Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
uff jednak wyszlysmy z mala, wsiadlysmy w samochod i pojechalysmy za wioske, jest tam taka duza laka pod lasem i mala miala radoche po trawa wysoka 😉 Jeszcze szli ludzie z osiolkami chyba ale nie ryczaly wiec moze jeszcze cos innego 😉 Mala az piszczala i biegla do nich. Niedlugo wrzuce fotki.
Teraz ja polozylam i moze padnie spac pierwszy raz od tygodnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wow, ale super widoki Olusiu!! Uwielbiam takie klimaty 🙂 Viki jak zwykle fotogeniczna 🙂 🙂

Olusiu - masz rację co do Frania, uczulenie na słońce. Tylko zdziwiło mnie, bo dzień i dwa dni wcześniej znacznie dłużej był na słońcu i jeszcze niczym nie wysmarowany, a tego dnia akurat gdy go posmarowałam i był krótko takie coś....no ale było też bardziej ostre słońce. Na szczęście już mu przechodzi, prawie nie widać.

Co wychodzenia to u nas niestety Franek później ma drzemkę, ale spokojnie może zaliczyć wieczorny spacerek. W ten upał zawsze z nim wychodziłam bo do sklepu - a później niektórych rzeczy np. mięsa nie kupię. Ale nigdy nie łazimy po zakupach jakoś długo.
Dzisiaj obudził się o 7 więc ok. 9 poszliśmy na zakupy i teraz w domu siedzimy. Za jakiś czas dopiero wyjdę z nim.

Zaraz wstawię wam zdjęcie, jak wczoraj wyglądał mój raczek 🙂 Ale to i tak już był blady 😉

Monia - a Gabi dobrze się już czuje? Przeszło jej?

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/zdjcie118v.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9121/zdjcie118v.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia mnie notorycznie nie chce wpuścić na nasz wątek, próbuję wejść i mnie wyrzuca...Wkurza mnie to jak nie wiem, właśnie przed chwilką miałam ten sam problem 😠

Lusiu genialne zdjęcie na awatarku!!! Franio super chłopak 🤪 😘
A co do tego uczulenia to smarowałaś małego kremem z filtrem?? Bo może od niego był taki czerwony... 🤔 Albo faktycznie za dużo słońca... Coć dziwne, że na rączkach był blady a pewnie miał krótki rękawek...

Ja dzisiaj kupiłam dla Emi krem z filtrem 50 z Lirene, zobaczymy jak się będzie sprawował...

Wogóle Emilka jeszcze bardziej się rozgadała, jestem w szoku jak to szybko idzie do przodu 🤪 Umie już powiedzieć wiele wierszyków, niektóre całe sama np. siała baba mak, a niektóre dopowiadając ze mną np. całą bajklę o Zosi Samosi, albo Pawła i Gawła...a z nami jak już gada, aż jak na nią patrzę i jej słucham to nie mogę uwierzyć, że mam już tak duże dziecko 🤪 A jak widzę takie maluszki w gondolkach, to już nie chciałąbym do tego czasu wrócić, teraz ten okres bardzo mi się podoba 😉 Żeby się jeszcze tych pieluch pozbyć to będzie super 😜

Olusiu uważaj na tą wysoką trawę, bo w niej mogą siedzieć kleszcze i ine dziadostwo...
Ale Vikusia cud miód dziewczynka 🙂 Wyglądała w tej trawie jak mała rusałka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusia - już nie ma Franek tego uczulenia, jedynie suchą skóre w niektórych miejscach.

Edytka - smarowałam Franka kremem z filtrem 50+. Ale z Emi gaduła się zrobiła 🙂 Fajnie. Ja cieszę się, że chociaż Franek cokolwiek zaczął mówić...podstawy, ale dobry początek 🙂

Wczoraj wyszliśmy na spacer dopiero o ok. 19.30 i do 21 byliśmy.
Pod koniec miałam miłe towarzystwo i została mi przywrócona wiara w mężczyzn 😎 Ale narazie nic nie napiszę, bo nie mam jak.

Miłego dzionka, zaraz idę młodego ululać i sama się też prześpię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
IRCIU badz twarda....ja tez sie staram...sorki ze w poniedzialek nie napisalam ale mnie w domu nie bylo wogole..u swojego bylam..nad morzem byla super pogoda.....maly sie tak bawil z fabianem ze szok.....nie moglam kubusia uspic,,,,,a fabian po 10 minutach go uspil..bylam w szoku....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bylam u gina musial mi wyciagnac spirale.....byla zle zalozona wogole i stad te bóle.....teraz nic mnie nie boli.....tylko musze teraz uwazac zeby nie wpasc....dziwewczyny nie wiem co sie dzieje...nic praktycznie nie jem a tyje....waze juz 64 kg a wazylam 60kg....to moze od tej spirali tak tylam.....moze zejdzie ze mnie teraz .....hmmmmmmmmm.....siostra i szwagier powiedzieli ze jestem w ciazy bo tak przytylam..piersi mi urosly jak balony......a wcale nie jestem....!!!!!!!!dzisiaj tez gdzies jedziemy z malym na noc..bo ja tu nie wytrzymuje w domu.......z fabianem chcemy cos wynajac i ja moglabym dac malego do zlobka i moglabym isc do pracy.....i bym miala wkoncu swiety spokoj.....!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Koralik moz zwykle zaparcie?
Kiedys ogladalam program, ze dziecko mialo ciagle bole brzucha, twardy brzuch itd. A wypróżniało sie normalnie. Zrobili usg i sie okazalo ze kal zalega gdzies wyzej i dlatego. Syropy przeczysczajace i odpowiednia dieta pomogly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu kochana czekamy na relacje z tego miłego wieczoru 😉 Mężczyźni nie są aż tak źli hehe 😁

Koraliku no ciekawa jestem bardzo jaką diagnozę postawili Madzi...

