Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Edytko u nas tez kiedys bylo milo przy myciu włosów, to chyba przychodzi z wiekiem.

Edytko no fajna sprawa i mozna sobie dorobic, w zaleznosci gdzie sie gra najmniej płatne sa seriale ale jezeli grasz w nim kila razy to wiadomo ze inna suma wyjdzie. Jezeli film ma duzy budżet to tez wiecej płacą 😁 podobno od 30zł do nnawert 200zl zalezy ile sie zagra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Bardzo ciekawy ten motyl, taki jakby płomień...I tak jak mówisz, najważniejsze, że tobie dalej się podoba 🙂 🙂 🙂 To jest chyba najlepsze potwierdzenie, że te pare lat temu idealnie wybrałaś wzór 🙂 Mam nadzieję, że ja za parę lat będę tak samo zachwycona swoim tatuażem jak teraz kiedy na niego patrzę (mimo tego, że jeszcze nie mam go na ciele hehhe) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już się zdecydowałam i na 100% robię sobie ten tattoo 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/265/46110077.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9295/46110077.jpg[/IMG][/URL]

Teraz ciekawa jestem kiedy ten kumpel mi go zrobi, mówił, że napewno w ten weekend 😉 Ach już się nie mogę doczekać... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😉
Monika ladny ten twoj tatuazyk 🙂 i strzal w 10tke skoro po tylu latach ci sie nie znudzil 🙂

Edytko twoj przyszly tatoo tez mi sie podoba Ja jednak jestem napalona jak szczerbaty na sychary na ten drugi tzn 3 ptaszki na łopatce 🙂 ehhhhhhh

i oby jutro n atym tomografie bylo wsyztsko ok ehh swoja droga ciekawe z czego masz takie bole glowy hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Neurolog podejrzewa migrenę, ale jutro będzie wiedział więcej po sprawdzeniu czy nie mam jakichś guzków itp. świństw w głowie...takie bóle towarzyszś mi od dawna tzn. gdzieś od liceum, ale kiedys występowały rzadko (raz na rok) a teraz nie dość, że miałam je codziennie to jeszcze dochodziła do tego zaćma na oczach... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heh niezly numer z ta peruka, ja bym chyba pierwsza wyszla bo bym nie mogla ze smiechu 😉
A tak to standardowo, ze nie wolno, w takich sytuacjach jak zaczepianie kogos, dotykanie itd. A to, ze baba miala peruke to poprostu przypadek.

Co do kapieli to mala juz od dawna sie kapie w wannie, i uwielbia jak woda leci z kranu bo moze podkladac tam jezyk, pryskac sobie do oczu itd.

A co do ogladania tv to u nas jest wlaczony caly czas ale mala podchodzi do niego tylko polizac i idzie dalej. A tanczy do wszystkich grajacych zabawek 😉

Edyta, i jak tam dermaknel sie sprawdza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie!
Takie szaleństwo wystąpiło pod wpływem tatuaży,że ciężko mi było nadrobić TYLEEEE stron!!! 🤪Super!
U nas ostatnio było chorobowo. W nocy w czwartek Hania 4 razy zwymiotowała, w sobotę wieczorem młody zaczął wymiotować i trwało to dokładnie całą dobę, a w poniedziałek rano mąż miał biegunkę,a ja: biegunka, wymioty i gorączka 😮 I trwało to dokładnie dobę. W sumie cieszę się,że ja się okazałam najsłabszym ogniwem i ja miałam najciężej. Do dzisiaj jestem na L4. Jutro już powrót do rzeczywistości 🙂

ANN- strasznie się cieszę,że wyniki masz dobre!!!!!
EDYTKA- trzymam kciuki za jutrzejszą tomografię-oby również wynik był dobry!

Co do butów to my w weekend się wybieramy na zimowe zakupy. Myślę,że Hani kupimy w deichmanie. Na szczęście nie mamy problemu z wysokim podbiciem i każde buty pasują.

