Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
3 godziny temu, Kinga30.04 napisa艂:

Hej kochane . 馃槈 W艂a艣nie znalaz艂am wasza grup臋..馃檲 pozwoli艂am si臋 zarejestrowa膰. Termin na 30.04 馃檪fajniutko tu u was.. to moja pierwsza grupa w jakiej kiedykolwiek by艂am, bo oczywi艣cie pierwsza ci膮偶a 馃槈 b臋dzie synek.. od dw贸ch dni czuje ruchu ( cudowne uczucie ) 馃檪馃檪 buziaczki

Witaj w naszym gronie 馃檪

I fajnie 偶e pierwszy synek 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, ewon napisa艂:

Gratuluj臋 馃槝馃槝馃槝馃槝

Fajny pomys艂 z tym balonem 偶e ja wcze艣niej nie pomy艣la艂am, ch艂opaki mieli by ubaw hehehe

Dziekuje! Strasznie sie ciesze! A moze jeszcze bedzie okazja uzyc balona przy kolejnym maluszku馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, Aldonita napisa艂:

Dziekuje! Strasznie sie ciesze! A moze jeszcze bedzie okazja uzyc balona przy kolejnym maluszku馃槈

My艣my te偶 znajomym balonikiem oznajmili, ale m贸j m膮偶 nie m贸g艂 go przebi膰 馃ぃ chyba z 5 razy d藕ga艂 zanim si臋 przebi艂 馃槄

  • Haha 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
10 minut temu, Kinga30.04 napisa艂:

Rewelka z tym balonem..馃挀馃挀 nast臋pnym razem te偶 to wykorzystam 馃檲

My liczymy na to ze nast臋pnym razem zrobimy to na 偶ywo a nie na filmie. Niestety nie uda艂o nam si臋 spotka膰. Liczy艂am 偶e na 30tke m臋偶a uda si臋 ju偶 zna膰 p艂e膰 ale niestety jeszcze si臋 chowa艂 haha.

A u nas dzisiaj ju偶 艣nieg przywia艂o i ju偶 mi si臋 艣wi膮t chce chyba powoli jakie艣 ozdoby wyjm臋 馃檪

jade te偶 po kolejn膮 paczk臋 ciuszkow dla Aleksa z wymiany 馃檪 takze zn贸w b臋d臋 siedziala pewnie u niego na pod艂odze i segregowa艂a je z 2-3h 馃榿

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Szal zakupow sie zaczal馃ぃ. Ktore lozeczko dostawne polecacie albo macie/ planujecie kupic: kindercraft uno czy chicco next to me? Mam dylemat czy to poerwsze czasem nie wybrac bo wtedy spokojnie mozna kupic nowe bo z chicco to juz cena 2 razy taka za n贸wke wiec raczej stawia艂abym na u偶ywane. Doradzicie? A moze wog贸le nie warto tych dostawek skore i tak sa tylko do 6 miesiecy?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W艂a艣nie te偶 jestem bardzo ciekawa waszych opinii je偶eli chodzi o 艂贸偶eczko... Co my艣licie kochane o turystycznym z przewijakiem..spe艂nia warunki?聽 My z m臋偶em na wynajmie jeszcze, kurcze jeszcze nie mamy swojego k膮cika.. wi臋c w razie przeprowadzki, wsz臋dzie mo偶na je zabra膰.. czy z waszego do艣wiadczenia takie s膮 do ... niczego 馃檪 i lepiej kupi膰 drewniane, szczebelkowe

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Aldonita napisa艂:

Szal zakupow sie zaczal馃ぃ. Ktore lozeczko dostawne polecacie albo macie/ planujecie kupic: kindercraft uno czy chicco next to me? Mam dylemat czy to poerwsze czasem nie wybrac bo wtedy spokojnie mozna kupic nowe bo z chicco to juz cena 2 razy taka za n贸wke wiec raczej stawia艂abym na u偶ywane. Doradzicie? A moze wog贸le nie warto tych dostawek skore i tak sa tylko do 6 miesiecy?

My my艣limy nad kinderkraft, tak jak m贸wisz koszt chico du偶o wy偶szy a wi臋c 偶e kinderkraft te偶 dobra firma. To na p贸艂 roku mniej wi臋cej wi臋c my艣l臋 偶e i tak si臋 nie zu偶yje i albo odsprzedamy albo b臋dzie czeka膰 na drugiego b膮belka. Jeszcze nie wiemy czy b臋dziemy u偶ywa膰 go w domu od razu czy tylko na wyjazdy jakiej艣 letnie 馃檪 na pewno szczebelkowe te偶 b臋dziemy od razu kupowa膰.

