Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja mam chyba najmniejszy brzuszek z was wszystkich! ale ostatnio mi powiedziała położna w szpitalu że jeśli na usg wszystko wychodzi okej i ilość wód jest prawidłowa to im mniejszy brzuszek tym lepiej 🙂 bo zgrabne piłeczki są fajne 🙂 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolcia zapomnialam ze tobie rozpiecia nie sa potrzebne ☺️
ja ruchow tez nie licze bo co chwile go czuje 😁 a jak sie zorientuje ze cos dlugo nie kopal to wtedy czekam i mowie mu zeby kopnal mamusie i zazwyczaj za chwile daje znac o sobie 😁 i szczerze mowiac w pierwszej ciazy tez nie liczylam 🙂
Jezeli chodzi o kg to ja mam +7 ☺️ jakbym miala porownac to w poprzedniej ciazy mialam juz wtedy duzo wiecej i zakonczylam na +20 a teraz tez mysle jak Karolina ze w +15 sie zmieszcze choc boje sie ze przez upaly moge nabrac wody przez co i kg pojda w gore...no zobaczymy..
a brzuszek juz mam dosyc spory i wszyscy mi mowia ze teraz mi wybilo pileczke do przodu 😁 no i juz z zawiazaniem butow mam maly klopot 😁
Ale najgorsze jest to ze maly mi chyba zaczal uciskac na jakis nerw na kregoslup 🥴 od wczoraj mnie noga tak w biodrze boli przy chodzeniu ze masakra 😞 tak jakby mi tam ktos igly wbijal...niekiedy jest ok a nieraz jak wstane to malo sie nie przewroce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie się zmierzyłam w obwodzie i po całym dniu mam 99 🤪 ale z ciekawości się mierzę jutro rano przed śniadaniem, pewnie będzie mniej bo przez cały dzień to duuuuzo wody wypiłam w ogóle strasznie pić mi się ciągle chce mało jem ale wody to pije litrami a potem siku co chwile co jest czasem irytujące bo wysiusiam się ubiore do wyjścia do sklepu a tu znowu 🤢, ale cóż takie to uroki ciąży he.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, jak zwykle szalejecie na forum i zanim coś napiszę muszę duuużo nadrabiać 🙂 już nie wiem co chciałam napisać więc następnym razem będę musiała robić notatki i potem o niczym nie zapomnę 🙂 ja też porobiłam już pierwsze zakupy 🙂 kupiłam aspirator ale z firmy gama ponoć też jest ok, kupiłam jedną butelkę tak awaryjnie bo chciałabym karmić piersią, kupiłam laktator, i takie drobnostki 🙂 co do koszul to ja też preferuje takiej jak Karla pokazałą i takie też kupię do szpitala. Karolina mogłabyś wrzucić linka z pościelą którą kupiłaś dla Antka? też szukam czegoś w takich kolorach 🙂 aaaaaa i któraś z Was (ale już nie pamiętam która) wrzuciła linka do tych większych łóżeczek bo właśnie się zastanawiam które kupić, no i te literki Meg które Ty znalazłaś podeślij proszę linka 🙂 dzisiaj wzięliśmy się za malowanie sypialni 🙂 malujemy ją na jasno szary kolor i chcę zamówić literki dla Kubusia 🙂 pozdrowionka mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diestel link do literek abcliterki.pl.Ja po calym dniu mam 87 to jakis maciupny ten moj brzuszek chyba ze w 9msc mi sie mega powiekszy...ale moja kuzynka miala z 99cm jak rodzila wiec malusi ten brzuszek .Ciekawe jak zmierze rano ile bedzie cm...Przytylam 4kg brzuch najmniejszy zatem jestem najszczuplejsza mamusia 😎Ja tez znam ten bol z ciaglym siusianiem ledwo co zalatwie sie minie z 30min i znowu choc przed pojsciem spac staram sie juz nic nie pic...I tak jak Karolka zamierzam po porodzie o siebie zadbac silka i nie tylko Karolka wie o czym mam na mysli 🙂ide zjesc kolacyjke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to twoja kuzynka przy mecie miała taki jak ja teraz a tu jeszcze 3 miesiące 😜 dzisiaj byłam w pracy odwiedziłam dzieciaczki ale się ucieszyły że przyszłam- miłe to 🙂 i wszystkie co rodziły dziwiły sie że mam tak malutki brzuszek ale mój mąż się śmieje aby nie był za duży bo współczuje rodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słyszałam o emulsji wiele dobrego, ale poczyniłam sobie zapasy mydełek ryżowych w kostce które uwielbiam i na razie zostanę przy tym.
A z koszulami - nawet nie myślałam o tym.... lubię szyć na maszynie. Mam zamiar wybrać się po jakieś naturalne tkaniny pościelowe na chustę kółkową do noszenia, kupię więcej i uszyję sobie próbną koszulkę nocną...zobaczymy, co to wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koszule - mam nadzieję, ze odszukam swoje;-)
Zostanę chyba wierna emulsji Oilatum do kąpieli bo to wygoda i super efekt.
Fridę na początek będę miała a na później Katarek - polecam przy większym katarze. Ekspresowe oczyszczanie noska:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejuniu dziewczyny...ale nas Sandra dzisiaj uilulala razem ze soba hehe
Kolo dwudziestej polozylismy sie z nia do lozka a tu przebudzam sie zaspana i patrze na zegarek a tu 21.50 🙂 Mąż śpi dalej jak kamień wiec juz chyba nocny sen go zlapal.
Ta nasza Dusia to niszczyciel, ile ona ma energii ze zajeżdza dwojke doroslych ludzi to szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, gladko poszlo:-) Cytryny nie pozwolili ale i tak bylo ok bo w sporej ilosci wody rozcienczone.
Co do brzuszka to u mnie wczoraj wieczorem 100cm ale proporcjonalnie nie wygląda na duzy bo jestem wysoka i w ciazach przybieram cała, po calym ciele mi się rozkłada;-)
Co do zrzucania to mi paradoksalnie trudno to idzie podczas gdy karmię. Jak odstawiam to momentalnie kilogramu w dół. Zobaczymy jak tym razem bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka jestem w przychodni na lezance leze jeszcze musze 1h posiedziec i do domu ...mi pozwolono z cytryna ale za maly kubek by ta glukoze dobrze rozcienczyc ale jakos poszlo...ohyda jak dla mnie.Bardzo mile pielegniarki .Spac mi sie mega chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...