Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witaj Edytka 😘 Nareszcie jesteś kochana 🙂 Mam nadzieję, że szybko uporasz się z głową, wyobrażam sobie, jakie to musi być uporczywe 😞

Super Aniu, że wyniki badań bądź co bądź sa pozytywne 🙂

Monia - wszystkiego najlepszego dla mamci, niech się trzyma, i dużo, dużo zdrówka dla niej!!!

Co do tatuażu - to podoba mi się ten pierwszy elf spośród trzech ostatnich, w ciele kobiety 🙂 Tamten pierwszy taki upiorny trochę 😉
No a nutki za uchem - nie podobają mi się, jeśli nie mają przesłania, chyba ze jak Olusia w nawiązaniu z Viki - świetnie nawiązuje 🙂
Uważam, że jak robić juz tatuaż, któy jest na całe życie, to nie tylko dlatego że podoba się, ale żeby miał jakiś sens/cel.
Ja też chcę mieć, kuzyn R robi, ale narazie temat zawieszony. Chciałabym tatuaż w miejscu niewidocznym, bo nigdy nie wiadomo, gdzie np. będe pracowac, a nie chciałabym żeby np. z powodu nutek za uchem jacyś klienci czuli się zniesmaczeni, pisali skargi i tym samym żebym wyleciała z roboty 🙂 Poza tym to nie w moim stylu 🙂
Ale wymyśliłąm sobie tatuaż na plecach/między łopatkami, tak skromnie, piękna literka "F" i może jakiś dodatek delikatny typu kwiat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mala spi, m pojechala na strzelnice a ja mam okazje posiedzieć przed kompikiem 😁 potem jade odebrac dyplom i do mamy do szpitala.Te dni mijaja tak szybko, ze sama sie dziiwie.czlowiek wiecznie nie ma czasu...Ostatnio chodzi mi mysl oddania gabi do żłobka.Musze podejść do zlobka kolo nas i spytac co i jak i czy mamy szanse.mala by miala juz 2 latka, wiec bym miala mniejszego stracha o nia.Musze sie zdecydować, bo u nas rodzice i teście pracują i nie mam co czekac czy moze ktoś przestanie chodzić do pracy i zając sie małą. powiem wam ze juz mam dosc siedzenia w domu, czasami to nie wiem czy sie brać za sprzątanie, obiad czy inne obowiązki czy może pobawić sie z mala lub wyjść na spacer......czasami juz nie mam pomyslów jak to moje dziecko zabawić, nie mam tez zbytnio dla niej rowiesnikow, by mogla sie z nimi pobawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i zapomniałam napisać, że super Emi 🙂 Rośnie jak na drożdzach, i jaki wózeczek z lalą fajowy 😁

I oczywiście dużo zdrówka dla Lenki!!!

Franek kręcił mi się i właził na kolana i pozapominałam hehe

Monia - tak pomyślałam o tobie, ale sądziłąm, że jestem jeszcze w Kutnie 😞 No nic, przyjedzie moja mama, to jakoś to zorganizuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu nutki za uchem jak najabardziej mają u mnie przesłanie 😉 Ja śpiewam od dziecka (choć nie jestem w tym rewelacyjna, ale to kocham 😜), muzyka gra mi w duszy 🙂 Jak jeszcze mieszkałam z rodzicami to brat zawsze mówił mi "przestań wkońcu śpiewać równo z piosenką, bo chciałbym posłuchać też oryginalnego utworu" hehhehehehe 😁 😁 😁 Mam wiele piosenek, które jak słyszę to mam ciarki na plecach, bardzo przeżywam niektóre utwory...dlatego ten tatuaż jak najbardziej mnie odzwierciedla 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz dojrzałam, ten Justi podoba mi się, ale ten ostatni 🙂
Kiedyś chciałam teś krzyż celtycki na plecach, nawet przesłałam temu kuzynowi projekt, ale zaszłam w ciążę i na tym się skończyło.


Monia - ja mam tak czasami, że czas jest, śmietnik w domu, ale jakoś nie mam ochoty nic robić. I też myślę sobie, że nie mam się już w co bawić z Frankiem, chociaz czy ja się tak naprawde bawię z nim na maxa, żeby brakowało zabaw? ☺️ Musimy się częściej spptykać, wtedy nasze dzieci będa zachwycone - pamiętasz u twojej mamy w pracy jakie podchody robiły? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny współczuje z tym pisaniem pracy, to jest istny idiotyzm dla mnie pisanie mgr czy pracy licencjackiej. no ale co.... sadze ze lepszy byłby egzamin naszych wiadomości a nie pisanie pracy co polowa prac jest pisana przez kogoś innego bo ludziom albo sie nie chce, albo czasu nie maja. Wiec nie rozumiem po co to wszystko ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze idzieci jak burza 🙂
Maly usnol w wozku bo bez niego nie dal by rady sam zasnac bez koca a tak w wozku raz dwa:0)
Moze uda mi sie pozmywac i powiesic pranie
A wczoraj M kupil auto nie te co chcielismy jech po nie 260 km a okazalo sie porazka baba myslala ze moj M. sie nie zna czy bylo malowane czy nie w koncu pracuje jako lakiernik,no i umowil sie z gosciem po drodze czyli od nas 50 km i kupilismy citroena c3 2007 rok tzeba wymienic blotnik chlodnice i maz sam pomaluje czyli jakis koszt 500 zl a tak za nie uszkodzonego bysmy musieli dac ok 5 tys wiecej.Ale sie ciesze bo 3 msc bez auta to dla mnie jak pol zycia bez przerwy kazdego sie o wszystko prosic,a tak moze z 2 tyg i bede smigac.Musialam wam o tym napisac hehe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emi jest najlepszy usprawiedliwieniem 🙂
sliczne fotki 🙂

Monia pewnie mozesz zapisac Gabi do zlobka to nic nie kosztuje , a zawsze moze na nia meijsce czekac
zreszta tak jest u mnie 🙂
i szczerze ?? mysle, ze 2 latka to dobry okres by oddac dziecko do zlobka choc niektorzy twierdza,ze mozna poczekac jeszcze rok i oddac do przedszkola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Justi za usprawiedliwienie 😘 😘 😘 😜

Ja też zastanawiałam się nad oddaniem Emi do żłobka ok. 2 latek, ale z drugiej strony chciałabym poczekać do 3rż i dać ją do przedszkola...samam nie wiem muszę o tym pomyśleć...
też czasami chciałabym wrócić do pracy...a częściej cieszę się, że siedzę z małą w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...