5 z P, i 5 z L, 3 z P i 3 z L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj u mnie dzisiaj niskiej aktywnisci nie bylo. Od 10 rano do wieczora sprzątanie. Tempo wolne ale precyzyjnie wyszorowalam pokolei wszystkie szafki w kuchni. Moglabym zaprosic perfekcyjną panią domu w bialej rekawiczce;-)
Pod wieczor zadzwonila moja polozna z pytaniem o samopoczucie i oznajmila, ze ina na urlopie do konca przyszlego tygodnia :-/ No i podlamala mnie. Dwa poprzednie porody ona odbierala. No nic. 3.09 nie urodzilam to teraz juz czekam na termin swoj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie wlasnie nakarmilismy mala i zasnela moj m juz wykonczony wczoraj caly dzien latal prxy malej wieczorkiem marudzila dosc mocno ale udalo nam sie ja utulic do snu,odciagnelam pokarm bo ona nie przyssie sie wiec trzeba za nia robote odwalac i w ciagu 2dni stymulowalam cyce laktatorem urosly ze dwa rozmiary sa twarde i dxis juz zamoczylam pizame cieknie z nich mam staniczek i wkladki a i tak przecieka .Poradzcie jak zwslczyc miala ktoras z was podobny przypadek?pokarm odciagam co 3h i stad te wielkie cycuszki stercza jak dwie wieze nom jskby mi Szczyt implanty tam wsadzil ciezko mi zansac sa obolale...Wczoraj tez ciezko mi bylo bo mialam takie gazy ze szok wzielam efpumisan i mi lzej....dzis juz lepiej sie czuje...ide spsc moze zasne

Asiu jak tam po cc?Malutki slodki i spory kawaler 🙂
Tlenek4 powodzonka,daj znac co u Ciebie sie dzieje.
Dobranoc mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie dziewczyny, ze jestescie:-)
Meg, super, ze taką produkcję mleczka uruchomilas:-) To juz teraz tylko na swoim jedziesz mleczku pewnie:-) Nie radzę odciągac o wiele wiekszych porcji niz Mia moze zjesc bo pridukcja tylko sie zwiekszy i klopot. Jak masz za duzo mleka pomiedzy karmieniami/odciąganiem i bardzo bolą cyce to mozesz pod prysznic wejsc i pomasowac zeby zmiekly, troche mleka ucieknie ale zawsze to nie będzie ssanie laktatora/dziecka. Nie znam sie na tym jak nauczyc dziecko ssania piersi ale chyba waeto powalczyc bo się wykończycie! Jak wyjdziecie dzis do domu to moze warto zamowic jakąś polozną z poradni laktacyjnej bo nie sądzą zeby Mija nagle dorosla do ssania cyca. trzeba ja pewnie douczyc. Tak czy inaczej masz mleczka duzo - ciesz się:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie, jak Franus ciagle na cycu to szans na nawal nie masz przynajmniej;-) Napisz nam Polie jak sytuacja z Kubą wygląda. Angazuje się czy zwiewa? A Twoja mama Was nie przytlacza? Z tego co piszesz to chyba probuje byc specjalistą od wszystkiego wokol Frania. Wtedy lepiej przyspieszyc przeprowadzkę wg mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...