Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Justi - a ja znalazłam info, że grupa Rutkowskiego znalazła już ciało małej 😞

Jak patrze na Frania, to nie mogę wyobrazić sobie sytuacji, żeby mi wypadł z rąk...jak?? przecież dziecko trzeba trzymać.....a na filmie na dziewczyna płacząc mówi Rutkowskiemu, że "majdła jej się".....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
niby wypadla po kapieli jej w rak, a wczensiej mowila,ze upadla w sypialni na wysoki prog ...
ojciec dizecka niby nic nie wiedzial,ale w UWADZE sam sie wypowiadal,ze podwiozl zone z dzieckiem i zostawil ich i pojechal gdzies dalej ...
wiec co on tez musi byc w to zamieszany
czy po prostu ona mu powiedziala,ze dziecko spi
przeciez wg neij bylo sine ...
to co ojciec tego nei zauwazyl
ehh nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jesli chodzi o umiejetnosci mowienia , pokazywac rzeczy Wojtusia hmm to
wl;asciwie hmm potrafi robic to co wasze wiekszosc dzieciaczkow
czytajac wasze posty
ja bym sie rozmowa pani psycholog nie przejmowala wiadomo kazde dziecho rozwija sie we wlasnym tempie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na tym filmiku z Rutkowskim wyraźnie mówi, że dziecko było zawinięte w kocyk, który był śliski (to kto zawija w taki kocyk, skoro wie, że jest śliski??), i potknęła się o próg, a dziecko samo się trzymało, i jej majdło - tak określiła to.
Boże święty, tak mi szkoda tego dziecka 😞
Może nie powinnam oceniac, ale patrzac na ta dziewczyne odnosze wrażenie, że nie była zdolna do opieki nad dzieckiem.

http://wiadomosci.wp.tv/i,Zeznania-matki-Madzi-z-Sosnowca,mid,959064,index.html#m959064
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesz co, ale skoro niby dziecko żyje, to czemu ta matka powiedziała że nie?? Może je sprzedała komuś?? Moim zdaniem, ojciec nie wie, a ona wszystko ukartowała.
Z drugiej strony, skoro podała miejsce gdzie jest ciało dziecka, a tam go nie było, to znaczy, że może dziecko żyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://uwaga.tvn.pl/55256,wideo,332448,co_sie_stalo_z_mala_magda,co_stalo_sie_z_mala_magda,reportaz.html

dzis patrze na to zupelnie inaczej
reportaz z przed kilku dni . . . .

wypowiedz ojca gdzie zostalo ok 10 minut
opisuje tam ojciec Madzi gdzie rozstal sie z dzieckiem i zona
no to co zawiozl je i nie widzial,ze dziecko w wozku nei zyje ??
ona opisuej z kolei teraz ze gdy to sie stalo zabrala dziecko i wyszla by je gdzies ukryc
nie pasuja tutaj te dwie wypowiedzi do siebie

moze sprzedali to dziecko ehh nie wiem
czekam ... na dalszy przebieg wydarzen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mnie dziwi to ze jak ojciec dziecka mógł nie wiedziec o wszystkim.... w zeznaniach zeznał ze wyszli razem z domu i on wsiadł z kolega do auta a ona poszła z wózkiem w strone rodziców...wiec jak mógł nie zauwazyc? nawet gdyby tak było, to o której ona dziecko kapała? nie zdziwiło go to ze po kąpieli z dzieckiem na dwór idzie w taki mróz? ehhh co nie pomagał jej z wózkiem?
tez sadze ze ta jej wersja wydazen nie jest wiarygodna, bo jak wytłumaczyc ze w miejscu w którym wskazała miejsce zwlok, ich tam nie ma i okolicy? moze była juz zmęczona i straciła do niej cierpliwość i wtedy doszło do tragedii? dziwne ze nikomu nic nie powiedziała...a mąż zanim dowiedział sie o zaginięciu to co nie widział u niej nic niepokojącego? nie iała np spuchniętych oczu od płaczu albo np ręce jej sie nie trzęsły? dziwne to wszystko.....

justi, nie dziwie ci sie...sadze ze opiekunka powina cie informować o kazdym wyjsciu z małym, dobrze ze mały zdrowy i nie dziwie ci sie ze masz taki nastrój...ja tez po tym wszystkim co sie dowiedziałam jakoś nie moge normalnie funkcjonować...

Olusiu, moze psycholoszka dlatego dała takie pytania wiedzac ze to polka hahahahhahaahh nie no żartuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
eh dziwne to wsyztsko najpierw walczyli o jej zycie bo to wczesniak
pozniej taka tragedia i ona co hops dzieckko ubrala i chciala wyrzucic
noz k...a ja nawet psa bym tak nie potaktowala a co dopiero swoje wlasne dziecko


moim zdaniem kręcą rodzice tej Madzi

i masz racje MOnika kazdego ojca by zdziwilo,ze z dziekciem dopiero co wykapanym idzie na mroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w telewizj mówili ze ona nie chciała sie poddać testowi na waliografie..ojciec sie poddał ale na pytanie( cos w podobie) czy po zajsciu pytał zone co sie stało z Madzia, czy zrobiła jej krzywde, mała nie żyje i czy na pewno został porwana....podobno załamał sie...rece na głowę położył... nie pamietam doikładnie tego pytania ale cos podobnie....ciekawe czy kolejny raz nie zostanie poddany...i matka tylko juz z innym pytaniami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co oni w ogole tak jakby przyjeli taka maske na twarz . . .
nie widac po ncih nic
ja myslalam,ze sa na prochach,ale po tych info . . .. ehh

wiecie co mnie jeszcze zdziwilo
ogladalam ich na FB,NK
i ojciec owszem mial ogloszenia ,ze zaginela Madzia
a matka nic kompletnie eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słuchajcie, a jak ona nic temu dziecku nie zrobiła? Może poprosiła jakiegoś kolegę, żeby niby ją sledził, żeby upozorować napad, a dziecko poszło do kogoś....?
JEst za dużo niejasności, jak policja nie wie, to my tym bardziej nie wpadniemy na to 😞 Ale myślę, że napewno kłamią ci rodzice, a napewno matka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...