29 minut temu, Kinga30.04 napisa艂:

W艂a艣nie te偶 jestem bardzo ciekawa waszych opinii je偶eli chodzi o 艂贸偶eczko... Co my艣licie kochane o turystycznym z przewijakiem..spe艂nia warunki?聽 My z m臋偶em na wynajmie jeszcze, kurcze jeszcze nie mamy swojego k膮cika.. wi臋c w razie przeprowadzki, wsz臋dzie mo偶na je zabra膰.. czy z waszego do艣wiadczenia takie s膮 do ... niczego 馃檪 i lepiej kupi膰 drewniane, szczebelkowe

Te turystyczne powiem Ci 偶e m贸j chrze艣niak np ca艂e dzieci艅stwo w takim przespa艂 i do szczebelkowego prawie nigdy nie wszed艂 bo nie chcia艂 tam spa膰 馃槄 u nas takie z przewijakiem chce kupi膰 tre艣ciowa kt贸ra mieszka ko艂o nas i chce mie膰 co艣 u siebie w razie gdyby musia艂a si臋 m艂odym zaj膮膰 偶eby mog艂a by膰 u siebie z nim i nie musia艂a u nas w mieszkaniu by膰.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Kinga30.04 napisa艂:

W艂a艣nie te偶 jestem bardzo ciekawa waszych opinii je偶eli chodzi o 艂贸偶eczko... Co my艣licie kochane o turystycznym z przewijakiem..spe艂nia warunki?聽 My z m臋偶em na wynajmie jeszcze, kurcze jeszcze nie mamy swojego k膮cika.. wi臋c w razie przeprowadzki, wsz臋dzie mo偶na je zabra膰.. czy z waszego do艣wiadczenia takie s膮 do ... niczego 馃檪 i lepiej kupi膰 drewniane, szczebelkowe

Mia艂am takie przy drugim dziecku i by艂o super. Tylko materac do kupi艂am taki porz膮dny, bo w nich takie turystyczne聽

Edytowane przez ewon
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

4 godziny temu, ewon napisa艂:

Mia艂am takie przy drugim dziecku i by艂o super. Tylko materac do kupi艂am taki porz膮dny, bo w nich takie turystyczne聽

5 godzin temu, Enigma91 napisa艂:

My my艣limy nad kinderkraft, tak jak m贸wisz koszt chico du偶o wy偶szy a wi臋c 偶e kinderkraft te偶 dobra firma. To na p贸艂 roku mniej wi臋cej wi臋c my艣l臋 偶e i tak si臋 nie zu偶yje i albo odsprzedamy albo b臋dzie czeka膰 na drugiego b膮belka. Jeszcze nie wiemy czy b臋dziemy u偶ywa膰 go w domu od razu czy tylko na wyjazdy jakiej艣 letnie 馃檪 na pewno szczebelkowe te偶 b臋dziemy od razu kupowa膰.

Te turystyczne powiem Ci 偶e m贸j chrze艣niak np ca艂e dzieci艅stwo w takim przespa艂 i do szczebelkowego prawie nigdy nie wszed艂 bo nie chcia艂 tam spa膰 馃槄 u nas takie z przewijakiem chce kupi膰 tre艣ciowa kt贸ra mieszka ko艂o nas i chce mie膰 co艣 u siebie w razie gdyby musia艂a si臋 m艂odym zaj膮膰 偶eby mog艂a by膰 u siebie z nim i nie musia艂a u nas w mieszkaniu by膰.

Super mamu艣ki.. kochane jeste艣cie. Dzi臋kuj臋 za wasze opinie.. trzeba bra膰 przyk艂ad z do艣wiadczonych mamusiek 馃槏

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
11 godzin temu, Kinga30.04 napisa艂:

Super mamu艣ki.. kochane jeste艣cie. Dzi臋kuj臋 za wasze opinie.. trzeba bra膰 przyk艂ad z do艣wiadczonych mamusiek 馃槏

