Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ale Wiki bosko się porusza tak fajnie wręcz drży cała na głos muzyki 🙃 u nas Kinga jak usłyszy muzykę od razu wstaje i klaska albo próbuje po swojemu dygać nogami. Też nauczyła się reagować na hasło włącz muzykę i leci do dvd albo jak jesteśmy na rowerku klika w pulpit i mruczy sobie pod nosem 🙃 jak układamy puzzle podaje mi po kolei kolejne elementy bym włożyła czy też udaje mi się nie raz ją na kłonić do sprzątania zabawek z powrotem do kosza czy miśki na półki. Ostatnio nauczył się pokazywać jak robi krowa czy kotek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nasze dzieciaki rosną i rozumu coraz bardziej im przybywa a nam się stale wydaje że są jeszcze małymi bezbronnymi bąbelkami a wziąć ich teraz porównać do noworodków to już jaka piorunująca różnica!! i pomyśleć że to tylko roczny odstęp czasu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak poza tematem -Czy czytała bądź oglądała może któraś z was białą masjkę ja niedawno skończyłam czytać i jestem nią zachwycona teraz pragnę zdobyć ten film!!! historia ukazana w niej jest autentycznym przeżyciem pewnej Szwajcarki zakochanej w Masaju z Kenii. Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evcia nawet nie słyszałam o tym filmie 🤔 Trzeba się rozejrzeć za nim 😉

Eluniu parę ćwiczeń i Lenka napewno wszystko skoryguje 🙂 Ja pytałam się na wizycie u pediatry, czy trzeba standardowo iść z dzieckiem na kontrolę do ortopedy i mówiła, że tylko wtedy jak zauważy się jakieś nieprawidłowości. Więc ja póki co nie wybieram się z małą do ortopedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane 🙂

Wpadłam tylko na chwilkę bo potem wybieramy się na ten piknik rodzinny 🙂 Pogoda zapowiada się ładna, więc będzie miło 🙂

Przy okazji chciałam się pochwalić, że Emilce przebiła się górna lewa dwójka 🙂 Czyli mamy już 6 ząbków 🙂 Może wkońcu mała ruszy szybciej z zębami 😉

Koraliku na wszystko przyjdzie pora 🙂 Widzisz, choć Emi rozwija się szybko motorycznie i intelektualnie to znowuż zęby idą jej chyba najwolniej ze wszystkich lipcowych maluchów... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂

Olusia - Viki rusza się tak w rytm tych dźwięków, jakby sama była taką grającą zabawką 😁 😜 Super!! 🙂

Eva - ja niestety od jakiegoś czasu jestem totalnie w tyle jeśli chodzi o literaturę i filmy - zawładnęła mną tv i lenistwo ☺️ ☺️

Koraliku - każde dziecko rozwija się w swoim tempie, widocznie Mikuś nie chce się z niczym spieszyć 🙂 Franek też późno zaczął, a później zaczął szybciutko nadrabiać zaległości i wyprzedzać 🙂

Edytka - udanego pikniku!!

Ja wczoraj chciałam iść z małym do cyrku, bo przyjechał koło nas, ale niestety R zawiódł i po 19 poszliśmy z Franiem na jeszcze jeden spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie
My znowu w nocy mieliśmy jazde z ząbkami Lenki ale jakoś ta czwarta czwórka się jej nie chce przebić a za lada chwile będą jej szły trójki.
Dobrze że chociaż pogoda dopisuje i można się wybrać z koleżanką i jej chłopcami na spacerek do parku.
Teraz póki Lenka śpi gotuje obiadek i później sio na spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje za kolejny zabek Emilki, w koncu moze jej sie tam cos rozbuja i dogoni reszte 😉

Wlasnie przyszedl do mnie list z kliniki, w ktorej bylismy w poniedzialek, to samo wyslali do naszego pediatry no i on bedzie mala musial jeszcze przebadac na tarczyce, nerki, serce i oczy. Bo czasem jest tak, ze przy wadzie wrodzonej sa tez inne objawy. Ehh mam nadzieje, ze wszystkie wyniki wyjda dobrze:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusiu trzymam kciuki aby wyniki Viki wyszły idealnie!!!

