Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A no i sie pochwale...wlasnie wrocilam od fryzjera i dzis zaszalalam bo zrobilam sobie jasne pasemka 🙂 Nawet niezle to wyszlo mojej fryzjerce bo jest ich duzo i sa cieniutkie wiec z daleka efekt miodowego kolorku jak 3D a nie pasemka 😁 zrelaksowalam sie na calego.
teraz jjem lunch i startuje na taras poopalac sie z godzinke.
Milego dzionka Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór kochane:-)
Męczący ten upalny dzień, nawet nad samym morzem. Nie wyobrazam sobie siedziec teraz w domu;-)
Ja chusty polecam. Wiem, ze rozne sa doswiadczenia mam ale jak sie jest zdeterminowaną to naukaidzie szybko;-) Polecam zaliczyc kurs chustonoszenia albo kontakt z kims doswiadczonym zeby dokladnie pokazal na dziecku co i jak. Jako fizjoterapeuta jestem raczej przeciwna nosidłom, ktpre nie podpierajã idealnie kregoslupa stąd moja determinacja zeby nauczyc się dobrze motac chustę. No i chusta jako jedyna umozliwia ulozenie dzoecla w fajny embrionik:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie! Właśnie wróciłam do domu po wypiciu glukozy, o jej jakie to nie dobre fuuj! Dobrze ze miałam sok z cytryny ze sobą bo bym nie wypiła tego. Za dwie godziny idę jeszcze raz za pobranie krwi, mam nadzieje ze będzie ok. Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek ja dopiero za 2tyg zrobie z innymi badaniami troche ich mam ale nie spieszy mi sie 🙂boze jaki upal masakra...tak ma byc do konca maja tragedia nie da sie wytzymac wychodze z domu po 16h wczesniej nie da rady nawet wczoraj przed 18h bylo 28stopni ....a my biedne musimy z brzusiami smigac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzusie 😁
U mnie tak samo goraco jak i u was ale ja nie narzekam poki co 😁 uwielbiam taka pogode i juz sie nie moge doczekac az nad wode bede mogla jezdzic 🤪
Gratuluje wszyskim udanych wizyt:-)
Tlenek nawet nie zartuj ze az tak ciezko z ta glukoza bo ja mam isc na poczatku przyszlego tyg i na sama mysl mi niedobrze 😮 a 29 wizyta wiec juz za tydz zobacze mojego groszka 😁
A apropo imion...to my sie nie mozemy jakos zdecydowac...najpierw bylo ze bedzoe Sebastian...a ale jakos nie jestem do konca do tego przekonana i teraz myslimy jeszcze ze moze Artur...tylko to fosyc ciezkie imie a na dodatek nazwisko tez zaczyna sie na R...i juz sama nie wiem 😁 jak sie urodzi to pewnie sie zdecydujemy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może mi tak ciężko szla ta glukoza bo ja nie używam cukru nic nie slodze a mimo tej cytryny gdzie wcisnelam sok z dużej całej to było mdlace wiec nie wiem jak można to wypić bez cytryny. Mi gorąco nie przeszkadza bo ja raczej z tych zmarzluchow wiec wkoncu mi cieplo 😎 . Moja wizyta w środę też się nie mogę doczekać aż mojego synusia zobaczę, mam nadzieje że wszystko będzie ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może mi tak ciężko szla ta glukoza bo ja nie używam cukru nic nie slodzee a mimo tej cytryny gdzie wcisnelam sok z dużej całej to było mdlace wiec nie wiem jak można to wypić bez cytryny. Mi gorąco nie przeszkadza bo ja raczej z tych zmarzluchow wiec wkoncu mi cieplo 😎 . Moja wizyta w środę też się nie mogę doczekać aż mojego synusia zobaczę, mam nadzieje że wszystko będzie ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie..dostalam ubranka z babymarketeu.sa sliczne zamowilam kilka sztuk w rozm 68 a reszta 74i sa takie duze od 6-9msc ale w porownaniu z tymi co mam w domu sa wieksze..oraz kurier przyslal kosz mojzesza z dodatkami i wlasnie wszystko sie pierze bo smierdzialo 🙂a i gratis dostalam spioszki wybralam sobie 🙂a co u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ho!

Ależ sie wygrzewacie na słoneczku, że tutaj Was nie widać zbyt często 🙂 Ja nie jestem z tych bardzo ciepłolubnych, wiec siedzę w domu. Nie dla mnie te upały. No chyba, ze byłabym nad morzem np to wtedy bym to zniosła 😉

Lenie sie dzisiaj na całego póki mam okazje 😁

Ja glukozę tez jakoś za dwa tyg zrobię no i z pierwszej ciąży nie wspominam tego najlepiej, wiec teraz pewnie nie będzie lepiej...

