Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie

Witam weekendowo 馃榿馃榿馃榿

Jak mamusie si臋 czujecie??聽

Jakie艣 plany na dzisiaj??聽

Ja dzisiaj planuje gotowanie : bigos i pierogi.聽

Oczywi艣cie o 3 si臋 obudzi艂am i spa膰 nie mog艂am tylko si臋 wierci艂am , co艣 tam drzema艂am na czujce, a jak ju偶 czu艂am nadchodz膮cy sen oczywi艣cie budzik zadzwoni艂 馃槀

Agnieszka nie s艂ysza艂am o takich lekach niestety 馃槥

ale kochana nie martw si臋 na zapas, jeste艣 pod sta艂膮 opiek膮 lekarza, b臋dzie dobrze. Tylko nie mo偶emy si臋 stresowa膰 bo niestety nasza babska wyobra藕nia jest zbyt ogromna i ju偶 widzimy czarne scenariusze. My艣l o baby i poma艂u r贸b sobie zakupy, ogl膮daj, czytaj opin na temat w贸zk贸w czy 艂贸偶eczek, tylko onie czytaj na temat tych lek贸w i chor贸b bo b臋dziesz si臋 nie potrzebnie nakr臋ca膰.聽 A w kwietniu b臋dziemy si臋 cieszy膰 z naszych szkrab贸w 馃榿馃榿馃榿

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
9 godzin temu, Agnieszka5g napisa艂:

Dzi臋kuj臋 dziewczyny za mi艂e s艂owa. Troch臋 si臋 przestraszy艂am bo ten lekarz mnie przestraszy艂 on jest ztrasznie nie delikatny i po co m贸wi mi o stracie ci膮偶y swoich pacjentek. Moja dr jest ca艂kiem inna babka mam inne podej艣cie.

No faktycznie ma艂o odpowiedzialne, wiedza wa偶na, ale mo偶e bez szczeg贸艂贸w 偶eby ci臋偶arnej nie straszy膰 bo to te偶 na zdrowie maluszkowi nie wychodzi. Ja na szcz臋艣cie trafi艂am na super diabetolog.

Ja dzisiaj wesz艂am do pepco po papier do pakowania i oczywi艣cie wysz艂am z 2 kolejnymi bodziakami i polspiochami 馃槄 i tak patrz臋 na t膮 moj膮 kolekcj臋 rzeczy kt贸re ja kupi艂am i kt贸re wys艂a艂am moje przyjaci贸艂ki i chyba zdecydowanie wida膰 偶e mama ma ma艂ego fisia na punkcie le艣nych klimat贸w 馃ぃ nawet miseczki do piel臋gnacji kupi艂am dzisiaj w butelkowej zieleni 偶eby do maty w formie li艣cia pasowa艂y kt贸ra mi kupi艂a przyjaci贸艂ka.

received_213128980269687.jpeg

received_212896790324031.jpeg

received_106681027893747.jpeg

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
5 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Super ciuszki klimat zwierz臋cy jest fajny 馃憤

Ja dzisiaj po pierwszym zaszyczyku jakos posz艂o . Nie jest mi to opcje bo przed ci膮偶膮 te偶 musia艂am robi膰.聽

Dzisiaj pogoda beznadziejna u mnie mg艂a i pochmurno ca艂y dzie艅 eh

U nas by艂o ca艂kiem, ca艂kiem ale wilgoc w powietrzu straszna.

W sumie dnia za du偶o nie widzia艂am bo rano szybko zaspana na brwi do kole偶anki, p贸藕niej jakie艣 zakupy, na chwil臋 do domu i do szko艂y, wi臋c uciekl 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

M贸j m膮偶 jest fryzjerem, jakby艣cie mia艂y jakie艣 pytania to walcie 艣mia艂o, z ch臋ci膮 odpowie:) Ma ostatnio bardzo du偶o ci臋偶arnych klientek (albo zwraca na to uwag臋).聽

W Sinsay jest pe艂no pi臋knych i dobrej jako艣ci ciuszk贸w w niskich cenach. Wrzucam cz臋艣膰 garderoby mojej gwiazdy, dopiero teraz zaczynam kupowa膰, nic wi臋cej nie mam 馃檲 te d偶iny za 20zl 馃ぉ

3FBA7292-96F1-455C-A6AC-BD7AE21B00B7.jpeg

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Teraz chyba widz臋 r贸偶nic臋, ta z Biedronki ma sam rzutnik, a ta z Pepco jeszcze gra albo daje d藕wi臋k bijacego serca.