I muszę dołączyć do mam wymuszaczy i złośników. 🤢 Hania zrobiła się normalnie kierowniczką w naszym domu. Jak tylko coś jest nie tak jak ona by chciała to od razu się wścieka np. ja tańczę z synkiem a akurat ona chce też to robić to zaczyna piszczeć, gdy braciszek bierze ją za ręce od razu jej przechodzi i jest cała szczęśliwa i wszystko jest ok. Wczoraj już tak mnie wkurzyła takim zachowaniem,że zastosowałam motyw Super niani (sprawdzający się u synka),że rozhisteryzowaną zaniosłam do pokoju i wyszłam. Wróciłam po 3 sekundach i "pogadałyśmy",że ma się tak nie zachowywać itd, dała mi buziaka, zapytałam czy będzie już grzeczna, powiedziała"ta" i poszła.....broić dalej 🤪 😁
Poza tym naśladuje starszego brata,więc potrafi wspiąć się wszędzie- noge zadziera na wysokość ramienia, ale poza tym świetnie się dzieciaki bawią i zaczynam mieć coraz więcej czasu dla siebie bo dzieciaki ganiają razem po mieszkaniu i wspólnie ciągle coś kombinują 🙂

IRKA- fajnie,że "wróciłaś"he,he!
ELUNIA- fajnie,że się odezwałaś,że wszystko zaczyna się układać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - adres mailowy to [email protected] . Edytko - możesz też sobie zapisać namiary, ale akurat film kręcony jest w Łodzi, więc jeśli masz chote przyjechać to zapraszam 🙂
Napisz coś o sobie, wiek, imię, nazwisko i telefon, oraz mniej więcej twoją dyspozycyjność. No i koniecznie 2-3 fotki. Kokosów nie zarabia się, bo 50zł za dzień zdjęciowy, ale jak jest jakaś większa rola, może być i więcej, a pieniądze przelewane w ciągu miesiąca na konto. Np. prawdziwy policjant, który nic takiego nie robi na planie dostaje 150zł, a taki sam tylko że statysta 50zł. Jest jak jest, ale liczy sie tez przygoda 🙂


Edytka - popieram wybór tatuażu, i trzymam kciuki za tomografię 🙂

U nas z kąpielą nigdy nie było problemu, mogę robić z Frankiem co chcę 🙂 Jego nie rusza nawet spłukiwanie włosów, po prostu leję wodę na głowę, a jemu nie przeszkadza, że wszystko spływa mu po buzi 🙂
Potrafi się kąpac nawet 30 min. i nie chce wyjść, a jak mówię "wychodzimy", a on właśnie stoi, to szybko siada, żebym tylko go nie wyjmowała 🙂 Więc jak już przegina z chodzeniem po całej wannie, a chcę, żeby usiadł, mowię do niego "wychodzimy" to siada i mam problem z głowy 😁

Niestety tv u mnie w domu króluje, co mnie bardzo wkurza 😠 😠, ale niestety nie mogę wyeliminować tego problemu.
Fakt, reklamy Franek lubi, ale najbardziej muzyka, więc jak jestem sama w domu to leci Viva albo MTV, a jego ulubione kawałki to wszystkie LMFAO, Bruno Mars "Lazy song" ze względu na obecność małp, i Swedish House Mafia "Save the World", bo są pieski 🙂, Shakira "Rabiosa", a numer 1 to Pitbull "Give me everything" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi, spróbujemy z tymi butami Primigi 🙂 Dzięki za namiar 🙂 I powiem Wam że zdecydowaliśmy się zamówić przez internet (tylko czarne) żeby nie ciągnąć Stasia teraz z katarem do CH. W razie czego można oddać w ciągu 10 dni a wyszło nam, że koszt wysyłki do domu będzie tylko o 4 zł wyższy od kosztu biletów dla jednej osoby jeśli mielibyśmy jechać po te buty sami 😉