Doczytalam. Meg ja tez juz dostałam ciuszki z babymarketu. Bardzo jestem z nich zadowolona i może jeszcze coś wybiorę 🙂
A ten kosz napewno super sprawa 🙂 Ja uznałam, że będę trzymała małego na dole w wózku głębokim. Gondola jest dość duża i wysoka, wiec powinien mieć wygodnie.

Miłego popołudnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie! długo mnie nie było 🙂 pogoda cudna więc korzystam i chodzę na spacery, przesiaduje w altance, robię na szydełku, czytam, opalam się itp. itd. 🙂 zakupy chwilowo wstrzymane bo zepsuł się domowy komp i muszę czekać aż mąż wróci z pracy z lapem i wtedy mogę coś grzebać w necie, ale zazwyczaj wtedy już mi się nie chce 🙂 za to kupiłam wczoraj kieckę na chrzciny na które idziemy w ten weekend i wykorzystam ją w połowie czerwca na roczek chrześniaka męża 🙂 polie gratuluje wyjścia do domu! primadonna gratuluję córusi 🙂 pozdrowionka !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie gratuluję!!!!!!fajnie że w końcu wyszłaś:-)

Primadonna gratki córki:-)

Ja teraz wykorzystuje stary urlop i w pon do pracy :-)upały mi pasują ale jak mam wolne biuro mam od wschodu wiec rano trochę grzeje.....ale 20.06 już chyba wezmę L4 .....a połowkowe mam za tydzień 29 :-)w końcu się chyba wyjaśni kto tam mieszka :-):-):-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie mnie wczoraj pobolewal brzuch od 17h z przerwami pojechalusmy na IP tam podlaczyli mnie pod ktg tetno wpirzafku brak skurczy szyjka 4cm zamknieta dziecko ulozone podluznie glowkowo zrobila mi wymaz z szyjki macicy okresilcic czy moge miec porod przedwczesny za 10dni wyniki wszystko ok ale zaniepokoily mnie te bole...kazala brac nospe oraz odpoczynek ja go mam w nadmiarze...jakby byli cos niepokojacego to mam znowu sie zglosic...a te upaly sa nie do wytzymania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg a boli Cię dalej? 😞 Kurde dbaj o siebie 😞 !!! ktg w 24 tygodniu? dziwne normalnie! z tego co słyszałam to dziecko jest za małe żeby zrobić wtedy ktg, dopiero po 30 tygodniu da się je tak złapać.. No ale dobrze, że nie musiałaś zostać !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie bylo wskazan zebym zostala w 24tc slychac bylo tetno dzidziusia choc pielegniarka przestawiala diody na brzuszku bo mala sue krecila ale lekarka pow.ze wszystko prawidlowe i najwidoczniej macica mi sie rozrzesza i stad te bole a ze ja szczupla ...wszystko z szyjka etc jest okna ktg brak skurczow.Pow.ze mam nadzerke ale to juz wiem od 1wizyty u gina ale nie ma z nia tragedii wiec nie mam czym sie przejmowac ...od wczoraj mnie nie boli to hylo jednorazowe i sie przestraszylam stad szpital a moja lekarka byla na konferencji poza wawa wiec musialam pohechac do szpitala kobitek duzo ale juz w 8,9msc...moj brzuszek najmniejszy 🙂czuje ruchy malutkiej mam prowadzic oszczedny tryb zycia 🙂Nie wiem czy da sie prowadzic jeszcze oszczedniejszy od mojego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dzoewczyny! No upal bezlitosny. Siedze w coeniu i mam przeqoew, nawet przyjemnie, ale zero wycieczek, tylko plaza- apartent, ewentualnie zahaczyc o lody/gofry. Ochlodzi sie to dopierp gdzies wyskpczymy.
Chlppaki maja sie dobrze, o uchu Hubi zapomnial tylko pogryzlo go cos i spuchl wiec dzisiaj spore zakupy w aptece robilismy - ma takie atralcje nie byliśmy przygptpwani lekowo. Bartkow za to zaropialy oczy, czerwone jak krolik, od tego slonca i piachu pewnie. No i wycieczla po krople do apteki bo sol fizjologiczna niewiele mu dala. Takoe uroki;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Meg nie strasz....cale szczescie ze wszystko w pozadku 🙂
Dudasia oj biedaku...ale tak to juz jest z dzieciami...ze wiecznie cos i nawet urlop nie pomaga 😞 ja mam jedna a jak cos sobie zaplanuje albo gdzies mamy wyjsc czy cos to zazwyczaj malej cos dolega..takie uroki 🙂 ale najwazniejsze ze to nic groznego 🙂 a pogoda Wam super dopisala 🙂
a ja dzis zaplanowalam sobie segregacje ubranek dla mojego malenstwa 🙂 wiec zaraz zabieram sie do roboty bo rano mi mama troche pokrzyzowala plany bo spadla ze schodow i trzeba bylo z nia do lekarza jechac bo jak sie okazalo pekl jej duzy palec u nogi i wsadzili ja do gipsu na 2 tyg 😞 wiec jeszcze teraz bede musiala do niej jezdzic i jej pomagac bo biedna nic nie moze zrobic...nawet nie bardzo z domu wyjsc bo 15 schodow ma do pokonania...masakra...nie moze byc dobrze...cale szczescie ze ja jestem sobie w domu przy malej bo mama mi do niej jezdzila jak pracowalam....wiec nie wiem co bym zrobila wtedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane mamusie i brzusie. Na weekend jedziemy do babci. Moja kochana 11 miesieczna coreczka w 10 miesiacu zaczela sama chodzic. Teraz sa takie upaly ze spedzamy duzo czasu na dworze, oj wczoraj mnie zpieklo na cacy.
Za dwa tyg glukoza, nie chce o tym myslec bo masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg kochana, ale pamiętaj że zakupy i chodzenie po galeriach handlowych to też jakiś wysiłek 🙂 jeszcze w taki upał :/ ale cieszę się że nie zostałaś w szpitalu!