Dzie艅 dobry w niedziel臋 馃槈

Ja dzisiaj stwierdzi艂am 偶e olewam jeden dzie艅 pomiar cukry z rana o tej porze kiedy musz臋 i si臋 wyspie 馃檪 od razu lepiej ko艂o 8 si臋 przebudzi艂am i jeszcze na godzin臋 si臋 po艂o偶y艂am sama w spokoju jak maz wsta艂 z psami.

Teraz jak nowonarodzona 馃槈 mo偶na zabiera膰 si臋 za jakie艣 prace domowe 馃檪

a Wy jakie plany na dzisiaj mamusie?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
9 godzin temu, Dejzi napisa艂:

M贸j m膮偶 jest fryzjerem, jakby艣cie mia艂y jakie艣 pytania to walcie 艣mia艂o, z ch臋ci膮 odpowie:) Ma ostatnio bardzo du偶o ci臋偶arnych klientek (albo zwraca na to uwag臋).聽

W Sinsay jest pe艂no pi臋knych i dobrej jako艣ci ciuszk贸w w niskich cenach. Wrzucam cz臋艣膰 garderoby mojej gwiazdy, dopiero teraz zaczynam kupowa膰, nic wi臋cej nie mam 馃檲 te d偶iny za 20zl 馃ぉ

Tak Sinsay ma fajne bodziaki te偶 w ca艂kiem fajnej jako艣ci.

Ja du偶o zbieram u偶ywanych, kupi臋 tylko kilka rzeczy takich naszych nowych, bo pewnie te偶 co艣 dojdzie w jaki艣 prezentach.

Szkoda mi wyda膰 tysi膮ce z艂otych na same ciuszki kt贸re b臋d膮 za艂o偶one kilka razy albo w og贸le bo dzieci膮tko szybko ro艣nie 馃檪

A z dw贸ch paczek od mamusi kt贸re oddawa艂y trafi艂o nam si臋 wi臋kszo艣膰 podstawowych ciuszkow, nawet pi臋kna nowa kurtk臋 z艂a zimowa na 2 艣wi臋ta b臋dzie bo na 2 latka hehe.

Par臋 brakuj膮cych te偶 na Vinted zamawia艂am, nie chce wprowadza膰 do obrotu setek nowych ciuszkow bo to te偶 艣mieci p贸藕niej. No i jak co艣 艂adnie wygl膮da u偶ywane to wiadomo 偶e pos艂u偶y albo zaraz po pierwszym praniu si臋 jaki艣 nadruk zapsuje czy co艣. A czy ciuszek nowy czy u偶ywany i tak trzeba wszystko wypra膰 i wyprasowa膰 wi臋c roboty z tym tyle samo 馃檪

jak zrobi si臋 ciep艂o to b臋d臋 jeszcze pr贸bowa艂a i艣膰 w dzie艅 chocia偶 w pieluszki wielorazowe, 偶eby ograniczy膰 ilo艣膰 艣mieci, poza tym s膮 przepi臋kne i jak b臋dzie lato to sobie b臋dzie m贸g艂 gania膰 w pi臋knych pieluszkach kolorowych bez odparze艅 鉂わ笍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Enigma te偶 mam takie p贸艂 艣piochy 馃榿ale szare. Fajny ten rzutnik, i podobaj膮 mi si臋 te misie w pepco do zawieszenia co melodyjk臋 daj膮 馃檪 kupowa艂am to i to kole偶ance i by艂a bardzo zadowolona.聽

