Skocz do zawartości

Kwietnióweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Godzinę temu, Klaudia91d napisał:

Chciałam tez w UCK ale z tego co wiem jak nie masz już akcji porodowej konkretnej to mogą Cię odesłać gdzie indziej. W szkole rodzenia tez mam takie odczucie , ze sugerują UCK wiec chyba każdy z kim rozmawiam chce tak jechać 😅 cud tam się dostać. Słyszałam tez dobre opinie o zaspie. Mieszkam na południu Gdańska wiec chyba jako druga opcje wybiorę jednak wojewódzki. Byłam w wojewódzkim na IP jakieś 6 razy od początku ciąży i zawsze byłam miło zaskoczona 😊 gdybym miała bliżej pewnie jako druga opcje wybrałabym zaspę ale tam mam tez zle wspomnienia przez ciąże pozamaciczna wiec nie jadę 🤷‍♂️

Ja mieszkam na obrzeżach południowych Gdańska więc mam jeszcze dalej niż ty ale chyba jako drugi szpital wezmę pod uwagę Zaspę. Chociaż o Wojewódzkim słyszałam dobre opinie położne super i opieka tylko wiadomo mniej luksusowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Klaudia91d napisał:

Ja zamowilam girlandy i szycie kiepskie i kolor nie ten🤷‍♂️ Nie będę już zamawiać z Ali ozdób , więcej zapłacę i zamówię coś porządnego z Allegro . Oo to Was wywiało z jednego końca polski na drugi. 😅 tez tak myśle, ze już podróże będą wyglądały inaczej ale jak od początku przyzwyczaimy dzieciaczki do podróży to będzie mniejszy problem (mam nadzieje) Ja jeżdżę z kotem w te podróże swoje najwcześniej i jeździ tak z nami od 3 miesiąca swojego kociego życia i bez problemu to i dziecko się przyzwyczai 😅😅😅 

426600C5-A6F8-4D62-A823-7485068A8A21.jpeg

Ojj faktycznie chyba byś sama nawet ręcznie lepiej uszyła 😁

Noo człowiek był młody to jeździł haha. Ale już nas męczyły jazdy po 1000km w weekendy żeby odwiedzić oba domy. Jakby jeszcze między naszymi rodzinnymi domami było mniej. A tak codziennie kręciliśmy ponad 350km żeby jechać z punktu a do b.

My zawsze teraz zabieramy nasze pieski 😉 na szczęście dog zawsze zostaje u teściowej, ale mój synuś jest zawsze z nami i któraś suczka z bostonkow ❤️ także tylna kanapa niedługo będzie już na full zajęta, bo boks od psów i fotelik. Pewnie trzeba będzie rozważyć żeby psy szły na przedni fotel teraz, bo wygodniej będzie jak ja siądę w dłuższej trasie z synkiem z tyłu pewnie na razie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Jestem na grupie na FB Gdzie rodzić na Pomorzu. Tam dziewczyny piszą aktualnie co w szpitalach pomorskich

Oo to może zapisze się tez na ta grupę 😊 przyda się przed samym porodem wiedzieć co tam się dzieje w szpitalach. Masz racje, ze wojewódzki to taki obdartus szpital, może się uda do tego uck. Mnie najbardziej przekonuje , ze tylko w uck na dzień dzisiejszy jest to znieczulenie. Zobaczymy wyjdzie spontanicznie pewnie🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Enigma91 napisał:

Ojj faktycznie chyba byś sama nawet ręcznie lepiej uszyła 😁

Noo człowiek był młody to jeździł haha. Ale już nas męczyły jazdy po 1000km w weekendy żeby odwiedzić oba domy. Jakby jeszcze między naszymi rodzinnymi domami było mniej. A tak codziennie kręciliśmy ponad 350km żeby jechać z punktu a do b.