My po pikniku 🙂 Było super!!! Na początku byłam załamana, bo okazało się, że to nie jest impreza na wielkim placu jak sobie to wyobrażaliśmy tylko w takim barze na świeżym powietrzu. Ale potem okazało się, że jest super!!! Grał świetny zespół z Filipin, babeczka miała głos genialny 🤪 Śpiewała wszystkie stare i nowe hity prawie jak oryginały 🤪 🤪 🤪 Nazywają się Tagay.
Do tego jedzenia było mnóstwo i było pyszne. Był pingpong, trampolina, 2 zjeżdżalnie (mała i duża), chuśtawki, piłkarzyki i pełno piasku wkoło więc Emi odkryła swoje powołanie jako kura na grzędzie heheheh 😁 Przekopała rękami pół placu 😁 Było badzo rodzinnie 🙂 Oczywiście 69zł bym za to nie dała, ale za 10zł warto było!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jutro wrzucę jakieś fotki bo rodzice mają fajne na aparacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o to fajna sprawa taka imprezka. Ja bym Kingę też chciałabym gdzieś zabrać z myślą by była częściej wśród dzieci. Bo my mieszkając na wsi nie mamy tak częstej możliwości przebywania z innymi dziećmi jak w mieście a widzę jak Kini tego brakuje bo uwielbia przebywać wśród dzieciaków. Ogromnie się cieszy jak przyjeżdżają do nas dzieci siostry ale i z tym ostatnio często nie jest bo i siostra ma swoje obowiązki w domu a przy czwórce dzieciaków w tym z piątym w drodze to roboty przybywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eva - również podziwiam twoją siostrę!!!! 🙂

Edytka - super, że impreza się udała 🙂

My dzisiaj wyszliśmy na spacer po 9, Franek przeszedł cały park, a jak wróciliśmy do domu to zasnął. Pogoda dzisiaj upalna, więc dobrze, że tak wcześnie poszliśmy, bo później nie dałoby rady wytrzymać. Teraz trochę padało, grzmi, super pachnie deszczem, no i jest rześkie powietrze 🙂 Chętnie poszłabym na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Kama to super ze wieczór panieński się udała.
U nas sobota to była nawet ładna pogoda do spacerku a za to w niedzielę siedzieliśmy prawie cały czas w domku za wyjątkiem małego wypadu do sklepu.
Lence wyszła czwarta czwórka to myślę że na jakieś parę dni będzie spokoju zanim będą wychodziły trójeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kama wyslij fotki z wieczorku! Fajnie, ze imprezka sie udala 😉

elunia a ile czasu lence wychodzily 4?Bo Victorii ida wszystkie naraz, raz cos kluje przez dziaslo,raz nie, potem puchnie i znowu schodzi, juz tak 2 miesiace ida.Dzisiaj to jej napuchly takie banie, ze masakra.Nie chce nic jesc,troche obiadku zje ale to tez najlepiej takie z ryzem czy makaronem malym, ktory moze polknac bez gryzienia.Mam nadzieje, ze wyjda juz w tym tygodniu bo bez czopkow nie potrafi zasnac, juz nawet zel nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
U nas weekend minol oki w sobote pogoda cudna grilowalismy ze znajomymi do 1 w nocy,a cieplutko jak niewiem bylo 🙂Wczoraj pogoda sie skichala,a dzisiaj nie jest zle,tak sobie...
Kama super,ze wieczor panienski sie udal 😉Prosimy o foteczki 🙂Czyli za tydz juz slub pewnie stresik masz co nie???bo ja bylam posrana a w dniu slubu na validolu jechalam i mi pomogl,uspokoilam sie od razu 🙂
Evuniu piatka dzieci podziwiam twoja siostre naprawde 🙂Ja raczej niedalabym rady... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek kochane mamuśki 🙂 🙂 🙂

U nas weekend superowy 🙂 W sobotę piknik, a w niedzielę grill u rodziców. Udało nam się wczoraj zdąrzyć przed deszczem z grilem, potem trochę popadało to posiedzieliśmy w domku.

Eluniu to Lenka ma już pokaźną "klawiaturkę" heheheheh 😁 🤪 🤪 🤪

Kamcia zazdroszczę tego panieńskiego...ja z ogromnym sentymentem i uśmiechem na twarzy wspominam swój wieczór panieński, mimo, że odbył się w nienajlepszym dla mnie momencie w życiu. A jednak został w mojej pamięci jako jedna z najlepszych imprez (zaraz za weselem 😉). A teraz przed tobą wieeeelki dzień 🤪 Mimo, że formalnie jesteście już małżeństwem to myślę, że ślub kościelny będzie takim odświeżeniem waszego związku 🙂
Ja długo przed ślubem byłam strasznie zdenerwowana, a odziwo dzień przed i w dniu swojego wesela byłam stoicko spokojna 🤪 Tak jakby nic miało się nie dziać 😜 Dopiero jak stanęłam z moim tatą w drzwiach kościoła i zagrała muzyka to aż mnie ścisnęło w gardle ze wzruszenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...