Agnieszka bo czasem Ci lekarze nie my艣l膮 niestety 馃槥聽pami臋tam jak by艂am w ci膮偶y 5mies z m艂odszym to lekarz mi powiedzia艂 偶e moja mama umierze dzis albo jutro i mam si臋 po偶egna膰, a wysz艂a ze szpitala i zy艂a jeszcze rok. Ale tak to powiedzia艂 偶e ca艂a si臋 trz臋s艂am i wy艂am, brat chcia艂 p贸j艣膰 i mu..... Bo kto tak gada tylko nie normalni.聽

Dejzi no w艂a艣nie s艂ysza艂am 偶e w sinsay fajne gatunkowo, chcia艂am te偶 dla starszych zam贸wi膰 bo u nas nie ma dzia艂u dzieci臋cego ani m臋skiego. Ale boj臋 si臋 co do rozmiar贸w. Czy 56 to 56 . I jak wygl膮da to z m臋skimi m to m czy kurde nie b臋dzie wielka.聽

Ja wczoraj mia艂am kole偶ank臋 na rz臋sy, p贸藕niej troch臋 brzuch mnie ci膮gn膮艂 to pole偶a艂am nosp臋 i magnez wzi臋艂am聽 . A p贸藕niej w kuchni ju偶 bigos pierogi z kapust膮 lepi艂am, dzisiaj z mi臋sem b臋d臋 robi膰.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Co do ciuszk贸w te偶 mam wi臋kszo艣膰 u偶ywanych bo kupi艂am od dziewczyny prawie n贸wki. Co艣 kupi艂am, ale nie szaleje bo wiem ze sporo wpadnie od klientek moich i klient贸w m臋偶a ( ju偶 wczoraj przywi贸z艂 prezent koszulk臋 i spodenki 馃榿 na lato)聽

Szwagierka ju偶 zapowiedzia艂a, 偶e聽 kupuj膮 le偶aczek kinderkraft unimo.聽

Nowe kupimy 艂贸偶eczko i materac i w贸zek. Przybory kosmetyczne no i po艣ciel u szyj臋.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, ewon napisa艂:

Enigma te偶 mam takie p贸艂 艣piochy 馃榿ale szare. Fajny ten rzutnik, i podobaj膮 mi si臋 te misie w pepco do zawieszenia co melodyjk臋 daj膮 馃檪 kupowa艂am to i to kole偶ance i by艂a bardzo zadowolona.聽

Agnieszka bo czasem Ci lekarze nie my艣l膮 niestety 馃槥聽pami臋tam jak by艂am w ci膮偶y 5mies z m艂odszym to lekarz mi powiedzia艂 偶e moja mama umierze dzis albo jutro i mam si臋 po偶egna膰, a wysz艂a ze szpitala i zy艂a jeszcze rok. Ale tak to powiedzia艂 偶e ca艂a si臋 trz臋s艂am i wy艂am, brat chcia艂 p贸j艣膰 i mu..... Bo kto tak gada tylko nie normalni.聽

Dejzi no w艂a艣nie s艂ysza艂am 偶e w sinsay fajne gatunkowo, chcia艂am te偶 dla starszych zam贸wi膰 bo u nas nie ma dzia艂u dzieci臋cego ani m臋skiego. Ale boj臋 si臋 co do rozmiar贸w. Czy 56 to 56 . I jak wygl膮da to z m臋skimi m to m czy kurde nie b臋dzie wielka.聽

Ja wczoraj mia艂am kole偶ank臋 na rz臋sy, p贸藕niej troch臋 brzuch mnie ci膮gn膮艂 to pole偶a艂am nosp臋 i magnez wzi臋艂am聽 . A p贸藕niej w kuchni ju偶 bigos pierogi z kapust膮 lepi艂am, dzisiaj z mi臋sem b臋d臋 robi膰.聽

Doros艂e ciuchy wydaje mi si臋 偶e w Sinsay s膮 zani偶one i z jako艣ci膮 bywa r贸偶nie, spioszki mam chyba jakie艣 w paczkach tych u偶ywanych i wydaje mi si臋 偶e rozmiar raczej standardowo wypada.