My zawsze teraz zabieramy nasze pieski 😉 na szczęście dog zawsze zostaje u teściowej, ale mój synuś jest zawsze z nami i któraś suczka z bostonkow ❤️ także tylna kanapa niedługo będzie już na full zajęta, bo boks od psów i fotelik. Pewnie trzeba będzie rozważyć żeby psy szły na przedni fotel teraz, bo wygodniej będzie jak ja siądę w dłuższej trasie z synkiem z tyłu pewnie na razie.

 

Nie dziwie się 1000 km to kawał drogi, ja właśnie dlatego wybrałam Trójmiasto bo na Mazury konkretnie do Gizycka około 300 km. Odległość znośna można jeździć 😊 u nas tez kocica będzie jeździć z przodu. Powiedz a z ruchami malucha to masz tak ze po każdym posiłku się rusza ? Czy raczej nie jest to norma ? U mnie zauważyła ze mała rusza się najwiecej jak jest cisza a po jedzeniu nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
41 minut temu, Klaudia91d napisał:

Nie dziwie się 1000 km to kawał drogi, ja właśnie dlatego wybrałam Trójmiasto bo na Mazury konkretnie do Gizycka około 300 km. Odległość znośna można jeździć 😊 u nas tez kocica będzie jeździć z przodu. Powiedz a z ruchami malucha to masz tak ze po każdym posiłku się rusza ? Czy raczej nie jest to norma ? U mnie zauważyła ze mała rusza się najwiecej jak jest cisza a po jedzeniu nie zawsze.

Zazwyczaj coś tam kopnie po posiłku ale nie jakoś bardzo. Najwięcej fika sobie koło południa ostatnio i wieczorem tak koło 17/19 gdzieś. Jak się kładziemy spać też czasem robi tańce małe. Ale już ma mniej miejsca i faktycznie są takie mocne ale bardziej pływające ruchy niż kopniaki z rozpędu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Hej! Hej!

 

My dzisiaj ładowałyśmy baterie na nadchodzący tydzień 🤣 dziewczyna podczas spaceru urządziła sobie w maminym brzuszku imprezkę 😅 i mama przechadzała się jak paralityk. Możliwe, że to przez kawę? W domu piję raczej mleko z kawą ale mam czasami smaka na taką z Maca 🤣 my podobnie jak @Enigma91jesteśmy z południa, dokładnie z Żywca.

received_483656759664886.jpeg

20210214_155836.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

@zakapturzona pięknie wyglądasz 😗 ciąża Ci służy 😁

 

Ja Szczecin 😊 

 

Dzisiaj złożyłam łóżeczko i ciuszki poukładałam, jutro ostatnie pranie ciuszków większych, żeby zrobić miejsce w szafie. 

 

Dzisiaj weszłam na swoje wyniki to wyszło że mam glukozę w moczu 🤔🤔  dobrze, że jutro wizyta to się dowiem co to znaczy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
5 godzin temu, zakapturzona napisał:

Hej! Hej!

 

My dzisiaj ładowałyśmy baterie na nadchodzący tydzień 🤣 dziewczyna podczas spaceru urządziła sobie w maminym brzuszku imprezkę 😅 i mama przechadzała się jak paralityk. Możliwe, że to przez kawę? W domu piję raczej mleko z kawą ale mam czasami smaka na taką z Maca 🤣 my podobnie jak @Enigma91jesteśmy z południa, dokładnie z Żywca.

 

Nie wiem co mój syn dzisiaj odstawiał wieczorem ale myślałam że posikam się że śmiechu. Nagle gdzieś pod żebrem jakby wibrował stopką 🤣 nie wiem co to miało być ale łaskotalo jak szalone 😁

Ja założyłam dzisiaj kinkiet nad przewijak i jest światełko idealne jestem mega zadowolona z niego 🙂 i ten pilot ❤️ myślę że nie powinno synka budzić to światło, a wystarczające do przewijania będzie na pewno też 🙂

jutro mam okuliste, zobaczymy co powie, ale dzisiaj trochę sobie razem z mężem wieczorem graliśmy na Playu to już widzę że na pewno po porodzie będą szkła do wymiany w okularach. Dobrze że nie mam wady aż takiej jak moja mama miała 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Dziewczyny jak któraś jeszcze szuka promo nie a Lovele to od dzisiaj chyba w Biedronce drugi produkt -60%. Obowiązuje chyba na proszki i na mleczka do prania 🙂