Edytka, my też trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelia co do wspólnego kombinowania dzieci wczoraj u moich widziałam pełną współprace w brojeniu Magda po cichutku wpuszczała Mikula do łazienki gdzie każdy zajął się swoją "robotą" ,czyli Magda -zabawa przy umywalce, MIkul- rozwalanie misek i wszystko bez jednego pisku czy krzyku , aż się boję jak się ta ich współpraca "rozwinie". My nadal siedzimy w przeziębieniach młody zaraża sie od Madzi znaczy ona jest przenosnikiem wirusów z przedszkola bo ona sama od czasu do czasu ma tylko lekki katarek. Żal mi Mikołaja ze tak musi odchorować było tylko półtora tygodnia spokoju w kaszlu i znowu na nowo, na razie bez antybiotyku mam nadzieje że przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szkoda mi tych Waszych dzieci, że ciągle jakiś antybiotyk jest w robocie. U nas na szczęście póki co jeszcze antybiotyku nie było, Stasiek ma ostatnio non stop gile do pasa i też od przedwczoraj trochę pokasłuje, ale nie ma temperatury i nic się poza tym nie dzieje. Nasza lekarka uważa że dopóki się da, lepiej leczyć domowymi sposobami i nawet nie przyprowadzać dziecka do przychodni, żeby nie złapało czegoś gorszego. Uważa też że dopóki nie ma temperatury a na dworze nie ma deszczu i zbyt dużego wiatru, dziecko powinno być jak najwięcej na powietrzu.
Stosujemy się do tego i póki co działa - mam nadzieję że nie przedobrzę bo przy takim podejściu stosunkowo łatwo coś przegapić (pamiętam Lusia o zapaleniu płuc u Frania właściwie bezobjawowym). Daję mu teraz codziennie tran, cebion i od dwóch dni Drosetux, do picia dostaje sok malinowy z miodem i cytryną. Dziś mu nastawiłam syrop z cebuli na miodzie, jak puści sok, będziemy dawać zamiast Drosetuxu. Wolałabym żeby już nie chorował biedaczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dlatego Ania chodze teraz do innej lekarki, żeby nadarmo nie dawać antybiotyku, miał wtedy jak już mu wchodziło na oskrzela, teraz mam nadzieje że bez niego sie obejdzie na razie ma tylko stan podgoraczkowy no ten kaszel i katar, tyle mieliśmy spokoju Mikuś nie chorował dużo, zaczeło sie od września od tego przedszkola. NO i wychodzimy codziennie nawet z lekkim katarkiem i kaszelkiem nie mamy innego wyboru po prostu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dopóki Stasia karmiłam piersią, nie chorował praktycznie w ogóle, a teraz co i raz ma jakiś katar, ale na szczęście nic poważniejszego się nie dzieje. Niby teraz chodzi więcej do dzieci ale przed wakacjami też chodziliśmy na place zabaw, zaczynaliśmy chodzić na jakieś zajęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My wybraliśmy z tego samego modelu czarno - granatowe. W ogóle dziewczyny jakoś ostatnio poszalałam na Allegro. Trzeba będzie niedługo oddać część ciuchów które Staś nosi, bo młodszy o rok kuzyn jest już prawie wielkości Stasia 😉 Pokompletowałam mu na Allegro różne bluzy i polarki i powiem Wam że czasem naprawdę można upolować niezłą okazję 🙂
http://allegro.pl/show_item.php?item=1878974925
http://allegro.pl/show_item.php?item=1876290651
Ten polarek z żyrafką już przyszedł i jest super 🙂

A z konkretów znalazłam bluzę z windstopperem i nie mogłam się jej oprzeć mimo że była nieco droższa. Ja kilka lat temu kupiłam sobie polar z windstopperem właśnie i to jest niesamowity komfort, bo jednak większość wychłodzenia organizmu to jest przewianie przez wiatr i okazuje się często że kiedy człowiek się od tego wiatru ochroni to wcale nie musi się ciepło ubierać. Już przyszła, jest w bardzo przyzwoitym stanie (tylko trochę zmechacona na karku) a nówka tego typu by na pewno kosztowała ponad 100zł. Jest na tyle obszerna że jeszcze wiosnę w niej obskoczymy a teraz będzie pod albo na ciepłe ubranie zimowe 🙂
http://allegro.pl/show_item.php?item=1878518522
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 My w sumei mierzylismy te czarno-niebieskie,ale stwierdzilam,ze wezmiemy ciemniejsze czyli cale czarne bo bede miala mniej czyszczenia,a poza tym moj m. sie uparl na czarne wiec tak zostaly 🙂 na wiosne zaszaleje z innym kolorem heh 🙂

no to Aniu poszalalas 🙂 z zakupami na allegro,ale rzeczywiscie udalo ci sie wyszarpac fajne ciuszki za neiwielka kase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...