Ja wczoraj rano na brwiach by艂am p贸藕niej w szkole te偶 robi艂am zabiegi i mia艂am kwas wi臋c zn贸w na plecach i wieczorem mnie plecy bola艂y, ale 15min drzemie na boku na kanapie pomog艂o 馃檪

z cocodrillo super jako艣 maj膮 ciuszki ja zamawia艂am z Vinted kilka bo nowe cena to koszmar, ale u偶ywane wygl膮daj膮 dalej 艣wietnie i kombinezon kupi艂am np za 10zl 馃檪 tylko zawsze patrz臋 偶eby od jednej osoby by艂o kilka ciuszkow kt贸re mi si臋 podobaj膮 ,dby si臋 op艂aca艂a przesy艂ka bo jedno body za 3zl kupi膰 i p艂aci膰 ochrone kupuj膮cych i przesy艂k臋 si臋 nie op艂aca 馃檪

my materacyk wzi臋li艣my ten grubszy z ikei jak by艂y promocje, 艂贸偶eczko zam贸wimy po nowym roku jak b臋d臋 na L4 i wyprowadz臋 moje biurko z pokoju m艂odego

Chyba z Klup艣 we藕miemy takie proste 偶eby by艂o na drugie dziecko te偶 jak co艣 馃檪

A w贸zki jedziemy ogl膮da膰 chyba w przysz艂ym tygodniu albo po 艣wi臋tach i jak Bebetto bresso nam podejdzie to znalaz艂am w Krakowie jeszcze na gwarancji do pa藕dziernika dziewczyna chce sprzeda膰 w tym kolorze kt贸ry nam si臋 podoba 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, ewon napisa艂:

Co do ciuszk贸w te偶 mam wi臋kszo艣膰 u偶ywanych bo kupi艂am od dziewczyny prawie n贸wki. Co艣 kupi艂am, ale nie szaleje bo wiem ze sporo wpadnie od klientek moich i klient贸w m臋偶a ( ju偶 wczoraj przywi贸z艂 prezent koszulk臋 i spodenki 馃榿 na lato)聽

Szwagierka ju偶 zapowiedzia艂a, 偶e聽 kupuj膮 le偶aczek kinderkraft unimo.聽

Nowe kupimy 艂贸偶eczko i materac i w贸zek. Przybory kosmetyczne no i po艣ciel u szyj臋.聽

My my艣limy nad kinderkraft felio, bo sk艂ada si臋 na p艂asko i jest do 18kg mo偶na zrobi膰 krzese艂ko wi臋c na d艂u偶ej jak p贸艂 roku. Ale to w艂a艣nie b臋dzie na list臋 prezentowa jak kto艣 zapyta 馃槈 teraz my艣l臋 co z listy mamy w pracy powiedzie膰, ale chyba nianie bo to b臋dzie rzecz pierwszej potrzeby 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Enigma91 napisa艂:

Zabra艂am si臋 dziewczynki w ko艅cu i nastawi艂am zakwas dzisiaj.

Perspektywa 艣wiat mnie przymusila 偶eby si臋 spr臋偶y膰. B臋dzie akurat na 艣wi臋ta do barszczyku i do picia rano na zdr贸wko 馃檪IMG_20201213_180748_665.jpg

No ja si臋 wezm臋 za barszczyk w przysz艂ym tyg. W艂a艣nie si臋 zastanawiam czy nie zrobi膰 z tego zakwasu.聽

A zapomnia艂am wam powiedzie膰,聽 ju偶 kilka komplet贸w zamawia艂am ale dla szwagierki i kole偶anki聽 , bardzo fajne komplety dla dzieci Diamond kids

https://www.facebook.com/diamondkids88/

Tylko nie wiem czy admin zatwierdzi 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, ewon napisa艂:

No ja si臋 wezm臋 za barszczyk w przysz艂ym tyg. W艂a艣nie si臋 zastanawiam czy nie zrobi膰 z tego zakwasu.聽