Izunia dobrze,że wyciągneli ci tą spiralę,bo pewnie źle założona i tak dobrze nie chroniła przed ciążą a jeszcze mogłabyś dostać jakiegoś zakażenia...swoją drogą niezły partacz z tego lekarza,który ci to zakładał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wtedy jak pisałam Wam że Magda ma zapalenie pęcherza dawałam jej bactrim ale w pn zrobiłam badanie ogólne moczu i okazało się że nie ma żadnych zmian w moczu czyli ten antybiotyk psu na bude a lekarka powinna sama się leczyć a nie kogoś. We wczorajszych badnaiach wyszły mocno powiększone węzły chłonne i to one ją bolą. Prawdopodobnie źródłem tego czegos jest jakiś wirus. W momencie gdy lekarz jej jeździł tym urzadzeniem po tych węzłach to ona sie wzdrygała znaczy boli ją. Przypadkowo wyszło nam coś jeszcze mianowicie torbiel na nerce ale mówił że ona jest do kontroli co jakiś czas nic się z nią nie robi ma 11mm, mim o to i tak się martwię. Teraz z tym wszystkim do lekarza niech podejmie właściwe już leczenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamusie,
kooraliku...no to dobrze ze doszli do tego co Madzi dolega, oby teraz własciwie zaczeli ja leczyc

Lusiu, no mała czasami po kaszle ale humor jej dopisuje.katar tez juz sie skończył. Zdjęcie Frania w avatarku superasne, ślicznie mu w takich kolorkach.

My wczoraj kupilismy małej sandałki, wybór był duzy tyle ze problem z dostępnością rozmiarów wiec staneło na rózowych sandałkach adidasa roz 20.Sa bardzo leciutkie, no jestem zadowolona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KORALIK ty to sie masz....jeju!!!trzymaj sie jakos....wiecie co.....nie wiem co napadlo moja mame..szykowalam sie wczoraj do fabiana i mama nagle wyskoczyla z ttakim tekstem JAK ZAJDZIESZ W CIAZE TO ODRAZU SIE PAKUJ I WYNOŚ Z DOMU!!!!!!nie wiem co tak nagle ja napadlo!!! 🤨 🤨 😮 😮 😮ehhhhhhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ostatnio jechalam samochodem z fabianem i malym....ja prowadzilam....jade 50na h przez wioske....jade prosto....z droga z pierszenstwem....a tu nagle nasz ksiaDZ NIE PATRZAC CZY KTOS JEDZIE NAGLE WYJEZDZA MI PRZED MASKE!!!!!!!!!!!!!!ODRAZU PO CHAMULCACH ZE AZ KUBA ZACZOL PLAKAC ZE STRACHU!!!!!!!!!!!!BRAKOWALO Z 5 CM DOSLOWNIE I BYM WALNELA W NIEGO!!!!!!!!NA SRODKU DROGI WYSKOCZYLAM Z SAMOCHODU I TAK GO ZWYZYWALAM ZE SZOK..CISNIENIE MIALAM Z 200!!!!!!!!!!MALO TEGO CZUC BYLO OD NIEGO ALKOHOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OCZYWISCIE POJECHAL DALEJ..ZADZWONILAM NA POLICJE I GO ZGARNELI!!!!!!!!!!!!!CHOLERA MALO BRAKOWALO !!!!!!!!!!!!!!!DZIEKI BOGU MALY ZAPIETY W PASY BYL BO DOPIERO BY BYLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STRASZNIE TO PRZEZYWAM!!JAK MOZNA WJEZDZAC NA SKRZYZOWANIE NIE PATRZEC CZY KTOS JEDZIE!!!!!!DEBIL!JESZCZE KSIADZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CZLOWIEK JEZDZI PRZEPISOWO A JAKIS DEBIL CIE ZABIJE NA DRODZE!!!!!!TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tacy nie powinni miec prawka! 😠 😠nie lubie takich sytuacji na drodze....myslalam ze serce mi wyskoczy ze strachu........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusia - Edytka ma ten rowerek biegowy, ale pisała, że nie wie jakie są kółka...

Koraliku - ty to masz z tymi chorobami 😞 Oby Madzi nic dalej się nie rozwinęło!! Eh, jakies fatum nad wami wisi 😞

Izunia - z tymi kierowcami tak już jest, a księża to tylko udają takich świętych, a w rzeczywistości większość z nich to stare pijaki i dziecioroby!!
U mnie kilka dni temu kolejny wypadek też na pasach, przed oknami moimi - samochód potrącił pieszego, a tydzień temu był też, tylko kilka metrów dalej. Jak tu żyć, jak wychodzić z domu, gdy nie wie się, czy jakiś palant nie pozbawi człowieka życia 😠

My siedzimy w domu. Z racji tego uczulenia na słońce, postanowiłam wszystkie dni spędzić w domu, jedynie pod wieczór idziemy na plac zabaw. Wolę teraz dmuchać na zimne....
Jak jutro nie będzie padać to pojadę do rodziców, ale bez żadnych wyjść....

Wczoraj też byłby miły spacer, ale Franek nie chciał wyjść z placu zabaw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...