Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dobra ale skoro nie bylo porwania i wsztko sama upozorowala to jak kopnela sie w glowe? Musial ktos jeszcze z nia dzialac i mysle, ze to ojciec. Tym bardziej, ze policja sprawdzala, ze ze slaska ktos wchodzil na stronki jak oszukac wariograf.
No i jacy rodzice po takiej tragedii martwia sie tym, ze nie moga wyjsc z domu bo dziennikarze stoja, albo siedza na necie na fb i nk??
Ja mysle, ze moze mala zabkowala czy miala gorsze dni i ciagle lakala i nie wytrzymali presji i ja zabili. A dziecko jak ona niby polozyla pod drzewem, mozliwe ze jakies zwierzeta ja zjadly skoro jeszcze przy rzece bylo. Malo bezdomnych psow sie blaka jeszcze na mrozie?
ehh oni oboje cos kombinowali, ojciec byl za spokojny i ona tez,sciemniali rowno i a ta konferencja prasowa i wywiady byly pewnie specjalnie zeby ich zlamac, bo ile mozna klamac jeszcze przed cala polska?musieli sie w koncu zlamac, tylko pytanie teraz co tak naprawde sie stalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusiu - możesz mieć rację. Wiem po Franku, jak potrafi zadziałać na nerwy, to czasami sobie myślę, że ci, co nie mają cierpliwości do dzieci i mają chorą psychikę, rzeczywiście mogą coś zrobic dziecku.
Ale żeby taki cyrk robić przed całą Polską??

Kilka dni temu u mnie w Łodzi facet zadał wiele ciosów nożem i siekierą 12 letniemu synkowi który zmarł, połamał nogi 4 letniej córce i to wszystko na oczach matki, którą przywiązał do krzesła. W sumie ją tez zaatakował i walczy o życie, a sam popełnił w pracy samobójstwo - a to wszystko z zazdrości.

Ale ci, niech powiedzą prawdę, i niech oszczędzą swoją rodzinę i cały kraj. Niech zakończa tą szopkę i po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justi napisał(a):
a i prosze o pomysly na WALENTYNKI 😜

Ircia przepis na rogaliki po prosze 🙂


na mnie kochana nie licz, bo ze względu na to, że nie będa ich obchodzić, nie mam weny na jakies atrakcje 🙂

Włąśnie oglądałam konferencję prasową z Rutkowskim, i bardzo mądrze mówił, w sumie cała sprawa dzięki niemu się rozwiązała. Policja powinna na początku poddac tą matkę badaniom psychologicznym a tu wszystko na odwrót,eh...

Miłego weekendu Justi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myslałam Justi że już cię nie ma ☺️

Rutkowski mówił, że skoro ciała nie ma w miejscu gdzie wskazała matka, to mogły jakies głodne zwierzęta zjeść 😞 😞

A psycholog powiedziała, że dzieci są tak "zaprogramowane", że bez problemu mogą przezyć taki upadek, więc tylko sekcja zwłok może wykazać, czy dziecko zmarło na skutek uderzenia, czy zamarzło 😞 i to jest w tym wszystkim najgorsze, jak okaże się to drugie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czytam różne nowinki w tej sprawie, i jasnowidz wypowiada się, że udział w tym zajściu miał tez mężczyzna z najbliższego otoczenia tej dziewczyny, i że ciało dziecko jest w jakimś budynku. I że możliwe, że nie był to wypadek, a zabójstwo z premedytacją 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja juz po badaniu, wiecie jak tej małej zaczęli poszukiwac to czytałam w gazecie ze oni jechali do jasnowidza i w połowie drogi zrezygnowali. ten znany jasnowidz tak mówił i tez go zdziwiło ze zrezygnowali bo miał za darmo wszystko sprawdzic jednak skoro oni nie dojechali to nie mial rzeczy dziewczynki, które sa podobno niezbędne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...