Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Wercia93 napisał:

Mam chyba na liście 20 pozycji. Dużo genetycznych, hormonalnych ze względu na wcześniejsze problemy. No trudno, ufam mu, lepiej za dużo niż za mało. 

Może właśnie przez te genetyczne i hormonalne jest taka cena bo jeszcze są inne badania to i może tyle wychodzi ale racja z drugiej strony na dzidziusiu nie ma co oszczędzać A tez lepiej być spokojnym itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
8 minut temu, Tytka 23 napisał:

Może właśnie przez te genetyczne i hormonalne jest taka cena bo jeszcze są inne badania to i może tyle wychodzi ale racja z drugiej strony na dzidziusiu nie ma co oszczędzać A tez lepiej być spokojnym itd 

Ja też jestem tego zdania w nosie mam pieniądze 

Śmiałam się że w tamtym miesiącu sobie przyoszczędziłam to w tym troszkę wydam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, Tytka 23 napisał:

Ja to już patrzę na to tak że te pieniądze co kiedyś przepalalam to teraz jest z nich donry użytek i już 🙂

A no pewnie ze tak 😊ja dużo na ciuchy wydawałam ale teraz już stop bo i tak nie ma sensu skoro i tak nie wejdę pozniej w nie 

Także troszkę poczekam aż zacznę rosnąć i Kupie sobie jakieś ala ciążowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mama88 napisał:

A no pewnie ze tak 😊ja dużo na ciuchy wydawałam ale teraz już stop bo i tak nie ma sensu skoro i tak nie wejdę pozniej w nie 

Także troszkę poczekam aż zacznę rosnąć i Kupie sobie jakieś ala ciążowe 

No masz troszkę racji 😄 ja to się właśnie zastanawiam czy będę miała duży brzuch i czy przytyje 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
22 minuty temu, Mama88 napisał:

A no pewnie ze tak 😊ja dużo na ciuchy wydawałam ale teraz już stop bo i tak nie ma sensu skoro i tak nie wejdę pozniej w nie 

Także troszkę poczekam aż zacznę rosnąć i Kupie sobie jakieś ala ciążowe 

Mam to samo, a dodatkowo sprzedaje na Vinted ciuszki, które leżały rok i na nie nie spojrzałam 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mama88 napisał:

No przytyć napewno przytyjesz 🙂ja w pierwszej 34kg przytyłam ale bardzo szybko schudłam 

Ja przytyłam25 kg w pierwszej. Zrzuciłam do 2msc po porodzie cała wagę na plusie. 

Matko...myślałam że moje 25kg to dużo, ale widzę że istnieje nowy rekord.

Edytowane przez brzuchatka90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
19 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Ja przytyłam25 kg w pierwszej. Zrzuciłam do 2msc po porodzie cała wagę na plusie. 

Matko...myślałam że moje 25kg to dużo, ale widzę że istnieje nowy rekord.

No ja przed pierwszą ciąża ważyłam 47kg przy 170cm  na początku chudłam bo bardzo dużo wymiotowałam a później jaki złapałam apetyt 😁 teraz muszę się troszkę ograniczać bo już nie te same lata 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny ja też bylam na wizycie 7tydz i 1dz serduszko bije,zarodek ma 5 mm ja za badania krwi dalam 232 zł.ja też chodze prywatnie do lekarza ale przez PZU mąz ma w pracy pakiet medyczny i wszystkie wizyty mam teraz za darmo,tylko krew płacilam.wiecie jak juz zobaczyłam to bijące serduszko to kamień z serca normalnie i sie uspokoilam troche,ale dalej plamie wiec dalej lezenie i tabletki.życze Wam miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
5 minut temu, Kiciowa napisał:

Hej dziewczyny ja też bylam na wizycie 7tydz i 1dz serduszko bije,zarodek ma 5 mm ja za badania krwi dalam 232 zł.ja też chodze prywatnie do lekarza ale przez PZU mąz ma w pracy pakiet medyczny i wszystkie wizyty mam teraz za darmo,tylko krew płacilam.wiecie jak juz zobaczyłam to bijące serduszko to kamień z serca normalnie i sie uspokoilam troche,ale dalej plamie wiec dalej lezenie i tabletki.życze Wam miłego wieczoru

No i super ze juz serduszko widziałas to teraz na spokojnie odpoczywaj sobie i dbaj o siebie 😊Tobie też życzę miłego wieczorku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kiciowa napisał:

Hej dziewczyny ja też bylam na wizycie 7tydz i 1dz serduszko bije,zarodek ma 5 mm ja za badania krwi dalam 232 zł.ja też chodze prywatnie do lekarza ale przez PZU mąz ma w pracy pakiet medyczny i wszystkie wizyty mam teraz za darmo,tylko krew płacilam.wiecie jak juz zobaczyłam to bijące serduszko to kamień z serca normalnie i sie uspokoilam troche,ale dalej plamie wiec dalej lezenie i tabletki.życze Wam miłego wieczoru

Odpoczywaj sobie też miłego wieczorku Wam😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, banasiatko napisał:

Dzień dobry 😉 Miłego dnia Wam życzę 🙂 Jak się spało? Jak samopoczucie? Jak się czujecie?

Tobie również miłego dnia 😊u mnie jak narazie ddobrze tylko pogoda przygnebiajaca , spałam dobrze i się dzidzia moja snila😆a jak ty się czujesz ? Jak  Ty spałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
50 minut temu, banasiatko napisał:

Dzień dobry 😉 Miłego dnia Wam życzę 🙂 Jak się spało? Jak samopoczucie? Jak się czujecie?

Dzień dobry😉 szczerze ledwo wstałam a położyłabym się spowrotem. W nocy trochę plamilam więc mój mózg już nie chciał spać tylko myśleć o innych mało ważnych na ten moment rzeczach😶 leki na śniadanko zjedzone a ty jak się czujesz ? ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...