Ja dzisiaj znów rano cukier 92 😞 chyba jak będę o 11 w klinice do okulisty to zapytam czy mnie wcisną dzisiaj na konsultacje jeszcze 😞 chciała bym jeszcze tydzień spróbować z dietą, ale wolę chyba już w ręku mieć receptę na insulinę 😞 a już wierzyłam że dam radę do końca 😭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Enigma91 napisał:

Nie wiem co mój syn dzisiaj odstawiał wieczorem ale myślałam że posikam się że śmiechu. Nagle gdzieś pod żebrem jakby wibrował stopką 🤣 nie wiem co to miało być ale łaskotalo jak szalone 😁

Ja założyłam dzisiaj kinkiet nad przewijak i jest światełko idealne jestem mega zadowolona z niego 🙂 i ten pilot ❤️ myślę że nie powinno synka budzić to światło, a wystarczające do przewijania będzie na pewno też 🙂

jutro mam okuliste, zobaczymy co powie, ale dzisiaj trochę sobie razem z mężem wieczorem graliśmy na Playu to już widzę że na pewno po porodzie będą szkła do wymiany w okularach. Dobrze że nie mam wady aż takiej jak moja mama miała 🙂

Oooo mały wiercipieta ❤️ Ja dziś wstałam o 4 siku i do 6 mała się tak wiercila, może jednak ona woli nocne życie a ja śpię i nie czuje 😅 chyba tez powinnam do okulisty przed porodem, a Tobie kazał gin iść czy tak sama z siebie idziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Enigma91 napisał:

Dziewczyny jak któraś jeszcze szuka promo nie a Lovele to od dzisiaj chyba w Biedronce drugi produkt -60%. Obowiązuje chyba na proszki i na mleczka do prania 🙂

Ja dzisiaj znów rano cukier 92 😞 chyba jak będę o 11 w klinice do okulisty to zapytam czy mnie wcisną dzisiaj na konsultacje jeszcze 😞 chciała bym jeszcze tydzień spróbować z dietą, ale wolę chyba już w ręku mieć receptę na insulinę 😞 a już wierzyłam że dam radę do końca 😭

Kurcze myślałam ze 92 to jeszcze górna granica tego cukru ale norma. Do jakiej wartości mysi być na czczo tak z ciekawości pytam. Zobaczysz co powie diabetolog ale myśle, ze jak mus to mus, dobrze, ze już tak mało zostało. Ja tez cała ciąże się kłuje bo mam fibrynogen podwyższony i biorę zastrzyki w brzuchol na rozrzedzenie od początku ciąży  🤷‍♂️ Nienawidzę ich odliczam dni do ostatniego zastrzyku 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
38 minut temu, Klaudia91d napisał:

Kurcze myślałam ze 92 to jeszcze górna granica tego cukru ale norma. Do jakiej wartości mysi być na czczo tak z ciekawości pytam. Zobaczysz co powie diabetolog ale myśle, ze jak mus to mus, dobrze, ze już tak mało zostało. Ja tez cała ciąże się kłuje bo mam fibrynogen podwyższony i biorę zastrzyki w brzuchol na rozrzedzenie od początku ciąży  🤷‍♂️ Nienawidzę ich odliczam dni do ostatniego zastrzyku 😅

Z krwi do 92, ale z glukometru większość diabetologów raczej każe pilnować maks 90 bo jest granica błędu 5% na urządzeniach.

Dzisiaj ma ponad stan już pacjentów, ale mam o 15 zadzwonić to mnie połączą na gabinet żebym ustaliła czy jeszcze tydzień walczymy czy mają mnie wcisnąć dzisiaj na wizytę po insulinę.

