Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Monia to trampolina z raczka dla malucha do 20kg. Mala strasznie lubi skakac wiec taka trampolina to super prezenta dla niej. Chrzestna chciala jej kupic dmuchany zamek taki 2x2m za 200zlale tylko to by musiala miec w pokoju a poza tym nie chce takich drogich prezentow.

To widze, ze dzieciaki ida nam leb w leb z zebami, nie wiem czy jeszcze ktorej ma 16zebow oprocz kacperka, gabisi i viki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusiu genialna ta trampolinka 🤪 Musisz szybciutko zamawiać, bo faktycznie ktoś może cię uprzedzić...

Monia a co to za kosmate myśli hehehehe 😁 😁 😁 Ja tam o bracie w tych kategoriach Broń Boże nie myślę hehehheheeh 😁 😁 😁 😁 😁 😁
I koniecznie wrzuć fotki swojej nowej fryzurki 😉

Ircia tak to ten sam gościu 😉 A wtedy mi nie zrobił, bo nie miał kasy na zakup tuszy bo go gościu z którym razem z moim M. pracowali zrobił delikatnie mówiąc w balona...ale już się odkuł więc ponowił propozycję...
Zobaczymy jak to będzie, jak dziś mi nie zrobi, to chyba się wycofam...bo nie mam czasu na ciągłe kombinacje z załatwianiem opieki nad Emi itp. Wczoraj M. był w domu to sprawa byłaby prosta a w tygodniu M. pracuje całymi dniami więc lipa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chcialam wam wkleic fotke no ale cos szwankuje imageshock czy jakos tam no trudno moze innym razem
Olusiu super ta trampolina kacper tez uwielbia skakac tak wiec kupujcie ja hehe
Monia tak chce obejrzec twoja nowa czadowa fryzurke 🙂
Edytko trzymam kciuki mocno zeby sie dzisuaj udalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie mam tatuażu i raczej nie będę miała, bo rezygnuję!!! Jestem tak wkurzona na tego gościa, że szok, dzisiaj ciśnienie miałam chyba z 200/100 😠 😠 😠 Nie odbierał wogóle od nas telefonu, dla mnie ten gościu już nie istnieje...ja rozumiem, że miał mi zrobić tatuaż za darmo, ale to nie ja się o to prosiłam, tylko sam wyszedł z inicjatywą, więc może by teraz nie leciał w h..a

BRAK SŁÓW!!!! Nienawidzę tak niesłownych ludzi...

Moja szansa na tatuaż odwleka sie niestety do momentu aż będę mieć kasy jak lodu aby pójść bez wyrzutów sumienia do salonu tatuażu...czyli krótko mówiąc...do NIGDY!!!! ehhh 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
he he lusia dobry pomysl;9 taka akcja harytatywna, jakby nie patrzec cel szczytny, uwolnienie edyty od wkurwienia:p

A swoja droga to ja bym mu nagadala albo napisala konkretnego smsa z podziekowaniem. Ale w sumie tez moglas powiedziec ze cos mu odpalisz za przysluge to moze by sie bardziej garnal do zrobienia. Szkoda, ze tak daleko mieszkasz to bym ci dala namiar na mojego znajomego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/sam0373f.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9056/sam0373f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
A TEGO ZDJECIA DO KONCA ZYCIA NIE ZAPOMNIE...MIAL WTEDY MIESIAC 😉WCHODZE DO POKOJU BAWIE SIE Z NIM A ON MI POKAZAL TEGO PALCA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...