ja na glukoze powinnam pójść w tamtym tygodniu ale no, więc idę teraz we wtorek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli ale ja w te upaly nigdzie nie wychodze z domu tylko do sklepu na 10min i to z mezem nue moge calymi dniami siedziec w domu.A w galerii kiedy ja bylam nie pamietam.Wszystko zamawiam przez neta i dowoza do domu.Ja nadal ztje w strachu na dodatwk mojemu M.zmarl wujek ale chyba nie pojedzie na pogrzeb bo ja sama balabym tu zostac na 2dni on tez by sie bal wczoraj mega sie orzestraszyl siedzialam godz.na wizycie on nie wiedzial co sie dzieje poza tym to w Szczecinie wiec mega podroz balabym sie o niego jakby mial w ciagu 1dnia przejechac wawa szczecin to 14h za kolkiem w te upaly 🙂Jego siostra bedzie wiec nie bedzie jego mama sama...Dudusia zazdroszcze Ci urlopu z pogoda teafilas idealnie...na plazy to inaczej szum wody wiatr a inaczej jest tu na muejscu u mnie wiatrak chodzi na okraglo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg dbaj o siebie i odpocznij zebys w nast czwartek miala sile na zakupsy ze mna 😉
ja w wirze przygotowan do wesela...malowanie paznokci u rak i nog razem zajelo mi pol dnia 🙂 troche opalanka, obiadek i dzien zlecial.
Zaraz maz z Sandi przyjada, pakujemy mala i zawozimy na weekend do moich rodzicow a my hej wesele hej wesele tancowalo 🙂 mimo ze z brzuchem niepijaca ale i tak happy jestem ze idziemy i nie moge sie juz jutra doczekac 🙂 Wkoncu nasz Junior sie hajta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie !!!
Wszystkim Wam Kochane zycze najcudowniejszego Dnia Matki 🙂
piekna pogoda dalej, piekna okazja = idealny poniedzialek

My po weselu wczoraj zmeczeni strasznie, spalam tylko trzy godziny ale juz dzis wyspana na szczescie 🙂
Znowu sie przeziebilam, tym razem klima mnie chyba zalatwila bo cala droge na wesele mialam w aucie 19 stopni bo lalo sie ze mnie :/ taki upal sie trafil ze nie mialam wyjscia a teraz cierpie troche ale na szczescie oprocz lekkiej chrypki i porzadnego kataru nic wiecej nie dolega wiec mysle ze dwa trzy dni max i bede jak nowo narodzona 🙂
Jutro ide wkoncu na wizyte do mojego gina i zobacze ile urosl Antek, mam nadzieje ze jest caly i zdrowy, czekam z niecierpliwoscia.

Pozdrowionka
Cmok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...