A do okulisty dostałam skierowanie od ginekolog, ale na moją prośbę. Znaczy zapytałam czy powinnam, mówi że powinno być wszytko ok, ale faktycznie lepiej sprawdzić u specjalisty. Mam nieduża wadę (-1,75) ale astygmatyzm i ciśnienia oka nigdy nikt mi nie sprawdzał, a tato ma np teraz z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Czesc dziewczyny, ja dzisiaj zaczne prasowac ubranka dla malego 😀. Od kilku dni jestem tak wykonczona, ze to zasypiam o 21.00 tez tak macie? Mam coraz mniej sil i zastanawiam sie czy to nie od diety cukrzycowej. Jem sporo ale jeszcze bardziej zdrowo niz zawsze, a juz noralnie zdrowo jedlismy. Teraz wymieniam pieczywo jasne na bardzo razowe bez cukru 0 bialego ryzu, bardzo Malo ziemniakow. Cukru wiadomo juz nie jem, Ale czuje sie bez sil 🙄 Wyniki na czczo mam niskie OK 70 czasami nawet 68. Po posilku czesto 100 do 120. Moze to za malo 😟 W poniedzialek zapytam ginekologa. 

 

Zakapturzona sliczne zdjecia 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Enigma91 napisał:

Z krwi do 92, ale z glukometru większość diabetologów raczej każe pilnować maks 90 bo jest granica błędu 5% na urządzeniach.

Dzisiaj ma ponad stan już pacjentów, ale mam o 15 zadzwonić to mnie połączą na gabinet żebym ustaliła czy jeszcze tydzień walczymy czy mają mnie wcisnąć dzisiaj na wizytę po insulinę.

A do okulisty dostałam skierowanie od ginekolog, ale na moją prośbę. Znaczy zapytałam czy powinnam, mówi że powinno być wszytko ok, ale faktycznie lepiej sprawdzić u specjalisty. Mam nieduża wadę (-1,75) ale astygmatyzm i ciśnienia oka nigdy nikt mi nie sprawdzał, a tato ma np teraz z tym problemy.

No to ja astygmatyzm tez mam ale chyba minus 0,5 na jednym oku, nawet nie wkładam okularów 😊 pójdę tez w razie w sprawdzić. Aaa to tak jest z tym cukrem. , zastanawiało mnie to właśnie. Dobrze ze teraz można telefonicznie coś ustalić kiedyś to graniczyło z cudem 😅 jeden plus corony. Zrobiłam dziś wyprawkę ta apteczna ale nie kupiłam nic do kąpieli bo poprostu nie wiem sama czym kapać 🤷‍♂️ I nie kupiłam nic do twarzy, co zamowiliscie dla swoich dzieciaczków ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, Klaudia91d napisał:

No to ja astygmatyzm tez mam ale chyba minus 0,5 na jednym oku, nawet nie wkładam okularów 😊 pójdę tez w razie w sprawdzić. Aaa to tak jest z tym cukrem. , zastanawiało mnie to właśnie. Dobrze ze teraz można telefonicznie coś ustalić kiedyś to graniczyło z cudem 😅 jeden plus corony. Zrobiłam dziś wyprawkę ta apteczna ale nie kupiłam nic do kąpieli bo poprostu nie wiem sama czym kapać 🤷‍♂️ I nie kupiłam nic do twarzy, co zamowiliscie dla swoich dzieciaczków ? 

Ja takze mam astygmatyzm Ale juz na jednym oku 1,5 i nosze okulary. Tez bym wzrok musiala zbadac. 

