Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Działaj, działaj hehe...co z tego, że działam, jak dopiero w domu pomyślę nad tym, co mogłam mu powiedzieć....
Dzisiaj miał ścięte włosy, prawie na łyso - mogłam rzucić jakiś komentarz na ten temat, ale nie....on zagadał, a ja taka dupa wołowa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MONIA az sie wierzyc nie chce ze po pijanemu ktos moze wsiasc za kierownice..co za debil ...zero wyobrazni....brak slow doslownie....my bylismy na noc u fabiana....fajnie bylo..... 😁kubus sie wybawil,,,bajeczke wlaczylismy i zasnol jak aniolek...a jesli chodzi o nocnik to kubus z 3 razy sam siadl na nocnik i tak parl na sile siku ze az czerwony byl a jak stekal przy tym smiesznie hihihihihihihi ale zrobil 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪slr nie wola na nocnik..czasami tylko usiadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam nadzieje ze tylko nam wyjdzie...bo kuba go naprawde traktuje jak swojego tate...czuje sie przy fabianie bezpiecznie..moge ich samych zostawic..i nawet maly nie placze....bawi sie z nim na calego...to jest superowy widok jak kubus sie przy nim usmiecha...... 🙂 🙂 🤪 🤪jestem wtedy w siudmym niebie.....dzisiaj sie nadzwigalam kamieni..pomagalam rodzicom....z bratem nosilismy kamienie...6 godzin...takze jestem wykonczona.....chcialabym zeby rodzice mi troche pomogli....zeby chociaz jakiegos grata mi kupili..zebym mogla malego do zlobka zawozic i zebym mogla isc do pracy.....NAJGORSZE JEST TO ZE JAK ZACZNE PRACOWAC TO WYCOFAJA MI ALIMENTY LUB ZMIEJSZA DO 200ZL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TAK SLYSZALAM!!!!!!!!!!!!!!!!CO ZA GLUPOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!ALE MY MAMY PRAWO W POLSCE....NIE MAM SŁÓW!!!!!TRZYMAJCIE SIE MAMUSKI....I DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZISIAJ RANO KUBUS WSTAL PIERWSZY I FABIAN CHCIAL JESZCZE SPAC..A KUBUS WSKOCZYL MU NA PLECY I ZACZOL KRZYCZEC FAFA FAFA OC OC A JAK FABIAN UDAWAL ZE DALEJ SPI TO KUBA ZACZOL GO GILGOTAC PO NOGACH HIHIHIHIHIHI ALE SIE MALY SMIAL...I WTEDY FABIAN WSTAL...ALE SIE WTEDY USMIALAM...AZ CZERWONA BYLAM 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁HIHIIHIHIHI LECE,PAPAP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I JAK NIE MOZNA KOCHAC TAKIEGO DZIECKA...PRZECIEZ TO NAJWIEKSZY SKARB NA SWIECIE..KOCHAM GO NAD ZYCIE....JEST DLA MNIE WSZYSTKIM.......WSPANIALE UCZUCIE....A JAK SIE SMIEJE TO SERCE AZ MI "SKACZE" Z RADOSCI.... 🙂NIE ROZUMIEM MATEK KTORE ZABIJAJA SWOJE DZIECI LUB ZOSTAWIAJA.....ROZPISALAM SIE HIHIHI LECE LECE JUZ 😁 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izunia - z tego co wiem, to alimenty są przyznawane nie ze względu na to, czy mama pracuje czy nie, bo obowiązek utrzymywania dziecka spoczywa na obojgu rodziców, a kwota ustalana jest na podstawie zarobków ojca dziecka. Więc nie widzę tu związku z tym, czy będziesz pracować czy nie.
Fajnie, że Kubuś traktuje Fabiana jak ojca. Życzę wam, aby wam się udało, bo napewno to też będzie cios dla Kubusia, gdy straci ważną dla siebie osobę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu kochana widzę, że Biedronek działa na ciebie na maksa,aż cię blokuje jak do ciebie się odzywa...kurcze widać, że gościu leci na ciebie na całego, musisz tylko dać się poderwać heheeh 😜 Może w głowie wymyśl sobie parę fajnych tekstów odnośnie np. jego wyglądu albo jego pracy, a wtedy łatwiej ci będzie się odezwać 😉 Trzymam za was kciuki 😘

Monia super, że zareagowaliście na tego debila!!! Nie wiadomo jak to mogłoby się skończyć...aż strach pomyśleć...niestety mało jest ludzi, którzy zwracają na taka sytuację uwagę...ja jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji, ale też bym zareagowała, bo strasznie na mnie działają takie osoby. Bez dwóch zdań należy wam się medal!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Acha i zapomniałam kiedyś napisać, Olusiu Viki genialnie chodziła w twoich butach 😁 Będzie z niej modeleczka jak się patrzy 😉 Emi te z kiedyś ubrała moje buty i odziwo też kawałek drogi przeszła, kobiety mają chodzenie na obcasach we krwi hahaha 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! Strasznie ciężko wracało mi się dzisiaj do pracy. Pobudka przed 6tą zmasakrowała mnie! 😮 No i dzisiaj pierwszy dzień Hani w żłobku bez pieluchy 🥴 Założyłam Jej pielucho majtki bo obawiałam się (słusznie)że będąc w grupie dzieci zafascynowana zabawą nie będzie zwracać uwagi na potrzeby fizjolgiczne. Oczywiście panie nie były zbytnio zachwycone,że Hania jest bez pieluchy-wiąże się to z większą pracą 😠 Małą nie wołała na siku,ale (podobno) panie częściej ją wysadzały na nocnik.

