Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Justi nie pomoge ci bo nie stosowalismy zadnego a wychodzilismy sporadycznie na chwile bo maly cala zime chorowal 😞
A co do synka mojej siostry to Kacper nad nim dominuje hehe wszystko mu zabiera a tamten sobie pozwala z niego to taka oaza spokoju jakby dziecka nie bylo,kilka razy zostawalam z nimi sama i przewaznie na mojego babla musialam uwazac zeby mu nie przywalil,albo czegos innego nie zmalowal,no i Filip jeszcze sam nie chodzi przejdzie kilka kroczkow i bec na dupke wiec moze tez nie chce sie Kacper z nim zabardzo bawic,za to z synkiem mojej kolezanki o 2 msc starszym super sie juz bawia ganiaja sie po pokoju razem jezdza razem na jezdziku itd az milo sie patrzy 🙂
Wkleje kilka fotek z synkiem mojej siostry 🙂
Lusiu a moze to 3dniowka moj micho tez tak mial ze myslalam ze na zeby a okazalo sie na odwrot i mial ja 2 razy w przeciagu 2 tygodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/ss855282.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6276/ss855282.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/219/ss855304.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5338/ss855304.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ircia - Franek też juz raz przechodził trzydniówkę 🤢 Kurcze, myślę, że to nie to, bo teraz jest ok, pomimo iż nie dawałam mu obecnie nic na zbicie gorączki. Zobaczymy, jak będzie później...

No i ciekawe, gdzie podziała się Edytka 🤔 Kama, to wiem, że nie ma zamiaru nas odwiedzać, ale Edzia chyba się nie pogniewała na nas?? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bez jaj dziewczyny

Kama
mysle ,ze wroci no przeciez madra kobieta jest
i nie bedzie strzelała focha o byle co

Kacperek superasny 🙂 heha malutki od siotry tez fajniusi 🙂 fajnie miec takich urwisow w domku ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ kurcze ja nie mam wlasnie dla Wojtusia takiego rowiesnika no moze z wyjatkiem o pol roku mlodszej kolezanki no,ale poki co ejst jeszcze za malutka


hmm no to niewiem Lusiu mi ta nivea wlansie nie bardzo odpowiadala
zobacze moze w tym roku ten zeszloroczny bedzie lepszy 😁 😁 😁
na razie smarujemy tylko bambino chyba wystarczy na taka pogode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja oczywiscie bede z m. i bąbelkiem w domku i to mi baaaaaardzo odpowiada 🙂
nawet przez mysl mi nie przeszlo by w tym roku moglo byc inaczej 🙂
i juz sie strasznie ciesze na tego sylwestra mimo,ze bedziemhy tylko we trojke 🙂

a Kama hmmm stwierdzila,ze nie odnosimy sie do jej postow,ze za nia nie tesknimy i takie tam
oj chyba miala zly dzien i na pewno tu zajrzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do planow na sylwka to ja bym chciala gdzies isc wkoncu caly rok jestem z malym a jedna noc mu nie zaszkodzi bez mamy i taty,a tak dawno nigdzie nie bylismy chyba z 2,5 roku i mnie nosi niemilosiernie
Rozmawialismy juz z naszymi znajomymi i chce ich namowic zebysmy gdzies poszli razem,niewiem czy to wypali bo oni woleliby siedz w domu a w karnawale pojsc na 2,3 wieczorki,ale perspektywa sylwka w domu mnie przeraza z 2 dzieci tym bardziej ze jedno nie spalo nigdy u nas wiem jak jest jak przyj do nas to mali sa nie do zajechania i pewnie padli by znajac nasze szczescie kolo 24 i po godz od nowa... i to jest przerazajace bo nic bym z tego sylwka niemiala poza pilnowaniem dzieciakow,bo pewnie na mezow nie bedz mozna liczyc hehe...
Zobacymy jak to bedzie
A co do Kamy nie chce mi sie tego komentowac hehe...troche to dziecinne co napisala no,ale coz najwyrazniej potrzebuje wiekszej uwagi 🙂Mam nadz ze Kamilko szybko wrocisz do nas kochana,i nie bedz sie juz na nas fochac mnie tez nie bylo 2 msc i jakos tez mnie nikt nie wspominal,w koncu kazdy wiedz ze niemam neta 🙂
Ciekawe co u Edytk michalindziorkai i Kaczuszki,ciekawe czemu odeszla z forum czesto jest na NK a na forum nawet nie zajrzy ciekawe????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pochwale wam sie jaki wylicytowalam malemu kombinezon chodzilo mi bardziej o spodnie bo kurtke juz ma kupilam mu w zeszlym roku taka beisbolowke z Miki i teraz jest akurat dobra 😮 🤢
A ze sie nadazyl kombinezon z kurtka,to czemu nie zawsze sie przyda 🙂Podobaly mi sie takie z Wojcika albo z Tchibo ale one raczej nie na moja kieszen nawet uzywane 😞
http://allegro.pl/rewelacyjny-kombinezon-jak-nowy-gratis-rekawiczki-i1878316900.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ircia
Kaczuszka jestw niemczech
nie ma dostepu do neta
pisalam do niej smska
a dostep nA nk ma jej szwagierka chyba i to ona wciaz tam siedzi i graw gry np.
co prawqda ostatnio KAACZUKA DODALA ZDJECIA,ALE MOZE MIALA NA CHWIKE DOSTEP DO NETA NIE WIEM HMMMM