Ja kupilam taki Tel i szampon z Weleda takze oliwke to naturalne kosmetyki z reszta poczekam na polozna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
18 minut temu, Anka 32 napisał:

Czesc dziewczyny, ja dzisiaj zaczne prasowac ubranka dla malego 😀. Od kilku dni jestem tak wykonczona, ze to zasypiam o 21.00 tez tak macie? Mam coraz mniej sil i zastanawiam sie czy to nie od diety cukrzycowej. Jem sporo ale jeszcze bardziej zdrowo niz zawsze, a juz noralnie zdrowo jedlismy. Teraz wymieniam pieczywo jasne na bardzo razowe bez cukru 0 bialego ryzu, bardzo Malo ziemniakow. Cukru wiadomo juz nie jem, Ale czuje sie bez sil 🙄 Wyniki na czczo mam niskie OK 70 czasami nawet 68. Po posilku czesto 100 do 120. Moze to za malo 😟 W poniedzialek zapytam ginekologa. 

 

Zakapturzona sliczne zdjecia 😍

Jak 68 to malutko, dojedź więcej 🙂

ja jak miałam tydzień że cukry na czczo 75 jakoś miałam kilka dni to od razu kazała mi diabetolog dobrze łożysko sprawdzić na kolejnej wizycie i mówiła że za mało.

moge Ci trochę oddać jak chcesz 🤣

ja do buźki wzięłam na razie kremik z Musteli bo miałam jakiś kupon na rzeczy dla dzieci z Rossmana i te droższe kupiłam 🙂

Akurat na teraz będzie s później będę analizować filtry 50 na lato 🙂

 

ja po kontroli i czekam na męża i szwagierkę żeby mnie z autem odebrali bo słońce jest w cholerę, a musiała mi zakropić oczy tym do rozszerzenia źrenic 🙈 jakoś o tym nie pomyślałam bo bym od razu z mężem pojechała cholera. 

po kontroli brak przeciwwskazań do SN, więc git. Ale znalazła mała zmianę zacmowa jakaś brzezna na lewym oku, mówi że tak czasem już jest i nic na razie nie znaczy, ale raz do roku kontrola tego. No i kolejna wizyta 6mcy po porodzie dobrać nowe okulary chyba że wcześniej będę bardzo źle widzieć po porodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
5 minut temu, Enigma91 napisał:

Jak 68 to malutko, dojedź więcej 🙂

ja jak miałam tydzień że cukry na czczo 75 jakoś miałam kilka dni to od razu kazała mi diabetolog dobrze łożysko sprawdzić na kolejnej wizycie i mówiła że za mało.

moge Ci trochę oddać jak chcesz 🤣

ja do buźki wzięłam na razie kremik z Musteli bo miałam jakiś kupon na rzeczy dla dzieci z Rossmana i te droższe kupiłam 🙂

Akurat na teraz będzie s później będę analizować filtry 50 na lato 🙂

 

ja po kontroli i czekam na męża i szwagierkę żeby mnie z autem odebrali bo słońce jest w cholerę, a musiała mi zakropić oczy tym do rozszerzenia źrenic 🙈 jakoś o tym nie pomyślałam bo bym od razu z mężem pojechała cholera. 

po kontroli brak przeciwwskazań do SN, więc git. Ale znalazła mała zmianę zacmowa jakaś brzezna na lewym oku, mówi że tak czasem już jest i nic na razie nie znaczy, ale raz do roku kontrola tego. No i kolejna wizyta 6mcy po porodzie dobrać nowe okulary chyba że wcześniej będę bardzo źle widzieć po porodzie.

No wlasnie tez czytalam ze to nie jest dobrze miec takie niskie wyniki na czczo. 😟 A ja czesto mam tak niskie. Masakra. Powiem ginekolog. Ostatnio ta diabetolog mowila, ze wyniki mam bardzo dobre i ze za 2 tygodnie kontrola. 2 tygodnie temu przeplywy i lozysko bylo OK zobacze teraz w piatek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Hej! Hej! Co spojrzę na grupę to dochodzę do wniosku, że jeszcze czegoś mi brakuje 😅 tym razem to krem do buźki 😊 dobrze tu być ❤

 

