Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniu no mam nadzieje ze twoje słowa sie nie sprawdza 😜. teraz do zlobka mi malej nie przyjmą, dopiero od nowego roku od września wiec właśnie wypada ten wiek 2 lat...ehhh. narazie mała jest bardzo otwarta do ludzi, chętnie podchodzi do innych, nie boi sie nie plącze tylko uśmiecha.Często wyciąga raczki i odchodzi z innymi 😮 😁 mam nadzieje ze tak bedzie w przypadku żłobka, ze nie będzie tak dużego płaczu jak pisałas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no w ostateczności możemy zrobić sobie dziare mamusie.net haha i faktycznie admin musi nam cos odpalić za reklamę haha
ja ugotowałam wlasnie zupke ogórkowa juz na jutro 😁 wiecie moje dziecko z jedzenia stalego to najchętniej zajada sie ogórkami 😁

Lusiu, a gdzie R umieścił swoje zdjecie jako chetny statysta? bo juz sie nosze z tym zamiarem od 2 tyg i jakos nie moge sie zmobilizować, a czytałam ze na necie jest kilka stronek ktore podszywają sie pod inne agencje...wiec wole miec jakis pewny namiar 😁 kolezanki córeczka wystapiła w reklamie mleka 😁 tyle ze nie mam z nia kontaktu i nie mam jak zapytać.

wiecie tydzień temu sprzedałam kozaczki Malej na allegro i dzisiaj dostaje a-meila od tej kobitki co je kupiła ze ktos na allegro skopiowal moje zdjęcie i opis aukcji!!! normalnie sie wpienilam! ludzie to maja tupet.Napisalam tej pani iwonce 1800 ze nie ladnie tak kopiowac czyjes zdjecia i opisy...no i nie odpisała mi nawet. dostalam tylko potwierdzenie przeczytania przez nia tej wiadomosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
na sekund 5 bo padam na pyszczek :P a jutro kolejny dzien Ja chce weekend ehh

Aniu zgodnire z obietnica mala relacja z odwiedzin w sklepie
Buty Bartek u nas odpadly sa strasznie ciezkie, maja strasznie sztywna podeszwe wlasciwie nie dalo sie jej zgiac w reku no i z tym podbiciem niby maja rzepy,ale u nas zapinaly sie na koncowce, a maly mial tylko skarpetke niechce myslec co by bylo gdyby mial np rajstopy frotte bez szans na zapiecie


ale uwaga kupilismy w Bartku buty REWELACJA z wloskiem firmy PRIMIGI mieciutkie , lekkie jak piorko (a moze jak zwykle kapcie domowe), dla naszego nie malego podbicia idealne Wojtus po sklepie biegal az milo hehehe
bo nei wiem czy wam pisalAM, ALe chodzi juz od jakis 2 tyg sam 🙂

OTO link do bucikow Ja jestem zachwycona i ciesze sie ze mam ten zakup z glowy mimo swojej ceny bo zaplacilam 219 zl jednak w tym wypadku uwazam,ze bylo warto 🙂

http://allegro.pl/primigi-dla-dzieci-chopin-e-sniegowce-goretex-r-24-i1895372465.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe myślałam ze to Emi tak rozrabia i sobie mysle....... urwisuje jak Viki i podobna jakaś do niej, czytam wyżej a tam ze Viki hehe nie spojrzałam dobrze ze to Olusia wkleiła haha. Olusiu widzę ze Viki tez dostarcza ci wrażeń jak mnie Gabi 🤪

Justi cena powalająca, ale najważniejsze ze wreszcie udal sie wam zakup 😁
ann pisalas o tej literówce w clarksie, my mamy buciki G a i tak jak mala ma rajstopke to czasami ma ja odcisnieta na skórze...zależy jaka grubość rajstop, choc te co miała ostatnio wcale nie byly takie grube. Sadzisz ze np H były by wyższe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas podobne Wojtus wyrabia rzeczy,ale podobnie jak Olusia ciesze sie ze przynajmiej w tym czasie moge cokolwiek zrobci to nic ze pozniej pol godz musze po nim sprzatac 😁 😁 😁 😁

Ania z czystym sumieniem moge ci je polecic , a skoro masz kolo siebie taki sklep to przejdz sie z Stasiem moze akurat jakies sobie dopasujecie . . . bo tak jak pisalam u nas Bartek i Ecco zreszta rowniez odpadly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przerąbane macie dziewczyny z tym wysokim podpiciem waszych maluchów...Emi na szczęście ma taką stopę, że każde buty na nią pasują więc możemy sobie pozwolić na troszkę tańsze egzemplarze 😉

Wczoraj napisałam, że podobają mi się śniegowce, ale nie dodałam linka 🙃
Więc chodziło mi o takie hehehe
http://allegro.pl/www-topbuciki-pl-sniegowce-owcza-welna-r-22-23-i1888678441.html

Te mają w środku owczą wełnę, ale boję się zamawiać na allegro...podobne tylko ze sztucznym materiałem w środku są w Deichmanie. Cena podobna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Co do rany, to właściwie goi mi się dobrze, trochę mnie ostatnio pobolewa ale lekarz twierdzi że tak może być jeszcze przez kilka miesięcy bo wszystko musi się tam poukładać. No i mam taką elegancką czerwoną sznytę w kształcie S przez cały brzuch, po co mi tatuaż 😉 ?

Chyba faktycznie przejedziemy się do tego sklepu, jest co prawda po drugiej stronie miasta, ale mamy do niego bezpośredni autobus 🙂 Na razie musimy się oboje wykurować, bo jesteśmy mocno przeziębieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu rana jeszcze jakiś czas napewno będzie ci się dawać we znaki, ale najważniejsze, że nic groźnego cię nie spotkało 🙂 A blizna...teraz jest tyle kreów i maści, że napewno uda ci się ją jakoś wybledzić 🙂

A wogóle to przeczytałam historię jaką opowiedziałaś czerwcówkom o tej peruce co Stasiowi została w rączce i uśmiałam się po pachy 😁 😁 😁 Ciesz się, że nie byłaś przy tym 🤢 😁 A biedna babka pewnie miała ochotę schować się pod ziemię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No cóż, moje dziecko do spokojnych też nie należy 😉 Dla tych dziewczyn, co nie czytają czerwcówek: pisałam Wam kiedyś o koncercie w szkole muzycznej na który opiekunka zabrała Stasia. Po koncercie dużo opowiadała jaki Staś był grzeczny, jak słuchał z zainteresowaniem i jak wszyscy byli nim zachwyceni 🙂 Dopiero kilka dni później opowiedziała o końcówce koncertu: Stasiowi zaczęło się już chyba nudzić a to zawsze oznacza jakieś fajne pomysły 😉 Przed nimi siedziała pani z bujną fryzurą, Stasiek capnął ją za włosy... i włosy zostały w rączce 🤪
Pani podobno wyszła szybko i już nie wróciła... Szkoda mi jej strasznie, ale niestety nie jesteśmy chyba w stanie w 100% zapobiec takim sytuacjom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...