Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Śpi w ciągu dnia zawsze, czasem 40 minut, czasem 2 godziny. To nie ma wpływu na godziny snu nocnego, tylko na stopień wieczornej marudności 😉
On od samego początku spał strasznie czujnie, jak się w ciągu dnia zdarzy że przejedzie ulicą jakiś głośniejszy samochód, to już staje na równe nogi 😉 A w nocy też dobrze śpi do jakiejś 2-4 a potem się już do rana "wałkuje" po łóżku i co chwila otwiera oczy. Czasem muszę go na siłę do siebie przytulić, żeby dospał do tej 6. Sądzę, że gdyby spał sam, wstawałby jeszcze wcześniej 😉

Acha, Staś waży 10,1 kg w pampersie i skarpetkach 😉 I ho ho - wylazł z wagą i wzrostem (81) nieco powyżej 3. centyla 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
LUSIU- ale Franio jest strasznie duży... 🤪Szok. Hania do 11 kg dobić nie może.

Co do spania to Hania wstaje o 6ej (do żłobka) bo przed siódmą wyjeżdżamy i chodzi spać 19-20.
Lecimy ter 🤪az na plac zabaw bo cieplutko-19stopni.

Hania właśnie mnie rozczuliła,bo wpadła w histerię i została karnie odprowadzona na matę do pokoju (na swój kącik karny) i jak jej przeszło to przyszła do mnie się przytulić i mówi:"tuli, tuli moja mama" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki Olusiu:*

no co dziecko to inne al;e wszystkie kochane. Gabi chodzi spac o 20.00 i spi tak do 7.00-8.00 teraz jak do zlobka to budze ja 0 7.00 i ciezko ja dobudzic. dzisiaj miala kiepska nocke co chwila płakała...widac ze spiocha miala ale mimo to wierciła sie i plakała. jak ja wziełam przytuliłam na zabke to cisza byla i spala..jak tylko odłożyłam to na nowo płacz.W sumie to spałam ok 3 godz...oczy jak zapałki i m to samo.no ale co zrobic takie uroki.

Amelio, no to faktycznie ci Hania rozczuliła.słodka
Lusiu, oby nic sie Franiowi nie przyplątało.
tydzień leci mi tak szybko ze sama sie dziwie.robotki mam masę wiec i dzien mija jak błyskawica. no i nareszcie dostane 1 wypłatę hehehe 🤪 kłade sie mamusie spac bo padam i musze odespac a rano wstaje o 6.00/ spokojnej nocy i słonecznego dnia mamusie. moze uda mi sie wejsc na stronke jutro w pracy////czasami zaskakuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu hehehhe nie miałam żadnego połączenia od ciebie 😉 😁 Musiałam nie mieć zasięgu.

Monia Emi już nie śpi wogóle w dzień, Bartuś z tego co się orientuję jeszcze śpi za dnia. Ale masz rację, nie pomyślałam, że ja teraz często jeżdżę po lekarzach, więc byłby problem z małym. A ciągle brać wolne to też kapa bo koleżanka musiałaby wtedy wybierać dni z urlopu...chyba jednak się nie zdecyduję na pilnowanie Bartusia...

Emi idzie spać ok. 20 a wstaje o 7, czasem o 6.

Amelko hehehhe ależ Hania wykazała słodką skruchę 🙂 😁

A Emilka nauczyła się opowiadać ze mną bajeczkę o kotku 🤪 🤪 🤪 Mam to nagrane ale nie umiem go wrzucić 😞 Imageschack nie chce mi tego wrzucić...
A wygląda to tak:
JA: W pokoiku na
EMI: stoliku
JA: stało
EMI: mleko
JA: i
EMI: jajeczo (jajeczko)
JA:przyszedł
EMI: kotek
JA:wypił
EMI: mleko
JA:a ogonkiem stłukł
EMI: jajeczo
JA:przyszła
EMI:pani
JA:kotka
EMI: biła (zbiła)
JA: a skorupkę
EMI: wywuciła (wyrzuciła).

Trochę długi ten dialog heheh ale nie mam filmiku to chociaż tak mogę to przedstawić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - kupiłam tego kwiatka w Biedronce 🙂 Bardzo fajny, tylko szkoda, że sama goła doniczka bez folii. Poszłam do Skrzydlewskiej żeby jakoś przybrać, to baba powiedziała mi, że nie mają nic takiego w sprzedaży, a "obcych" kwiatów nie przybierają 😠 Nie, to nie 😜

Edytko i Monia - dzięki za pomoc z tym prezentem 😘 Oklask dla was 🙂 Oczywiście nie jeden na dwie 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Włąśnie wpadłam na genialny pomysł 🤪 Mam rękaw do pieczenia - a on jest z takiej folii jak te, co się kwiatki przybiera, więc włoże do środka doniczkę i recepturkę żeby się trzymało 🙂 Może mogłam jakiegoś pika kupić albo coś w tym stylu, ale to najwyżej jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...