Byłam dzisiaj w aptece po paski do glukometru i po drodze wstąpiłam do Biedronki bo pisałyście, że są butelki filtrujące. Czekały na mnie ostatnie 2 sztuki 🥰 radość moja była wielka do czasu gdy podchodziłam w stronę kas. 4 kasy otwarte i do każdej tak 5/6 osób i tak sobie stoję i myślę, może jakiś uprzejmy ludź mnie przepuści... i w tym momencie podchodzi do mnie Pani i pyta czy ją wpuszczę do kolejki bo jej autobus odjedzie 🤣🤣 myślałam że je*ne ze śmiechu 🤣

 

U mnie narazie cukry na czczo max 88 także się cieszę bo bez insuliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
10 minut temu, zakapturzona napisał:

Hej! Hej! Co spojrzę na grupę to dochodzę do wniosku, że jeszcze czegoś mi brakuje 😅 tym razem to krem do buźki 😊 dobrze tu być ❤

 

Byłam dzisiaj w aptece po paski do glukometru i po drodze wstąpiłam do Biedronki bo pisałyście, że są butelki filtrujące. Czekały na mnie ostatnie 2 sztuki 🥰 radość moja była wielka do czasu gdy podchodziłam w stronę kas. 4 kasy otwarte i do każdej tak 5/6 osób i tak sobie stoję i myślę, może jakiś uprzejmy ludź mnie przepuści... i w tym momencie podchodzi do mnie Pani i pyta czy ją wpuszczę do kolejki bo jej autobus odjedzie 🤣🤣 myślałam że je*ne ze śmiechu 🤣

 

U mnie narazie cukry na czczo max 88 także się cieszę bo bez insuliny.

U mnie trzymało bsie pięknie do teraz 😞 i od 33tc jak za magiczna różdżka kuźwa.

Dobre z tym autobusem 🤣

Mi przy recepcji chloptas zamiast zaml mną stanął koło mnie. Chyba mu się w szeregu zbiórka na wfu przypomniała bo synek młody był 🤣 czekałam tylko aż wystartuje przede mną do okienka. Jak bym lutnela w ten łeb 🤣 ale zwolniły się dwa stanowiska na raz więc nie wiem co by zrobił 😁

Edytowane przez Enigma91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
32 minuty temu, zakapturzona napisał:

Hej! Hej! Co spojrzę na grupę to dochodzę do wniosku, że jeszcze czegoś mi brakuje 😅 tym razem to krem do buźki 😊 dobrze tu być ❤

 

Byłam dzisiaj w aptece po paski do glukometru i po drodze wstąpiłam do Biedronki bo pisałyście, że są butelki filtrujące. Czekały na mnie ostatnie 2 sztuki 🥰 radość moja była wielka do czasu gdy podchodziłam w stronę kas. 4 kasy otwarte i do każdej tak 5/6 osób i tak sobie stoję i myślę, może jakiś uprzejmy ludź mnie przepuści... i w tym momencie podchodzi do mnie Pani i pyta czy ją wpuszczę do kolejki bo jej autobus odjedzie 🤣🤣 myślałam że je*ne ze śmiechu 🤣

 

U mnie narazie cukry na czczo max 88 także się cieszę bo bez insuliny.

Ja też ostatnio specjalnie do biedry poszłam po tą butelkę 😆  ech ci ludzie. 

 

Ja dzisiaj byłam na kontroli, pod ktg godzinę mnie trzymała , ale wszystko ok. 

Tą glukozą w moczu mam się nie przejmować bo takie śladowe ilości mogą być (  bo oczywiście na wynikach są normy ogólne nie dla ciężarnych) .  Także ulżyło mi. 