Moje pierwsze hehe troch臋 jestem przera偶ona bo z chrze艣niakiem mia艂am du偶o kontaktu, ale m艂ody ma ju偶 8 lat wi臋c w sumie oboje z m臋偶em jakby na 艣wie偶o 偶e wszystkim 馃檪

ale w grudniu zaczynamy szkole rodzenia, jestem przeszcz臋艣liwa 偶e uda艂o nam si臋 znale藕膰 w tych czasach normaln膮 nie online 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
16 minut temu, Enigma91 napisa艂:

Moje pierwsze hehe troch臋 jestem przera偶ona bo z chrze艣niakiem mia艂am du偶o kontaktu, ale m艂ody ma ju偶 8 lat wi臋c w sumie oboje z m臋偶em jakby na 艣wie偶o 偶e wszystkim 馃檪

ale w grudniu zaczynamy szkole rodzenia, jestem przeszcz臋艣liwa 偶e uda艂o nam si臋 znale藕膰 w tych czasach normaln膮 nie online 馃檪

U nas te偶 pierwszy maluszek b臋dzie i og贸lnie to du偶ego do艣wiadczenia z ma艂ymi b膮kami nie mamy wi臋c b臋dzie jazda bez trzymanki 馃槀聽 zapytam z ciekawo艣ci, kt贸rego grudnia rozpoczynacie szko艂臋 rodzenia?聽 Bo si臋 jeszcze oka偶e, 偶e jeste艣my zapisani na te same zaj臋cia 馃槄馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Dzie艅 doberek 馃榿馃榿

Jak Wam mija weekend?聽

Ja wczoraj troch臋 pospa艂am popo艂udniu bo g艂owa mnie bola艂a. Dzisiaj dzie艅 lenia, chocia偶 pr贸buje m臋偶a wyci膮gn膮膰 na jaki艣 spacer - ale z nim to ci臋偶ko hehe.聽

Co do dzieci, to ja ju偶 od 14 roku 偶ycia zajmowa艂am si臋 noworodkami . Jak urodzi艂am pierwszego syna to a偶 pytali czy to na pewno moje pierwsze 馃槀聽 . Nawet jak ju偶 mia艂am dw贸jk臋 zajmowa艂am si臋 innymi dzie膰mi. Na podw贸rku m贸wili na mnie matka Polka 馃槀 bo czasem na raz mia艂am 6dzieci聽 i to ka偶de o p贸艂 roku m艂odsze od kolejnego. 呕e nie wyl膮dowa艂am w wariatkowie to si臋 dziwi臋馃槀馃槀馃槀

Teraz bardziej boje sie cesarki w czasie tego ze艣wirowanego czasu ni偶 opiek膮 nad dzieckiem.聽 No i na pewno to przera偶a mnie 偶e ch艂opaki sko艅cz膮 szko艂臋 a ja na nowo wejd臋 z ma艂膮 w okres szko艂y 馃槵馃槵

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
34 minuty temu, Agnieszka5g napisa艂:

U nas te偶 pierwsze dziecko i to po 6 latach walki wi臋c te偶 b臋dzie weso艂o.聽

O dziewczyny te偶 id臋 na szko艂臋 rodzenia ale od stycznia w sumie to moze lepiej bo brzuszek ju偶 b臋d臋 mia艂a bardziej widoczny. Teraz mam taki 馃構IMG_20201129_101946.jpg

艁adny zgrabny brzusio 馃槝 m贸j聽 z pi膮tku 馃槈

IMG_20201127_110414.jpg

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, zakapturzona napisa艂:

U nas te偶 pierwszy maluszek b臋dzie i og贸lnie to du偶ego do艣wiadczenia z ma艂ymi b膮kami nie mamy wi臋c b臋dzie jazda bez trzymanki 馃槀聽 zapytam z ciekawo艣ci, kt贸rego grudnia rozpoczynacie szko艂臋 rodzenia?聽 Bo si臋 jeszcze oka偶e, 偶e jeste艣my zapisani na te same zaj臋cia 馃槄馃槄

Jeszcze nie mamy terminow. B臋dziemy ustala膰 dogodny termin dla nas na pocz膮tku grudnia z prowadz膮ca. My b臋dziemy je藕dzi膰 do Czechowic i zaj臋cia b臋d膮 w 2 pary, my pewnie b臋dziemy chodzi膰 z naszymi znajomymi bo maj膮 termin na pocz膮tek maja 馃檪

A Wy do jakiej szko艂y?

ja chcia艂am ko艂o szpitala na Wyspia艅skiego bo tam chce rodzi膰 ale co si臋 tam teraz dzieje to bez sensu聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
11 minut temu, ewon napisa艂:

Dzie艅 doberek 馃榿馃榿

Jak Wam mija weekend?聽

Ja wczoraj troch臋 pospa艂am popo艂udniu bo g艂owa mnie bola艂a. Dzisiaj dzie艅 lenia, chocia偶 pr贸buje m臋偶a wyci膮gn膮膰 na jaki艣 spacer - ale z nim to ci臋偶ko hehe.聽

Co do dzieci, to ja ju偶 od 14 roku 偶ycia zajmowa艂am si臋 noworodkami . Jak urodzi艂am pierwszego syna to a偶 pytali czy to na pewno moje pierwsze 馃槀聽 . Nawet jak ju偶 mia艂am dw贸jk臋 zajmowa艂am si臋 innymi dzie膰mi. Na podw贸rku m贸wili na mnie matka Polka 馃槀 bo czasem na raz mia艂am 6dzieci聽 i to ka偶de o p贸艂 roku m艂odsze od kolejnego. 呕e nie wyl膮dowa艂am w wariatkowie to si臋 dziwi臋馃槀馃槀馃槀

Teraz bardziej boje sie cesarki w czasie tego ze艣wirowanego czasu ni偶 opiek膮 nad dzieckiem.聽 No i na pewno to przera偶a mnie 偶e ch艂opaki sko艅cz膮 szko艂臋 a ja na nowo wejd臋 z ma艂膮 w okres szko艂y 馃槵馃槵

Haha to weso艂o, ja porz膮dkuje i wyci膮gam powoli ozdoby 艣wi膮teczne. Dzisiaj nam przyszed艂 mail 偶e szko艂y 偶e kolejne 3 weekendy b臋dziemy mie膰 zaj臋cia bo jest przesuni臋cie ferii, wi臋c pr贸buje ogarn膮膰 jak najwi臋cej dzisiaj bo pewnie ju偶 za du偶o przed 艣wi臋tami si臋 nie uda przy pracy i szkole 馃槈

M贸j niestety dzisiaj ma zaj臋cia na studiach do 20:15 wi臋c sobie d艂ubie sama co mog臋 馃檪

u nas od wczoraj 艣nieg, a dzisiaj ju偶 tak pi臋knie po kostki i ca艂y czas sypie. Od razu mi si臋 chce wszystko sprz膮ta膰 i stroi膰 鉂わ笍

IMG_20201129_084447.jpg

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
48 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

U nas te偶 pierwsze dziecko i to po 6 latach walki wi臋c te偶 b臋dzie weso艂o.聽

O dziewczyny te偶 id臋 na szko艂臋 rodzenia ale od stycznia w sumie to moze lepiej bo brzuszek ju偶 b臋d臋 mia艂a bardziej widoczny. Teraz mam taki 馃構

IMG_20201129_101946.jpg

No super brzusio ju偶, wida膰 nie m贸w 馃檪

ja pisa艂am w listopadzie do szko艂y 偶e na grudzie艅 na wolny termin by艣my chcieli to Pani m贸wi艂a 偶e idealnie bo pierwsze zaj臋cia s膮 o ci膮偶y o dolegliwo艣ciach, co si臋 dzieje, co jest normalne, a co trzeba zg艂asza膰 do lekarza i 偶e wlansie dobrze nie za p贸藕no 偶eby te偶 skorzysta膰 w tych pierwszych zaj臋膰 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
11 minut temu, Enigma91 napisa艂:

Jeszcze nie mamy terminow. B臋dziemy ustala膰 dogodny termin dla nas na pocz膮tku grudnia z prowadz膮ca. My b臋dziemy je藕dzi膰 do Czechowic i zaj臋cia b臋d膮 w 2 pary, my pewnie b臋dziemy chodzi膰 z naszymi znajomymi bo maj膮 termin na pocz膮tek maja 馃檪

A Wy do jakiej szko艂y?

ja chcia艂am ko艂o szpitala na Wyspia艅skiego bo tam chce rodzi膰 ale co si臋 tam teraz dzieje to bez sensu聽

Ch臋tnie bym si臋 dowiedzia艂a co si臋 dziej臋, bo w艂a艣nie tam od 12 grudnia mamy szko艂臋 馃槀聽 m贸j lekarz prowadz膮cy pracuje na oddziale i docelowo na Wyspia艅skiego chcia艂abym rodzi膰 馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
34 minuty temu, zakapturzona napisa艂:

Ch臋tnie bym si臋 dowiedzia艂a co si臋 dziej臋, bo w艂a艣nie tam od 12 grudnia mamy szko艂臋 馃槀聽 m贸j lekarz prowadz膮cy pracuje na oddziale i docelowo na Wyspia艅skiego chcia艂abym rodzi膰 馃槄

Aaaa no to ja tam dzwoni艂am bo widzia艂am 偶e 12/13 s膮 zaj臋cia normalne niby. My w weekendy nie mo偶emy z m臋偶em bo ja robi臋 jeszcze technika kosmetologii, a m膮偶 zacz膮艂 studia wi臋c weekendy mamy zamkni臋te.

Ale Pani og贸lnie przez telefon mi powiedzia艂a jak zapyta艂am czy b臋dzie co艣 w tygodniu bo w weekend wtedy m膮偶 ma szkole i nie mo偶e "a po co Pani m膮偶? Ja Pani wszystko poka偶e" i og贸lnie 偶e to dwa dni z ni膮 i p贸藕niej zaj臋cia online mo偶e z ratownikiem uda si臋 normalnie ale po艂o偶na online i 偶e 350zl p艂atne to jako艣 tak si臋 poczu艂am jak zap艂a膰 a jak b臋dzie to b臋dzie.

W Czechowicach mamy 400zl ale 5 spotka艅, wszystkie na 偶ywo i na ka偶dych tylko 2 pary. Na Wyspia艅skiego pono膰 ju偶 jest 5 par a mo偶e byc jeszcze wi臋cej.

Wi臋c uzna艂am 偶e szkoda mi pieni臋dzy i wol臋 dorzuci膰 50zl i mie膰 jak nale偶y.聽

No i co dla mnie wa偶ne po艂o偶na z Czechowic jest te偶 przeszkolona z porad laktacyjnych a takich os贸b jest kilkaset w ca艂ej Polsce tylko, a mi zale偶y 偶eby karmi膰 piersi膮. Wi臋c w razie problem贸w b臋d臋 ju偶 wiedzia艂a gdzie si臋 zg艂osi膰.

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Enigma91 napisa艂:

Aaaa no to ja tam dzwoni艂am bo widzia艂am 偶e 12/13 s膮 zaj臋cia normalne niby. My w weekendy nie mo偶emy z m臋偶em bo ja robi臋 jeszcze technika kosmetologii, a m膮偶 zacz膮艂 studia wi臋c weekendy mamy zamkni臋te.

Ale Pani og贸lnie przez telefon mi powiedzia艂a jak zapyta艂am czy b臋dzie co艣 w tygodniu bo w weekend wtedy m膮偶 ma szkole i nie mo偶e "a po co Pani m膮偶? Ja Pani wszystko poka偶e" i og贸lnie 偶e to dwa dni z ni膮 i p贸藕niej zaj臋cia online mo偶e z ratownikiem uda si臋 normalnie ale po艂o偶na online i 偶e 350zl p艂atne to jako艣 tak si臋 poczu艂am jak zap艂a膰 a jak b臋dzie to b臋dzie.

W Czechowicach mamy 400zl ale 5 spotka艅, wszystkie na 偶ywo i na ka偶dych tylko 2 pary. Na Wyspia艅skiego pono膰 ju偶 jest 5 par a mo偶e byc jeszcze wi臋cej.

Wi臋c uzna艂am 偶e szkoda mi pieni臋dzy i wol臋 dorzuci膰 50zl i mie膰 jak nale偶y.聽

No i co dla mnie wa偶ne po艂o偶na z Czechowic jest te偶 przeszkolona z porad laktacyjnych a takich os贸b jest kilkaset w ca艂ej Polsce tylko, a mi zale偶y 偶eby karmi膰 piersi膮. Wi臋c w razie problem贸w b臋d臋 ju偶 wiedzia艂a gdzie si臋 zg艂os

Wielu znajomych tam chodzi艂o i sobie chwalili, ale w normalnych czasach i najcz臋艣ciej na darmowe w tygodniu. A podej艣cie jakie teraz us艂ysza艂am przez telefon i t膮 kwot臋 kt贸r膮 chc膮 mimo 偶e tyle os贸b i zaj臋cia 2 normlanie tylko powiek 偶e mnie zniech臋ci艂o.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...