fajny kombinezonik udalo ci sie wygrac i za niewielka kase
jesli chodzi o kombinezon z Tchobo to ja sie na niego napalilam jak szczerbaty na suchary i nawet po niego pojechalam do sklepu,ale gdy zobaczylam go na zywo to od razu zrezygnowalam byl baaaaaaardzo cienki i jakis taki nijaki duzo ladniej wygladal na zdjeciu 🙂 poki co mamy 2 kurteczki na zime teraz musze tylko dokupci spodnie i buty a to droga przez meke . . . masz jzu dla KACperka buty ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajny ten kombinezon, i jaka nieduża przebitka hehe 🙂 Ja mam cłękitny z Coccodrillo, ciekawe, jak długo będzie czysty 😲 🥴, a tak to kurteczka - mama moja kupiła nad morze, więc nawet nie wiem jak wygląda...
Na tablicy.pl za 35zł widzialam fajny kombinezon, coś w podobie jak ten twój, ale nie mam kasy, żeby kupić. Z reszta, też zamierzam iść do pracy, więc pewnie moja mama nie będzie szalała z małym na dworze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi mam juz dawno buciki bo moja siora sprzedaje dzieciece obuwie i zawsze jak nowa dostawa to my pierwsi hehe 🙂
Sa granatowe na rzepy i zamek z boku idealne na wysokie podbicie 🙂
Nie wkleje fotki bo baterie rozladowane a niewiem gdzie ladowarka do nich pewnie maly gdzies wyniosl 🙂
A co do kombinezonu to tez mi sie tak na oko wydawaly cienkie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 😉 my na zimę już w pełni gotowi kombinezon dwu częściowy i czapkę buty szalik rękawice (też nie chętnie noszone) zakupione. a kombinezonik dla Kacperka super!
ocho już sie rozpisałam maruda się obudziła 🤨 co do kremu mamy ziaji i jak do tej pory mi pasował 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi to nie sa zadne firmowe buciki kosztuja kolo 70 zl wiec kolo bartka nawet nie staly ale jakosciowo i wytrzymalosciowo sa super, i zawsze mu jakies dobiore na podbiciu,na jesien mamy adidaski i polbuciki takie do kostki i tez jestem zadowolona i tym bardziej ze ciocia daje chrzesniaczkowi za free 🙂
Poszukam moze beda na allegro to ci wkleje linka jak znajde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ircia mierzylismy Elefantena i na nasze podbicie sa beznadziejnie plytkie ehh jutro wybieram sie do Bartka moze jakies zakupie buciki bo wiem,ze moglabym gdzies indziej kupic tansze tylko po 1 nie mam gdzie i kiedy szukac no i nerwow brak na chodzenie z wiercioszkiem po sklepach

teraz mamy rozmiar 22 a na zime kupie 24 na pewno o ile nie wieksze sama nie wiem zobaczymy co powiedza mi sprzedawczynie w sklepie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...