Ale ogólnie jakoś nie mam dzisiaj energii ani siły ani weny 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zakapturzona napisał:

Hej! Hej! Co spojrzę na grupę to dochodzę do wniosku, że jeszcze czegoś mi brakuje 😅 tym razem to krem do buźki 😊 dobrze tu być ❤

 

Byłam dzisiaj w aptece po paski do glukometru i po drodze wstąpiłam do Biedronki bo pisałyście, że są butelki filtrujące. Czekały na mnie ostatnie 2 sztuki 🥰 radość moja była wielka do czasu gdy podchodziłam w stronę kas. 4 kasy otwarte i do każdej tak 5/6 osób i tak sobie stoję i myślę, może jakiś uprzejmy ludź mnie przepuści... i w tym momencie podchodzi do mnie Pani i pyta czy ją wpuszczę do kolejki bo jej autobus odjedzie 🤣🤣 myślałam że je*ne ze śmiechu 🤣

 

U mnie narazie cukry na czczo max 88 także się cieszę bo bez insuliny.

Ja tez ciagle się tu dowiaduje nowych rzeczy.  😂 ale powiem Ci , ze miałam taka sama sytuacje ostatnio, ze mnie babcia prosiła o przepuszczenie w kolejce. Myśle ze u mnie słabo widać brzuch. 😅 ja mam koleżankę co jest w 3 miesiącu wiec nic nie widać i zawsze podchodzi do kasy i mówi ze jest w ciąży i prosi i przepuszczenie. Ja ogólnie tak nie umiem szczerze mówiąc. Może kiedyś się miło zaskoczę i choć raz mnie ktoś puści. 😊 @enigma a do kąpieli tez kupiłaś te musieli rzeczy? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja kupiłam do twarzy firmy Ollian krem do twarzy od 1 dnia życia.

Dzisiaj byłam na zajęciach w szkole rodzenia i mieliśmy o laktacji i pozycjach karmienia dużo rozmawiała mi położna wątpliwości i dała dużo wskazówek.

Ja dzisiaj od rana mam jakoś wkurw* tak mnie mąż denerwuje że hej nie odzywam się do niego. Dzisiaj wyprałam ciuszki 2 pralkę kolorowe i wypiore jeszcze pieluszki i prześcieradła. A jutro zabieram się za prasowanie i układanie ciuszkow no i walizkę do końca spakuje. Ogólnie to mi się nic nie chce 🥱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Agnieszka5g napisał:

Ja kupiłam do twarzy firmy Ollian krem do twarzy od 1 dnia życia.

Dzisiaj byłam na zajęciach w szkole rodzenia i mieliśmy o laktacji i pozycjach karmienia dużo rozmawiała mi położna wątpliwości i dała dużo wskazówek.

Ja dzisiaj od rana mam jakoś wkurw* tak mnie mąż denerwuje że hej nie odzywam się do niego. Dzisiaj wyprałam ciuszki 2 pralkę kolorowe i wypiore jeszcze pieluszki i prześcieradła. A jutro zabieram się za prasowanie i układanie ciuszkow no i walizkę do końca spakuje. Ogólnie to mi się nic nie chce 🥱

 

Też miałam taki zamiar dopakować walizkę i nawet się za to zabrałam ale wpadłam jeszcze na pomysł, żeby przymierzyć majtki poporodowe czy są ok... i nie są 🤣 muszę kupić większe 😅

 

Wiecie, co do tych kolejek to ja nie jestem zbyt roszczeniowa, póki się czuję okej to postoję i zaczekam ale podejrzewam, że większość tych starszych kobiet, które nagle tracą wzrok było kiedyś na moim miejscu i świetnie zdają sobie sprawę jak to jest i to jeszcze z maseczką na twarzy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Mojej mamie a mieszkamy razem z rodzicami, wyszły przeciwciała na covid igg 58 AU/ml wychodzi na to że przeszła więc te wszystkie objawy co miałam to pewnie covid ja miałam gorączkę po  5 dniach od pierwszych objawach mamy  więc pójdę zrobić sobie za tydzień bo to będzie 3 tygodnie od pierwszych objawów moich. 

Więc dzieczyny dobrze czułam że to nie zwykła grypa że jakoś inaczej się czułam.

Może to i lepiej że przeszłam przy porodzie nie będę się martwić ufff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...