Brawo dla MIKULA za sukcesy nocnikowe!

MONIA- jestem w szoku!Gratuluję odwagi i cierpliwości. Myślę,że jednak jest wysoce prawdopodobne,że jednak ocaliliście czyjeś życie.

LUSIA- działaj z Biedronkiem! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dzisiaj dowiedziałam się takiej wiadomości, że aż włos na głowie mi się zjeżył.

Była żonka R ma faceta, który to niby taki chodzący ideał, a okazało się zupełnie co innego.
Niewiele o nim wiedzieliśmy, od syna R dowiedzieliśmy się kiedyś, że ten gościu jest wdowcem. Dziwne, w takim młodym wieku....
Dzisiaj R spotkał brata swojego szwagra, który jest policjantem. Powiedział mu, że na dniach wyszło na jaw, że ten jej facet wiele lat temu po pijaku jechał samochodem z żoną i spowodował wypadek, w którym zginęła jego żona 😲 Tak więc siedział także w więzieniu, ale po zdarzeniu psychikę musi mieć fatalną.
Ciekawe, czy ex R wiedziała wcześniej, czy też dopiero teraz, po ponad 8 latach związku z nim...
To taka historia ku przestrodze, nawiązując do zdarzenia opisanego przez Monię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusia ty tu nie sciemniaj tylko przygotuj sobie kilka tekstow w razie czego i biegnij do biedronka, jak nic on cos chce 😁 😁 3mam kciuki

edyta mala juz od jakiegos czasu ciagle wyciaga nam buty z szafki, najlepsze, ze maz ma takie trapery ciezkie i ona w nich sie ladowala na schody a jeden chyba kilogram wazy bo to zimowe, masywne no i moj ma 46rozmiar 😉 chodzi w szpilkach lepiej niz ja 😉

Monia to niezly numer z tego kolesia, chyba ledwo na oczy widzial no ale mieliscie nosa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie, czytałam na necie ze ten koles ma 48 lat i wyszło mu w sumie 3,6 promila 😮

Olusiu, widac chodzenie w szpilkach Viki ma po tobie 😁 fajnie to wyglada

Amelio no normalne ze Pania nie na reke, wiecej roboty no ale przecież dziecko musi si nauczyc a ze chodzi do złobka to i one powinny w tym cie wspierac.

Izuniu, super ze mały tak reaguje na Fabiana,Zycze wam szczęścia.

wpadne jutro a po pracy wkleje jakies fotki.cmoki mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to ten art:Plaga nietrzeźwych na drogach

Ponad 20 nietrzeźwych kierowców zatrzymali kutnowscy policjanci podczas tegorocznej majówki. Niechlubny rekordzista miał 3,6 promila alkoholu w organizmie.

Działania rozpoczęły się 27 kwietnia i trwały do wczoraj. Najwięcej pracy policjanci mieli w weekend, podczas którego zatrzymali 10 nietrzeźwych kierowców. Wcześniej wpadło 11 amatorów jazdy na podwójnym gazie.

Rekordzistą okazał się 48-latek, którego zatrzymano w niedzielę w Młogoszynie. Kierujący fordem miał 3,6 promila alkoholu w organizmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusiu co za historia 😲 😲 😲 No ale sobie laska "przyjemniaczka" znalazła 😮 🤢 No ale na taki los zasłużyła swoim zachowaniem....

Amelko pewnie, że babki w żłobku wolą iść na łatwiznę, ale nie mają innego wyjścia, taka praca. Wkońcu jakbyś zakładała małej pieluchę do żłobka mogłaby się cofnąć w swoich umiejętnościach.

Olusiu to Viki lubi ekstremalne przeżycia heheh, w tych traperach musiała jeszcze lepiej wyglądać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - zazwyczaj policja nie chce sie chwalić, że zasługi nie są ich 😉

Amelio - skoro Hania ma pieluchomajtki, to chyba nie ma większej różnicy dla pań, bo to przecież jak pampers.

Ten facet byłej R, to podobno na imprezach domowych siedzi jak trusia, z nikim nie gada ani nic, taki nietowarzyski, poza tym Karol opowiadał, jak Beata nieraz się drze na niego, a on spokój. Teraz wcale mu się nie dziwię, żyć z takim obciążeniem.
Z jednej strony mi go szkoda, ale tak nie do końca - bo przecież nie musiał być piany jak nie wiem, tylko np. po piwku (co i tak go nie tłumaczy), a ten cały wypadek to być może zbieg okoliczności - może tak czy inaczej doszłoby do tego.
Ale ex R nie żałuję wcale, jak widać, życie i dla niej ma niespodzianki...

Dzisiaj nad ranem zauważyłam, że Franek ma zatkany noc, tak mu bulgotało, że myślę sobie, no ładnie, ale będzie katar jak nic. I poraz kolejny po przebudzeniu się nie ma śladu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...