A zapomnia艂am wam powiedzie膰,聽 ju偶 kilka komplet贸w zamawia艂am ale dla szwagierki i kole偶anki聽 , bardzo fajne komplety dla dzieci Diamond kids

https://www.facebook.com/diamondkids88/

Tylko nie wiem czy admin zatwierdzi 馃槈

Ojj tych boskich ciuszkow tyle 偶e szok 馃檪

No ja ju偶 zakwas nastawi艂am bo jednak 5-7dni si臋 robi 馃槈 a plan jest jeszcze pi膰 sobie po 艂y偶ce dziennie wi臋c za tydzie艅 zaleje ten na 艣wi臋ta do barszczyku i nastawiam kolejny 偶eby mie膰 do picia dla zdrowka 馃檪

zobaczymy jak wyjdzie morfologia w tym tygodniu

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
57 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja pij臋 p贸艂 szklanki dziennie 艂y偶ka to chyba troch臋 ma艂o?

U mnie dalej wyniki bli偶ej g贸rnej normy wi臋c nie chce przegi膮膰, p贸艂 szklanki to zalecaj膮 raczej co drugi dzie艅 albo 2tyg i 2tyg przerwy z tego co wiem.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Hej:)聽

By艂am na rz臋sach, troch臋 pod koniec ju偶 mnie ko艣膰 ogonowa bola艂a 馃槪 ale jestem zadowolona bo od razu lepiej si臋 czuj臋 馃榿馃榿

Dzisiaj jaki艣 dzie艅 zabiegany mia艂am ale dobrze przynajmniej lenia nie mia艂am 馃槅

Zaraz z psem kolacja i do 艂贸偶ka.聽

Dzisiaj w nocy synek przylaz艂 bo spa膰 nie m贸g艂 to przy mnie od razu zasn膮艂, troch臋 t艂oczno ale spa艂o si臋 dobrze, a jeszcze lepiej jak m膮偶 poszed艂 do pracy 馃槀馃槀馃槀聽 synusiowi zosta艂o 偶e jak tylko mama wychodzi z 艂贸偶ka od razu si臋 budzi 馃槀 i tak mia艂 jak by艂 ma艂y 馃槅聽 zawsze nogi zarzuca艂 na mnie a jak chcia艂am wyj艣膰 to nog膮 szuka艂 mnie, a jak nie czu艂 to od razu oczy jak 5zl 馃槀馃槀馃槀

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
51 minut temu, ewon napisa艂:

Hej:)聽

By艂am na rz臋sach, troch臋 pod koniec ju偶 mnie ko艣膰 ogonowa bola艂a 馃槪 ale jestem zadowolona bo od razu lepiej si臋 czuj臋 馃榿馃榿

Dzisiaj jaki艣 dzie艅 zabiegany mia艂am ale dobrze przynajmniej lenia nie mia艂am 馃槅

Zaraz z psem kolacja i do 艂贸偶ka.聽

Dzisiaj w nocy synek przylaz艂 bo spa膰 nie m贸g艂 to przy mnie od razu zasn膮艂, troch臋 t艂oczno ale spa艂o si臋 dobrze, a jeszcze lepiej jak m膮偶 poszed艂 do pracy 馃槀馃槀馃槀聽 synusiowi zosta艂o 偶e jak tylko mama wychodzi z 艂贸偶ka od razu si臋 budzi 馃槀 i tak mia艂 jak by艂 ma艂y 馃槅聽 zawsze nogi zarzuca艂 na mnie a jak chcia艂am wyj艣膰 to nog膮 szuka艂 mnie, a jak nie czu艂 to od razu oczy jak 5zl 馃槀馃槀馃槀

Haha ja dzisiaj te偶 mia艂am gor膮cy dzie艅 po pracy, diabetolog, p贸藕niej szybko do domu zje艣膰 obiad i na szko艂臋 rodzenia.

Dzisiaj si臋 relaksowali艣my i wreszcie m贸j m膮偶 zrozumia艂 po co ma mi by膰 w czasie porodu (o ile wr贸c膮 do czasu nadej艣cia naszego synka).

Chocia偶by dla tego, by艂o warto po艣wi臋ci膰 ten czas i wyda膰 te pieni膮dze

zostalo nam jeszcze 3 spotkania, b臋d臋 za tym t臋skni膰聽馃檪

Zakapturzona a jak tam Wasze nauki w weekend?

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Dzie艅 dobry kwietniowe mamusie 馃檪

jak tam samopoczucie dzisiaj? Ja dzisiaj co艣 si臋 budzi艂am co chwil臋 nawet m艂ody co艣 nad ranem kopa艂, ale to chyba z ekscytacji i nerw贸w bo moja przyjaci贸艂ka rodzi艂a wczoraj w Holandii i czeka艂am na wszelkie newsy. Swoj膮 drog膮 chyba nasza wi臋藕 dalej dzia艂a do艣膰 dobrze bo ko艂o 5:30 si臋 obudzi艂am bo mi si臋 艣ni艂o 偶e urodzila i faktycznie malutka urodzi艂a si臋 o 5:08 馃榿

wczoraj by艂am wym臋czona i zasn臋艂am po kolacji jak wr贸cili艣my ze szko艂y rodzenia wi臋c posi艂ki wczoraj te偶 ma艂o ogarn臋艂am i dzisiaj cukier rano ju偶 na granicy mia艂am, musz臋 si臋 dzisiaj zn贸w ogarn膮膰 bo wczoraj dosta艂am pochwa艂臋 od diabetolog i od razu mi rogi uros艂y i sobie namieszalam 馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja mam szkole dopiero od 4 stycznia mo偶e to i lepiej bo mam ma艂y brzuszek a tak to b臋d臋 mia艂a wiekszy toni lepiej jako艣 b臋d臋 si臋 czu艂a tam.

Kupi艂am wczoraj tego zaj膮czka z projektorem z biedry fajny jest.

Mi艂ego dnia kobietki 馃槉

Eee powiem Ci 偶e to nie ma znaczenia nasza prowadz膮ca po艂o偶na sama mi napisa艂a 偶e po 20tc ju偶 dobrze chodzi膰 bo s膮 te偶 elementy kt贸re pomagaj膮 w ci膮偶y jak zaczyna w艂a艣nie brzuszek rosn膮膰 wi臋c szkoda nie wiedzie膰 wcze艣niej, a brzuszki wiadomo 偶e ka偶da ma r贸偶ne. Z nami jest dziewczyn膮 kt贸ra ju偶 zacz臋艂a 3 trymestr jest mega drobna i jej brzuszek niewiele wi臋kszy od mojego w sumie. Nikt si臋 tam na brzuszki nie patrzy i nie por贸wnuje 馃槈 ka偶dy tam jest dla wiedzy 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minut臋 temu, Enigma91 napisa艂:

Eee powiem Ci 偶e to nie ma znaczenia nasza prowadz膮ca po艂o偶na sama mi napisa艂a 偶e po 20tc ju偶 dobrze chodzi膰 bo s膮 te偶 elementy kt贸re pomagaj膮 w ci膮偶y jak zaczyna w艂a艣nie brzuszek rosn膮膰 wi臋c szkoda nie wiedzie膰 wcze艣niej, a brzuszki wiadomo 偶e ka偶da ma r贸偶ne. Z nami jest dziewczyn膮 kt贸ra ju偶 zacz臋艂a 3 trymestr jest mega drobna i jej brzuszek niewiele wi臋kszy od mojego w sumie. Nikt si臋 tam na brzuszki nie patrzy i nie por贸wnuje 馃槈 ka偶dy tam jest dla wiedzy 馃檪

A swoj膮 drog膮 wczoraj by艂o 艣miesznie bo jak przy pakowaniu torby do szpitala wszyscy byli艣my wygadani tak wczoraj przy porodzie cisza 馃槄 ci臋偶ko kurcze o co艣 pyta膰 jak cz艂owiek do ko艅ca nie wie co i jak i jak to b臋dzie, do mnie dalej troch臋 nie dociera 偶e to ju偶 i 偶e b臋dziemy rodzicami kocham maluszka naszego ca艂ym sercem i ju偶 bym 偶ycie za niego odda艂a ale jak s艂ucham 偶e o tym wszystkim to do mnie nie dociera 馃槄 czasem si臋 czuje jak wyrodna matka

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...